Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: ajax

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 233
Volgende pagina

nou moe

Zou onze Jeff als gesproken hebben met Ottar Magnús Karlsson, een 21 jarige en 1.90 lange spits die bij Molde speelt en al heeft gedebuteerd voor het IJslandse nationale team? Misschien kent Alfons hem nog van zijn tijd bij Ajax.
En hij heeft een contract tot eind dit jaar. Je zou zeggen moet lukken voor het Veerman-budget.
Of zijn al die lijstjes een spel voor de bühne?
0
Maandag 20 augustus 2018 om 20:45 uur

BLEISWIJK-1

poemba schreef:

Ling is een raar egoïstisch mannetje. Jarelang mijn buurjongen geweest.
Vond hem toen al een raar mennetje. Dat blijkt toch wel een samenwerking met jakkes en niet met Ado. Kubik wilde hij wel aan verkopen voor een voor ado giga bedrag. Zolang hij er baat bij heeft is het goed.
Brrrrrrrrr
Tjeu is een aangetrouwde oom van mij. Waardeloze vent. Terwijl zijn broer Robert (destijds HIJS hockey) wel een super vent was.

Zal wel met de Ajax opvoeding te maken hebben!!
0
Maandag 20 augustus 2018 om 10:48 uur

grijze gek

Hmmmm iets gevonden uit 2015

23 april 2015


In het nieuwe complex van AC Trencin hangt een foto van hem in het shirt van FC Den Haag.



De Slowaakse club heeft onder leiding van Tscheu La Ling grote sprongen gemaakt: staat in de bekerfinale en de eerste landstitel is nabij.



Het AD bezocht de Hagenaar in Trencin, waar de plaatselijke trots onder zijn handen de afgelopen jaren alleen maar groeide.



Aegon, het bedrijf uit Den Haag, heeft zich inmiddels aan de club verbonden. Ling, die een groot internationaal netwerk heeft, zegt voorlopig de handen vol te hebben aan AC Trencin.



Hij laat in de krant weten veel te zien in samenwerking met een Nederlandse club. Helaas is dat niet ADO maar de andere club waarvoor hij in Nederland speelde, Ajax.



Ling begon zijn loopbaan bij FC Den Haag in 1972 en sloot hem daar ook af in de jaren tachtig, toen hij pas 30 jaar was.
0
Maandag 20 augustus 2018 om 08:18 uur

Fcdh-frans

Leetje schreef:

Goede uitleg Aad. Het woordje `cumulatief` had ik kennelijk gemist. Het tekort op de begroting is dus rond de 2 miljoen per jaar en is dus na de afgelopen 2 jaar 4 miljoen. Dus niet 4 miljoen per jaar gelukkig. En dat tekort is vorig jaar gedekt door een achtergestelde lening vanuit UVS. Dit jaar door de transfer van Johnson. Minus wat er al bezuinigd is door kostenbesparingen. Dat is dan wat we mogen investeren. Laten we zeggen 5 ton?

Blijft een beetje gissen, maar als onze begroting nou nog een tekort zou laten zien voor dit jaar van 1,5 miljoen dan moet het toch kunnen dat er binnen 1 jaar voor 1,5 miljoen aan extra sponsors worden aangetrokken? Dat zou het target moeten zijn voor Van Veen. Lukt hem dat niet dan zou Manders een zwaardere commerciële man moeten aantrekken.

Zo weet ik bijvoorbeeld van een heb bevriende de ondernemer dat hij 3 weken terug per mail heeft geïnformeerd bij ADO naar de prijzen voor een box in het stadion. Tot de dag van vandaag heeft hij nog geen antwoord. Welkom bij ADO....
En 1,5 miljoen per jaar aan extra sponsors?? We zijn geen Ajax. Dat is nog nooit gebeurd bij de club. Mensen praten maar wat. Ongelofelijk. Wij zijn ADO Den Haag jongens. ADO leeft al 20 jaar niet meer in Den Haag. Probeer er nou maar een keer aan te wennen. In plaats van die rare uitspraken.

Ps. Volgens mij halen Manders en van der Veen die 1,5 miljoen ook nog hoor. Toppers.
0
Maandag 20 augustus 2018 om 07:32 uur

HJ

Het zal geen topper zijn als 3e bankzitter maar...

