Welkom in de shoutbox, gast
Robin 1
Je geeft ons dus gelijk;
Oude helden krijgen voor bepaalde functie`s wat mij betreft de voorkeur, maar alleen als ze het zelfde of meer kunnen brengen als anderen.
En dat doet ie dus niet. Maar dat maakt jou niet uit.
Want Lems is maar een voorbeeld. Maar wel een goed voorbeeld welke kant het opgaat.
Andere zaken dan kwaliteit geven nu de doorslag bij de mensen die hij aanstelt. Zijn broer? Kootwijk die nog geen bal recht kan trappen?
We zijn het met iedereen eens dat het beter gaat dan ooit en dat de vooruitzichten dat ook zijn.
Behalve op voetbal gebied.
En als je weer een situatie wil dat iedereen elkaar de hand boven het hoofd houdt omdat er andere belangen in het spel zijn (vrienden, familie) dan die van ADODH dan moet je dit lekker over je kant laten gaan.
Maken jullie andre trots, ga niet meer mee naar uitwedstrijden, begin vast te wennen aan jullie nieuwe jell; Kam ap ADO\`s Gravenhaeghe, drak an pant!! (maar niet te hard) en ga lekker nog meer stapjes maken aan de hand van jullie goeroe.
Ons maakt het niet uit met hoeveel we zijn en wie het wel of niet met ons eens is. Het liefst schrijven we de hele tijd alleen maar juichverhalen zoals we die vanaf het begin van de nacomp hebben geschreven.
Wij vinden dat wat andre doet op de langere termijn een slechte zaak is voor onze club en dat geven we aan. En dat hebben we bewust heel lang niet gedaan. Maar genoeg is genoeg.
Iedere supporter kan overigens zijn artikel met een andere mening gewoon opsturen naar ons.
Wij zijn voor en door alle supporters. Dus ook voor jullie.
Maak er wat positiefs van!
Waarschijnlijk waren die oude helden dan blijkbaar toch niet goed genoeg voor die functie.
goed kunnen voetballen betekend niet automatisch dat je in de organisatie op andere plekken ook bruikbaar bent.
Daar komt bij dat v.d. Kallen zelf Wetzel als trainer en spreekbuis naar de media wilde houden. Dus moeten we op zoek naar een technisch manager, en niet naar een trainer. Ik denk namelijk dat Cor Lems die functie niet kan bekleden, daar heb je een ervaren man voor nodig met het liefst ervaring in zo`n functie.
Ben het dus totaal niet met je eens, het enige wat ik heb gezegd, dat als je de keuze hebt uit twee TM`s, met exact dezelfde kwaliteiten je idd beter een oudspeler kan nemen. Heeft die ander meer kwaliteit, dan is dat jammer voor de oud speler, maar je moet altijd voor kwaliteit gaan en niet voor namen. (hoe groot die namen ook zijn)
0
|
Donderdag 12 maart 2009 om 17:50 uur |
jajoh
De wijze waarop Wetzel iedere keer de supporters denkt aan te moeten spreken! Zoals nu weer. Alsof hij het over/tegen een stel kinderen heeft zegt hij dat hij apetrots is dat hij met de supporters van die grote stappen gemaakt heeft. Alsof o.a. hij er voor gezorgd heeft dat het rustig is gebleven in het AAD MANSVELD Stadion. Terwijl hij zichzelf eens ernstig af zou moeten vragen of dat nou niet ondanks hem is. En let op de woordkeus; apetrots. Weer onhandig?
Andre mot ons eigenlijk niet. En dat bewijst hij nog eens door te zeggen dat hij liever geen supporters mee heeft naar uitwedstrijden van FC Den Haag. Want dat geeft alleen maar last.
Andre ff voor de duidelijkheid. Dat er geen ellende is met Haagse supporters is niet aan jou te danken maar aan de supporters zelf. De supporters zijn er o.a. door vd Kallen weer in gaan geloven dat FC Den Haag gewoon een topclub in wording is maar dat er dan wel gebroken moet worden met het negatieve imago dat FCDH met zich meesleept.
Door jouw slechte presteren en door vooral in uitwedstrijden te kiezen voor een uiterst laffe onHaagse tactiek, en door iedere keer in de media de nadruk te leggen op negatieve zaken aangaande de supporters heb juist jij daaraan NIET meegeholpen. Degene die wat stapjes moet maken, om zich wat minder arrogant op te stellen, ben JIJ!
