Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kaart

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 216
Volgende pagina

Rob2002

Scheids is een drama. Is totaal niet consquent.

Maar de rode kaart voor Meijers is terecht en erg dom.

0
Zaterdag 15 september 2012 om 21:24 uur

DHFC070

Eigenlijk hadden we hier dus met 3-0 voorgestaan en meer dan een hele helft tegen 10 man.
Toen ik die rode kaart zag in de handen van de scheidsrechter dacht ik al aan minimaal 5-0 maar dit is toch weer ongelooflijk.
0
Zaterdag 15 september 2012 om 20:24 uur

zuid tribune

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

‘Boogers wil niet in file naar ADO’
Marco Boogers die in de race zou zijn voor de functie van technisch directeur bij ADO Den Haag, gaat waarschijnlijk afzien van die functie.
Lees het nieuwsbericht
Bron Wikipedia:
Boogers` periode in Engeland verliep ongelukkig. In zijn tweede wedstrijd werd hij met een rode kaart het veld afgestuurd. In 2007 werd hij in The Times vermeldt als nummer negentien in een klassement van `slechtste spelers ooit actief geweest in de Premier League`.


0
Zaterdag 15 september 2012 om 17:01 uur

Prutser 070

Hier krijg je zeker gezeik mee, want waar ligt de grens van een onnodige kaart en wie bepaalt dat. Hier kan je je als coach heel onpopulair mee maken bij spelers. Gevaarlijke maatregel en vraag me ook af of het een effectieve maatregel is.
0
Woensdag 12 september 2012 om 22:17 uur

Bert

pajam schreef:

Ben het volkomen met je eens, onze zuurverdiende vrijheden, onze opgebouwde pensioenen, onze opgebouwde rechten.

Alles gaat in de uitverkoop om de banken (lees elite) te redden.
Maar inderdaad, ik ben een ras optimist en geloof erin dat het tij gaat keren.

Ik zie de bevestiging als ik mijn waarheid op internet zoek en zie dat er druppelgewijs steeds meer mensen opstaan en zich keren tegen de hierarchie die er al tientallen decennia op gebouwd is om een selecte gemeenschap rijker en machtiger te maken.

De wereld verandert voor onze ogen en we zullen er allen beter van worden.

overigens ben ik druk doende om een leuke actie voor de supporters & de club op te zetten, wellicht dat dat binnenkort beklonken wordt (ga tzt voor de 2e afspraak naar het stadion).

Met de eerste 3 alinea`s ben ik het roerend eens. Zonder mijn politieke voorkeur hier op internet te zetten kan je ervan op aan dat een van die partijen uit het Kunduz akkoord niet op mijn stem hoef te rekenen.

Ontslagrecht versoepelen, gemorrel aan pensioenrechten, forensentaks nog minder geld naar verzorgingstehuizen. Drees zou zich omdraaien in zijn graf.

De rekening van de crisis wordt zoveel mogelijk doorgeschoven naar de gewone man of erger nog naar de mensen die nu al niks hebben.

Mij heeft in het verleden ook het water aan de lippen gestaan toen ik met 2 huizen zat. Ben tenauwernood de dans ontsprongen.
Viel bijna ook in de handen van mijn bank.

Leuk dat je bezig bent met een actie! Had eigenlijk het idee om te mailen naar Ado voor een gratis kaart. Dan kost het mij niks en hoef jij je niet schuldig te voelen.
0
Zondag 9 september 2012 om 10:33 uur

BLEISWIJK-1

Super Fc Denhaag ook namens mij sterkte aan de andere kant van de wereld!!!

Ik wil er nog wel een voetbaldingetje in gooien. 1 ding is zeker. We krijgen tegen Heereveen een rode kaart en we spelen gelijk. Kan niet anders!



0
Zondag 2 september 2012 om 18:48 uur

rien1

Ammi debuteert en in no time een domme gele kaart.. Bewust 5 cm afstand nemen bij een vrije trap van Twente.
0
Zondag 2 september 2012 om 16:14 uur

Advertentie

teeg28

FFL schreef:

Er wordt zo geheimzinnig gedaan en daarom denk ik aan Castelen ;p
ik hoop het en en verwacht nog een speler omdat ze nu allebei weg zijn mischien mulders nog verhuren aan een club uit de jupiler ,maar geen jenner aub dan liever castelen prestatie contract of steve de ridder huren met optie tot koop ben benieuwd .

mensen ga vanavond alemaal naar het stadion en koop een kaart 90 min lang achter de jongens

ps langnek mooie uitslag 3-2 maar het word 3-1 holla toornstra en van duinen
0
Vrijdag 31 augustus 2012 om 13:23 uur

Zuiderparker

Val meteen binnen en heb de voorgaande shouts nog niet gelezen sinds zamiddag.

Wat nu te denken van de winst?
1. VVV is echt een v d zwakkere broeders, net als NEC en NAC
2. RKC blijft het goed doen
3. Wormgoor was weer niet best, domme kaart en veroorzaakte bijna weer een tegengoal op een rotmoment. Ons centrum is heel slecht!!
4. Poepon had het eindelijk naar zijn zin.
5. Steijn kan dus toch normaal praten.

Nog geen hosannah, dat komt pas als we ook v blaaskaak Maaskant hebben gewonnen. Ooh, wat heb ik een hekel gekregen aan Groningen. Ze gunden ons de play-offwinst helemaal niet, bleven maar janken op het internet (vooral).
0
Maandag 27 augustus 2012 om 10:17 uur

Kees

jajoh schreef:

Kees.. Heeft je gevoel al gesproken???
Ja, wees gerust gesteld. Een 4-1 nederlaag met een rode kaart tegen.

ps Een week of wat geleden stond er hier op de box een schitterende shout over het gevoel als ADO supporter als je eindelijk weer eens wint.
Dit in tegenstelling tot de supporters van de clubs uit de top 3 waarbij men zelfs niet tevreden is met een 2-0 overwinning. Het valt me ook altijd op dat het juichen van het publiek bij een doelpunt bij clubs als NAC, Utrecht en ADO zo ongelooflijk intens is.
0
Zaterdag 25 augustus 2012 om 12:58 uur

Nu online

pajam, buurmanBrutus, Aad, Remy V, ADO079, Bleek, Sprinkhaan070, Steef070, guru en 179 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 216
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5