Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: laatste

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 213
Volgende pagina

Gast

Tommy schreef:

Jij denkt dat alleen de ad wat te vertellen heb bij ado.
Maar geeft niet. Jij denkt dat je alles weet das weer wat anders
nee hoor ik denk helemaal niks. jjj zegt dat er nu clowns de club mogen verkopen die de laatste x jaar wanbeleid hebben gevoerd en ik vraag wie dat dan zijn meer niet. maar geef toch niet als je het niet weet en uit emotie wat heb geroeptoetert. iedereen maak wel eens fouten…..
0
Zondag 19 september 2021 om 17:29 uur

Gast

Tommy schreef:

Het is fout aangepakt omdat als je in deze `positie` wat zegt je het altijd moet kunnen bewijzen.
Dat ben ik met je eens.
Maar het wanbeleid van de laatste x jaar spreekt eigenlijk voor zich.
En dat deze clowns zelf de nieuwe eigenaar mogen benoemen is te gek voor woorden.
Ik sta niet graag ik hun schoenen als ze er niet in slagen de club te redden.
Vrees dat ze dan mogen onderduiken.
welke van het huidige bestuur clowns hebben de laatste x jaar wanbeleid bij ado den haag gevoerd dan? wang bemoieit zich nergens mee en betaald niks en wigt manders hamdi en jol zijn weg. en wou je dat het supporters collectief laten doen dan om de aandelen tye verkopen? die maken alleen maar stemming hebben helemaal niks toegevoegd.
0
Zondag 19 september 2021 om 16:55 uur

Tommy

Superfc schreef:

Deze ellende duurt vreselijk lang. Niemand wil ons cluppie naar de klote. Zowel jij als ik hebben een nare smaak naar laat ik ze "de macht" noemen. Wij denken het wel maar zeggen het niet. Dit omdat we het niet hard kunnen maken. Dat is een beetje mijn punt. Laten we hopen op witte rook!

Het is fout aangepakt omdat als je in deze `positie` wat zegt je het altijd moet kunnen bewijzen.
Dat ben ik met je eens.
Maar het wanbeleid van de laatste x jaar spreekt eigenlijk voor zich.
En dat deze clowns zelf de nieuwe eigenaar mogen benoemen is te gek voor woorden.
Ik sta niet graag ik hun schoenen als ze er niet in slagen de club te redden.
Vrees dat ze dan mogen onderduiken.
0
Zondag 19 september 2021 om 16:37 uur

Superfc

Het stuk van het collectief gelezen. Als je het statement leest van Woendag en dan dit verslag vind ik het erg mager. Die laatste publicatie delen over Stolten als collectief ook niet sterk. Maar roepen dat mensen weg moeten zonder bewijzen is weinig constructief. #sorry.
Mijn statement. Dit is niet mijn collectief en ook niet mijn stem. Dit gebaseerd op de publicaties van de laatste weken.
Als suggestie zou ik je als je nou vooruit wilt als collectief de tijdslijnen van Lellow/dhfc070 is uit een kunnen zetten. Waar zijn we nou met welke tijdslijnen. Wanneer is wat. Als supporter snappen wij heus wel dat niemand het weet maar je kunt wel informeren ipv onbewezen suggestieve stukken tweets plaatsen.
Lees even wat je de ether in gooit. Je plaatst mensen op het hakblok zonder ook maar enig bewijs te hebben.
Kijk dan ook meteen naar de reactie als iemand de maat neemt met het collectief.
0
Zondag 19 september 2021 om 15:52 uur

gonz


Rob Jansen over situatie ADO Den Haag: ,,Het is dramatisch wat er bij de club gebeurt”


Rob Jansen, spelersmakelaar en voormalig mede-eigenaar en adviseur van de raad van commissarissen heeft zich in het Algemeen Dagblad ook uitgelaten over de situatie bij ADO Den Haag. Jansen heeft het over een dramatische situatie.

,,De club is totaal kapotgemaakt, vernietigd. Door wanbeleid en onkunde. De laatste twee jaren waren de ergste. Op elk vlak was het beleid slecht. Dat wil niet zeggen dat de mensen die daarvoor verantwoordelijk waren, onsympathiek zijn. Maar ze zijn ook niet geschikt”, aldus Jansen in het AD.

