Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: ballen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 235
Volgende pagina

tjapi01

Ik wil even wat kwijt !!

Ben al een tijdje supporter van ADO altijd met veel plezier je kan eens winnen en je kan eens verliezen maar dit sloeg werkelijk helemaal nergens op.

Corners worden al weken slecht tot heel slecht genomen ballen komen gvd niet eens voorbij de eerste paal. 4 pingles missen!! Terwijl je 2 spitsen niet eens een pingel hebben mogen nemen!

JUllie zijn ERE DIVISIE SPELERS!!!

Als ik eredivisie speler zou zijn en ik zou niet eens een normale corners kunnen nemen zou ik stoppen en me dood schamen of iedere dag (want ja ze trainen iedere dag) 100 corners na de training gaan nemen !! Het is toch werkelijk een schande als er 15.000 man naar je zit te kijken en je kunt niet eens een bal goed voor krijgen!!!!

En dan die schet!!!!!! Sorry hoor die gozer heeft in de afgelopen 10 wedstrijden niet 1 normale voorzet gegeven !!

Ben er voor nu even helemaal klaar mee`

Maar de pest is zaterdag ga ik weer naar die Mongolen kijken in de hoop dat ze dmv een 1 of andere geest uit de lamp ineens wel kunnen voetballen!

Den heb ik nog 1 tip voor de verdediging van AZ haal ze gewoon neer ze kunnen toch geen pingel maken

0
Dinsdag 23 september 2014 om 22:55 uur

Rob2002

H@@GenEES schreef:

Dat vind ik niet want als je de eerste 20/25 minuten ziet dan doen de middenvelders goed mee, maar op een gegeven moment (als Malone er uit moet) zakt het in en gaan we weer tikkie terug, lange haal spelen en dan kunnen het idd niet opbrengen om door te duwen en goede pases te geven.

Moet ook zeggen dat Alberg niet in zijn goede doen is, of het een blessure of vedette neiginkjes zijn laat ik in het midden maar dat gesjok over dat veld en constant verontwaardigd kijken naar medespelers en zelf opzichtig falen begint wel op te vallen, jammer want hij kan veel meer en dat mis je dus op het veld.

Wordt weer een hoop billenknijpen dit seizoen, zou wel is een seizoen willen hebben dat dit niet het geval is.
Het zal allemaal wel meevallen als er voorin meer creativiteit bijkomt. Dan kan het middenveld de ballen kwijt en kunnen zij weer aansluiten. Middenveld en verdediging lijkt nu echt goed genoeg.

Ik zou er toch graag iemand voorin bij willen en dan denk ik toch even gauw aan een type Guyon Fernandez...
0
Maandag 22 september 2014 om 15:57 uur

JerryFC

H@@GenEES schreef:

Zijn er werkelijk mensen die Kramer nu beter vinden dan Bulykin? Kom op zeg, Kramer mag de schoenen van die rus niet eens poetsen, hij maakte bijna elke wedstrijd een goal, was voor als afgestudeerde sprint specialist/reus redelijk snel en had maar een heel klein beetje ruimte nodig om te scoren

Dat zie ik Kramer nog niet doen, die heeft juist veel ruimte nodig om te scoren en is niet zo goed in het vasthouden van een bal als Bully en heeft bij lange na niet de persoonlijkheid van Bully.


@Dick
Dat heb je al een paar dagen geleden eerder beloofd en gelijk weer geschonden, ik hoop dat jij/jullie het deze wat langer volhouden dan twee uurtjes, aan mij zal het niet liggen.
Bulykin was idd een held. Bijna elke bal op goal ging er in. Tegenstanders kwamer er niet aan te pas. Met dat lijf van hem werd ook bijna elk fysiek duel gewonnen.

Maar niemand kan ontkennen dat Bulykin prima bediend werd met Kubik en Verhoek op de flanken en een bijsluitende Toornstra en Immers.

