Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eerlijk

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 218
Volgende pagina

Johannes

Bert schreef:

Vindt het gek dat de gemeente eisen stelde het gaat wel om gemeenschapsgeld. Als ik het mij goed herinner was VD Kallen er niet
eens ingestapt als de gemeente niet zou helpen.

Helpen. Dat is al realistischer. De gemeente heeft een scheut water bij de wijn gedaan maar toen heeft Van der Kallen zijn geld er in gestopt. Ja, in ruil voor een zakelijke nog los van ADO. Jij helpt ons, wij helpen jou. Eerlijk oversteken. Niks mis mee. Pure afgunst van de anti-Kallen club.
0
Vrijdag 26 september 2014 om 13:04 uur

Haagse Kelt

yesyes schreef:

Oja dus ook jij weet precies wat derijck voor salaris krijgt. Als je nou eens goed naar dat interview van meppelink luistert dan valt het allemaal reuze mee. Knap hoor om een speler af te branden die net hier speelt en die o zo belangrijk voor ons is geweest. Speelde echt als een leider in de tijd toen we europa haalde en je kan mij niet wijsmaken dat je zoiets verleerd. Een paar foute keuzes gemaakt en die zijn niet goed uitgepakt, kan gebeuren. Je kan voetballen of je kan het niet. Alles heeft met vertrouwen te maken en als er dan een paar van die kneusjes hier zitten die hem al gelijk af branden voordat die maar één wedstrijd heeft gespeeld hier. Nee dan ben je goed bezig! Juist dan zou je achter hem moeten gaan staan om te zorgen dat die ze vertrouwen weer terug krijgt want iedereen heeft toch duidelijk kunnen dat die een meer dan goede verdediger is. Als zelfs psv interesse toont in die tijd dan moet je wel wat kunnen. Maar waarschijnlijk waren die jochies toen nog geen supporter en weten ze er heel weinig vanaf. Hij heeft nu gewoon heel erg veel pech omdat hij geforceerd loopt te voetballen om zichzelf te bewijzen. Dat komt vanzelf wel weer goed. In mijn ogen had die ook niet zo snel gebracht moeten worden en rustig aan weer ze plaats moeten verdienen met wat inval beurtjes. Maar helaas door wat blessures moest die opeens invallen en maakt die een ongelukkige fout. En ja dan loop je al gelijk achter de feiten aan.
Ben niet zo vh op voorhand afbranden v spelers en voel me daarin dus niet aangesproken en wb kneusjes al helemaal niet.
Heb dat interview met Meppelink niet gezien en baseer me op de berichten net voordat de overgang v Derijck rond kwam. Dat Fraser naar de RVC vergadering ging om te pleiten voor het oprekken vh salarisplafond omdat Derijck dat waard zou zijn. Ik ging (en eerlijk gezegd ga) er vanuit dat dat klopte en daar ben ik het dus niet mee eens. Vooral niet omdat het een verkeerd signaal naar de groep is. Als er een buitencategorie speler a la Bulykin destijds of die Zweed v Juve komt kan je dat wel verkopen, maar niet voor een Derijck. Idd hij was goed in het Bromjaar (wie niet), maar bij PSV en Utrecht heeft hij te weinig laten zien om een topsalaris voor ADO begrippen te rechtvaardigen.
Ben het wel met je eens dat hij beter moet kunnen en nu forceert. En beter dan Wormgoor is hij ook nog wel.
0
Vrijdag 26 september 2014 om 12:03 uur

H@@GenEES

jamesjones schreef:

Denk dat Louis van Gaal tegen die tijd ook zonder werk zit. Die wilde Van Geel eerst hebben. Plus Fraser valt niet in vriendengroep van Van Geel.
Denk eerder dat van gastel of van Bronckhorst het gaan doen.
Eerlijk gezegd denk ik dat van Geel wel eens om zijn baantje kan gaan vrezen, die heeft toch aardig gefaald met al dat geld dat ze binnen hebben gehaald, iedereen weet dat dit niet Rutte zijn schuld is die is opgezadeld met de spelers die van Geel heeft geregeld, wie weet gaat die weer terug naar AZ.
0
Woensdag 24 september 2014 om 23:09 uur

miq72

H@@GenEES schreef:

Ja.
hehe eindelijk geef je het eerlijk toe Dave dat je gaan Ado supporter bent !!
0
Dinsdag 23 september 2014 om 22:31 uur

DHFC070

ADODENHAAG schreef:

Triest hem op die goal tegen GAE af te rekenen hoor
Niet helemaal eerlijk inderdaad maar tegen Cambuur en vandaag.....
Ook triest als je tonnen verdiend.
0
Dinsdag 23 september 2014 om 22:10 uur

Dannyy

Karel KLaver schreef:

Al die `intikkers` leverden ons meer dan 20 doelpunten op, en een aanzienlijk aantal extra punten op de ranglijst. Het zijn dezelfde intikkers die nu niet worden gemaakt, omdat geen van de spitsen die we hebben hetzelfde neusje voor de goal hebben.