Geen benul

En gaat Jansen verder: ,,Daarnaast is er nu een Chinese eigenaar die er de buik vol van heeft. En er is berichtgeving over eigenaardige mensen die geïnteresseerd zijn om de club te kopen, maar geen benul hebben van wat daarbij komt kijken. Mensen zeggen maar wat en doen maar wat. Dat is de situatie waar ADO in zit en dan gaat de club ook nog eens degraderen.

Degradatie

,,Degradatie hoeft op zich nog niet eens een drama te zijn, want het geeft de club de tijd om op een gezonde manier terug te keren in de eredivisie”, aldus Jansen. Hoe dat moet gebeuren? ,,Door adequaat aan de slag te gaan met mensen die verstand van zaken hebben. Ik heb erover gesproken met onder anderen John van Ringelenstein, Dick Advocaat en Harold Knijff. Wij vinden dat de club in handen hoort te zijn van de stad Den Haag. Dat zou betekenen dat de gemeente mensen moet aanstellen die de taak krijgen om de club weer op poten te zetten. Zij worden geen eigenaar, krijgen geen aandelen, maar gewoon een salaris en gaan aan de slag om de club te herstructureren en opnieuw op te zetten. Mensen met hart voor de club.”

Instappen

Jansen zou wel bereid zijn om ook in te stappen als de zaken worden aangepakt zoals hierboven geschetst. ,,Als het op die manier gaat, willen wij wel instappen. Zonder financieel belang, maar met de expertise die we hebben om de club weer draaiend te krijgen”, aldus Jansen in het AD.

© Haaglanden Voetbal
0
Zondag 19 september 2021 om 13:25 uur

Aad

DHFC070 schreef:

Roep hier al weken dat er echt niks gaat gebeuren voordat UVS zijn aandelen kwijt is (hoger beroep 28 september). Je bent zowat de eerste die dit ook aanhaalt. Verder lijkt iedereen hier maar bezig met "pluchte pakkers die er voor zichzelf zitten".

mbt je hypothetische gedachte denk ik dat het stadion en de gronden daar omheen aangekocht gaan worden voor een veel lager bedrag dan de taxatie zal uitvallen. Puur omdat de gemeente niets heeft aan een stadion zonder bespeler en 1 miljoen minder huurinkomsten op de begroting.
Dat laatste zal door Brussel gezien worden als concurrentievervalsing en een boete opleveren. Kopen door de club zal tegen een marktprijs moeten.
Wat anders dan wanneer het stadion gekocht wordt door een beheersmaatschappij die het tegen een zeer schappelijke prijs verhuurt aan de club. Maar ook dan zal de huur minimaal kostendekkend moeten zijn.
0
Zondag 19 september 2021 om 12:50 uur

BLEISWIJK-1

Lellow schreef:

Ben vanochtend nog eens door de berichtgeving gegaan sinds Maart .
Kan niet anders concluderen dat er vanaf het begin het verkoop proces is
Getraineerd - rol van STA en HFC mbt opgave bijzonder en gouden aandeel.
Gefrustreerd- van potentiële kopers namen lekken , hun integriteit in twijfel trekken .
Vanuit de gemeente tegengewerkt dmv huursverlaging niet mogelijk te maken , zelfs over een mogelijke verkoop gaat maanden overeen .

We zullen zien dat na 28 september de boel ineens heel snel kan veranderen, UVS is zijn aandelen kwijt .
Gezien de urgentie van het verliezen van de licentie zal de rechter ADO in het gelijk stellen en hen de mogelijkheid geven om beslag te laten leggen op de aandelen van UVS . De NV heeft de aandelen in haar bezit en zal vanaf dat moment op zoek gaan minderheidsaandeelhouders , dit zal voldoende geld genereren om de WHOA in gang te zetten en het huidige seizoen uit te kunnen spelen .
Voor de volgende fase , lees investeringen,zal de NV of een derde partij het stadion aankopen om de club weer gezond te maken.

Dit bovenstaande berust op een puur hypothetische gedachten gang .
Ik kan me dit echt niet voorstellen. Dan kan je nul beleid voeren.

