Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: selectie

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 214
Volgende pagina

DHFC070

Puht schreef:

Wist niet dat die Phillip zo snel was joh
Die is volledig verkeerd gebruikt. Na het vertrek van Bourard de enige speler in deze selectie die doelgericht is. Wat doen wij zetten hem op de tribune en laten hem af en toe invallen als buitenspeler naast de zijlijn.
Wel vreemd overigens deze wedstrijd waar je nog gewoon meedoet en steeds gevaarlijker op de helft van de tegenstander komt. Kan me dit sinds RKC eigenlijk niet meer herinneren overal was je kansloos.
0
Vrijdag 9 april 2021 om 21:41 uur

gillah

BLEISWIJK-1 schreef:

Eindelijk wel wat collectieve strijd. Meer mogen we niet verwachten.
Ja precies. Ze doen er alles aan, niks op aan te merken. Maar juist dan valt op hoe bedroevend slecht deze selectie is samengesteld...
0
Vrijdag 9 april 2021 om 20:56 uur

Haagse Sloopkogel

Weet iemand wie die gasten zijn die uit de selectie zijn getrapt na het stevige groepsgesprek vandaag?
Las iets op voetbalzone
0
Vrijdag 9 april 2021 om 16:49 uur

Gast

Vandaag is het weer zover nog 6 te gaan en dan zit het er gelukkig op. Brood heeft deze ploeg ook niet aan de gang gekregen en zal bij degradatie zijn conclusies trekken bovendien staat Grunholz al klaar om het stokje over te nemen. Wat pleit voor Brood is dat hij een selectie heeft gekregen van misschien nog wel minder als het kkd niveau en daar kan hij niks aan doen dat is volledig te wijten aan ons technische hart die wat mij betreft ook te rade bij zichzelf moeten gaan of zij wel te handhaven zijn bij degradatie. Tot slot vanavond maar weer kijken met waarschijnlijk weer tranen in mijn ogen en een verhoogde hartslag.
0
Vrijdag 9 april 2021 om 07:32 uur

BLEISWIJK-1

Kees schreef:

Zie rtvwest internet.
Schifting in de selectie zonder namen vooralsnog.
Eigenlijk zegt hij alleen schifting in de wedstrijdselectie. Niet in de selectie. Er wordt ook niemand terug gezet.
0
Donderdag 8 april 2021 om 21:02 uur

Advertentie

Kees

Zie rtvwest internet.
Schifting in de selectie zonder namen vooralsnog.
0
Donderdag 8 april 2021 om 20:52 uur

BLEISWIJK-1

gillah schreef:

Jol is een onmogelijke opdracht gegeven. Zonder hulp of scouting een hele selectie moeten vervangen, met spelers die hun debuut nog moeten maken... Dat kan niet. En dat is een denkfout in de strategie, in mijn ogen de eerste taak van een directeur.
Ik ben geen directeur. Maar denk toch ook wel wat van voetbal te weten. Je zou toch verwachten, ik wel tenminste, dat Jol de kennis en contacten in de voetbalwereld heeft om de juiste talenten/spelers te selecteren. Ik vind het niet meer dan normaal dat Hamdi er ook zo over dacht.

Uiteindelijk was Jol hier dus niet zo goed in. Op meerdere vlakken zijn er fouten gemaakt. Geen bikkelaars in de selectie. Geen echte spits. En ga zo maar door.

Of Jol en Hamdi hiervoor aan de kant geschoven moeten worden. Dat laat ik over aan de nieuwe eigenaar. Van mij hoeven ze niet geslachtofferd te worden.

Ik zou het met weinig geld wel graag zien dat ze stoppen met het vastleggen van halfzachte en niet fitte 30+ spelers. Dus geen Kramer, Goossens e.d. meer.

0
Woensdag 7 april 2021 om 15:05 uur

gillah

Bolskie schreef:

Pardew fout was toegegeven toch? Maar jol vind ik nu niet bepaald zn gekke gedachten. Die man heeft toch aardige staat van dienst is toch niet de minste?
Maar daar is normaal gesproken ook een TD voor. Zelfde gaat een directeur over spelers.
Jol is een onmogelijke opdracht gegeven. Zonder hulp of scouting een hele selectie moeten vervangen, met spelers die hun debuut nog moeten maken... Dat kan niet. En dat is een denkfout in de strategie, in mijn ogen de eerste taak van een directeur.
0
Woensdag 7 april 2021 om 14:14 uur

opper

fcdh_inside schreef:

Dat het onwijs tegen valt is een feit. Ik denk dat we allemaal meer hadden verwacht van Mokhtar, terugkeer Nasser & Janmaat. En het wegvallen van Peet Bijen/Zuiverloon zit ook niet mee. En er zijn genoeg spelers gehaald waarbij je je vraagtekens kan zetten, Gomelt/Castillo/Adekanye en in de zomer ook genoeg. Maar Hamdi heeft alleen Mokhtar en El Khayati gehaald, dus het slaat nergens op om hem de schuld te geven van de gehaalde spelers.

Een nieuw TD, grootaandeelhouder en als het aan mij ligt ook een nieuwe trainer. Opnieuw beginnen in de KKD, jongens als De Boer/Amofa/Besuijen/Catic/Pascu zullen ongetwijfeld van pas komen in deze divisie. Bijen/Kishna/Kemper zullen het team moeten dragen, hopelijk Mike Van Duinen erbij in de spits. Jeugdspelers genoeg die eraan zitten te komen ook.

Hamdi, v/d Dussen en Brood zitten in het technisch hart. Jol was daar ook onderdeel van. Lijkt mij dat ze allemaal verantwoordelijk zijn voor deze selectie.

De enige echte pech is Bijen, de rest was al niet 100% fit toen ze bij ons kwamen.
0
Woensdag 7 april 2021 om 14:03 uur

BLEISWIJK-1

Temperman (VI)

Daarnaast is er nog altijd geen technisch manager aangesteld. Er gaan steeds meer geluiden op dat Albert van der Dussen – al in dienst als Performance and Operational Youth Director – die functie gaat invullen. Bij degradatie is dat misschien nog wel de goedkoopste en beste oplossing ook. ADO moet een niveau lager wel met een jonge selectie aan de toekomst werken.
0
Woensdag 7 april 2021 om 12:49 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 89 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 214
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
1-1
24 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
2 mei 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 36 - 79
2 Excelsior 36 - 71
3 ADO D.H. + 36 - 67
4 FC Dordrecht 36 - 65
5 SC Cambuur 36 - 65
6 Graafschap 36 - 59
7 Telstar 36 - 58
8 FC Emmen 36 - 53
9 Den Bosch + 36 - 52
10 Roda JC 36 - 49
11 FC Eindhoven 36 - 48
12 Jong AZ 36 - 46
13 Helmond Sp. 36 - 46
14 VVV-Venlo 36 - 41
15 MVV Maastr. 36 - 37
16 TOP Oss 36 - 36
17 Jong Ajax 36 - 35
18 Jong PSV 36 - 27
19 Jong Utrecht 36 - 20
20 Vitesse -39 36 - 1