Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 235
Volgende pagina

supporter-noord

rooney schreef:

Doordat Malone te snel uitstapt in de omschakelingen viel de 1-0
doordat de keeper finaal over de bal duikt die recht op hem af komt viel de 1-0
0
Vrijdag 24 januari 2020 om 21:22 uur

BigMac

Wtf dat was op de bal!
0
Vrijdag 24 januari 2020 om 21:18 uur

KR96

Duidelijk dat Summerville geen bal kan vasthouden.
0
Vrijdag 24 januari 2020 om 20:15 uur

troje

Zo ontzettend slecht dit. Gatenkaas. Niemand die een bal vast kan houden.
0
Vrijdag 24 januari 2020 om 20:15 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Pardew: kalmer in balbezit, please
Alan Pardew vond dat zijn ploeg afgelopen zondag te weinig bracht aan de bal.
Lees het nieuwsbericht
0
Donderdag 23 januari 2020 om 17:23 uur

Kamikaas

BramHarry070 schreef:

Snap best dat Necid meedoet in de malaise, maar hoeveel fatsoenlijke ballen heeft hij gekregen afgelopen anderhalf jaar? Teller staat nu ook op 6, terwijl die ook een periode bankzitter was..

Daarnaast heeft hij, sinds zijn komst, te weinig goede ballen van de flank krijgen, Becker speelde laatste halfjaar veel voor Zichzelf om een transfer te verdienen en naast hem waren er 0 andere fatsoenlijke buitenspelers..
Als je altijd uit buitenspel positie moet komen kan nooit iemand de bal aan je kwijt. Heb je gezien hoe vaak hij buitenspel stond terwijl wij zelf aan de bal waren. Dat is niet iets van de afgelopen weken.
0
Woensdag 22 januari 2020 om 16:00 uur

gillah

BramHarry070 schreef:

Eens, veel mensen bekrititseren Necid maar Necid is gewoon een uitstekende spits voor ado, als je hem in de 16 kan bedienen, zoals men dat wel deed bij Kramer in zijn goede tijd, Johnsen en Havenaar..

Als hij luchtduels op 40 meter van de goal moet aangaan heb je weinig aan hem, in de 16 is hij dodelijk
Ik ben geen fan van Necid. Best goed in afronden, maar de rest is heel matig. Kan totaal geen bal vasthouden. En dat is een vaak onderschatte taak van een spits.
0
Woensdag 22 januari 2020 om 14:55 uur

Barend

Vak B schreef:

Waarom wil iedereen een spits erbij je heb necid van buren en kramer zie liever een buitenspeler komen die er overgens ook komt ?
Iedereen wil een spits erbij omdat we niet zo happy zijn met de huidige. Echte goalgetters hebben we niet. Notabene Pinas moet er een bal inkoppen!
0
Woensdag 22 januari 2020 om 12:29 uur

Advertentie

R.E.

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Al hoop duidelijk over nieuwe verhoudingen
Het is nog vroeg dag, maar de eerste wedstrijd van ADO onder Alan Pardew maakte al veel duidelijk.
Lees het nieuwsbericht
Necid "om tactische redenen" gewisseld? Ik mag hopen dat hij werd gewisseld omdat hij geen bal goed raakte, geen oog had voor vrijstaande medespelers en alleen voor veel (vaak onnodig) balverlies zorgde.
0
Dinsdag 21 januari 2020 om 17:52 uur

Eeuwig Den Haag

Aad schreef:

Jij hebt Baluta al zien spelen? Ik hoop dat hij de man is van de geplaatste dieptebal in het juiste tempo maar dat kan zomaar ook tegenvallen. Van Thomas en van Buuren had ik ook wat meer verwacht.

Ik hoop ook dat er komende dagen nog een spits komt die WEL zelf een actie kan maken waarbij hij een vrije schietkans krijgt. Ik heb het een beetje gehad met spitsen die alleen maar afhankelijk zijn van de voorzetten van de zijkant.
Ik heb hem zeker zien spelen, al is het de training. Niemand die een bal zo precies neer kan leggen als jongen, zelfs Goossens niet
0
Dinsdag 21 januari 2020 om 11:39 uur

Nu online

Dang3r, Bert, Eeuwig Den Haag, Swaber, grijze gek, Kees, ADOZoetermeer, James, TheMariner, Ran1972, ADO73, fcdh-denhaag, Marcie, JB, Wippert, Superjantje, lernst, Jurriƫn, BigMac, Alexander, MonkNL, JvDH, R.E., Ftuur, carbayon, Langebach2, fransje1, Anne van Schuurman, FC Den Haag!, Max, Reneetje, Raoul88, Twa, Jap, KvR, Brian, Bhattoe 74 en 412 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 235
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5