Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: betere

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 220
Volgende pagina

Eagle187

Ik neem mijn woorden terug. Sorry Henk.

Na grondig onderzoek ben ik tot de conclusie gekomen dat niet Fraser loopt te slapen, maar de scouts van onze club. Fraser zei onlangs in een interview immers dat de reden dat Alberg niet speelt en Bakker en Jansen wel spelen is dat alhoewel Alberg een veel betere speler is (wellicht zelfs de technisch meest vaardige), Bakker en Jansen er in tegenstelling tot Alberg wel altijd voor de volle 100% voor gaan.
Met deze doordachte theorie in het achterhoofd ben ik tot de conclusie gekomen dat onze scouts de verkeerde wedstrijden bekijken. Als het niet om kwaliteit gaat, maar om altijd 100% ervoor gaan, dan vindt ik het onvoorstelbaar en beschamenddat ik nog nooit een van onze scouts bij de G-teams heb zien scouten...
0
Donderdag 28 januari 2016 om 00:37 uur

Thehague070

H@@GenEES schreef:

Maar als jij afspraken met je investeerder maakt over geldbedragen maakt(die op papier staan) dan mag je er toch vanuit gaan dat het geld geen probleem is en dat Wang gewoon zijn afspraken nakomt, (alhoewel.....)

Als ze dat niet hadden gedaan dan hadden we nu geen Havenaar en Duplan (en in mindere maten Schaken) gehad, want dat is dan de consequentie.
Tja dan maar geen betere spelers maar wat ik GA krijgen heb ik nog niet dus ja ben je nooit 100% zeker
0
Woensdag 27 januari 2016 om 06:15 uur

Eagle187

gillah schreef:

Dat die Wang hier nog fans heeft joh...
Heeft niks met Wang te maken, maar als je jezelf aanstelt als directeur omdat er geen betere opties waren na de gesprekken met alle kandidaten, geen spelers haalt omdat er geen beter spelers bestaan als de selectie die je al hebt en je een persconferentie gaat houden waarin je je vriendje JvZ quote; "misschien heeft Wang het geld wel niet"... tja, dan heb je bij mij toch wel al je krediet verspeelt en begin ik toch steeds meer te geloven dat Wigt de boosdoener is en niet Wang die los de late betalingen niet zo heel veel raars roept. Ga in plaats van aan geemotioneerde supporters even aan pakweg 10 willekeurige bedrijfseigenaren de vraag stellen of dat kan zo`n persconferentie houden en ik garandeer je dat minimaal 9 van de 10 die directeur op staande voet ontslagen hadden.
0
Maandag 25 januari 2016 om 11:27 uur

Toontje070

D.H.zuid-west schreef:

Als er meerdere investeerders met hem instappen dan zal dit risico wellicht wel afgedekt worden. Lijkt mij dat er geleerd is van het verleden.... althans dat mag ik hopen
Inderdaad. Las net dat vd Kallen ook nog altijd bereid is om ADO te helpen. Hij zegt ervalleen bij dat hij de kar nooit meer in zijn eentje wilt trekken. Met zijn reddings actie van een paar jaar terug, hoopte hij toen al dat er wat vermogende hagenaars zich zouden melden om zich in te kopen. Jammer dat Jansen toen niet besloot (1/3? van de) aandelen te kopen. Als er naast vd Kallen en Jansen nog 2 of 3 vermogende hagenaars opstaan, schat ik de kans groot in we een iets betere toekomst hebben. Het zal niet zo snel gaan als dat de chinees ons nu belooft heeft maar toch. Die chinees maakt voorlopig toch niets waar.
0
Zaterdag 23 januari 2016 om 20:40 uur

BLEISWIJK-1

H@@GenEES schreef:

LOL iedereen is ineens op de pik van Ratje Jansen, diezelfde Jansen die nog geen 10 jaar geleden Den Haag samen met Ringelezwijn financieel de nek om draaide door spelers uit zijn stal die nergens aan de bak kwamen met langdurige contracten en gigantische salarissen bij DH te plaatsen, nu is die weer een held 0_o, mensen hebben een kort geheugen blijkt maar weer eens.
Helaas zijn er geen betere opties. Ik zeg dan ook doen!
0
Zaterdag 23 januari 2016 om 15:48 uur

