Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: laatste

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 226
Volgende pagina

Bolskie

FC Den Haag! schreef:

Ik heb wel het gevoel dat ze er vanuit de club vanuit zijn gegaan dat Cosinus groep nu echt een serieuze investeerder had gevonden en de deal in orde wilde maken. Gezien het verleden hadden ze dat toch wel kunnen verwachten. Jammer dat ze hiermee weer een hoop tijd hebben verdaan.

Nu snel de deal in orde maken met de groep Jol!
Of ze het nou verwacht hadden of niet, hoe verzin je het om überhaupt met de meest slechte partij van allemaal juist te gaan onderhandelen. Die hadden juist in de wachtkamer moeten zitten en als laatste optie moeten zijn, niet mensen die echt hart voor de club hebben en er het beste mee voor hebben. Hoop zo dat die reintjes, hfc, bsta en leden rvc zo snel mogelijk de club verlaten.
0
Maandag 9 augustus 2021 om 08:12 uur

slash070

Wedstrijd op tv gekeken. Zag bij ons een leuk fris ploegie met 200 procent inzet. Ondanks alle mankementen, en het depri idee van kkd en jong tegenstander, een verademing om dit na de laatste twee rampjaren te zien.

Verder word je echt dood en doodziek van dat in- en afhaken gezeik van die zg kandidaat kopers. Een vermogend geïnteresseerde die de aandelen echt wilt overnemen weet best wat er allemaal bij komt kijken om een club als ons nieuw leven in te blazen, ipv over kosten huur, gas en licht, en de glazenwasser te bekibbelen.
0
Zondag 8 augustus 2021 om 20:31 uur

BLEISWIJK-1

Kees schreef:

Je hebt volkomen gelijk gehad wat betreft de overname-soap welke vrijdag jl. op rtvwest stond. Ook Bleiswijk had een keer gelijk .

Overigens ben ik blij met jullie gelijk en nu hopen op Jol.
Vooral dat laatste Kees!!

Maar laten we hopen dat het nu snel gaat. En dat we niet de 3 punten van vandaag weer bij de KNVB moeten inleveren.
0
Zondag 8 augustus 2021 om 15:59 uur

Kees

rd.. schreef:

Daarom geloof ik ook niet dat het klopt.
En ik geloof absoluut dat West alles heeft nagetrokken en niet zomaar tot publicatie overgaat. Vandaar dat ik verwacht dat Cosinus het wordt. Ben wel heel benieuwd wie de dagelijkse leiding gaat krijgen en de samenstelling van de RvC.

Ben kritisch op Rothengatter geweest (zeker omdat ik hem goed kende) maar als die het wordt met Cosinus dan alle support. Enkel de club is belangrijk en de rest wat betreft persoonlijke meningen telt niet.
Hopelijk dringt dat laatste ook eens door bij de beleidsbepalers.
0
Zaterdag 7 augustus 2021 om 16:00 uur

JB

Kees schreef:

Zegt me helemaal niets meer. Maar het klinkt ook Belgisch.
Duits/Belgische keeper.
Op voorspraak van JM Pfaff bij Bayern binnen gekomen.
Later via 1.FC Nürnberg bij 1860 München terecht gekomen.
Daar vanwege een zware blessure buiten de boot gevallen.
In het ziekenhuis zijn bedrijf Dedon opgericht.

Is heel erg weinig over bekend.
Wordt vergeleken met Richard Branson.

Enige wat over de laatste jaren terug te vinden is, is dat hij in New York een appartement van $7.000.000 kocht (en inmiddels verkocht voor om zijn Amerikaanse vriendin af en toe te kunnen ontmoeten.

En dat hij druk is met zijn in Zwitserland gevestigde Foundation, o.a. heeft hij op de Filipijnen een heel dorp heeft gebouwd voor mensen die voorheen op een vuilnisbelt woonden.
En doet hij een hoop “ADO in de maatschappij”-achtige dingen.
Goedkeuring door de KNVB zal bij deze geldschieter absoluut geen probleem zijn.
0
Zaterdag 7 augustus 2021 om 11:27 uur

BLEISWIJK-1

Kees schreef:

Lijkt me absoluut NIET verzonnen. Staat op de voorpagina van rtv/west en die doen echt geen gekke dingen.
Eerst zien en dan geloven.