Mocht er een club zich melden voor Luis Orejuela, dan wil Ajax daar wel aan meewerken. De 22-jarige Colombiaan zit op een dood spoor in Amsterdam en is achter Noussair Mazraoui, Joël Veltman en Rasmus Kristensen de vierde rechtsback. "In principe zijn wij voorzien en dubbel bezet. We denken dan ook zeker met hem mee bij een interessante aanbieding", zegt trainer Erik ten Hag
0
Zondag 19 augustus 2018 om 23:23 uur

Advertentie

pajam

https://www.fcupdate.nl/voetbalnieuws/337168/nijhuis-legt-uit-waarom-var-niet-ingreep-bij-heracles-doelpunt/

Als niet iedere pot dezelfde voorwaardes kent, dan moet je maar met VAR stoppen! Dit is een ontzettend domme argument, pure klasse justitie!
Ajax krijgt 10 camera`s en ADO Den Haag moet het met 6 doen??
0
Zondag 19 augustus 2018 om 18:43 uur

marcellino

Petah schreef:

Het feit dat ik iets moet onderbouwen voor jou terwijl ik heb het over een bankzitter van een club die onder ons geëindigd is en jij het heb over modric zegt mij genoeg laten we gewoon maar niet meer op elkaar reageren is beter
Doet blijft dat je feijenoord erbij moet halen waar ik dan wel of niet naar toe gaat wat niks met deze discussie heeft te maken.dat is e3n gebrek aan onvermogen.
Als jij iemand afschrijft voordat hij zich heeft bewezen tsja.als jij de lat hoog legt voor ADO is het misschien voor jou wel een goed idee om naar Ajax of real te gaan zie je geen werkers maar aleen voetballers.moeten we wel even laze schone.modric,Kloos etc.. er uit halen want die kunnen niet voetballen.
0
Zondag 19 augustus 2018 om 15:28 uur

Snorkel

Jurriën schreef:

Orejuela huurbasis ADO?
Huren is de enige optie, kopen wordt te duur.
We hadden hem samen moeten halen met zijn maat Cassiera dan hadden we al dat gezeik van nu niet gehad.

Die Orejuela speelt vooral in jong Ajax , maar zou voor ons een prima speler zijn.
Fons heeft vast nog wel het telefoonnummer van Ajax, dus zo gelijk maar effe bellen
0
Vrijdag 17 augustus 2018 om 19:41 uur

Thommetjsh

Jurriën schreef:

Orejuela huurbasis ADO?
Spelerswaarde van 1,4 miljoen, heeft geen minuut gespeeld bij ajax, vraag er 40% van en je gebruikt je gewonnen geld van Ebuehi (Wk vergoeding en opleidings vergoeding) om transferwaarde te creeren voor de toekomst
0
Vrijdag 17 augustus 2018 om 18:18 uur

wijstaanboven

Mike schreef:

Je wist van 1 basisspeler 100% zeker dat die einde seizoen weg zou gaan: Ebuehi.
We hadden 8 maanden geleden al moeten bedenken of Polley of David op die plek zouden kunnen gaan spelen. Zo niet? Had ze dan in de winterstop verhuurd aan een Jup-club en om ze te laten rijpen. Was je ervan overtuigd geweest dat ze niet geschikt waren, had dan einde afgelopen competitie een vervanger gehaald!

Dit geklungel met die rechtsback vind ik nog 10x erger dan het gehannes met de spits. Johnsen is laat verkocht en met Veerman ging het mis maar een vervanger voor Ebuehi had er gewoon moeten staan!
Ja precies helemaal mee eens maar ik ben bang dat ze het met Polley denken op te vangen. Ze zijn lovend over die jongen past zich moeiteloos aan de trainingen aan. Net als bij Goppel is dit een jongen die eigenlijk rechtsbuiten was dus opkomend is het allemaal leuk maar verdedigend zal ook hij nog te kort gaan komen. Er moet gewoon een rechtsback bij , ik zou die orejuela van ajax een jaar huren als je echt niemand kan vinden. Kan Polley of Goppel nog een een jaar leren om ook verdedigend op te kunnen treden en hebben we als het goed is voorlopig een goede daar zullen ze niet voor niets 3,5 milj voor betaald hebben.
0
Vrijdag 17 augustus 2018 om 18:12 uur

Nu online

ADOZoetermeer en 171 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 233
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1