Sprinkhaan070

Dappere dodo schreef:

Beter Jansen d`r uit, die presteerde ook helemaal kut tegen de neusjes

Was 1 van de betere..
0
Vrijdag 22 januari 2016 om 22:29 uur

Advertentie

GreenYellowTheHague

Petah schreef:

Hij heeft toch de schijn tegen als ie wigt ontslaat komen er supporters in opstand misschien personeel iedereen wil graag der baantje behouden

Kijk hier op de box 80 procent zit op wigt ze fluit als bewaker van de club en die onzin

Maar mede door die bewaker staan we op een falliesement want geld wat er nog niet is kan je niet uitgeven

Ik ben niet geweldig blij geweest met Wigt na zijn uitspraken in de pers dat we de beste selectie hadden sinds jaren, en dat er geen betere spelers beschikbaar waren tijden de laatste transfer periode. Verder is het geen zwaargewicht. Maar ik denk dat we toch echt geen betere man hadden kunnen vinden die echt in het belang van de club, van ons de boel probeert te runnen, en daar doet ie echt zijn stinkende best voor.
0
Donderdag 21 januari 2016 om 14:32 uur

haagse-Dick

<FCDH> schreef:

De stewards kunnen er weinig aan doen die worden uitgescholden voor NSB`ers
Zijn ook om te lachen!

Dan lopen ze er toch echt voor spek en bonen, misschien een betere opleiding of een bepaalde soort mensen hier voor aanstellen. De club kan beter als ze het beter willen hebben.
0
Maandag 18 januari 2016 om 18:41 uur

frans swa

gillah schreef:

Het is heel jammer dat de regeling 1 kaartje per (S)CC een beetje versoepeld is en dat het dan weer zo mis loopt. Ik begrijp ook niet dat die debielen vanaf minuut 1 Bazoer aan het zoeken waren. Het leek wel een van te voren afgesproken actie, maar waarom? Hij heeft nooit wat over ons gezegd, er zijn geen incidenten in vorige wedstrijden geweest enz.
Is wel vaker tegen de beste/ 1 vd betere spelers vd tegenpartij: Theo Jansen, Bony, ...
0
Maandag 18 januari 2016 om 18:05 uur

Haagse Kelt

marcellino schreef:

Nou weten we oòk dat jij dus de laatste wedstrijden niet in het stadion was want bijna elke thuis wedstrijd word er een donkere speler nageroepen.
Herstel misschien wat spreekkoren betreft.
Stadion is noch nog steeds armoedig gevuld met gemiddeld 10.000 man ha tegen ajax dan is iedereen er. We hebben het altijd over succes supporters van Ajax nou wij kunnen er ook wat van.
En tuurlijk deze heb je ook nodig om door te groeien maar dat zijn meestal nou net de supporters die overal over lopen te zeiken.advies Amsterdam is maar 40 kilometer verder.
Jij was toch degene die na 40 jaar hoop op betere tijden vanaf komend jaar geen SCC neemt omdat de club niet verder komt? En dan ga je nu iemand aanvallen op t feit of ie wel of niet vaak komt?
En je denkt toch niet serieus dat de gloryhunters v gister degenen zijn die zeiken? Er wordt bij DH helaas idd weleens wat tegen donkere spelers geroepen. Maar zo massaal het gister weer gebeurde dat is lang geleden. Voor een klein deel zullen dat trouwe harde kern jongens zijn, maar voor een groot deel zijn dat nou net degenen die op dit soort wedstrijden afkomen en je volg week tegen Cambuur niet ziet.
En jij wilde toch dat ADO eindelijk eens haar potentie gaat waarmaken? Dan kunnen we met onszelf beginnen en dit domme jaren 90 gedrag uit ons stadion schoppen.
En nee, ik wil niet dat we een Heerenveen worden. Maar oe oe oe levert niks op dan imagoschade en is op geen enkele wijze leuk, stoer of interessant.
0
Maandag 18 januari 2016 om 08:32 uur

Nu online

rh_vakm, bert1953 en 308 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 220
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5