Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: spits

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 217
Volgende pagina

yesyes

jajoh schreef:

En toch hè, als ik zo ff de beelden van de training zie en Kramer zie rondlopen, zie ik hem zomaar weer de spits worden die we kennen. Irritant en scorend!
Het is ook echt geen slechte spits hoor! Is echt zo een type die vertrouwen nodig heeft en vooral aanvoer vanaf de zijkanten. Als het bij hem in zijn koppie goed zit dan heb je echt geen verkeerde aan hem.
0
Maandag 20 juli 2020 om 19:22 uur

jajoh

En toch hè, als ik zo ff de beelden van de training zie en Kramer zie rondlopen, zie ik hem zomaar weer de spits worden die we kennen. Irritant en scorend!
0
Maandag 20 juli 2020 om 19:19 uur

AllesDoorOefeningDH

Danilo naar Twente, had ik bij ons ook wel willen zien. Maar wij gaan voor een traditionele spits denk ik met. Elia op de flanken hoop ik.
0
Maandag 20 juli 2020 om 00:03 uur

Tommy

JB schreef:

Ja, ik weet het.
Ik was ook de enige die al voor ze getekend hadden Setkluts een waardeloze keeper en Johnsen een prima spits vond.
Ook ben ik van de weinigen die het opstellen van Sheraldo “0 assists” Becker verspilling van een plek in het elftal vond.

Misschien al aan gedacht dat El Khayati zijn rendement alleen maar kon halen omdat iemand anders zichzelf wegcijferde en zijn vuile werk opknapte?
Johnson geweldige spits voor ons. Voor de rest brandhout speelt nu ergens in noorwegen rosenborg bk uit mn hoofd. En de dooddoener elk kon schhitteren door andere ja zeker waar maar als je ziet hoe kutje bakker een duel in gaat en een passing van tikje breed of tikje terug heeft hij weinig met het corrigeren van el k te maken gehad.
Qua potentie is becker 1 van je betere spelers geweest.
Alleen zijn mentaliteit is niet goed.
Maar koopmans gaat dit seizoen laten zien of het een goede keeper voor ons is of niet.
Voorlopig konden we hem al bijna verkopen.
Dus dat betekend voor mij dat hij geld op kan leveren. Dat opzich is al een goede zaak
0
Zaterdag 18 juli 2020 om 16:48 uur

JB

Lellow schreef:

Koopmans een matige keeper vinden en dan Bakker de hemel in prijzen .
De beste jongen staat al 3 seizoenen stil , voor hem en ons beter dat hij elders gaat voetballen
Ja, ik weet het.
Ik was ook de enige die al voor ze getekend hadden Setkluts een waardeloze keeper en Johnsen een prima spits vond.
Ook ben ik van de weinigen die het opstellen van Sheraldo “0 assists” Becker verspilling van een plek in het elftal vond.

Misschien al aan gedacht dat El Khayati zijn rendement alleen maar kon halen omdat iemand anders zichzelf wegcijferde en zijn vuile werk opknapte?
0
Zaterdag 18 juli 2020 om 16:26 uur

AllesDoorOefeningDH

Jeffrey Van As schreef:

................................Koopmans..................................

.......V Ewijk.........Bijen..........Pinas...........Kemper....

....................De Boer..................Meijers......................
.................................Bourard.....................................

........Catic....................?(Danilo)...................?(Elia)




Denk dat we beter brobbey kunnen huren is een wat meer traditionele spits en echt beerensterj voor de rest is dit een prima opstelling
0
Zaterdag 18 juli 2020 om 12:11 uur

123456789

Ben blij met die Kemper, goede cv heeft die (jeugdinternational enzo) en hoop dat ie Meijers snel uit de basis speelt. Nu nog een buitenspeler erbij en een goede spits, dan als niemand meer vertrekt heb je een redelijk elftal lijkt mij. Wel wat gasten die zich nog niet in de eredivisie hebben bewezen maar dat blijft gokken.
0
Vrijdag 17 juli 2020 om 21:18 uur

Advertentie

Langebach2

Ik verwacht nog twee aanvallende versterkingen op de flanken en wellicht een tweede spits. Jullie?
Keepers, verdediging staat nu. Dat is mooi, je moet van achteruit iets opbouwen.
0
Vrijdag 17 juli 2020 om 18:55 uur

Aad

BLEISWIJK-1 schreef:

Als je goed luistert dan is die Kemper gehaald voor de basis. Mits hij presteert.

Ik ben benieuwd wanneer jongens als Falkenburg, Kramer en Meijers toch wat onrustiger worden en eieren voor hun geld kiezen.
Voor die eerste 2 geldt dat alleen maar wanneer er een echte spits wordt gecontracteerd of blijkt dat we die al in huis hebben.
Meijers gaat echt niet weg. Die heeft, schat ik zo in, wat andere opties bij de club wanneer hij op de bank belandt. Ook hij heeft weleens laten doorschemeren trainer te willen worden.
0
Vrijdag 17 juli 2020 om 18:10 uur

pajam

rd.. schreef:

Want met het huidige elftal gaan Koopmans - Meijers - Tommy - Pinas - Kramer - Goossens etc. volgens mij gewoon spelen
Pinas & Koopmans lijken te vertrekken (transfersom), Beugelsdijk en Goossens zullen samen met Immers wel voor de "ervaring" moeten zorgen.

Ik geloof niet dat Kramer nr 1 spits wordt.
0
Vrijdag 17 juli 2020 om 12:47 uur

Nu online

Aad, Franky, kojak1, Dang3r, FC Jeff, JvDH, fcdh-denhaag, Kees, Superjantje, frans swa en 143 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 217
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 VVV-Venlo 25 - 26
16 TOP Oss 25 - 26
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5