Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: zelfde

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 212
Volgende pagina

marcellino

schreef:

Ik lees bijna alleen maar weer gezeik om het gezeik hier. De aankopen zijn niet goed genoeg, Steijn kan er niks van, de broodjes zijn niet vers genoeg, koffie te slap, bier te warm, cheerleaders met te kleine borsten etc etc.

Er zijn genoeg andere steden in Nederland met een betaald voetbalclub waar azijnzeikerds zich misschien wel verbonden mee voelen en alles perfect is, en het daar wel naar hun zin zouden hebben. Nou, ga zou ik zeggen.

Vergeet trouwens niet dat Manneke Pis trouwens binnenkort jarig is, en die heeft alle zeikerds uitgenodigd in Brussel!

Proost, op een mooi en leuk seizoen voor alle echte supporters , met een eindklassering in het linkerrijtje
nu sla je dus de spijker op zijn kop.
en heb je het dus totaal bij het verkeerde eind.

die azijnzeikerds waar jij het over hebt verwachten iets voor hun geld en dat is niet meer dan normaal.in elk bedrijf waar je geen goed product hebt loopt de inkomsten terug of dat nu bij een voetbal bedrijf is of in een patat zaak.

als bedrijf moet je dus zorgen dat je juist wel de azijnzeikerds binnen haalt en dat doe je door er voor te zorgen dat het hun aan niets ontbreekt.
als jij vind dat deze supporters dan maar ergens anders heen moeten gaan ben je net zo negatief als de negatieveling hier op de shout hoe kan ado in godsnaam groeien als je vaste kern uit 5000 man bestaat de rest is toch echt succes supporters.en ja daar zitten heel veel azijnzeikerds bij die nu bij feijenoord,ajax en psv een seizoenkaart hebben en ook bij ons op de tweede ring hadden kunnen zitten.

laten we maar klein blijven denken en ons doel elke 5 jaar bijstellen als ik dadelijk 65 ben wordt de plaat weer het zelfde gedraaid net als 30 jaar terug.
en laten we vooral geen azijnzeikerds binnen laten
0
Dinsdag 3 september 2013 om 19:02 uur

Poemba99

Zeo schreef:

Een trainer is eindverantwoordelijke voor wat er op het veld staat en getoond wordt.

Kan me nog herrineren dat ene W. Verhoek prominent alle ballen de rozentuin in schoot en ene L. Immers geen baksteen voorbij kwam. Waarom dan dat ene jaar wel kunnen presteren? Omdat er een coach stond die het hele elftal beter kon laten voetballen en de spelers individueel boven hun eigen niveau kon laten spelen.

Qua potentie hebben wij een betere spelectie dan al die ploegen die nu bejubeld worden voor hun spel.

Ik geloof niet dat Cabral twee jaar geleden kon voetballen en tegenwoordig niet meer, of Gouriye vorig seizoen nog, of bijvoorbeeld Malone.
Al die spelers die volop de voorbereiding hebben meegedaan zijn er geen centimer op vooruit gegaan.

Wat ik mis is wat venijn in onze coach; je kan niet verwachten dat het elftal met haagsche bluf speelt als de coach zelf een tamme zakdoek is.
Lex en wes gingen pas voetballen toen bully kwam. Dus als die rus er niet was geweest dan had je volgens mij het zelfde gehad als dit seizoen. Mijnheer verhoek xie je nu ook niet meer, en lex was het eerste half jaar bij feye ook niet zo tref zeker tot dat pelle kwam.

Maar ja zulk soort spelers kan ADO niet betalen.
0
Dinsdag 3 september 2013 om 13:15 uur

Ron001

rb987 schreef:

Dat zeg ik nergens, het hele team van ADO valt een beetje tegen. Maar je bent wel een beetje te enthousiast over deze twee spelers.
Trainen is iets wat een speler beter maakt!! Let wel , op zijn zwakke punten trainen!!! En een trainer ,td, moet dit zien en eraan werken, onze keeper kan dan groeien ( niet in lengte, dan had hij meer schoppen onder zijn ... Moeten krijgen!.. GRapje) maar dan in de opbouw niet blind die bal naar voren rossen!! Soms kan je niet anders maar daar train je hem dan op. Spelers het zelfde verhaal, maar het begint bij de trainer en technische staf... Ik heb al een paar trainingen gezien, maar wat mij opviel is dat stijen meer materiaalman is dan bezig te zijn met zij.n spelers!!??
0
Dinsdag 3 september 2013 om 12:23 uur

marcellino

1905 schreef:

Je zegt zelf, zal wel weer een zeur zijn, vandaar
oooh dat
ja zo word ik hier toch meestal neer gezet.
maar ado wil het niet leren dit gaat al jaren zo dat we b spelers halen en een hele boel.is het misschien niet verstandiger om nou eens 4 gerichte aankopen te doen die je a verder brengen op de ranglijst en ook eens voor veel geld door worden verkocht.
volgend jaar weer het zelfde liedje gaan er weer 12 weg komen er weer 12 bij.
we zijn een opleiding instituut met spelers waarvan we hopen dat ze doorbreken maar naar het team en de prestatie wordt totaal niet meer gekeken en dan lopen ze te zeuren als het stadion steeds leger wordt en de sponsors weg blijven.