Verder o.a. het doorlopend aanstellen van familie, vrinden en bekenden in de organisatie van Den Haag en de wens om met de spelers van FC Den Haag een erehaag te vormen voor ojox (!!!) (naar verluid was daar tot vlak voor de wedstrijd discussie over tussen hem en de spelers, die weigerden).
Andre denkt misschien dat hij heel populair is, maar onvrede over hem, op meerdere vlakken, leeft al langere tijd onder veel supporters.
In het belang van FC Den Haag hebben wij daar niet te veel aandacht aan besteed op onze sites, omdat prioriteit 1 moet zijn; NIET DEGRADEREN!
Maar de respectloze wijze waarop Wetzel denkt om te kunnen gaan met Haagse Helden is voor ons wel het dieptepunt.
Een advertentie plaatsen voor een vacature in de jeugdopleiding, en het daarmee voorbij lopen van en/of het afserveren van jongens met een Groen Geel Hart met meer dan voldoende ervaring en capaciteiten, die ook nog eens graag wat voor de club willen doen, zegt ons in ieder geval dat het Haagse dat hij zegt terug te willen brengen in ieder geval niet uit ons Den Haag komt.
Als genoemd in een stuk op de HCF site is de reden daarvan kennelijk het gebrek aan voldoende kwaliteit bij die jongens.
Maar vraag nou eens aan de spelers van FC Den Haag of zij voetballen nou een van de sterkste kwaliteiten vinden van de door Wetzel zelf aangetrokken, huidige assistent trainer.
Dat geeft te denken;
Andre,
Jij vindt dat een Ron de Roode, een Cor Lems, een Frans Danen, om maar wat namen te noemen, niet genoeg kwaliteit hebben, want ze worden niet door je benaderd of grofweg afgeserveerd, en plaatst bij gebrek aan beter (volgens jou) dan maar, zeer professioneel, een advertentie.
Ben je dan niet bang dat iedereen ernstig gaat twijfelen aan jouw motieven.
Of aan juist jouw kwaliteiten?
En als je eigenlijk wel vindt dat zij voldoende kwaliteiten hebben wat is dan de reden om op deze manier met deze jongens, onze jongens, om te gaan?
Wat is nou de echte reden dat je deze mensen niet benaderd, wat is nou de echte reden dat je deze jongens niet ziet zitten?
Wij denken (en wie niet?) dat een aantal van deze gasten zeker, meer dan goed genoeg zijn voor Den Haag en dat alleen hun betrokkenheid bij de club al enorm veel zal betekenen voor alle echte supporters van het echte Den Haag.
Wij denken ook dat juist dat soort, bij Hagenezen, aansprekende namen bij de jeugdopleiding van FC Den Haag de talentjes in Den Haag zal houden en niet die van (met alle respect) Arie vd Padt en de broer van Albert van Oosten.
.
Wij denken dat je bang bent dat zij voor jou te populair, te goed en te mondig zijn en op deze manier jouw positie kunnen verzwakken.
Dat je daarom ook lullig doet over of tegen een Ricky vd Bergh of Cor Lems, en dat ze daarom, zolang jij er zit, nooit voor een plek bij Den Haag in aanmerking zullen komen. Dat je daarom ook Rick Hoogendorp zijn contract niet gaat verlengen.
Jongens, Andre, als wij; de supporters van FC ADO Den Haag
Wij denken dan ook dat jij je eigenlijk verheven voelt boven de Hagenezen aan de overkant.
En dat jij je eigenlijk een beetje geneert voor de Haagse Supporters
Wij denken dat o.a. de net genoemde gasten meer Haagse Beleving bezitten dan jij ooit in je hebt gehad of zal hebben.
Wij denken dat je wat betreft voetbal en wedstrijdinstelling en WINNAARSmentaliteit nog niet in de schaduw mag lopen van deze gasten.
Wij denken dat we met hun instelling, ervaring, motivatie en bewezen capaciteiten als trainers en voetballers al veiliger hadden gestaan dan dat jij nu staat jij met jouw ( door jou zo vaak genoemde) `beperkte middelen`. Lekker motiverend ook.
Wij denken dat jij, in tegenstelling tot bovengenoemde gasten maar er zijn er veel meer, nooit een Haagse Held zal worden.
Wat veel supporters zorgen baart is dat jij, en jij alleen bepaalt wie wel en wie niet de capaciteiten heeft terwijl je tot op heden niet laat blijken er zelf wel over te beschikken.
