Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: doelpunten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 221
Volgende pagina

Gast

Van duinen is gewoon een groot talent heeft alles in zich om em echt een goeie spits te worden hij id redelijk groot snel heeft en goeie techniek kan goed kopen geeft zich altijd100 procent jaagt veel door is goed in de diepte goed in de combenatie kan nog zow veel beter worden nog je moet hem gewoon hier houden nog 1 jaar dan krijg je misvolgend jaar mits die een goed seizoen heeft tussen die 15 en 20 doelpunten maakt vang je zow tussen de 6 en 8 miljoen!
0
Donderdag 27 juni 2013 om 23:47 uur

Johannes

teeg28 schreef:

Ze moeten vooral nu niet chery voor minder laten gaan en omdat utrecht mischien toornstra verkoopt vanduinen voor minder weg doen gewoon je poot stijf houden dat zouden hun ook doen trouwens ik zou vanduinen helemaal niet weg doen hij is volgend jaar 4 miljoen waard let maar op dus voorniet. Minder dan 3.6 miljoen en 30 procent bij doorverkoop en anders blijft mike gewoon hiet laat ze maar lekker tegen elkaar opbieden .

En cabral wegwezen met die gozer heb je helemaal niks aan

Ik snap nietdat ze dan die steve de ridder halen die jongen blijft gaan en maakt doelpunten en heeft een goede voorzet
Denhaag haallluuuuhhhh die jongen :shoot:
Steve de Ridder maakt echt al een paar jaar geen doelpunten meer hoor. Niet voor Southampton en niet voor Bolton. Die twaalf stuks in drie jaar De Graafschap, was dat nou zo indrukwekkend dan?



0
Woensdag 26 juni 2013 om 18:09 uur

teeg28

Ze moeten vooral nu niet chery voor minder laten gaan en omdat utrecht mischien toornstra verkoopt vanduinen voor minder weg doen gewoon je poot stijf houden dat zouden hun ook doen trouwens ik zou vanduinen helemaal niet weg doen hij is volgend jaar 4 miljoen waard let maar op dus voorniet. Minder dan 3.6 miljoen en 30 procent bij doorverkoop en anders blijft mike gewoon hiet laat ze maar lekker tegen elkaar opbieden .

En cabral wegwezen met die gozer heb je helemaal niks aan

Ik snap nietdat ze dan die steve de ridder halen die jongen blijft gaan en maakt doelpunten en heeft een goede voorzet
Denhaag haallluuuuhhhh die jongen :shoot:
0
Woensdag 26 juni 2013 om 17:49 uur

BLEISWIJK-1

Peppie schreef:

Ik denk persoonlijk niet dat er een club is die twee miljoen voor van Duinen gaat betalen. Het is gewoon een beste bak met geld, ookal is hij het waard. Zou een Guidetti niet minder kosten dan dat?
Dat ben ik helemaal met je eens. Het is ook een kwestie van durf en talent erkennen. Maar het is natuurlijk ook zo dat als v.Duinen bij een club als ADO richting de 20 doelpunten gaat, hij onbetaalbaar wordt voor clubs als Feyenoord en zeker Utrecht. Blijft daarom nog steeds lastig.

Maar ik ben het met je eens dat er op dit moment niet zomaar een club meer dan 2 miljoen gaat betalen.
0
Woensdag 26 juni 2013 om 11:06 uur

BLEISWIJK-1

pajam schreef:

Kolk staat goed bekend als het om sfeer gaat
Toch ben ik er van overtuigd dat als Kolk vanaf het begin meedoet en fit is, hij 5 tot 10 doelpunten maakt. Op zich prima. Je blijft alleen het gevoel houden dat hij andere in hun ontwikkeling tegen houdt. En wat is het nou? Een centrumspits of een vleugelspeler. Ik blijf mijn twijfels houden.
0
Dinsdag 25 juni 2013 om 20:18 uur

tjapi01

Den Haag wil offensieve krachten houden

Braunschweig Eintracht Braunschweig niet tot uitdrukking in de overdracht van twee Nederlandse poker. Onderwerp van discussie zijn Mike van Duinen en Tjaronn Chery.

Thomas Fröhlich


Tjaronn Chery: tot op Eintracht verlanglijst staan.
Stop niet met de speculaties. Bijna elke dag wordt gemeld van het belang van de club uit de Bundesliga Eintracht Braunschweig tegen Nederlandse professionals. Maandag meldde de krant Algemeen Dagblad (AD) uit Rotterdam, de Bundesliga nieuwe twee aanvallende spelers Mike van Duinen en Tjaronn Chery heeft zowel Ehrendivisionär van ADO Den Haag op de wishlist.

Het probleem voor beide spelers, zal de Nederlandse club hebben opties voor nog twee jaar. Het Verdrag van van Duinen voltooide ook tot 2014.

