Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 224
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

Mooie goal Duyvenstijn. Toch wel jammer dat hij bij ons weg is.
0
Vrijdag 10 december 2021 om 21:23 uur

GroenGeelHart070

slash070 schreef:

Jong AZ speelt leuk positiespel, duiken ook tussen de linies op, en dan zie je bij ons de mankementen.

Meestal komt het wel goed doordat we meer goals maken als de mindere tegenstander, maar nu zal Brood het anders moeten neerzetten, te beginnen met de wedstrijd mentaliteit bij sommigen.
Voorlopig scoren we aardig en geven we soms te makkelijk doelpunten weg.
Nog steeds zijn er geen duidelijke lijnen in ons spel zichtbaar. Of wel?!
0
Vrijdag 10 december 2021 om 21:08 uur

Eeuwig Den Haag

Breinburg valt weg en dan Amofa op het middenveld zetten en Klas (een middenvelder) op centraal laten staan. Onbegrijpelijk.
0
Vrijdag 10 december 2021 om 20:47 uur

Eeuwig Den Haag

DHFC070 schreef:

1-2 man man die verdediging zonder Breinburg als controleur en slot op de deur ervoor....
Organisatie is echt helemaaaal weg. Dramatisch
0
Vrijdag 10 december 2021 om 20:44 uur

BLEISWIJK-1

Haagse Haas schreef:

Toen was Jol er toch ook bij of niet soms... Dus ja, degradatie, schulden van 6 punten in mindering is geheel aan dit bestuur te danken ook jouw vrienden Jol en Hamdi zijn to blame.

Werkelijk ongelooflijk dat deze mensen nog in bescherming worden genomen, de afgelopen twee jaar maakt ineens geen flikkert meer uit.

Echt ongelooflijk.
Je hebt helemaal gelijk dat ze grote fouten hebben gemaakt.

Maar ze hebben ook de jeugd van de dood gered. Er lopen in de A selectie en onder 21 spelers rond, waar je de komende 5 jaar mee voorruit kan.

Daarbij hebben ze ook Brood, Grunholz, vd. Dussen en enkele jeugdtraoners aangetrokken. Die het gewoon heel goed doen. En zeg niet dat Jol al weg was. Die werkte op de achtergrond gewoon door.

Het gedachte goed van Jol is waar we nu verder op moeten bouwen. Of hij het straks voor het zeggen krijgt, of niet. Dat is het enige bestaansrecht wat we hebben. De jeugd uit Den Haag en omstreken binden en opleiden.

En daarom zal ik Jol niet afschieten. Wat hebben Manders, Groenendijk e.d. ons achtergelaten?



0
Woensdag 8 december 2021 om 13:02 uur

barney0700

Tommy schreef:

De jeugd was bij ons ook naar de klote onder manders en van as.
Maar we werden 3x top8 dus alles was prima.
Dat de jeugd nou ja onder 21 nu wel loopt komt door jol hamdi en die man die er nu nog zit.
Die hebben veel jonkies vast gelegd afgelopen 2 seizoenen.
EENS!!!

Er zijn een hele hoop jongens gehaald en vastgelegd door de heren die nu weg zijn en dat pakt nu uit. Die jongens hadden gewoon even de tijd nodig en kwamen op het verkeerde moment en gaan gewoon als er slim mee om word gegaan een hele hoop geld opleveren terwijl ze gratis zijn gekomen.



0
Dinsdag 7 december 2021 om 20:12 uur

daveadodh

ghostdrift schreef:

Heb je verkeerd begrepen de aanpak van de jeugd bij Sparta vind hij niet goed de aanpak had geen meerwaarde was zijn mening
Hmm ken iemand uit de jeugd van sparta namelijk. Hij zit daar nog steeds, hij zei dat veel gasten weg werden gestuurd 2 daarvan spelen nu bij ADO (severina en asante) niet omdat ze niet goed genoeg waren maar hij geeft weinig kansen. Kijk naar het eerste van sparta, weinig jeugd hoor
0
Dinsdag 7 december 2021 om 16:25 uur

ghostdrift

Henk van Stee weg bij Sparta zou een aanwinst zijn voor ADO ?
0
Dinsdag 7 december 2021 om 09:39 uur

Advertentie

Fido

slash070 schreef:

Ingang Zuiderpark langs de beelden, flauwe lichtmasten aan in de nevel. Profc verkopers, opdringerige mannen die `strikjes met speldje` aan je probeerde te slijten. De kassa`s,, weeïge rookworst lucht, volle tribune met sigaren- en zware shag lucht en blaastoeter geluiden, en toeters op fietspomp je vastgeplakt. Muziekkorps op het veld, supporters met rood/groene dikke lange sjaals,. ADO` was voor iedereen nog de naam, ondanks dat we al lang FC Den Haag heette. Spelers kwamen in rijtje het veld op, ik zag Aad Mansveld, Ton Thie . . .

Echt, als kind kon niks mij gelukkiger maken als ik met mijn vader en oom mee mocht naar ADO, naar Aad Mansveld en Ton Thie.

R.i.p.
Voor mij hieraan voorafgaand nog de fietstrip naar de Hoefkade om daar, bij mijn Opa en Oma, m’n fiets achter te laten. Daarna de Hoefkade aflopen op weg naar het Zuiderpark. Hoe dichterbij je kwam des te drukker werd het. Je zag de lichtmasten, hoorde de supporters al. Programmablad in de hand en dan naar binnen. Slash, de rest uitstekend beschreven.
0
Zaterdag 4 december 2021 om 14:00 uur

Vlugge Japie

Je kon er op wachten. Deze week nieuws over de WHOA-procedure en het stoken begint weer. Het is logisch dat personeel teleurgesteld is als een collega weg moet. Ik heb het nagevraagd en van een opstand is totaal geen sprake, en dat van die sponsor al helemaal niet. Allemaal onzin dus!

Het maakt maar weer duidelijk hoe de lijnen lopen. Sommigen laten zich maar wat graag voor het karretje van JH de Bruin spannen. HCF, van Zweden..... het zijn weer de usual suspects. Ze zien liever de club kapot gaan dan dat ze hun privileges (van Hamdi) kwijt zijn.
0
Vrijdag 3 december 2021 om 21:22 uur

Nu online

VAKKIE-l, Aad, sander75, Ano-Niem, tjapi01 en 103 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 224
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
1-1
24 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
2 mei 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 36 - 79
2 Excelsior 36 - 71
3 ADO D.H. + 36 - 67
4 FC Dordrecht 36 - 65
5 SC Cambuur 36 - 65
6 Graafschap 36 - 59
7 Telstar 36 - 58
8 FC Emmen 36 - 53
9 Den Bosch + 36 - 52
10 Roda JC 36 - 49
11 FC Eindhoven 36 - 48
12 Jong AZ 36 - 46
13 Helmond Sp. 36 - 46
14 VVV-Venlo 36 - 41
15 MVV Maastr. 36 - 37
16 TOP Oss 36 - 36
17 Jong Ajax 36 - 35
18 Jong PSV 36 - 27
19 Jong Utrecht 36 - 20
20 Vitesse -39 36 - 1