Op dit moment lopen er op de werkvloer, nog veel mensen die een duidelijke band met Jol hebben. Denk aan vd. Dussen, Brood, Grunholz en ga zo maar door.

Sterker nog. Aan spelers, voornamelijk jeugd, zijn allang toezeggingen gedaan m.b.t. een contract.

Als je in een soort overgangsfase blijft hangen, zal de partij Lentze/Jol zich terug trekken. En begin je nagenoeg weer op nul. Dit laatste kan een keuze zijn. Maar gezien de onrust bij de supporters. En dat ik dan verwacht dat Lentze/Jol wel een bommentje laat ontploffen een scenario waar ik niks bij kan voorstellen.
0
Zondag 19 september 2021 om 12:22 uur

Advertentie

Dennis72

Is angstig stil de laatste dagen vanuit ADO, vraag me af wat ze heel de dag doen
0
Zondag 19 september 2021 om 11:24 uur

jamesjones

Superfan schreef:

Die laatste zin begrijp ik niet zo goed. Wat bedoel je ermee?
Als je op de hoogte gehouden wil worden van, en mee wil praten over de ontwikkelingen kun je toch niet je vingers in je oren stoppen als je iets niet wil horen? Of bedoel je dat niet?
Ik denk dat het alleen maar aangeeft hoe complex alles is en de machtige partijen op sluwe manier het onderste uit de kan proberen te halen. Maar als het om veel geld gaat wisten we toch dat dat zo gebeurt?
Desalniettemin veel respect voor je goede inzet!
De laatste zijn gaat over dat het volgens mij is oogericht om als fans aandelen in de club te krijgen.
0
Zaterdag 18 september 2021 om 12:59 uur

Superfan

Law schreef:

Er zit geen voordeel in voor de groep Lentze/jol. Bepaalt de prijs van het vastgoed niet en dergelijke. Ik begrijp wel dat er genoeg mensen denken dat de HSC zo maar van huis uit pro Lentze/jol zijn. In dit proces gaat het om in essentie de redding van de club. Vooralsnog is de laatste weken groep Lentze/jol vooralsnog de enige partij die serieus is maar net als iedere overname partij bepaalde criteria heeft bij de aankoop. Criteria die elke partij heeft/had. En iedereen loopt daar op stuk. Je kan stellen dat beste is dat alle stakeholders water bij de wijn doen en dat tot een besluit komen. Bij Vanad had het al zover kunnen komen als de huur omlaag was gegaan. Was deze soap allang voorbij geweest. Als je terug kijkt naar het hele proces is alleen Vanad en Lentze/jol zover gekomen en heel erg serieus te noemen.

De zgn harde bewijzen waren mbt een tijdslijn in het verkoopproces en bepaalde handelingen die daar uitgevoerd zijn die per definitie niet bevorderend waren voor het hele proces. Daar lag de angel voor dit verhaal. En daar werd de zittende macht op aangesproken. Maar zoals al mede gedeeld…kon niet hard gemaakt worden op de paar punten na die al bekend waren en wel bewezen. Bv niet nakomen van afspraken en slechte communicatie

Wij gaan door want de rede dat HSC is opgericht moet nog echt aanvangen. Wij hadden nooit zo diep in dit proces moeten komen…
Die laatste zin begrijp ik niet zo goed. Wat bedoel je ermee?
Als je op de hoogte gehouden wil worden van, en mee wil praten over de ontwikkelingen kun je toch niet je vingers in je oren stoppen als je iets niet wil horen? Of bedoel je dat niet?
Ik denk dat het alleen maar aangeeft hoe complex alles is en de machtige partijen op sluwe manier het onderste uit de kan proberen te halen. Maar als het om veel geld gaat wisten we toch dat dat zo gebeurt?
Desalniettemin veel respect voor je goede inzet!
0
Zaterdag 18 september 2021 om 11:39 uur

Nu online

Bert en 91 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 213
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
1-1
24 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
2 mei 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 36 - 71
3 ADO D.H. + 36 - 67
4 FC Dordrecht 36 - 65
5 SC Cambuur 36 - 65
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 36 - 58
8 FC Emmen 36 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 36 - 49
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 36 - 37
16 TOP Oss 36 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -39 36 - 1