Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: sparta

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 216
Volgende pagina

Kees

H@@GenEES schreef:

Dit weekend twee heerlijke degradatie potten, TWEWII en RODNAC best lekker om nu is geen onderdeel van de degradatiestrijd uit te maken, toch?
Nou vriend, dat heb je toch heel aardig mis. Twente en Sparta kunnen ons nog steeds inhalen of gelijk komen met een beter doelsaldo.
0
Zaterdag 17 maart 2018 om 19:31 uur

gillah

ADODENHAAG schreef:

Doodzonde wel van die wedstrijd tegen NAC! We doen gewoon nog mee voor Europa League play offs. Bizar.
Ik vond vooral die wedstrijd tegen Sparta doodzonde. Daar had je bij rust al 0-3 voor moeten en kunnen staan. NAC heeft best wel een prima ploeg, ook met een andere scheidsrechter hadden we die niet zomaar gewonnen.
0
Zaterdag 17 maart 2018 om 16:13 uur

R.E.

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Woedende Groenendijk niet eerder zo boos
Het heeft flink gedonderd in de kleedkamer van ADO tijdens de rust van ADO – Excelsior.
Lees het nieuwsbericht
Diep- en dieptriest dat dit na Sparta toch weer nodig was. Wanneer nemen ze hun vak nou eens wél 90 minuten per week (ja, het is een enorme opgave) serieus?
0
Zaterdag 17 maart 2018 om 11:40 uur

Vlakko

Beetje Sparta-ADO deze pot maar dan onze kant opvallend.
1e helft slecht zeer slecht zonder enkele overtuiging. 5 wissels tov je ideale basis elf lijkt te veel. Maar daar had Excelsior een stuk minder problemen mee. Blijft apart.

2e helft volle bak en je dwingt zonder goed voetbal het geluk en 3 punten af.

Fijne scheids ook altijd die Mulder. Laat een voetbal een contact sport zijn zonder alles af te fluiten.

Nu ff herstellen 14 dagen en AZ weer eens opjagen!
0
Zaterdag 17 maart 2018 om 10:27 uur

yesyes

supporter-noord schreef:

Als die Johnson nou nog een keer scoort, is hij topscorer, geloof ik.
Clubs kijken naar goals en statistieken dus dan kan je er goed op verdienen. Ik zat me weer echt te ergeren eerste helft op hem maar dan toch weer 2 x scoren pff ongelooflijk. Play-offs weer vol in beeld. Stel je eens voor dat we gewoon Sparta en NAC hadden gewonnen wat we ook eigenlijk moesten winnen pff dan stonden we bijna op plek 4 of 5
0
Vrijdag 16 maart 2018 om 21:54 uur

Kees

NAC, Sparta en Excelsior. Nul uit drie. Dat is niet best.
En bekijk dan nogeens de laatste zes wedstrijden van het programma.
Laten we blij zijn dat we vrijwel veilig zijn.
0
Vrijdag 16 maart 2018 om 20:42 uur

Advertentie

liefhebber

grijze gek schreef:

Ja Ja, volgens mij ziet dit mannetje alleen

Premium Stars Sportsmanagement is een managementbureau dat zich richt op jonge getalenteerde en professionele sporters. Wij begeleiden spelers tijdens hun carrière maar we vinden het ook belangrijk om samen een carrièreplan op te stellen. Een debuut of een eerste contract is tenslotte geen garantie voor een glansrijke carrière. In samenspraak met de speler tekent John Veldman het carrièreplan uit. De ouders van jonge spelers worden hier nadrukkelijk bij betrokken.



Oud-profspeler en oprichter John Veldman weet dat een succesvolle carrière als profvoetballer wordt bepaald door hard werken, maar ook door het maken van goede keuzes. Soms krijg je maar een enkele kans. Premium Stars Sportsmanagement adviseert je bij het maken van die juiste keus. Samen bekijken we hoe je de top kunt bereiken en vooral hoe je daar kunt blijven. Indien nodig laten wij ons adviseren door een uitgebreid netwerk van deskundigen op uiteenlopende gebieden, zoals fysiotherapeuten, arbeidsjuristen en fiscalisten. Premium Stars Sportsmanagement besteedt extra aandacht aan het fysieke en mentale aspect. Hoe kun je als topsporter het beste voor je lichaam zorgen en hoe ga je om met tegenslagen?



Voor Premium Stars Sportsmanagement zijn vertrouwen, loyaliteit en transparantie belangrijke waarden. Een speler die zijn zaken door John Veldman laat behartigen kan rekenen op deskundig advies en begeleiding en volledige toewijding. Jouw zaken zijn bij hem in vertrouwde handen. Zo halen jullie samen het maximale uit jouw carrière.
Zie de toppers uit portefeuille Premium Stars Sportsmanagement: Kelvin Leerdam, Elvis Manu, Dion Malone.. dat zijn de boterhammen voor Veldman. Alle 3 op hun piek moment een transfer gemaakt naar opeenvolgend: Seatle Sounders FC, Genclerbirligi en FK Gabala. Nou niet echt spraakmakende clubs naar europese begrippen. Daar verdiend Veldman zijn brood nu eenmaal mee. De spelers blijkbaar ook! Dus zal het me niet verbazen als Shaquille straks een buitenlandse transfer maakt of toch misschien al in gesprek is met bv excelsior. Veldman heeft een netwerk in Rotterdam(Sparta, Excelsior, FC Dordrecht) en NEC. Shaquille is een echte Rotterdamse jongen met een vrij eigenwijze vader! Jammer voor die jongen. Als ik hem was had ik een andere zaakwaarnemer gezocht!!