Bulykin was geen top voetballer, maar wel een wereldvoetballer voor ons niveau. Hij kon sleuren, een bal vasthouden, onrust stoken en, zoals je al zei, balletjes binnentikken. Hij was altijd dreigend, zelfs als hij een totale off-day had, en toch de wedstrijd in ins voordeel beslissen. Die kwaliteiten hebben Kramer van Van Duinen - in ieder geval op dit moment - niet.
Maar laten we eerlijk wezen, of je nou met Kubik, Toornstra, Immers èn Verhoek speelt die allemaal in vorm zijn of met Van Duinen die naar binnen trekt, Schet die er niets van kan en Jansen die nog speelritme mist. Dat is toch wel een groot verschil..
0
Maandag 22 september 2014 om 08:51 uur

Mike

Als je eerlijk bent spelen we zo slecht nog niet, alleen de laatste passes deugen niet
0
Zaterdag 20 september 2014 om 21:29 uur

Advertentie

lulijzer

KR96 schreef:

Dat lijkt soms al genoeg om opgepakt te worden... Toegegeven, er zitten echt een aantal idioten in het ADO stadion, maar af en toe worden ADO fans zo snel neergezet als criminelen dat je er bang van wordt.
Idioten zitten in elk stadion, heeft werkelijk niks met ADO in het bijzonder te maken. Maar het kan er bij mij uiteraard ook niet in dat je als echte supporter met kleding van de club aan idioterie uithaalt.... Maar eerlijk gezegd zijn er momenteel heel wat zaken waar ik geen reet van (wil) begrijp(en).
0
Zaterdag 20 september 2014 om 15:49 uur

haagse-Dick

ADO-captain: `Wil de fans een fijne avond bezorgen`

Roland Alberg, de captain van ADO Den Haag, is erop gebrand om zaterdag een goed resultaat neer te zetten tegen Go Ahead Eagles. De middenvelder is blij met zijn rol bij de Haagse club.

"Ik ben trots om aanvoerder te zijn van een aansprekende club als ADO Den Haag", zegt Alberg in een onderhoud met Haag Media. "Vooral ook richting de supporters, die altijd met ons meeleven. Zowel in slechte als goede tijden. Het is een bekroning voor de fase waarin ik momenteel verkeer. Mijn rol ontwikkelt zich; ik moet nog meer aanwezig zijn. Dit wil ik bereiken door hard te werken voor de ploeg en met mijn spel bepalend te zijn."
Eind vorig jaar begon de motor van Alberg ineens te draaien. "Het hele elftal draaide in de laatste fase bijzonder goed van een roerig seizoen waarin we van de onderste plaats weg kwamen. De reden dat het toen ineens ging draaien? Eerlijk gezegd geen idee. Het gebeurde onder Henk Fräser gewoon. Zodoende konden we het jaar toch nog goed afsluiten. Deze lijn moeten we nu voortzetten."

"Ook daarom is de wedstrijd van zaterdag tegen Go Ahead Eagles enorm belangrijk. Ik heb recentelijk wel blessures aan mijn enkel en lies opgelopen. Gelukkig ben ik nu weer helemaal fit, dus net als de ploeg ben ik er klaar voor om in eigen stadion drie kostbare punten te pakken. Het is geweldig om te ervaren hoe de supporters dan weer achter ons gaan staan. Dit heeft echt invloed op de wedstrijd. Ook voor al die mensen zal ik me kapot knokken om de winst te behalen. Ik wil hen een fijne avond bezorgen!"
0
Vrijdag 19 september 2014 om 10:09 uur

Petah

pajam schreef:

wat een verhaal jog ; "de gelovigen middenlasse hebben een hekel aan ons"

dus alle gelovigen, in de middenklasse, hebben een hekel aan een groep (wie is die ons eigenlijk?), denk je echt zo?

jammer, jammer, maar dit soort NL-ers zorgen ervoor dat velen goedwillende "nieuwe" Nederlanders zich nimmer één kunnen voelen met de oorspronkelijke Nederlanders, want hoe dan ook worden we allemaal over één kam geschoren....
Kijk jij wil het niet zeggen of gaat het nooit zeggen maar wees is eerlijk hoe vredenlievend is de ayatollah

Wees nou eens eerlijk hoe leuk is het voor een rooms katholieken man in Mekka of medina oh wacht ik kom daar niet in

En ga niet praten over discriminatie of over een kam scheren ik ben opgegroeid op een woonwagenkamp dat is pas discriminatie invallen bij iedereen en ze voeren een uitsterfbeleid tegen onze cultuur

Ik heb zat Marokkaanse vrienden zat turkse kenissen waar ik goed mee omgaat zelfs jongens uit Iran en weet je waarom dat goed gaat ? We zijn allemaal niet zo gelovig maar op het moment dat er wel geloof bij komt kijken zie Schilderswijk onstaat er een hoop ellende

En ja er waren vroeger ook kruistochten en een hoop ellende maar ano 2014 zoveel aanhang voor iets extreems dat is toch niet normaal

Schaf dan alle geloven af zal een hoop levens sparen
0
Woensdag 17 september 2014 om 17:55 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 229 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 218
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5