Sterker nog, vraag de door jou aangestelde, en dus kennelijk door jou wel op waarde geschatte, assistent trainer eens een balletje recht vooruit te trappen.
Wij denken daarom dat je andere (eigen?) belangen dan het belang van FC Den Haag voorrang geeft en dat dit ten koste gaat van ONZE CLUB.
We denken dat je spelletjes speelt. En we denken dat vd Kallen dat eigenlijk ook al een tijd weet (vanaf 6 april 2008?).
Zou je het gek vinden als veel supporters er hetzelfde over denken als wij?
Namens;
in ieder geval alle actieve leden van de HCF & NORTHSIDE.NL
Bron: www.haguecityfirm.nl
0
|
Donderdag 12 maart 2009 om 13:04 uur |
Robin 1
Wetzel functioneert naar behoren.
Een nette man die samen met v.d. Kallen bezig is de club op poten te zetten.
Er moest aan het begin van dit seizoen een geheel nieuwe organisatie komen, schulden moesten weggewerkt worden, en de selectie moest op peil gebracht worden.
Vergeet niet dat we vorig jaar aan het einde van de competitie gewoon op de zesde plaats stonden.
In de winterstop is het elftal versterkt met in ieder geval twee goede aanwinsten (Powel heeft mij nog niet overtuigt)
Langzaam trekken we meer publiek, en de resultaten zijn zoals je zou mogen verwachten met dit elftal.
Wetzel doet gewoon goed werk, en maakt voorlopig z`n grote mond waar.
Daarom nogmaals, is gewoon allemaal onruststokerij en nergens op gebaseerd.
Het enige wat ik mij inderdaad kan voorstellen dat dit van heren komt die het bij onze trots te rustig vinden en het nodig vinden weer onrust te trappen
0
|
Donderdag 12 maart 2009 om 12:18 uur |
The only way is up! Dankzij of ondanks onze TD?
Andre mot ons eigenlijk niet. En dat bewijst hij nog eens door te zeggen dat hij liever geen supporters mee heeft naar uitwedstrijden van FC Den Haag. Want dat geeft alleen maar last.
Andre ff voor de duidelijkheid. Dat er geen ellende is met Haagse supporters is niet aan jou te danken maar aan de supporters zelf. De supporters zijn er o.a. door vd Kallen weer in gaan geloven dat FC Den Haag gewoon een topclub in wording is maar dat er dan wel gebroken moet worden met het negatieve imago dat FCDH met zich meesleept.
Door jouw slechte presteren en door vooral in uitwedstrijden te kiezen voor een uiterst laffe onHaagse tactiek, en door iedere keer in de media de nadruk te leggen op negatieve zaken aangaande de supporters heb juist jij daaraan NIET meegeholpen. Degene die wat stapjes moet maken, om zich wat minder arrogant op te stellen, ben JIJ!
Verder o.a. het doorlopend aanstellen van familie, vrinden en bekenden in de organisatie van Den Haag en de wens om met de spelers van FC Den Haag een erehaag te vormen voor ojox (!!!) (naar verluid was daar tot vlak voor de wedstrijd discussie over tussen hem en de spelers, die weigerden).
Andre denkt misschien dat hij heel populair is, maar onvrede over hem, op meerdere vlakken, leeft al langere tijd onder veel supporters.
In het belang van FC Den Haag hebben wij daar niet te veel aandacht aan besteed op onze sites, omdat prioriteit 1 moet zijn; NIET DEGRADEREN!
Maar de respectloze wijze waarop Wetzel denkt om te kunnen gaan met Haagse Helden is voor ons wel het dieptepunt.
Een advertentie plaatsen voor een vacature in de jeugdopleiding, en het daarmee voorbij lopen van en/of het afserveren van jongens met een Groen Geel Hart met meer dan voldoende ervaring en capaciteiten, die ook nog eens graag wat voor de club willen doen, zegt ons in ieder geval dat het Haagse dat hij zegt terug te willen brengen in ieder geval niet uit ons Den Haag komt.
Als genoemd in een stuk op de HCF site is de reden daarvan kennelijk het gebrek aan voldoende kwaliteit bij die jongens.
Maar vraag nou eens aan de spelers van FC Den Haag of zij voetballen nou een van de sterkste kwaliteiten vinden van de door Wetzel zelf aangetrokken, huidige assistent trainer.
