Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: ajax

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 219
Volgende pagina

Vakkie-G

rijswijk hoekpolder schreef:

Is dat de mop van vandaag of heb je nog een andere ?
We kunnen wel iets om te lachen gebruiken.
De juf gaat de klas langs, en de leerlingen vertellen wat voor beroep hun vader heeft. Alle beroepen komen langs, brandweerman, politieagent en ga zo maar door.
Dan vraagt ze aan Henkie: `En Henkie, wat voor beroep heeft jouw vader?` `Mijn vader?` antwoord Henkie. `Mijn vader die is stripper in zo`n Gay Cafè.` De juf gaat snel verder met de volgende leerling en vraagt aan het eind van de les aan Henkie: `Werkt jouw vader daar echt?`
Nee, tuurlijk niet.` antwoord Henkie. `Hij is keeper van Ajax maar daar schaam ik me zo voor.`
0
Vrijdag 2 november 2018 om 12:06 uur

Vakkie-G

We krijgen fc utrecht uit , az thuis , zwolle uit , en ajax uit de komende 4 weken ... hoeveel punten gaan we pakken ? Ik denk 1
0
Vrijdag 2 november 2018 om 11:43 uur

grijze gek

Kees schreef:

Gezien het competitieprogramma dat we achter de rug hebben, vind ik dat we 4 punten te weinig hebben behaald. Zondag drie tegen Utrecht en de wereld ziet er weer anders uit.

Maar oh oh, wat is het voetbal slecht dit gehele seizoen. Ook tijdens de voorbereiding tegen heel zwakke broeders.

Khayati is overduidelijk de man in vorm. Voor hem moet iedereen zich wegcijferen.
Nou vergeet die 3 punten maar tegen Utrecht, je zegt het zelf al Kees, dit is super slecht voetbal wat ze laten zien, ze kunnen nog geen eens 10 seconden de bal in de ploeg houden.
Aan het einde van het seizoen mag je blij wezen als je boven de degradatie streep blijft, en dat gaat nog moeilijk worden met het spel wat ze op de mat leggen, het is zo als meerdere zeggen los zand, er zit weinig logica in.
Ik hou mijn hart vast op 2 December uit bij ajax, dat word denk ik net zo`n uitslag als tegen psv.
0
Vrijdag 2 november 2018 om 09:27 uur

pajam

Geen zin om na zo`n klote pot 300 shouts te gaan lezen : (

was gewoon slecht; vorig jaar creëerde nog iets uit een combinatie van opportunisme en hard werken. Dit seizoen heb je ook dat niet meer in huis en lijkt het inderdaad al gauw alsof men ook niet meer één team is. En hoe langer dit aanhoud hoe groter de malaise word.

Groenendijk is 100% een capabele trainer; een trainerswissel geloof ik nu niet in, maar hij mag echt wel een paar speler gaan slachtofferen!

Beugelsdijk, Becker, Groothuizen, Malone ; spelen allen matig tot slecht en mogen prima eens naar de bank! Hoeveel slechter zouden hun vervangers dan zijn?

Komende weken gaan pijnlijk zijn, maar na de serie met tegenstanders als Utrecht, AZ, PEC en Ajax, krijg je potjes waar echt gewonnen moet worden ;

De Graafschap & Willem II.

Pak je daar minder dan 4 punten & in de voorgaande 4 potjes ook 0 punten, word het na de winterstop vechten net boven de degradatie streep.

