Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vrijdag

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 236
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

Thijs schreef:

Ik denk dat we ons beter op kunnen maken voor een centrum
Wormgoor omeruo volgend seizoen!
Even wachten op het goede nieuws a.s. vrijdag. Heel veel clubs hebben al bekend gemaakt met welke spelers ze doorgaan en welke niet. Ik zie wel een kans dat we horen dat Kum en Vicento bijgetekend hebben.

En is Wormgoor beter dan Horvath? Ik weet het niet.
0
Woensdag 28 maart 2012 om 14:30 uur

BLEISWIJK-1

ADODENHAAG schreef:

Gewoon terecht toch dat Kum op een leuke club als Swansea wacht, die is na die 7 (?) jaar ook wel toe aan net een niveautje hoger. Van mij mag die uiteraard blijven, laatste wedstrijden speelt ie weer erg goed
Dat ben ik slechts voor een gedeelte met je eens. Als je 7 jaar bij ADO gespeeld hebt mag je financieel ook wel wat achter laten. Het is niet zo dat wij alleen Kum dankbaar moeten zijn. Hij moet ADO ook dankbaar zijn.

Alleen het lastige in zijn geval is dat hij in eerste instantie een verlaagde aanbieding heeft gehad. En dan geef ik hem groot gelijk dat hij niet gaat tekenen. Een speler als Kum verdient gewoon een salaris conform bovengrens verdedigers ADO. En eventueel een clausule dat hij nog een keer naar het buitenland kan.

Ik denk trouwens dat we vrijdag alleen horen wie mag blijven en wie (voorlopig) geen contract krijgt.
0
Dinsdag 27 maart 2012 om 23:16 uur

Bert

Karel KLaver schreef:

Kum speelt het spelletje op zijn manier: niet tekenen, hopen dat er belangstelling komt, en dan gaan hengelen naar een hoger salaris.

De club geeft hiermee een heel duidelijk signaal af, dat ze bezig zijn om een stabiel elftal te bouwen, en dus niet gaat zitten wachten oop iemand die de indruk wekt dat hij zichzelf groter dan de club vindt.
Kum schijnt voor Ado begrippen toch een hele behoorlijke aanbieding gehad te hebben. Wellicht is vrijdag het nieuws wel dat die heeft bijgetekend.
0
Dinsdag 27 maart 2012 om 21:18 uur

ADOnieuwegein

Dennis72 schreef:

Ben wel benieuwd naar het nieuws

Was toch vrijdag of donderdag ?
vrijdag !
0
Dinsdag 27 maart 2012 om 21:07 uur

Dennis72

Ben wel benieuwd naar het nieuws

Was toch vrijdag of donderdag ?
0
Dinsdag 27 maart 2012 om 21:07 uur

BLEISWIJK-1

anoniem070 schreef:

Ik zag het vammorgen ook al staan dat Danny Hoesen de volgende aanwinst is. Was toevallig ook op Twitter.

Ik zal het geen verkeerde keus zijn. Ze contract loopt tot 2012 (met eenzijdige optie van een jaar) dus ook hij transfervrij!

Dat is een mooi aankoopbeleid en dat hebben we misschien toch te danken aan de (keiharde) zakenmannen die aan ons roer staan. Dit is de derde transfervrije speler die komt. Of ze allemaal het verschil maken, daar zijn de meningen over verdeeld maar al is het alleen maar om onze selectie te verbreden.

Ik zie het allemaal misschien wat te rooskleurig in, maar ik hou niet van het eindeloos negatief gepraat!
Alleen dat transfervrije snap ik niet. Wormgoor is niet transfervrij, maar had een gelimiteerde afkoopsom. En een speler met een optiejaar (Hoesen) is toch ook niet transfervrij. Hier zal ook wel voor betaald moeten worden.

Maar dat ze het financieel slim aanpakken ben ik met je eens. Niks was zo dom geweest als gelijk het geld van Verhoek uitgeven. Met ook nog een aflopende transferwindow betaal je dan veel te veel voor een speler. Nu in alle rust jezelf versterken is veel beter. Dat zorgt voor lagere transferkosten.

Ik begreep via twitter ook nog dat Holla 1 van de opties is. Ze hebben dan waarschijnlijk ook nog een andere middenvelder op het oog. Wie weet ik niet.

Dat ze vrijdag Hoesen presenteren kan ik bijna niet voorstellen. Omdat hij `s avonds in Sittard een wedstrijd moet spelen. Maar zou het niet zo kunnen zijn dat Boklia wordt gepresenteerd. Sparta hoeft pas op zondag te spelen en hij was afgelopen weekend geblesseerd. Dan kan hij vrijdag makkelijk een krabbeltje in Den Haag zetten!

0
Maandag 26 maart 2012 om 23:30 uur

Advertentie

DHFC070

En hoe staat het met die Buwalda die een tijdje geleden mocht debuteren? Lang geleden dat iemand van 17 heeft gedebuteerd was het niet Vicento?
btw misschien is vrijdag wel het nieuws dat Kum en Vicento hebben verlengd?
0
Maandag 26 maart 2012 om 22:57 uur

anoniem070

Zou misschien het SVLY (Failliet verklaard) terrein, langs de snelweg vlak bij de snelweg, misschien het trainingscomplex van ADO worden? Is dat misschien het nieuws wat we vrijdag horen?
0
Maandag 26 maart 2012 om 21:44 uur

BLEISWIJK-1

anoniem070 schreef:

Zou Aad de Mos als technisch directeur gebied de club structureel in het linkerrijtje krijgen?

De kosten daar kan onderhandeld over worden, Want ik heb het idee dat Aad [Bheel] graag wil!

Maar zou hij alles goed op rolletjes kunnen zetten?
Als dit waar is wordt ik heel blij!

FCDH-HOTNEWS‏@FCDHHOTNEWS
Vrijdag nieuws over Danny Hoesen? #gerucht #ADO
0
Maandag 26 maart 2012 om 19:03 uur

anoniem070

Cees Driebergen zegt in een interview bij ADO Journaal dat ze Vrijdag weer goed nieuws hebben! Dit zei hij na het tekenen van de 2 aakopen ( Wormgoor en Meijers)
Ben benieuwd..
0
Maandag 26 maart 2012 om 17:04 uur

Nu online

lernst, James, Tante Wil, Langebach2, JvDH, rh_vakm en 240 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 236
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5