Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: janmaat

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 228
Volgende pagina

Aad

Transfervrij? schreef:

Natuurlijk gaat hij niet transfervrij de deur uit. Al gaat het contract per 01 juli in, dat maakt niets uit. Heerenveen moet gewoon betalen willen ze hem hebben.
Het maakt ook nog wel uit of de handtekeningen zijn gezet. Is dat niet zo dan is het het woord van Janmaat tegenover ADO.
Daarom is het te hopen dat ADO van zijn kant door meerdere mensen werd vertegenwoordigd.
Bovendien lijkt het mij dat hij WEL transfervrij weg kan.

Stel je de volgende situatie voor:
Jij hebt gesolliciteerd en bent aangenomen bij baas 1.
Je gaat over 2 maanden beginnen maar voor die tijd komt baas 2 en die biedt jou een betere baan. Meer geld meer vooruitzichten.
Baas 1 kan niet zoveel hoger. Zou jij dan kiezen voor baas 1 ?????
Die heeft het nakijken en kan hoogstens met het papiertje met jouw handtekening zwaaien maar je dwingen ??????
0
Woensdag 28 mei 2008 om 11:24 uur

KKH - kalekophagenees

als ze hem laten gaan JanMaat dan is er weer sprake van wanbeleid!

Zulke gastuh moet je houden en koesteren!
0
Woensdag 28 mei 2008 om 10:32 uur

Peco

Waar is de sponsor die een tegenbod doet???
Geef die gozer een salaris van 4 ton en een jaar gratis shoppen in de Spuistraat.
Opwaarderen dat contract, leer is om te vechten voor je spelers in plaats van het hoofd te buigen voor een provincieclubje zoals Heerenveen.
Thuis zit het vol. Uit zie je nergens supporters van ze, nou nou, wat een belevenis zeg...
Minimaal 3 en een half miljoen voor Janmaat vangen anders is het het zoveelste falen van het bestuur...
0
Woensdag 28 mei 2008 om 10:04 uur

Janmaat

Janmaat op weg naar Heerenveen
door onze Telesportredactie

HEERENVEEN - SC Heerenveen heeft uitstekende papieren om Daryl Janmaat (18) in te lijven. De verdediger van ADO Den Haag voerde gisteren een gesprek met de directie van de Friese club en ziet een overgang wel zitten.



"Ik heb een goed gevoel bij Heerenveen", aldus de revelatie van dit seizoen. "Het is een prachtige club met een schitterend stadion" , aldus de jongeling, die 25 duels speelde en twee keer scoorde.

Mocht Janmaat voor een vertrek bij de kersverse eredivisionist kiezen en bereiken de clubs een akkoord over de transfersom, dan ontstaat de rare situatie dat hij nóóit onder contract heeft gestaan bij ADO Den Haag. Janmaat bereikte weliswaar overeenstemming over een verbintenis tot de zomer van 2010, maar het contract gaat pas 1 juli in. ADO wil dat nú al opwaarderen en verlengen.
0
Woensdag 28 mei 2008 om 09:10 uur

<FCDH>

haagsesjaak schreef:

Laten we hopen dat ze niet zo stom zijn!

als janmaat zich zo goed in the pichture speelt brengt ie over een jaar 3 miljoen op of wie weet meer clubs zullen dan in de rij staan voor em?
0
Woensdag 28 mei 2008 om 08:59 uur

Advertentie

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Janmaat praat met Heerenveen
De interesse vanuit Heerenveen in Daryl Janmaat wordt steeds serieuzer. Het talent heeft inmiddels een gesprek met de clubleiding van de club uit Friesland gevoerd.
Lees het nieuwsbericht
0
Woensdag 28 mei 2008 om 08:58 uur

arthur

voor nick coster is het wel een goede stap, hopelijk redt hij het daar.

van verhoek begrijp ik de haast niet! en dan meteen voor 2 jaar!

laat je desnoods een jaartje verhuren. maar ok.

janmaat en heerenveen? immers en utrecht?

pfff, trek nou s lering uit wat eerder is gebeurd met o.a. santi kolk, michael vd heijden, sandro calabro etc.
meric is allicht een ander geval.
omdat hij laat van de amateurs is gekomen heeft hij natuurlijk meer haast, maar ook hem heb ik er liever nog een paar jaar bij in de eredivisie.

0
Woensdag 28 mei 2008 om 07:44 uur

Delft

bolke schreef:

Als Janmaat naar Heerenveen wordt hij volgens geruchten bij Ado gestals Hveen heeft Zuiverloon dus de kans dat hij daar komt te spelen is niet groot
Bolke,

Wat ik heb begrepen maar dat was afgelopen donderdag dat Janmaat gewoon blijft. Als Ado niet naar de eredivisie was gegaan had hij voor de volle 100% voor Heerenveen gekozen. Maar heeft de aanbieding naast zich neergelegd. Hij wil volgend seizoen persé in de eredivisie spelen. En gaat dat eerst met Ado doen nu ze gepromoveerd zijn.

Zaken kunnen wellicht nu weer anders liggen zo dicht zit er ook niet op.

Bron: zeer betrouwbaar maar geef ik niet prijs.
0
Dinsdag 27 mei 2008 om 21:37 uur

bolke

<FCDH> schreef:

als hij nu al praat met hereveen wat denk jezelf dan?
Als Janmaat naar Heerenveen wordt hij volgens geruchten bij Ado gestals Hveen heeft Zuiverloon dus de kans dat hij daar komt te spelen is niet groot
0
Dinsdag 27 mei 2008 om 21:27 uur

Delft

<FCDH> schreef:

ADO Den Haag bijna rond met Voskamp
ADO Den Haag is vrijwel rond met Johan Voskamp. Bij de promovendus uit Den Haag moet de van Excelsior afkomstige Voskamp één van de aanvaller worden. "We zijn zo goed als rond met Johan", aldus de nieuwe trainer André Wetzel in VI.

Volgens Wetzel kunnen alleen de Kralingers nog roet in het eten gooien. "Ik wil hem heel graag hebben en hij wil alleen naar ADO Den Haag. We moeten er alleen met Excelsior uit zien te komen."

De aanvaller is niet de enige speler die de club uit Den Haag zou willen overnemen van Excelsior. Ook Mitchel Piqué is in beeld.

Mag hopen dat het zo is piqué er nog bij en uiteraard Janmaat blijven. Dan krijgen we het plaatje aardig rond. Bosschaert naar het middenveld. Nog drie gerichte versterkingen zou ik zeggen Reuser erbij aanvallend zijn we dan klaar. Delorge erbij middenveld ook in orde. Verdediging staat al. alleen nog een keeper dan erbij als Postma weggaat. 
0
Dinsdag 27 mei 2008 om 21:25 uur

Nu online

Aad, Marcie, ADOZoetermeer, kojak1, MichelAdamsMatje, Alle ballen op Jort, wiegah070, BLEISWIJK-1, KvR, Grimm en 215 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 228
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2