Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: organisatie

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 218
Volgende pagina

Moi

DJ schreef:

Trouwens op samenvatting van eredivisielive nog ff gekeken naar het moment waarop Kum geel krijgt, dat is ook absurd want die Enoh loopt juist door terwijl Kum de bal heeft. Enoh hoorde dus geel te krijgen en volgens mij had hij eerder of later ook geel dus ROOD.

U verwacht niet dat de KNVB  haar eigen polsen gaan snijden?Volgens de traditie mag je nooit aan 020 aankomen.Trouwens, de KNVB meet  met meer maten en de kleintjes betalen zich blauw om de kas, van van een subjectieve organisatie, te speken.

0
Maandag 5 april 2010 om 19:24 uur

Bert

pollo schreef:

vanacht rond 03h00; adelaar ontslagen

Het heeft al met al nog lang geduurd. Toch staat daar een sterke organisatie anders had Sparta op de plek van RKC gestaan. Ik ben er nu niet meer zo gerust op

0
Zondag 4 april 2010 om 08:34 uur

Johannes

Kees schreef:

"Ik heb vandaag met de raad van commissarissen gebeld. Hoe het nu gaat gaan we niet door".

 

Bovenstaand het antwoord van Danny Buijs op de vraag van een van de supporters of de selectie het eens is met Atteveld.

 

Als dit het antwoord van je aanvoerder is dan kun je het 100 % schudden als trainer.

 

Nogmaals: ik vind het Atteveld absoluut niet alleen verwijtbaar. Maar een opvolger moet er dus komen. Tot nu toe heb ik hier op de shout geen enkele serieuze naam voorbij zien komen. Hooguit W. van Hanegem zou een optie zijn voor de korte termijn.

 

Namen als Steijn, Van Laar (werd ook zefs genoemd) etc. vind ik niet serieus klinken.

 

Als met Atteveld eruit het probleem is opgelost dan heb ik er vrede mee maar ben niet overtuigd. Tenslotte gaat de club voor alles.

Voor nu zou ik gaan voor Kootwijk en Steijn, met Lex erbij als extra assistent. Ik ben niet gek van de trainer Lex, maar ik denk wel dat het voor de spelers nu qua persoonlijkheid een goede is. Denk aan het duo Rinus en Lex: als Rinus keihard was geweest tegen spelers dan kwam Lex om die speler te 'troosten'. Na Atteveld dus maar even een portie Lex?

 

Voor komend seizoen weet ik het niet. Ik lees bij anderen soms de namen van Menzo en van Everse. Menzo zou ik niet doen in Den Haag, er zijn gewoon nog steeds idioten die daar qua uiterlijk niet tegen kunnen.

Everse vind ik interessant: hij heeft Heerenveen weer aardig op de rails gekregen (tellen we gisteren eventjes niet mee) en bij Zwolle was het ook een prima trainer.

 

Ik zou nog steeds graag Aad de Mos zien komen als technische baas en trainer (manager als in het Engelse model). Er MOET iemand met een voetbalachtergrond hogerop in die organisatie. Aad lijkt me geknipt voor de klus. Hij heeft vandaag met zijn Griekse ploeg thuis met 1-3 verloren, dus wie weet is hij snel vrij.

0
Zondag 28 maart 2010 om 20:40 uur

Max

Vincent schreef:

weet ik niet.. aanname..

 

- Als de tv inkomsten zo slecht zijn, waarom spelen we dan omwille van deze commercie op vrijdag? als de jup bestaansrecht wilt houden zullen we terug moeten naar de zondag.

- een organisatie kun je inrichten naar de inkomsten.

cost out. lean organisatie, eigen jeugd etc etc

- wat maakt het stadion dan zo duur?

  onderzoeken, besparingen doorvoeren

- als we elke week (kans) hebben om te winnen en er wordt leuk aanvallen onbevangen gevoetbald moeten er (net als bij de graafschap) toch wel 10.000 man kunnen komen?

 

Ik heb veels te weining inzicht om de kostenstructuur te kunnen overzien, maar ik vermoed (aanname) dat er behoorlijke besparingen zijn door te voeren waardoor we als ado echt kunnen winnen..

Ik ben ook niet ingewerkt in het het kasboekje, maar als het mogelijk is om zoveel te besparen, waarom wordt dat nu dan niet al gedaan? Als dat nu niet lukt, waarom in de JL wel?

 

De opbrengsten zullen in elk geval kelderen. De TV-gelden, sponsorcontracten en bezoekersaantallen zijn in de JL echt van een ander niveau. Den Haag heeft nooit met meer dan 5.000 toeschouwers in de eerste divisie gezeten. De Graafschap is een uitzondering op de regel. Geen idee waarom er op de vrijdagavond gespeeld moet worden, maar meer dan die grijpstuiver die RTL er voor over heeft, wordt het de komende tijd niet. En sponsors willen exposure. En die krijg je niet bij een club die op de late vrijdagavond vijf minuten te zien is in een samenvatting waar bijna niemand naar kijkt.

