Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: dezelfde

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 230
Volgende pagina

ADODENHAAG

<FCDH> schreef:

Ze missen echt chery en steyn krijgt ze ploeg niet op scherp
Chery was toch ook niet de man die je nodig had in deze werkwedstrijden... als we 1-0 achterstonden was Chery al de wegkwijt. We kunnen dit vechtvoetbal gewoon niet aan.. raar, want op dezelfde manier pakte wij bijna een punt tegen PSV vorige week....
0
Zaterdag 10 augustus 2013 om 21:29 uur

FC Den Haag!

Haagse Roel schreef:

Zo is het , dat eeuwige gezeik ...indekken dit indekken dat.... tijd genoeg gehad , nu presteren. De shouters hier waarvan je niets mag zeggen hebben het maar over " we zijn langzaam aan het bouwen" ,we zijn gvd al 35 jaar aan het bouwen mannen.
Ach, we zijn in Den Haag nou eenmaal niet van die snelle bouwers! Zie alleen al maar de bouw van de tramtunnel!

Aangaande Poepon en Wormgoor moet ik je achteraf gelijk geven. Van Poepon had ik veel meer verwacht. Wormgoor had ik bij aanvang vertrouwen in dat hij zou gaan verbeteren, maar hij blijft voortdurend dezelfde fouten maken.

Verder vind ik je overigens nog regelmatig te kritisch, maar ja ieder zijn mening! Het zal vast ook zo zijn dat ik alles aangaande mijn cluppie te vaak door een groen gele bril bekijk.
0
Vrijdag 9 augustus 2013 om 17:45 uur

Peppie

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik ben ook wel benieuwd wat de voorspelling bij Toto select zijn. Ga ik even opzoeken.
Bij bwin heeft ado een quotering van 3.25, en unibet heeft 3.6

Dat is dus niet de favorietenrol (GAE 2.05 en 2 of dezelfde sites)
0
Vrijdag 9 augustus 2013 om 12:40 uur

Gast

bertus72 schreef:

Als 1905 sarcastisch gaat doen dan weten we t wel
Maar ik snap 1905 ook wel, omdat ik er nu al meerdere malen naast heb gezeten. Maar goed ik krijg de info ook maar en echt ik kreeg de info dat falkenburg getekend had of ging tekenen.

Daarom geef ik nu ook de naam van de Cv niet prijs
Uit angst voor de shouters ( niet!!! )
Ja, erg he Bertus, zijn ook altijd dezelfde die het voor de hele klas verzieken. Ik waarschuwde hem nog hoor Bertus, maar hij luisterde niet. Ik zei nog "wacht maar tot Bertus terug komt, ga ik hem alles vertellen" maar ja. . . .
0
Woensdag 7 augustus 2013 om 18:50 uur

Sprinkhaan070

den haag schreef:

Hij kon ook niet veel maken tegen over Bruma en Rekik....want ondanks hun leeftijd zijn dat toch echt hele goede verdedigers wat met snelheid kracht en techiek goed zit.. die goal was overgens GEWELDIG want in de 93e minuut nog zn sprint uit zn moeilijke hoek met je verkeerde been scoren .. heb k geen andere woorden voor...

die laffe stumpers daar beneden bij die trap die met 10 man 1 man staan te slaan en schopen.. die moet je allemaal een stadion verbod geven.. jammer maar helaas dat gedrag willen we niet in ons stadion
Dit kwam omdat er volgens mij voor de zoveelste keer door dezelfde persoon bier op het groepje beneden werd gegooit. Niet een klein beetje maar zeker een halve beker. Tevens keur ik vechten onder elkaar ook zeker niet goed!
0
Dinsdag 6 augustus 2013 om 16:19 uur

rien1

ADODENHAAG schreef:

Zal skym die vervelende Groninger zijn? Triple gay..
Nee, ik weet eigenlijk 100% zeker dat het dezelfde vervelende ellendeling is van een tijdje geleden. Iets van een jaartje terug, schat ik. Toen kwam hij steeds terug onder een andere naam. Ben alleen suf aan het prakiseren wat die naam was. Iets met John of zo.
0
Maandag 5 augustus 2013 om 19:40 uur

Victor

Haagse_Aad schreef:

Wiens schuld is dat dan Victor? Lijkt me toch een taak van het bestuur om er voor te zorgen dat het stadion vol zit? En dat we de derde stad van Nederland zijn zet ik erbij om aan te geven dat dat best zou moeten kunnen..

Ben verder kritisch op de trainer.. Als je in de laatste 8 wedstrijden 1 overwinning boekt en je in de voorbereiding en eerste wedstrijd op dezelfde voet verder gaat lijkt me dat best op z`n plaats..
Dat is niemands schuld. Het heeft gewoon tijd nodig. Je kan niet verwachten dat je van de een op andere dag opeens een (sub) top club bent. Ik weet wel dat veel sponsors en `normale` mensen niet zo snel met de club geassocieerd willen worden zolang er nog mafkezen op de tribune zitten die apengeluiden maken naar donkere spelers en mede-supporters in elkaar slaan. Als je ziet hoe de selectie er nu uitziet vergeleken met vorig seizoen moet je toch toegeven dat we zeker in de breedte sterker zijn geworden. Spelers als Gouriye en Cabral zouden een paar jaar geleden echt niet voor ons kiezen. Dat komt vooral door de positieve uitstraling en spelopvatting die Steijn en fraser hebben. Dat we de laatste wedstrijden van vorig seizoen verloren ( op Feyenoord na) kwam door die smalle selectie. Daar is nu op geanticipeerd.
Jij zegt dat je het raar vindt dat Steijn op dezelfde voet verder gaat.
Wat vind jij dan? Moeten we alles omgooien en een andere speelstijl gaan hanteren.? Lijkt me niet logisch Aad.
0
Maandag 5 augustus 2013 om 18:01 uur

Advertentie

Haagse_Aad

Victor schreef:

Fijn he om altijd wat te zeiken te hebben he Aad en Aad. Lekker mensen afzeiken die hun hele ziel en zaligheid in de club stoppen om er wat van te maken.
"We zijn de derde stad dus als we het stadion niet vol krijgen, faalt het bestuur".
Als je zulke uitspraken doet, kan je toch niet verwachten dat iemand met een beetje hersenen je nog serieus neemt?
Wiens schuld is dat dan Victor? Lijkt me toch een taak van het bestuur om er voor te zorgen dat het stadion vol zit? En dat we de derde stad van Nederland zijn zet ik erbij om aan te geven dat dat best zou moeten kunnen..

Ben verder kritisch op de trainer.. Als je in de laatste 8 wedstrijden 1 overwinning boekt en je in de voorbereiding en eerste wedstrijd op dezelfde voet verder gaat lijkt me dat best op z`n plaats..
0
Maandag 5 augustus 2013 om 17:41 uur

Haagse_Aad

supporter-noord schreef:

Heb ik hoor en nog steeds maar ik blijf het niet zeggen anders vinden ze me alleen maar weer negatief Nou...vooruit, nog één keer dan.
Eerst teveel midddenvelders, toen te weinig aanvallers, nu teveel aanvallers ingekocht en nu weer te weinig verdedigers. Mensen op de verkeerde plek zetten. Blijft een amateuristische beginner, tis gewoon lekker goedkoop met salaris natuurlijk, Jans is een stuk duurder hoor.
Jans zal inderdaad wat duurder zijn.. En het hoeft natuurlijk ook niet perse Jans te zijn maar zie die volgende stap met zijn gewoon niet gebeuren..

Lijkt wel alsof iedereen door stand op de ranglijst het drmatische spel van vorig seizoen vergeten is..
Was thuis echt niet om aan te zien..

En als je tijdens de voorbereiding duidelijk ziet dat je verdediging te kort komt waarom ben je dan met je eerst volgende versterking wéér met een middenvelder (Falkenburg) bezig..

Straks gaan we naar Deventer met dezelfde verdediging als tegen PSV.. ga je weer niet winnen hoor (heb ik ook alvast ingevuld in de pool)..

Sta je al 4 punten achter op Go Ahead..
En dan kan iedereen aan de hand van de versterkingen op voorhand wel allemaal mooi lijstjes maken met ADO op plek 7 of 8... maar ik denk dat "de kenners" in de VI seizoensgids met gemiddeld een 13e plek voor ADO er een stuk dichter bij zullen zitten..
0
Maandag 5 augustus 2013 om 10:11 uur

Haagse_Aad

pajam schreef:

Persoonlijk ben ik van mening dat wedstrijden in de voorbereiding niet veel zeggen, het is vooral uitproberen en wedstrijdritme opdoen.

Er is tot nu toe naar mijn idee ook gewoon goed ingekocht, we hebben alleen nog zeker een CV en LB nodig, al wilt Steijn er geen LB meer bij.

Dan vind ik het, nu, na 1 wedstrijd in seizoen 2013/2014, te vroeg om kritisch te zijn.
Misschien komt dat ook wel doordat ik veel vertrouwen heb in de selectie die we hebben!

Overigens ben ik wél kritisch richting TS en denk ik dat we wederom het verdedigende spel gaan zien dat Steijn graag speelt.
Ik hoop (wellicht tegen beter weten in), dat men iets meer naar voren durft te (laten) voetballen en dat Steijn 2 seizoen verder wijzer geworden is, ook bijvoorbeeld in wisselen.

FF geduld hebben Haagse_Aad
Voorbereiding zegt ook niet zoveel... maar je vergeet wat een dramatische serie ze aan het eind van afgelopen seizoen hebben neergezet..

Voorin is er goed ingekocht maar als je je eerste wedstrijd met zo`n belabberde verdediging in gaat kan je niet zeggen dat er naar prioriteiten is gekeken..

Feit dat Steijn er geen LB meer bij wil en Meijers (in potentie samen met Holla je beste middenvelder) linksback zet is ook een fout..

Let maar op over een paar wedstrijden neemt de kritiek op Steijn weer toe want dan ga je zien dat hij ondanks de lange tijd dat hij inmiddels de kans krijgt hij nog steeds dezelfde fouten maakt (spelers op verkeerde posities, verkeerde wissels, angsitige speelstijl enz enz)..
0
Maandag 5 augustus 2013 om 09:36 uur

Nu online

Haraldberg1, Lellow, Robbie, GGH, Rob2002, Aad, Wahter, ADOZoetermeer, wiegah070 en 242 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 230
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2