Dat geeft te denken;
Andre,
Jij vindt dat een Ron de Roode, een Cor Lems, een Frans Danen, om maar wat namen te noemen, niet genoeg kwaliteit hebben, want ze worden niet door je benaderd of grofweg afgeserveerd, en plaatst bij gebrek aan beter (volgens jou) dan maar, zeer professioneel, een advertentie.
Ben je dan niet bang dat iedereen ernstig gaat twijfelen aan jouw motieven.
Of aan juist jouw kwaliteiten?
En als je eigenlijk wel vindt dat zij voldoende kwaliteiten hebben wat is dan de reden om op deze manier met deze jongens, onze jongens, om te gaan?
Wat is nou de echte reden dat je deze mensen niet benaderd, wat is nou de echte reden dat je deze jongens niet ziet zitten?
Wij denken (en wie niet?) dat een aantal van deze gasten zeker, meer dan goed genoeg zijn voor Den Haag en dat alleen hun betrokkenheid bij de club al enorm veel zal betekenen voor alle echte supporters van het echte Den Haag.
Wij denken ook dat juist dat soort, bij Hagenezen, aansprekende namen bij de jeugdopleiding van FC Den Haag de talentjes in Den Haag zal houden en niet die van (met alle respect) Arie vd Padt en de broer van Albert van Oosten.
.
Wij denken dat je bang bent dat zij voor jou te populair, te goed en te mondig zijn en op deze manier jouw positie kunnen verzwakken.
Dat je daarom ook lullig doet over of tegen een Ricky vd Bergh of Cor Lems, en dat ze daarom, zolang jij er zit, nooit voor een plek bij Den Haag in aanmerking zullen komen. Dat je daarom ook Rick Hoogendorp zijn contract niet gaat verlengen.
Jongens, Andre, als wij; de supporters van FC ADO Den Haag
Wij denken dan ook dat jij je eigenlijk verheven voelt boven de Hagenezen aan de overkant.
En dat jij je eigenlijk een beetje geneert voor de Haagse Supporters
Wij denken dat o.a. de net genoemde gasten meer Haagse Beleving bezitten dan jij ooit in je hebt gehad of zal hebben.
Wij denken dat je wat betreft voetbal en wedstrijdinstelling en WINNAARSmentaliteit nog niet in de schaduw mag lopen van deze gasten.
Wij denken dat we met hun instelling, ervaring, motivatie en bewezen capaciteiten als trainers en voetballers al veiliger hadden gestaan dan dat jij nu staat jij met jouw ( door jou zo vaak genoemde) \`beperkte middelen\`. Lekker motiverend ook.
Wij denken dat jij, in tegenstelling tot bovengenoemde gasten maar er zijn er veel meer, nooit een Haagse Held zal worden.
Wat veel supporters zorgen baart is dat jij, en jij alleen bepaalt wie wel en wie niet de capaciteiten heeft terwijl je tot op heden niet laat blijken er zelf wel over te beschikken.
Sterker nog, vraag de door jou aangestelde, en dus kennelijk door jou wel op waarde geschatte, assistent trainer eens een balletje recht vooruit te trappen.
Wij denken daarom dat je andere (eigen?) belangen dan het belang van FC Den Haag voorrang geeft en dat dit ten koste gaat van ONZE CLUB.
We denken dat je spelletjes speelt. En we denken dat vd Kallen dat eigenlijk ook al een tijd weet (vanaf 6 april 2008?).
Zou je het gek vinden als veel supporters er hetzelfde over denken als wij?
Namens;
in ieder geval alle actieve leden van de HCF , NORTHSIDE.NL , Groen Geel Hart
0
|
Donderdag 12 maart 2009 om 10:21 uur |
Vincent
V)Is dit geen competitie-vervalsing?
A) Zowel de politie haaglanden, de veiligheids organisatie van ADO en ik zelf, supporters coordinator van ADO (en groot voorstander van eigen vervoers regelingen) konden zich voor de volle 100% in deze
verandering vinden
V) is roda niet gewoon bang dat er teveel supporters van ado komen ?
A) nee, want dan hadden we nog voor een andere oplossing kunnen kiezen, bijvoorbeeld max 300 man met eigen vervoer ofzo, ADO mag nu met 1000
man komen
V) Gaat ado nog in protest bij de knvb?
A) Nee ADO is het eens met dit besluit
V) Kunnen mensen die wel al een auto-combi kaart hebben ergens hun geld terug krijgen ?
A) Bij ADO
0
|
Woensdag 11 maart 2009 om 20:00 uur |
yo
Natuurlijk heb ik mij mateloos geergerd aan de heer Van Basten met "het veld was slecht" etc en de heer Van Gelder met de "spreekkoren vandaag en vorige weken"!
