Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: ballen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 222
Volgende pagina

Aad

Tommy schreef:

weet je wat het is.
de liefde van van duinen voor de club trek ik echt niet in twijfel.
Maar ook van duinen gaat het niet redde bij ons als en ik zeg als de club echt top 5 wil gaan spelen.
hij werkt hard hoor, maar tegen cambuur thuis moet hij toch gewoon 3-1 maken.
en het is allemaal de pal een tik naar voren geven en erachter aan rennen.
Het is mooi om te zien hoor en bij dit den haag geniet ik ervan maar bij een twente is hij gewoon bank zitter
Ga je van Duinen (of welke andere speler dan ook) afrekenen op het missen van een kans ???????

Nou dan zijn Ronaldo en Messi ook klote-spelers want die missen ook wel eens een kans.

Hou mij ten goede, ik heb ook mijn twijfels over Mike maar niet naar aanleiding van het missen van een kans. En voor de rest zou ik hem wel eens bezig willen zien in een team waarbij hij wel geplaatste ballen krijgt.
0
Maandag 2 februari 2015 om 13:21 uur

Aad

H@@GenEES schreef:

Op basis waarvan?
Ach, de kinderhanden op deze shout zijn heel snel gevuld. Natuurlijk is er, ondanks Wilson (wie? Wilson! Oh?) en Sno, geen enkele basis voor optimisme.

Wie voorziet Wilson van bespeelbare ballen? Wie voorkomt dat Sno zich figuurlijk (gelukkig) dood moet lopen om de gaten die anderen laten vallen te dichten.

Erg jammer om deze mensen in te zepen met de opdracht en verantwoordelijkheid deze voetballende ambtenaren uit hun slaap te halen.
0
Maandag 2 februari 2015 om 13:01 uur

Kees

Sprinkhaan070 schreef:

bamihap
Tsja, maar Henk noemt ze ballen (AD).
0
Maandag 2 februari 2015 om 10:49 uur

haagse-Dick

Marijn schreef:

Wie weet wat er morgen nog komt (Hoop op een heel leger) maar Eduardo kan misschien niet mee met de selectie van Sporting, dat betekent niet dat hij niet beter is dan de spelers van ADO... Sno is een en al ervaring dus ik weet niet ik ben in iedergeval blij met deze 2
Ik ben tegen de komst van Sno, in ieder geval nu wel!

Hij kreeg zijn kans om bij ons te ballen en wou toch liever naar Westerloo en meneertje poept in ze broek vanwege zijn hart. Wat bezielt de club dan om zo iemand te halen?

Een groot risico!
0
Zondag 1 februari 2015 om 21:16 uur

marcellino

Tommy schreef:

eduardo en sno denken ook waar heb ik in godsnaam getekent
Jammer tweede helft beter.
En Wilson weinig ballen gehad maar waar hij deed was hoopgevend
0
Zondag 1 februari 2015 om 14:23 uur

K.B

ADODENHAAG schreef:

Jansen -> Eduardo
Zal waarschijnlijk weinig bruikbare ballen krijgen....
0
Zondag 1 februari 2015 om 13:34 uur

Ooievaar

Dannyy schreef:

Sommige mensen weten ook echt niet wat ze willen, Wilson komt en er werd letterlijk geshout dat hij TE KLEIN zou zijn.. Ik ben ontzettend blij dat er vervangers zijn voor Jansen en Schet, en voor de mensen die twijfelen aan de capaciteiten van Sno stel ik voor dat ze even RKC - PSV bekijken van vorig seizoen.
Voor een volleyballer wellicht wat klein. Volgens mij doen we daar niet aan. Kan mij z`n lengte rottûh als hij die ballen maar klaar legt voor die lange Kramer.

0
Zaterdag 31 januari 2015 om 22:59 uur

Ron001

janfcdh schreef:

Tuurlijk Ron, het is wel lekker dat iedereen wat meer positief is......we zijn natuurlijk maar net in handen van Dhr Wang maar ik zal 30 januari 2015 niet meer vergeten, het is natuurlijk wel zo als je dik geld hebt kun je geld maken, het is een kwestie van durven investeren, in principe was het kopen van ADO een koopje voor Wang, ik heb vertouwen in de toekomst en het maakt mij geen drol meer uit wat de media erover schrijft, voorlopig komt Dhr Wang zijn beloftes na en ik denk dat er misschien nu ook onrust weg is bij de spelers, mooi voorbeeld dat Mike van Duinen wil blijven, misschien zie ik het verkeerd maar misschien denkt ie ook wel dat een stap omhoog geen nut heeft want er komen kwalitatief betere spelers naar ADO en misschien gaan wij strakkies als een raket naar boven, het zal tijd worden.
Misschien zijn er betere salarissen beloofd, premies, wie zal het weten....
Maar eerst zorgen dat we er staan binnen 3 weken.
Come on The Hague ! Come on Wilson Eduardo.
Juis Jan, Ik las ook een stukje in de tele... waar ze opsomde wat dhr. Wang al gerealiseerd zou hebben!! Zag er goed uit, en dat voor een niet haagsche krant!!!
Dus ik kan toch wel positief zijn over onze suiker oom!!!

En zondag KNALLEN met de BALLEN....
0
Zaterdag 31 januari 2015 om 15:53 uur

Advertentie

Ricky

Dannyy schreef:

Toch wel genieten dit, eindelijk een speler die niet bang is om van afstand te schieten en niet loopt alsof hij net door Gerard Joling onder handen is genomen.
Die gozer kan echt wel ballen hoor!!

Ik bombardeer hem gelijk tot cultheld!!!!!!!!!
0
Vrijdag 30 januari 2015 om 22:37 uur

Bolluhboeah

Toontje070 schreef:

Ik versta geen spaans maar toen hij de vraag kreeg wat voor voetballer hij is, vertaald door hector hevel. Antwoorde hij als eerst met Rapido, klinkt als muziek in de oren want als je ook snelheid bezit dan is het haast onmogelijk om slechter te zijn als Mitchel Schet. Ik ben benieuwd!

Hier de link trouwens


https://m.youtube.com/watch?v=mTL4-3loq-o
En! Je kan lopen op de lange ballen van de linies die achter je liggen. Die slaan de laatste maanden helemaal nergens op.
0
Vrijdag 30 januari 2015 om 16:03 uur

Nu online

grijze gek, Vink, DHFC070 en 147 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 222
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5