 

Je kan inderdaad besparen op spelerssalarissen, maar ook niet te gek veel, want zelfs je eigen keugd houd je niet voor een habbekrats vast en dat is toch nodig als je nog een beetje atracief voetbal wil zien. Maar de stadionlichten moeten sowieso branden De spelers moeten een warme douche kunnen nemen, de huur van het stadion moet betaald worden. Een een lean organisatie leidt op dit moment tot auto's met gaspedalen die blijven hangen.

0
Zaterdag 27 maart 2010 om 13:59 uur

Vincent

Max schreef:

Op zich wel realistisch, maar ons stadions is te duur voor de JL.

weet ik niet.. aanname..

 

- Als de tv inkomsten zo slecht zijn, waarom spelen we dan omwille van deze commercie op vrijdag? als de jup bestaansrecht wilt houden zullen we terug moeten naar de zondag.

- een organisatie kun je inrichten naar de inkomsten.

cost out. lean organisatie, eigen jeugd etc etc

- wat maakt het stadion dan zo duur?

  onderzoeken, besparingen doorvoeren

- als we elke week (kans) hebben om te winnen en er wordt leuk aanvallen onbevangen gevoetbald moeten er (net als bij de graafschap) toch wel 10.000 man kunnen komen?

 

Ik heb veels te weining inzicht om de kostenstructuur te kunnen overzien, maar ik vermoed (aanname) dat er behoorlijke besparingen zijn door te voeren waardoor we als ado echt kunnen winnen..

0
Zaterdag 27 maart 2010 om 13:49 uur

Advertentie

anti-beleid

Kees schreef:

Van der Dussen uit ons scoutingsapparaat mogelijk Jol achterna en trainer van het tweede van 020???????????????


Hagenaar Van der Dussen nieuwe trainer Jong Ajax
20 maart '10 18:34 door Floris de Bruijn

Foto
De in Amsterdam totaal onbekende Albert van der Dussen gaat het volgend seizoen deel uitmaken van de technische staf van Jong Ajax. Hij neemt de leiding van het tweede elftal over van Pieter Huistra, die het volgende seizoen de opvolger is van Ron Jans bij FC Groningen.

Dat de keuze op Van der Dussen (links op de foto)valt, is opvallend. Ajax-trainer Martin Jol is altijd gecharmeerd geweest van de Hagenaar die trainer is geweest van onder meer Scheveningen, VCUC, ADO en recentelijk Haaglandia. Hij had al getekend bij de nieuwe fusieclub 's-Gravenzande, maar uiteindelijk koos hij - begrijpelijk - toch voor een positie bij Ajax. Van der Dussen is ook docent bij de KNVB.

Ajax maakt in de loop van de komende week complete het technische plaatje van de volledige organisatie in het komende seizoen bekend.

0
Zaterdag 20 maart 2010 om 19:39 uur

Kees

anti-beleid schreef:

100.000 salaris december 2009 tot en met eind maart 2010

 

150.000 voor afkoop contract tot medio 2011.

 

Totale kosten ADO 2,5 ton

 

ADO ontsloeg hem op staande voet wat inhoudt dat André niets mee kreeg. Wetzel krijgt 2,5 ton in plaats van 3,5.

 

Wetzel winnaar en ADO de sigaar.

Henk Jagersma: ,,Uitspraak betekent geen extra financiële tegenvaller”
17 March 2010 om 17:09
De arbitragecommissie van de KNVB heeft vandaag uitspraak gedaan in de zaak van André Wetzel tegen ADO Den Haag. Bij de Haagse BVO is men tevreden over de uitspraak, waartegen – conform de regels van de KNVB- geen beroep mogelijk is.



De arbitragecommissie heeft ingestemd met de ontbinding van de arbeidsovereenkomst van André Wetzel, maar vindt dat ADO Den Haag Wetzel in totaal een beëindigingvergoeding van 100.000 euro moet betalen. Wetzel had 340.000 euro geëist.

ADO Den Haag vindt de uitspraak van de arbitragecommissie te billijken. Voorzitter van de Raad van Commissarissen, Henk Jagersma zegt in een reactie: ,,De arbitragecommissie heeft de eis van André Wetzel om over de lengte van zijn contract te worden doorbetaald (in totaal 340.000 euro) afgewezen. Dat is winst. Door de uitspraak van de arbitragecommissie ontstaat voor ADO Den Haag in financiële zin geen extra tegenvaller.”

ADO Den Haag zal – zoals bekend - de positie van technisch manager de komende periode niet opnieuw invullen. Jagersma: “Er is in de organisatie van het technisch beleid nu sprake van korte lijnen en dat werkt goed.”

© Haaglandenvoetbal.nl (TR Media)
 

0
Woensdag 17 maart 2010 om 19:49 uur

Mr. FC DEN HAAG

Kees schreef:

Flauwekul wat je schrijft Aad. Op deze site wordt er soms negatief geouwehoerd maar in de regel alles onderbouwd.