Van Schet en Van Duinen komen amper bruikbare voorzetten.
Kramer moet het nu doen met lange ballen de diepte in en rebounds.
0
Maandag 22 september 2014 om 10:24 uur

Dannyy

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Fraser: afmaken grote probleem
Henk Fraser is ontevreden over het gelijk spel (1-1) tegen Go Ahead Eagles.
Lees het nieuwsbericht
Schet en Van Duinen op links zijn grotere problemen, en dat je dan op de voorzet gaat spelen vind ik niet zo handig. Hoe kan je van Kramer verwachten dat hij alle goals maakt? Hij krijgt geen bruikbare ballen, zeker niet als Alberg en Meijers het even niet hebben.
0
Zondag 21 september 2014 om 12:58 uur

Haagse Roel

Bert schreef:

Onder Steijn stonden we stijf onderaan grote vriend.

En hoe klote de wedstrijd ook was verloren hebben we niet.
Tsjonge zeg , was wederom niet best vandaag , en druk ik me nog voorzichtig uit......tegen GAE B ternauwernood een gelijkspelletje afdwingen is gewoon slecht. Veel spelers onder de maat weer , Janden heeft een jaar niet gevoetbald , misschie ligt het daar aan maar ik vind hem gewoon slecht, over Schet wil ik et niet eens meer hebben. Van Duinen heb ik altijd verdedigd maar zelfs ik kan nu niet meer ontkennen dat het rendement "nul" is . Alberg denkt waarschijnlijk dat hij na een paar goede wedstrijden de kantjes er wel af kan lopen....

Heb hier vorige week al een bommetje geplaatst over de hier zo bewierrookte Meijers , die is toen niet afgegaan ...misschien nu ? Ik vind het maar middelmaat , dat blinde gedraaf naar voren levert af en toe een leuke voorzet op maar even vaak knullig balverlies , verdedigend en zeker opbouwend vind ik hem ronduit zwak. Je moet eens opletten hoeveel ballen hij blind naar voren peert ipv een rustige opbouw.

Lichtpuntjes : Kanon , verdedigend sterk en wel een goede opbouw , Malone totdat hij uitviel en die gekke Kramer, hij staat er toch maar weer.

Fraser mag de zeep er nog maar wat extra over gaan leggen. Vond het allemaal maar zeer mager.....
0
Zondag 21 september 2014 om 00:36 uur

lasoog1

oodh schreef:

Hier hebben mensen nog steeds niet door dat we helemaal niet goed zijn. Zoals je hebt kunnen zien winnen we ook niet eens van Go Ahead met veel invallers. En dat thuis. Wordt weer gewoon ouderwets degradatie voetbal met weinig toeschouwers. Wie gaat hier nu voor zijn lol naar kijken voor niet weinig.
Groningen was best aardig, ja ook omdat je wint.
Utrecht vorige week was om te janken over alle linies.
Vandaag was t janken in aanvallend opzicht met dom ballen pompen en v Duinen die geen moer goed deed.
0
Zondag 21 september 2014 om 00:04 uur

supporter-noord

Rob2002 schreef:

Achterin ligt het probleem niet, er kan altijd wel eens zo`n bal inwaaien. Derijck of niet, mogelijkheden genoeg.

Probleem ligt echt voorin: een groot veldoverwicht in zo weinig kansen omzetten.
inderdaad, amper een schot op doel gezien, alleen van Kristensen in de 1e helft en verder eigenlijk niks, ja....een groot overwicht en ballen voor de pot gooien...echt armoedig.
0
Zaterdag 20 september 2014 om 23:39 uur

supporter-noord

Mike schreef:

Je mist gewoon 2 extra aanvallers. Ze werken allemaal hard maar alleen bij Kramer zie je effectiviteit. Schet en van Duinen zijn gewoon beperkte voetballers.
Ook Houtkoop doet zijn best en stond op t einde zelfs nog laatste man.

Van Duinen gaat lopen klagen dat ie moet verdedigen maar zijn plek in de spits is ie toch definitief kwijt. Sneu voor m maar Kramer is daar gewoon beter. In plaats dat hij zich dan op de vleugel probeert te ontwikkelen trekt hij veel te veel naar binnen en staat er niemand op de flank. Resultaat: alle ballen voor de pot.