0
Dinsdag 3 september 2013 om 11:12 uur

<FCDH>

TillValhall schreef:

Dan moet je idd zeker een jongen als Loovens halen, die gozer verzaakt echt geen seconde. Ik vind Beugelsdijk eigenlijk ook nooit verzaken, maar hij is gewoon niet goed genoeg. Wél als pure voorstopper natuurlijk, maar wij spelen niet met een echte voorstopper, je moet ook kunnen voetballen...
Beugel als invaller zelfde voor wormgoor v haaren verhuren is miskoop
0
Maandag 2 september 2013 om 22:59 uur

Advertentie

rien1

TillValhall schreef:

Die dorpsgek is volgens mij een belangrijke reden dat het zo begafwaarts gaat. Als iemand incompetent is is het De Mos wel. Wat een idioot... Hoe lang loopt ie al bij ons achter de schermen gek te doen? Dik 2 jaar niet? En hoe lang gaat het al bergafwaarts? Juist `em.... Gauw lozen die hap.
Vindt zichzelf geweldig en heeft (denkt hij) heel veel kijk op voetbal en spelers. De Mos zou inderdaad destijds "iets gaan doen voor ADO". De man heeft na die club in Belgie nooit meer iets gepresteerd.

Zo begrijp ik ook niet dat die Jan Mulder zo gewild is (al jaren!!) bij de voetbalprogramma`s. Die heeft 100 jaar geleden 3 dagen bij Anderlecht gespeeld, en die gigantische irritante over het paard getilde zakenvullende kwallebak heeft het hoogste woord. Als die meelult gaat hier de tv op een andere zender. Wat heb ik een hekel aan die man! Zelfde geldt in mindere mate voor die zoon van hem. Ken helemaal niks, maar zit echt overal.
0
Zondag 1 september 2013 om 20:31 uur

H@@GenEES

Bleek schreef:

Ik zou direct voor Pastoor gaan.. Dat jij het geen verbetering vindt in vergelijking met Steijn is voor mij onbegrijpelijk. Pastoor heeft het nu bij Nec niet goed gedaan maar heeft daarvoor bij andere clubs bewezen een goede trainer te zijn die aanvallend voetbal speelt..

Bij welke andere clubs heeft Steijn dit bewezen?? Op zijn ``erelijst`` staan alleen de mislukkingen in de jeugd die exact volgens hetzelfde patroon hebben plaats gevonden als wat er nu bij het eerste gebeurd!
Ik heb net zijn "track record" bekeken en ik vind hem idd geen verbetering, beetje zelfde soort trainer als we nu al hebben, ja hij heeft met hangen en wurgen Excelcior in de ere gehouden, Steijn is 9e geworden met een middelmatig 11tal. Dat streept elkaar mooi weg.

Ik zie het niet zitten in Pastoor, ik vind een zeer middelmatige trainer die alleen maar open deuren in trapt en zichzelf heel erg slim vind. Geen goede trainer als je het mij vraagt en ik hoop ook niet dat DH hem gaat halen, doe dan Ernie Brandts maar.

Die staat meer met zijn benen op de grond en is niet zo`n arrogant weethetallemaal figuur.
0
Zondag 1 september 2013 om 09:43 uur

marcellino

pajam schreef:

Steijn heeft tig spelers kunnen halen en ondanks dat de mening daarover verschillen, is de selectie die hij nu voorhanden heeft in deze o zo zwakke eredivisie helemaal niet verkeerd!

saneren en leegkoop? Kom er mee aan zetten bij de tegenstander van vanavond!

allemaal drogredenen, hij faalt gewoon 3 seizoenen op rij met z`n betonvoetbal
Je team is er niet beter op geworden hoe kom je erbij.toornsta werkte als een paard en noem mij maar een speler op die op het middenveld loopt die een beetje het zelfde kan brengen .holla.die deen.van haaren kunnen echt wel voetballen maar daar moeten wij het juist niet van hebben als je boven in het rechter rijtje speeld of onder in het rechter moet je het hebben van fysiek en werk voetbal en laten we dat nou alle twee niet hebben
0
Zaterdag 31 augustus 2013 om 21:38 uur

bakker

Zuiverloon is Miss beter dan Tommie
Denk dat het weinig uit maak
Ook met de kaarten geen verschil
33 min 1 keer geel
Wat eigenlijk voor zelfde geld rood had kunnen zijn
0
Zaterdag 31 augustus 2013 om 20:23 uur

Mitado

Hoop niet dat de commentator gelijk heeft, EXACT zelfde gras als Heracles? PFFFT
0
Zaterdag 31 augustus 2013 om 20:11 uur

Nu online

Aad, Alle ballen op Jort, vakkiel, carbayon, GroenGeelHart070, Rob2002, MichelAdamsMatje, opper, Max, Swaber en 195 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 212
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1