Daarom kan ik het standpunt van Van As waarderen. Graag of niet... dit is wat ADO kan bieden.....anders houd het op!
0
Vrijdag 16 maart 2018 om 10:20 uur

slash070

Aad schreef:

Goede kans ook voor de jonkies om zich in de kijker te spelen.

We zijn gelukkig veilig dus de schade is maximaal dat we de nacompetitie niet halen. Dat geeft geen zier want daarin waren we toch kansloos en het verleden heeft geleerd dat je ook om financiële redenen geen nacompetitie hoeft te spelen.
Er komen, en dat geldt niet alleen voor ADO, nauwelijks (extra) mensen op af.
Zag in de tweede helft tegen nac weer een hecht collectief (wat eerder ontbrak in de eerste helft en ook vorige week tegen sparta) die zelfs in een feestopstelling met 10 man de tegenstander flink aan het wankelen bracht. We zitten nu effe in de verkeerde hoek, met blessures, schorsingen, walgelijke scheidsrechters dwalingen, en ook pech. Tegen sparta hadden we met 0-3 de rust in horen te gaan. Khayati had tegen nac binnen een paar minuten de 1-0 moeten maken. Maar we staan nog steeds 8ste, en niemand is in de eredivisie kansloos tegen een tegenstander, wisselvalligheid troef dit jaar.
0
Dinsdag 13 maart 2018 om 15:05 uur

pajam

H@@GenEES schreef:

Ach die twee spitsen (Kramer & Havenaar) werden hier door de zogenaamde kenners ook doormidden gezaagd, dus wat dat betreft staat Jonson in een goed rijtje...




Hij heeft in de laatste 6 wedstrijden 1x weten te scoren (en kansen voor meer zijn er ruimschoots geweest), als ik vervolgens een Kramer bij Sparta tegen ons zag, zou ik hem zó inruilen voor onze spits als ik eerlijk ben..

met 10 doelpunten doet ie het boven verwachting, werkt ook hard, misschien wel héél hard zelfs. Is zeker ook wel iets gegroeid t.o.v begin van het seizoen.
Maar al bij al is ie zelfs voor ons een beetje middelmaat als ik eerlijk ben.

Met volgend jaar Kishna (hoop doet leven) en Becker (nog?) op de vleugels zou een spits a la Kramer toch wel ideaal zijn.
0
Zondag 11 maart 2018 om 19:24 uur

GreenYellowTheHague

Dappere dodo schreef:

Conclusie is:
Makkelie heeft zijn stempel op de wedstrijd, MAAR... van de 35 minuten die tot aan de rode kaart waren gespeeld was DH 10 minuten de betere ploeg, NAC de overige 25 minuten.
Zwinkels redde nog prima op een eerdere poging van NAC die mijn inziens al de 0-1 had moeten zijn, maar wat blijkbaar voor onze groen gele helden niet een waarschuwing was, want enkele minuten later stond je terecht met 0-1 achter.

Sparta en NAC, twee ploegen die onder je blijven staan, in een week tijd eraf gaan tegen beide met een doelsaldo van 1-4. NAC uit heb je trouwens ook zwaar tegen de verhouding in gelukkig wel gewonnen.

Nu oprichten tegen Excelsior, waarbij ik trouwens erg benieuwd ben wat Fons centraal achterin gaat doen? Pinas maar weer terughalen en samen met Nick (die overigens prima inviel!) in het centrum? Of bakker een linie terug en beginnen met Gorter of Goossens?

Als Heerenveen, logischerwijs verliest van Ajax vandaag blijf je overigens gewoon 8e staan, wat gezien onze selectie nog altijd boven verwachting is. Ik zie ons overigens met wedstrijden als AZ thuis, Utrecht uit, Heerenveen uit, PSV thuis en Roda uit (tenzij beide laatste ploegen op die speelrondes al zeker zijn van hun plek) ook niet in het linkerrijtje eindigen!
Je kan het natuurlijk ook anders zien, als El Khayati na 1 minuut een hele vrije kans gewoon afmaakt had je een hele andere wedstrijd gehad.. Vorige week Sparta uit is gewoon een schande dat je met rust niet met 4-0 voor staat
0
Zondag 11 maart 2018 om 13:21 uur

Nu online

VAKKIE-l, Priapus Rex, Langebach2, Dang3r, BLEISWIJK-1, Bleek, Erik070, Kees, Oldtimer o en 172 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 216
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5