Ik geloof niet dat we eerder zoveel mislukte voorzetten en corners gehad hebben.
We missen gewoon kwaliteit in dit elftal. Tis inderdaad allemaal op goed geluk die ballen erin pompen zonder dat ze kijken. Tis inderdaad te hopen dat geld gauw binnenkomt want dan kunnen die v Duinen, Schet, Houtkoop en Jansen snel wieberen of naar de reservebank als het aan mij ligt. één, twee wedstrijden slecht spelen, okay, maar bij deze spelers is het struktueel en voegen echt weinig toe. Die Meijers is de man van de wedstrijd, die geeft twee keer zoveel voorzetten als die v. Duinen, Schet en Houtkoop bij elkaar. Wat een loopvermogen en goeie passing. Die mogen ze echt wel koesteren. Kanon deed het ook goed, de rest krijgt een onvoldoende. Heb je de hulp van die keeper nog nodig om een gelijk spel eruit te slepen. Gewoon een afgang tegen het 2e elftal van die gasten. Vooraf hadden ze aan Fraser gevraagd waarom hij geen 4-4-2 wil spelen. Dat is geen optie, vond hij. Nou.....ik vind 4-3-3 totaal geen optie met deze beperkte voorhoede. Er zit totaal geen voetbal in en deze ploeg is beter in de omschakeling. Je moet altijd je beste spelers opstellen en dat zijn allemaal middenvelders.
0
Zaterdag 20 september 2014 om 23:33 uur

Advertentie

Mike

Rob2002 schreef:

Tegen dit soort elftallen zal ADO het met deze selectie en deze tactiek altijd moeilijk hebben om de simpele reden dat we een tegenstander niet de wil op kunnen leggen en het veldoverwicht niet in meer kansen kan omzetten.

Volgende week tegen AZ speel je tegen een voetballende ploeg die ruimtes gaat weggeven waardoor je het waarschijnlijk makkelijker krijgt.

Dus wil je dit soort wedstrijden makkelijker spelen dien je een andere tactiek te hebben. Helaas laat het huidige spelersmateriaal dat niet toe.

Persoonlijk zou ik toch graag een Guyon Fernandez eens polsen voor de rest van het seizoen.

Je mist gewoon 2 extra aanvallers. Ze werken allemaal hard maar alleen bij Kramer zie je effectiviteit. Schet en van Duinen zijn gewoon beperkte voetballers.
Ook Houtkoop doet zijn best en stond op t einde zelfs nog laatste man.

Van Duinen gaat lopen klagen dat ie moet verdedigen maar zijn plek in de spits is ie toch definitief kwijt. Sneu voor m maar Kramer is daar gewoon beter. In plaats dat hij zich dan op de vleugel probeert te ontwikkelen trekt hij veel te veel naar binnen en staat er niemand op de flank. Resultaat: alle ballen voor de pot.

Ik geloof niet dat we eerder zoveel mislukte voorzetten en corners gehad hebben.
0
Zaterdag 20 september 2014 om 22:36 uur

Mike

Dannyy schreef:

Ze mogen zich doodschamen, en vooral het bestuur! Korte gewoon laten gaan, maakt allemaal niet uit!
Weet je wie zich moet doodschamen? Ons legioen!!!!
ADO probeerde verzorgd te voetballen. De wedstrijd was dan ook echt niet zo slecht om te zien. ADO speelde 2 klassen beter dan GAE, die voor rust 1x op doel hebben geschoten.

De tweede helft was fantasieloos met veel hoge ballen in de trechter maar juist op het moment dat het team een steuntje van het publiek nodig heeft laat ons legioen het afweten en gaat fluiten. Lekkere supporter ben je dan.

We hadden geen rechterkant. Zuiverloon speelde zeer matig en liep als een ouwe vent (is hij wel fit?) en van Duinen was echt een wissel waard.

Verder Meijers, Kanon en Derijck (toch) een voldoende. Kristensen en Bakker prima maar Kramer ongelukkig en Schet erg pover.

Ik zou niet weten waarom we ons team afvallen. Oké, de tweede helft was zonder fantasie maar er werd wel gewerkt en als er 1 team was dat verdiende te winnen was het ADO wel.
0
Zaterdag 20 september 2014 om 22:16 uur

Nu online

hagenees abroad, GroenGeelHart070, jbdh, ADOZoetermeer, skrens, Ran1972, Oldtimer o, Bleek, Snorkel en 183 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 235
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5