En dan in een eredivisie jaar met zoveel zwakke clubs.... : (
0
Vrijdag 2 november 2018 om 07:47 uur

DHFC070

Dappere dodo schreef:

Snap ik m nog niet haha...
we Spelen toch uit zondag, plus we mogen daar toch wel heen?
Aangezien er in het stadion niet veel meer "mogelijk" is, is het een beetje gebruikelijk om een avond vantevoren is te gaan buurten in de stad van je tegenstander. Den Haag is vorig jaar met zo`n 100 man die kant op gegaan maar Feyenoord was iets eerder. Gevolg veel grote bekken maar na home debacle is er niemand meer naar Den Haag gekomen.

ps zie nu de post van Jurriën
Naar Ajax gericht dan is het wel een lekkere timing met een knipoog.
0
Donderdag 1 november 2018 om 23:03 uur

Advertentie

Jurriën

DHFC070 schreef:

Dat Utrecht op bezoek mag komen vrijdag / zaterdagavond...
Gaat over Ajax
0
Donderdag 1 november 2018 om 23:01 uur

Dappere dodo

Einde van Fons nadert...
Niet omdat ik dat roep, maar de hele chemie is weg, wat ons vorig seizoen zo’n leuk frivool elftal maakte, is nu niks meer van over. Alleen Johnsen en Ebuehi zijn weg, waarvan de laatste sinds de winterstop al amper speelde, maar het is nu een ongeorganiseerd soep-zootje

Waarom de jeugd geen kans geven?
Waarom Lorenzen, die werkelijk niet veel kan brengen en niet een Goppel... Rieder of van Kins bijvoorbeeld inzetten, je staat toch al achter?

Dat hele tactische strijdplan sloeg ook als een kut op een drumstel, 4-4-2 spelen met een vrije rol voor El K? Dat heeft alleen nut als de spelers op het middenveld en voorin dit ook echt uitvoeren

Gelukkig is Kishna bijna fit, hopelijk nog voor de winterstop...
komende wedstrijden:
Utrecht uit, hopelijk een stuntje maar meer als een punt wordt het niet
Az thuis, let op: tegen ons komt de oude AZ vorm weer terug zoals altijd bij een ploeg die tegen ons speelt
Zwolle uit: wordt ook een moeilijke pot
Ajax uit: moet je niet eens naar toe gaan haha

Maar goed, zondag ben ik er bij, via mijn werk in een business lounge, hopelijk bennik de enige daar die juicht
0
Donderdag 1 november 2018 om 22:36 uur

Waht

Peter87 schreef:

https://haaglandenvoetbal.nl/2018/11/01/ajax-en-westlandia-tekenen-samenwerkingsovereenkomst/

Gemiste kans voor ADO. De grootste club uit het Westland gaat in zee met Ajax. zonde...
Heb pas geleden interview gelezen van onze hoofd jeugdopleiding Frans danen.
Die sprak de hoop uit dat talenten in de toekomst voor ADO zouden kiezen.
Beetje treurig verhaal aan het worden zo want Ajax heeft ook al samenwerking met Sparta.
De jeugd uit onze regio kan dus dichtbij een goede opleiding krijgen bij Sparta (dus Ajax) en Feyenoord.
Hoopgevend is het allemaal niet voor onze club.
Miljoen per jaar en ze gaan allemaal weg en je houd de bakkertjes en beugelsdijkjes over.

Overigens hoor je al langere tijd niets over samenwerkingsverbanden met de amateurclubs.

0
Donderdag 1 november 2018 om 17:24 uur

Peter87

https://haaglandenvoetbal.nl/2018/11/01/ajax-en-westlandia-tekenen-samenwerkingsovereenkomst/

Gemiste kans voor ADO. De grootste club uit het Westland gaat in zee met Ajax. zonde...
0
Donderdag 1 november 2018 om 16:23 uur

Kees

Kees schreef:

Ik ben het absoluut oneens dat we een middelmatig elftal hebben. Zeker 8 spelers van ons zouden bij elke club onder plek 7 een basisplaats hebben.

Immers, Khayati, Kanon,Necid, Malone,Bakker, Troupée en Becker.

En als je nog ff wacht Zhang en Kishna ook.

Sorry. Met de clubs 1 t/m 7 bedoel ik Feijenoord, PSV, AZ, Vitesse, Heerenveen, Utrecht en Ajax.
0
Donderdag 1 november 2018 om 15:35 uur

Nu online

DHFC070, Marcie, Alle ballen op Jort, skrens, GS, CrazieD, Prutser 070, Vak_W, langnek en 231 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 219
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1