 

Ik ben het vaak oneens met Ooievaar, Marcellino, MR FC Den Haag etc. die ongezouten hun mening geven maar ze komen altijd met argumenten en dat waardeer ik.

 

Of ik het er mee eens ben is een tweede. Heb je, met alle respect, de andere sites weleens gelezen. Nou, daar gaat het echt een stuk scherper aan toe. Is ook hun goed recht als ze daarvoor kiezen maar heeft niet mijn voorkeur.

Bedankt Kees, ik denk dat dit komt doordat ik altijd geleerd heb om van mijn hart geen valkuil te maken.

Natuurlijk zal ik de ploeg door dik en dun blijven steunen, laat daar geen misverstand over bestaan en ik denk dat ik dit ook voor Ooievaar,Marcellino en overige die ik hierbij vergeet te noemen kan beamen (bevestigen)
Kerels met een geel/groen gouden FC/ADO DEN HAAG hart!
Ik heb het eigenlijk meer in de trant van het ADO club bestuur deze knakkers denken alleen maar aan hun eigen glorie en posities binnen de organisatie angstvallig vast te behouden.
En ja Bert  FC/ADO DEN HAAG heeft 1 van de hoogste salarissen als kostenpost binnen de Eredivisie (na de gevestigde orde natuurlijk) maar goed jij zal het als particulier investor wel beter weten.... toch???

0
Zaterdag 13 maart 2010 om 00:27 uur

marcellino

Kees schreef:

Zolang Atteveld weigert om thuis 4-4-2 of 5-4-1 te spelen blijft het kut met peren. Elke ploeg laat ons komen en profiteert direct van het balverlies van de centrumspitsen die geen bal kunnen vasthouden (Vicento/Milic/Immers 1 x). Let maar op: elke counter begint in de as van het veld.

 

AZ was nog niet in goede doen en liet zich verrassen.

 

Heerenveen had het gemakkelijk kunnen afmaken.

 

Willem 2 speelde slecht en had het tactisch niet voor mekaar.

 

je hebt helemaal gelijk kees en vergeet niet de wedstrijd tegen feijenoord daar komen we ook goed weg al was het verdiend.

 

we spelen helemaal niet zo goed als we denken,we hebben gewoon het nodige geluk gehad,en dat mag ook wel eens een keer want meestal hebben we dat niet.

 

de achterhoede is het begin van je organisatie en daar gaat het al fout en wie je dan verder opsteld doet er niet toe.

 

kum kan totaal niet opbouwen,heeft het inzicht van een kind van 4

en denkt dat hij heel goed kan voetballen ,telkens maar proberen met mooi voetbal een man te passeren of bal te kappen met alle gevolgen van dien.

Bosschaart precies het zelfde verdedigend is het niet slecht maar zodra hij de bal krijgt hou je,je hart vast kan totaal niet opbouwen.

 

dereijck een goede voetballer maar omdat hij kneuzen van voetballers naast hem heeft denkt hij dat hij alles kan oplossen loopt veel te veel met de bal en wil hem het liefst zelf het doel in lopen.met alle gevolgen van dien.

 

nee als het aan mij ligt krijgen we een achterhoede met

 

                                 zwinkels

 ammi                  luijckx  dereijck            buijs

 

knopperd             v/d bergh         immers           toonstra

 

                   opper                              milic

 

ik snap niet waarom een kum en bosschaart waar alle problemen ontstaan mogen blijven staan.

verder denk ik dat een milic met twee spitsen beter tot zijn recht komt.

 

0
Woensdag 3 maart 2010 om 09:07 uur

Francisco

the mouse schreef:

Za 06-03-10 ADO Den Haag Vitesse

Vr 12-03-10 FC Twente ADO Den Haag

Zo 21-03-10 ADO Den Haag VVV-Venlo 

Vr 26-03-10 NAC Breda ADO Den Haag

Zo 04-04-10 ADO Den Haag AJax
Zo 11-04-10 FC Utrecht ADO Den Haag 
Wo 14-04-10 ADO Den Haag N.E.C.

Zo 18-04-10 ADO Den Haag RKC Waalwijk

Zo 02-05-10 Heracles A ADO Den Haag

 

Dit zijn de wedstrijden nog die we krijgen!!

alle thuis westrijden zijn zeker punten te halen!

Maar we moeten er wel voor zorgen dat we voor de laatste wedstrijd veilig zijn!

Ik zie ons niet winnen bij Heracles!

Sparta, Roda zouden ook "makkelijk" 6 punten opleveren!!

Iedere wedstrijd moet vanaf nu met 100% inzet, 100% concentratie en vooral vanuit een goede organisatie voetballen.

Alleen dan zie ik ons de nc ontlopen

0
Zondag 28 februari 2010 om 12:03 uur

Nu online

KvR, Peter87, Ado Vakkie S, ronnieg, fcdh-middennoord, wijstaanboven, Bollie74, Don Leo, Steef070, Alle ballen op Jort, Langebach2, JvDH, Tante Wil, TheMariner, KR96 en 208 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 218
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5