0
|
Maandag 9 maart 2009 om 09:59 uur |
Haagse Roel
@MAX
het word nu toch wel eens tijd geloof ik dat je ingrijpt.het was altijd een hele leuke shoutbox,maar wat er nu allemaal opstaat word ik wel een beetje misselijk van.je kan toch iedereen laten registreren,dat is op het forum ook,ben je gelijk van dat spam gebeuren en vervelende pubertjes af.
" inhoudelijk" over FCDH en voetbal in z`n algemeen wordt gekletst ipv beledigingen, puberaal gezwets enz enz.
Ik ga dus maar door op de ons gewenste manier : Situatie rond Wetzel vind ik nogal vaag. Laat duidelijk zijn , hij staat bij mij niet ter discussie maar de rol die de RvC hem nu opdringt roept vragen op. Volgens mij is Wetzel aangesteld voor de langere termijn, nu zegt de RvC dat hij het gezicht is van de club en dus coach moet blijven ...........Klopt dus niet , een coach is een passant en bepaalt niet het beleid op de langere termijn , dat doet een TD.
De club wringt zich nu in een spagaat door Wetzel als coach te laten fungeren die alles voor het zeggen heeft met daarnaast een TM die hem werkzaamheden uit handen neemt, hier zit dus qua organisatie echt iets fout.
Nogmaals geen aanval op Wetzel maar volgens mij moet de situatie zijn : Wetzel is TD en er wordt een coach/veldtrainer aangesteld, en als de RvC dat wil moet men een coach halen die representatief is.
0
|
Vrijdag 27 februari 2009 om 17:45 uur |
Doet er niet toe!
Ach ja de wonderen zijn de wereld nog niet uit.
Maar ik ben alleen de laatste maanden negatief geweest op het beleid van de heer Wetzel!
Maar ik heb uit een interne bron begrepen dat er heel wat (lees: in de organisatie van ADO Den Haag) gaat veranderen en geloof mij nu maar dit is een zeer goede stap richting behoud en groei mogelijkheden voor een club als FC/ADO Den Haag.
Niettemin blijf ik de vinger aan de pols houden en zal indien nodig nu en dan mijn gezouten mening niet onder stoelen of banken steken.
Maar voorlopig (vind ik persoonlijk) zijn we op de goede weg richting lijfsbehoud en organisatorisch/fuctioneel zakelijk voetbalgebied!
Maar ik ben alleen de laatste maanden negatief geweest op het beleid van de heer Wetzel!
Maar ik heb uit een interne bron begrepen dat er heel wat (lees: in de organisatie van ADO Den Haag) gaat veranderen en geloof mij nu maar dit is een zeer goede stap richting behoud en groei mogelijkheden voor een club als FC/ADO Den Haag.
Niettemin blijf ik de vinger aan de pols houden en zal indien nodig nu en dan mijn gezouten mening niet onder stoelen of banken steken.
Maar voorlopig (vind ik persoonlijk) zijn we op de goede weg richting lijfsbehoud en organisatorisch/functioneel zakelijk voetbalgebied!
Blijf er wel trouwens bij dat we volgend seizoen een andere hoofdtrainer moeten hebben!
0
|
Dinsdag 24 februari 2009 om 13:58 uur |
Advertentie
Doet er niet toe!
Als zelfs Doet er niet toe positief is moet er toch echt iets wonderlijks aan het gebeuren zijn!
Ach ja de wonderen zijn de wereld nog niet uit.
Maar ik ben alleen de laatste maanden negatief geweest op het beleid van de heer Wetzel!
Maar ik heb uit een interne bron begrepen dat er heel wat (lees: in de organisatie van ADO Den Haag) gaat veranderen en geloof mij nu maar dit is een zeer goede stap richting behoud en groei mogelijkheden voor een club als FC/ADO Den Haag.
Niettemin blijf ik de vinger aan de pols houden en zal indien nodig nu en dan mijn gezouten mening niet onder stoelen of banken steken.
Maar voorlopig (vind ik persoonlijk) zijn we op de goede weg richting lijfsbehoud en organisatorisch/fuctioneel zakelijk voetbalgebied!
0
|
Dinsdag 24 februari 2009 om 13:55 uur |
Allach en Wetzel samen? ik geloof er niets van
0
|
Dinsdag 24 februari 2009 om 12:08 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |