Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: emmen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 231
Volgende pagina

fcthehague

H@@GenEES schreef:

Feyenoord uit is een mooie wedstrijd maar betekent natuurlijk wel einde beker toernooi, dat er nog mensen zijn die denken dat we daar werkelijk een kans hebben moeten rodado en telado nog maar eens terug kijken, maken geen schijn van kans om door te bekeren
Dus volgens jouw berekening gaan we tegen az met een thuisvoordeel winnen ? Aangezien ze tegen Emmen nog slechter waten dan wij tegen Telstar. Dat is goed nieuws.
0
Vrijdag 28 oktober 2016 om 10:59 uur

pajam

FC Emmen - Telstar 0 - 0
Telstar - NAC Breda 2 - 0
FC Den Bosch - Telstar 0 - 0
Telstar -FC Eindhoven 1 - 4
Achilles `29 - Telstar 1-2

W/V/G/W/G
doelsaldo : 5 - 5
0
Dinsdag 25 oktober 2016 om 18:39 uur

Aad

Tommy schreef:

En langzaam komt er een kentering in de sfeer.
Er zal deze week wat moeten gebeuren anders breekt hier weer gezeik uit
Logisch toch. Als dit de manier is waarop een topclub in spe zich voorbereidt moet de selectie van Emmen nu olifantenhokken lopen reinigen.
0
Dinsdag 12 juli 2016 om 16:52 uur

ADODENHAAG

FC Den Haag! schreef:

Klopt die is vandaag, maar de uitspraak zal pas later zijn. Wellicht dat Den Haag daarop wacht en dan inderdaad nog met een bod gaat komen.
Denk dat De Graafschap & Jurjus na vandaagecht wel weten dat ze echt lekker naar Emmen mogen volgende maand. ADO moet hier gewoon kort op zitten..
0
Dinsdag 5 juli 2016 om 09:41 uur

JeffreyP

ADODENHAAG schreef:

Als je bij de amateurs niet 1 op 1 loopt op die leeftijd ga je het echt niet redden hoor. Ik denk dat Schaken ook wel een beetje klaar is, maar ADO is een te grote club voor Parami.
Je hebt die jongen nog nooit zien spelen en schrijft hem al af, interessant. Die Parami zal wellicht qua speelsnelheid even moeten wennen, maar denk dat hij het echt wel aankan. Is nog jong, maakt nog flinke stappen en is echt al vele malen verder dan van der Heijden. Misschien is van der Heijden wel 2 jaar jonger, maar ben er van overtuigd dat hij momenteel al veel verder is dan dat van der Heijden over 2 jaar is. Vergeet niet dat Topklasse (volgend jaar 2e divisie) gewoon aardig niveau is. Die gasten hebben niet voor niets FC Emmen (met gemak) en FC Den Bosch eruit gegooid in de beker vorig seizoen. FC Utrecht tot de 70ste minuut ook op 0-0 weten te houden, daar heeft Den Haag vaak nog de grootste moeite mee. ;-)
0
Dinsdag 28 juni 2016 om 15:27 uur

Petah

GreenYellowTheHague schreef:

Zit je weer te voeren ?
Nee hoor is gewoon de waarheid publiek in het kyocera stadion lijkt het meest op publiek in de arena

Ja er zijn er misschien 4000/5000 max die die hards zijn de rest is dat niet en als jij dat niet inziet zal jij ook wel onder de groep Hagenaars vallen

Ik weet nog dat toen het slecht ging we met 600 man op de tribune stonden op vrijdagavond tegen Emmen

En ik gok niet dat iedereen hier onder die 600 vallen
0
Maandag 27 juni 2016 om 08:32 uur

Advertentie

Petah

Petah schreef:

En deze is verloren ? Ik kan me herinneren dat ze niet om aan te gluren waren

Dus je kan op mij nou wel bijdehand reageren dat mag maar ik heb t niet over resultaten gehad of wel eend
Ken me nog herinneren dat we het tegen Emmen moeilijk hadden en tegen een Schotse club was ook een ramp weet de uitslagen niet meer Emmen wonnen we maar was echt slecht en schotten gelijk dacht ik
0
Zaterdag 25 juni 2016 om 20:01 uur

JerryFC

Langebach2 schreef:

Jammer, is een goede keeper.
Kaya van Fortuna gaat waarschijnlijk naar MVV, dus zal het dan toch Jurjus worden?
Jij wil die clown misschien hier op goal hebben?
Hahahah

Wil je ook zsm tegen Emmen en Achilles spelen?
0
Dinsdag 21 juni 2016 om 18:23 uur

JB

Vak B schreef:

Piet velthuizen let maar op
Vind je het zo leuk, uit naar Oss, Emmen, Helmond enz?
0
Zaterdag 18 juni 2016 om 12:40 uur

Petah

Langebach2 schreef:

Joop Gall zit nu in Oekraïne
Dat wist ik niet ken hem niet anders sls Emmen Veendam en grunn

0
Zondag 5 juni 2016 om 23:14 uur

Nu online

FC Jeff, Grimm, Peter87, Franky, GGH, pitbull, ADO079 en 169 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 231
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2