Voorlopig is de laatste zin van het artikel. Maar het is te verwachten dat het geld er gaat komen`. Die heb ik eerder gehoord.

Overigens hoef je de woordvoerder van ADO niet serieus te nemen. Die heeft al zo vaak tegenstrijdige en vijandige berichten geplaatst. En West neemt dit kwakkeloos over.
0
Vrijdag 6 augustus 2021 om 20:41 uur

BLEISWIJK-1

Bleek schreef:

Dacht dat jij ook voorstander was van geen geld uitgeven wat je niet hebt.. Gaan we nu vrolijk mee door..

Maar wel je sponsoren straks vragen genoegen te nemen met 20% van wat ze tegoed hebben.

Maar ik zal me wel aansluiten bij de hosanna stemming hier! Breinburg erbij, wedstrijd tegen Jong Ajax voor nog geen 3000 man en op de rand van het faillisement.

Hup ADO hup!
Maar waarom dan wel Verheydt? Dat is alleen maar persoonlijke voorkeur.

Waarom denk je dat ADO Breinburg een contract gegeven heeft. Zij vinden hem die laatste eurocenten waard.
0
Vrijdag 6 augustus 2021 om 11:36 uur

Bleek

ghostdrift schreef:

Lekker dwars voor de kar blijven staan je kan het beleid van ADO ook kunnen leren begrijpen is niet zo moeilijk
Denk dat jij de aller laatste hier moet zijn om het over begrijpen te hebben.. Je slaat hier al maanden de plank op allerlei vlakken volledig mis..

Om op je punt in te gaan. Ik snap het beleid van ADO al 30 jaar niet! Heeft ons gebracht waar we nu staan..
0
Vrijdag 6 augustus 2021 om 11:27 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

fcdh_inside schreef:

Was benieuwd of de mensen hem graag terug zien keren..
Ik niet. Laat hem lekker ergens anders naar toe gaan.

Even wat anders. ADO zou nog wel een centrale verdediger willen.

Jim van der Deijl
@JimvanderDeijl
8 m

Hee Leroy, die naam lees is meer. Prio 1 was spits (Verheydt), prio 2 middenvelder (Breinburg) en prio 3 ligt in de laatste linie, maar financieel is er weinig ruimte.

Heb je toevallig nog namen gehoord? Voor in de verdediging?
0
Vrijdag 6 augustus 2021 om 11:01 uur

Kees

oodh schreef:

Grote klasse? Waarom kiest hij dan voor ADO?
Ik veronderstel dat die jongen zijn hart volgt als antwoord op je vraag. Is al lang ADO supporter en wil zich graag hier revancheren.
Daarnaast heeft ie als transfervrije speler de clubs voor het uitkiezen in de eerste divisie, Duitse derde liga, Belgische tweede klasse en misschien wel onderkant eredivisie.

Op het niveau waar onze club zich helaas nu begeeft is het een prima versterking en ik zie hem veel liever ballen dan een onbekende spits uit Oost-Europa of waar vandaan ook.

Het is geen Messi maar ik zie hem liever dan al die vrijwel onbekende spelers van het laatste anderhalf jaar. Rood haar, onder de tatoeages, 192 cm hoog en zo breed als de gemiddelde dokwerker uit de Rotterdamse haven. Prachtige cultheld voor in de spits. Een betere uitgave van John Linford.
0
Donderdag 5 augustus 2021 om 23:11 uur

Nu online

Dannyy en 89 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 226
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
1-1
24 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
2 mei 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 36 - 79
2 Excelsior 36 - 71
3 ADO D.H. + 36 - 67
4 FC Dordrecht 36 - 65
5 SC Cambuur 36 - 65
6 Graafschap 36 - 59
7 Telstar 36 - 58
8 FC Emmen 36 - 53
9 Den Bosch + 36 - 52
10 Roda JC 36 - 49
11 FC Eindhoven 36 - 48
12 Jong AZ 36 - 46
13 Helmond Sp. 36 - 46
14 VVV-Venlo 36 - 41
15 MVV Maastr. 36 - 37
16 TOP Oss 36 - 36
17 Jong Ajax 36 - 35
18 Jong PSV 36 - 27
19 Jong Utrecht 36 - 20
20 Vitesse -39 36 - 1