Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voetballen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 219
Volgende pagina

Kees

Vives krijgt een contract. Let maar op mijn woorden.
Kan zelfs voetballen als rechtsback zijnde. Prima techniek ook en soms al sturend.
0
Zaterdag 7 juli 2018 om 17:48 uur

Tommy

Dannyy schreef:

Friday is toch niks wanneer je linkerrijtje wil gaan spelen.. Beter gewoon Johnsen houden en niks cadeau doen aan AZ, ze betalen maar de hoofdprijs In Engeland of Spanje leggen ze gewoon 8 miljoen neer.
Was jij niet diegene die een paar jaar geleden riep voor dat friday naar az ging dat hij een geweldige spits was??
8 miljoen??? Doe ff normaal.
Die jongen die van zwolle naar city gaat hebben ze geloof ik 2 miljoen voor gehad.
Johnson kan niet voetballen en heeft een hoop mazzel goals gemaaktm als die er dit seizoen nog een keer 20 maakt wordt ie interresant. Nu is het gewoon nog een eendagsvlieg in vergelijking met de rest van zn carriere
0
Vrijdag 6 juli 2018 om 17:43 uur

Thommetjsh

Madmax schreef:

Want jij heb die van Rijn de afgelopen 2 jaar zien voetballen ?? ... natte vingerwerk, als het aan jouw het gelegen hadden we nu een selectie van 372 spelers.
Hmm hij heeft volgens mij wel een aardige status, zal t voetballen niet verleerd zijn, en ja ik heb lijstjes met spelers die ik graag zou willen zien hier, maar overdrijven is ook een ding he grote vriend
0
Woensdag 4 juli 2018 om 19:39 uur

Madmax

Thommetjsh schreef:

hopelijk wel, als dr 1 rechtsback dit ado beter kan maken is t Van Rhijn wel
Want jij heb die van Rijn de afgelopen 2 jaar zien voetballen ?? ... natte vingerwerk, als het aan jouw het gelegen hadden we nu een selectie van 372 spelers.
0
Woensdag 4 juli 2018 om 18:43 uur

Waht

Haagse Nol schreef:

AZ speelt vanuit de combinatie laat dat nou een ding zijn wat Johnsen totaal niet kan.
Dat hebben we allemaal ook van weghorst geroepen.
Johnson kan als eindstation dienen daar en dat is toch het belangrijkste als spits. Hij heeft er 19 gemaakt in een matig voetballend elftal.
We roepen in Nederland allemaal in koor dat een spits moet kennen meevoetballen, en rechtsbuiten moet ook op links kunnen spelen en cv’s en backs moeten vooral kunnen mee voetballen. Multifunctioneel aanme reet
Tommie en kanon moeten alles tegenhouden en buitenspelers
Moeten voorzetten geven waaruit de spits ken scoren.

Minimaal 5 miljoen en niets terug nemen van AZ.
Van dat geld haal je een linksbuiten en rechtsback. Wellicht nog een goede jonge middenvelder. Dat zijn toch de prioriteiten.
0
Woensdag 4 juli 2018 om 12:20 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

`Zhang behoorlijk tweebening`
Fons Groenendijk heeft al gezien dat aanwinst Yuning Zhang ,,kan voetballen``.
Lees het nieuwsbericht
0
Zondag 1 juli 2018 om 12:34 uur

Kees

barney070 schreef:

En wat ik tot zover van hem heb gezien is hij zo slecht nog niet.

Eerste goal gewoon mooi direct geschoten. Zijn genoeg sukkels die hem gemist hadden.

Tweede goal kan je al zien dat hij als aanspeelpunt een speler in zijn rug kan houden zodat er bij ons mensen bij kunnen komen (al was het ook klein beetje geluk natuurlijk want de pas was niet bedoel in eerste instantie)

We zullen het gaan zien na de volgende wedstrijd.
Schei uit alsjeblieft. Voetballend kunnen Johnson, Kramer en Araba er helemaal niets van. We voetballen in de eredivisie hoor en niet in de hoofdklasse.
Vergelijk ze eens met spelers a la Bakker, van Kins en Goossens en je ziet direct het verschil. Alle drie een prima basistechniek en rasvoetballers.

Echter het rendement van Johnson, Kramer en mogelijk Araba is hoog tot zeer hoog. En daar staan ze voor in de punt. Prima spitsen dus maar gepolijst? Nee dus.

Zhang is wel gepolijst en heeft een prachtige techniek. Zie je aan alles. Maar of ie als spits rendeert durf ik ook niet te zeggen. Misschien te tenger tegenover die hedendaagse beulen van centrumverdedigers.
0
Zaterdag 30 juni 2018 om 23:07 uur

Advertentie

Thommetjsh

Tommy schreef:

We zullen de komende weken zien of johnson voetballend op kan tegen zhang.
Of onze engelse reus als die blijft.
Vorig seizoen toen die net bij ons kwam kon die nog geen bal aan nemen zonder over zn benen te struikelen.
Maar dat zijn de meesten hier denk alweer vergeten.
Ik begrijp je punt, alleen we zitten in een andere situatie dan vorige keren,ditmaal kun je een speler aantrekken waarvan al bewezen is dat ie goed kan voetballen en scoren, vorige keren hadden we geen geld en moesten we zo’n gokje wagen zoals bij Johnsen, gelukkig is het goed uitgepakken maar je weet nooit hoe dat de volgende keren gaat....de vraag is neem je dat risico weer met de mogelijkheid dat je mee gaat doen in de race om dehradatke naar de divisie of speel je op safe en betaal je een bedrag?
0
Zaterdag 30 juni 2018 om 22:24 uur

BLEISWIJK-1

Thommetjsh schreef:

Wel raar dat nu die Engelsman opeens 2x heeft gescoord in een oefenwedstrijd iedereen opeens zegt dat we geen nieuwe spits meer nodig hebben, wellicht kun je geen nieuwe spits halen maar dan neem je een enormm risico als die engelsman niet goed uitpakt en je Zhang aan de zijkanten nodig hebt
Heb je de doelpunten en zijn assist gezien? Laten we even normaal blijven doen. Als Ladan in de spits had gelopen had hij ook die doelpunten gemaakt. Je kan er dan ook niks van zeggen.

En ik vind het wel knap dat sommige kunnen zien dat hij beter kan voetballen dan Johnsen. Hij heeft namelijk nog geen drie voetballende acties laten zien.

Hij verdient echter nog wel wat extra speeltijd....

0
Zaterdag 30 juni 2018 om 16:53 uur

BLEISWIJK-1

Kees schreef:

Knap in een keer genomen. Zhang 0 1
Je kan zien dat hij wel kan voetballen. Maar hij lijkt ook te moeten wennen aan het droge kunstgras.
0
Zaterdag 30 juni 2018 om 15:23 uur

Nu online

buurmanBrutus, Haagse Haas, supporter-noord, ADO079, James, Edwin, Marcush, Jurriën, Dannyy, MichelAdamsMatje, RickZ, Jk23, Lellow, Wahter, ADOZoetermeer, Edje, twaalfdespeler, RemcoOnX, Ado Vakkie S, Rob2002, poemba, guru en 261 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 219
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Vandaag om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1