Mike van Duinen, een 1.93 meter hoge Centre Forward, kwam in 33-punts wedstrijden vorig seizoen op elf doelpunten en vier assists. De 21-jarige Nederlander zou een contract voor drie jaar in Brunswick ondertekenen, volgens AD. Echter, de aanvaller wilde wachten totdat de twee clubs hebben overeenstemming bereikt over een transfersom.

Lijkt de situatie enigszins anders (32 wedstrijden / 8 doelpunten) in het geval Tjaronn Chery. Het offensief man heeft verwezen naar berichten in de media harmonie "als de ideale stap `en tot uitdrukking gebracht dat er sleept hem naar de Bundesliga. "Ik wacht op een akkoord tussen de clubs", zei Chery de krant.

ADO coach Maurice Steyn in de Nederlandse media geciteerd zoals zeggend dat de aanvaller zijn een vergoeding van ten minste € 2.000.000 nodig. Omroepwest kondigde maandagmiddag dat de harmonie een aanbod voor een bedrag van een miljoen voor beide spelers had gemaakt, de ADO geweigerd. Eintracht ploegleider Marc Arnold weigerde commentaar te geven op de overdracht onderhandelingen maandagavond. "Wij behandelen meer zo," zei hij op de vraag.
0
Maandag 24 juni 2013 om 22:31 uur

BLEISWIJK-1

BLEISWIJK-1 schreef:

Armenteros wil al weer weg bij Anderlecht. En anderlecht heeft hem al weer ingezet bij een transfer die niet doorging. Die zal echt geen 2.5 miljoen kosten.

Alleen is het altijd de vraag of zo`n speler bij ons wil spelen.
Ik vind Teixeira ook wel een spits die bij ons past. Hij is niet zo goed als Mike en ook niet Haags! Maar wel een speler die jaagt op de achterhoede van een tegenstander. En ook pas 22 jaar.

In zijn eerste halve seizoen scoorde hij 6 doelpunten wat prima is. Daarna werd het minder.

Teixeira is trouwens nog meer afhankelijk van aanvoer als v.Duinen.
0
Maandag 24 juni 2013 om 21:08 uur

Advertentie

teeg28

Langebach2 schreef:

afwachten maar, we gaan het allemaal meemaken......

Wijnaldum, George, Bel Hassani, Anco Jansen, Koppers zijn haalbaar voor ons en leuke versterkingen.

George moet je vanaf blijven is precies de zelfde speler als vicento kan aleen een betere vrije trap nemen punt.
Steve de ridder die moeten ze halen is een vechtertje hij is snel kan een doelpunt maken en heeft een goede voorzet voor onze rooie haagse dirk kuyt en de andere buitenspeler die ze moeten halen is misidjan en klaar ben je voorin op het middeveld zou ik niks meer halen heb je genoeg en anders in de winterstop .voor in de achterhoede hoop ik stiekem op derijck maar kan aan de andere kant beter een centrale verdediger halen die ook rechtsback kan spelen .

Komop bestuur houd je poot stijf en verkoop chery voor een mooie prijs Met DOORVERKOOP clausule.

En mike moet je dit jaar helemaal niet verkopen want die maakt met deze 2 buitenspelers minimaal 17 doelpunten .

Come on the hague
0
Maandag 24 juni 2013 om 20:13 uur

Zuiderparker

BLEISWIJK-1 schreef:

Jozefzoon, Wilschut en vd.Velden is natuurlijk ook twijfelachtig.

Tot nu toe is het signaal prima. Niemand voor een appel en een ei weg. En eerst een vervanger contracteren.
vdVelden had mij wel wat geleken, is tenminste een oudere (31) speler. We hebben vrijwel alleen jonkies nu!!

Prio moet mi op de verdediging worden gelegd; Beugelsdijk/Wormgoor is echt geen stabiel centrum, Derijk terug?

En wat doelpunten meer zou ook niet gek zijn, Kramer? vraag t me af
0
Maandag 24 juni 2013 om 16:05 uur

Waht

Cherry verkopen is niet zo`n groot verlies maar toch zijn het een aantal assiten en doelpunten die je verkoopt.
Met 8 ton kan je best een leuke speler halen, misschien wel 2.
Met de 2,5 miljoen voor v Duinen kan je alle kanten op.
Jansen v Graafschap, 6 ton.
Lukoki, 7 ton
Koppers, 3 ton

Heb je 1,6 gespendeerd en nog 2 miljoen in kas waarvan een gedeelte in de kas gaat. Kan je evt. nog in winterstop zaken doen als dat nodig blijkt.

Wildschut was wisselspeler en raakte afgelopen jaar geen knikker onder Lokhof, weet niet of hij een versterking zou zijn.
Kolk ipv Vicento of Poepon is achteruitgang. Kolk werkelijk niets laten zien en is gewoon over en uit.
0
Maandag 24 juni 2013 om 13:02 uur

Nu online

Langebach2, Rob2002, Swaber, MichelAdamsMatje, Superjantje, ADO079, rh_vakm en 211 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 221
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5