Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kkd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 237
Volgende pagina

Haagse Haas

Tommy schreef:

Hahahhahha heb je zijn vrije trappen gemist? Hij schiet ze ervan alle standen in gooz
De man is zo traag en heeft de draaicirkel van een olietanker, ik heb veel van de KKD gezien en ik zeg je die gozer is niet goed genoeg voor betaald voetbal en dus heel normaal dat die op de bank zit!

Met vrije trappen op KKD niveau alleen kom je er niet, er is meer voor nodig en dat ontbreekt er bij hem aan!
0
Maandag 24 mei 2021 om 13:33 uur

rd..

schreef:

Nu blijkt Stein ook maar een middelmatige overschatte trainer is hij had met dit materiaal gewoon kampioen moeten worden maar goed VVV is toch anders als bij onze club of NAC bij VVV stond er geen druk op en is alles vrijblijvend maar bij onze club en NAC moet er gepresteerd worden en dan geeft hij niet thuis. Maar goed genoeg erover we zijn al veel te druk met onszelf om überhaupt te overleven en nog te kunnen voetballen volgend seizoen. Maar de supporters geven in ieder geval het goede voorbeeld en nu maar hopen dat wij ook een keer geluk hebben met investeerder(s) ipv van al die buitenlandse luchtfietsers.
Nou nou. Je hebt nog 7/8 clubs die willen promoveren. Heb je ook mee te maken. Bij elke club moet er gepresteerd worden, het is heus geen speeltuin bij Helmond Sport of RODA.

Kwakman zei het nog. Zegt overigens alleen maar verstandige dingen: ondanks dat er drie clubs zijn gepromoveerd blijft het verrot lastig om `er` (KKD) uit te komen.

Wel gezien dat het creëren van een team/collectief, waarbij je ploeg klappen op kan vangen, belangrijker is dan `namen`. Ik wens Dussen veel succes, met een geheel lege portemonnee.
0
Maandag 24 mei 2021 om 08:44 uur

BLEISWIJK-1

Aad schreef:

Ik heb om ook voor mij onduidelijke redenen een pesthekel aan NEC. Daar hoeven we gelukkig niet tegen volgend seizoen.
Als je vanuit ons perspectief het benaderd, is promotie NEC beter. Daar staat echt wat te gebeuren.

NAC blijft een grote club met mogelijkheden. Maar met straks Manders en Lokhof als sterke mannen, vind ik het niet bijzonder.

Voor ons dan ook beter. Ook al spelen we mogelijk geen rol van betekenis in de KKD.
0
Zondag 23 mei 2021 om 20:39 uur

BLEISWIJK-1

GroenGeelHart070 schreef:

Zou mij niks uitmaken, niemand wil zijn geïnvesteerde geld alleen maar in rook zien opgaan, toch? Boekhoorn is een supporter. Sterker nog, zijn overleden vader was fanatieke supporter en hij heeft zijn vader jaren geleden de belofte gedaan iets moois van die club te maken. Hij wacht al jaren zijn kans op de macht af.
Naast Boekhoorn is er nog zo`n supporter: Van Seumeren. En verder?
Ik vind niet dat je Boerhoorn kan vergelijken met v. Seumeren. Los van dat ze veel geld hebben.

Boehoorn is af en aan wel degelijk betrokken bij NEC geweest. Maar daardoor gaan ze ook heen en weer, van eredivisie naar KKD.

V. Seumeren zit er nu voor langere tijd. Daardoor staat die Utrecht er goed voor. Is toch net anders.

Bij Boekhoorn weet je nooit. Als hij een leuk scharreltje tegenkomt, dan heeft hij ineens weer een andere hobby.

0
Zaterdag 22 mei 2021 om 11:41 uur

ghostdrift

BLEISWIJK-1 schreef:

Deze lijkt me ook kansloos. Hoogtens een vertragingstechniek vanuit UVS.
Je vergeet dat dit ook weer maanden kan duren dus wat ik vanmiddag probeerde uit te leggen dat UVS nog steeds de eigenaar is dus word er niet gevoetbald in de KKD
0
Vrijdag 21 mei 2021 om 22:42 uur

Aad

ghostdrift schreef:

ben ik niet met je eens , ik denk dat je dan geen selectie rond krijgt we leven in 2021 met een sociale wetgeving en contracten
Sociale wetgeving heeft er niets mee van doen. 2x modaal maximaal is nog altijd 73.000 euro, dus geen kattenpis.
Het gemiddelde salaris in de KKD ligt tussen de 2.000 en 4.000 euro per maand dus dan is voor je topspelers 2x modaal al zo ruim dat je je over een selectie niet druk hoeft te maken.
0
Vrijdag 21 mei 2021 om 15:00 uur

Tommy

opper schreef:

Dit zou wel het gelijk van Steijn aantonen en het failliet van de beleidsbepalers bij ADO. Steijn, Malone en Immers naar de Eredivisie en daarnaast Meijers en Beugelsdijk basisspelers bij Sparta dat de play offs haalde.
Das wel een beetje kort door de bocht. Lopen nog een aantal spelers om heen die ook wat bijdrage. Immers was echt niet bijzonder in de kkd dit seizoen.
Bakker hetzelfde. Falkenburg idem.
Malone en haye waren behoorlijk.
Beugel heeft ook veel op de bank gezeten. Meiers nog meer.
Sparta heb een paar hele goeie jeugd spelers. En nac heeft 1 van de grootste begrotingen van de kkd.

0
Vrijdag 21 mei 2021 om 10:53 uur

Gast

Wie er verder naar de eredivisie gaan interesseert mij geen fluit maar het is wel mooi om te zien dat de 2 ploegen de Graafschap en Emmen die ons wilde laten degraderen nu zelf volgend seizoen in de kkd mogen uitkomen de ene op de allerlaatste speeldag met 2 punten voorsprong en de andere door penalty’s terwijl ze zo geholpen waren door de knvb en VAR.
0
Vrijdag 21 mei 2021 om 06:12 uur

Advertentie

Red

BLEISWIJK-1 schreef:

Vanavond kunnen we zien hoe eredivisie waardig Immers nog is.
Hij kan nog net in de KKD mee, Eredivisie is verleden tijd.
0
Donderdag 20 mei 2021 om 21:08 uur

Tommy

gillah schreef:

Ik begrijp die afkeer tegen Bakker niet zo. Ik heb dit seizoen geen middenvelder gezien die beter is. Goossens, Vejinovic, Elmkies, Morrison, Gomelt, Pascu, De Boer, Rigo: allemaal niet beter dan Bakker.
Compleet onvergelijkbaar kkd met eredivisie.
Zal je komend seizoen wel zien. Dan heb je met kees de boer. En pascu als die toch zou blijven ook al 2 goede middenvelders.
0
Donderdag 20 mei 2021 om 20:22 uur

Nu online

Ano-Niem en 260 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 237
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2-1
2 maart 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Emmen Logo ADO Den Haag
7 maart 2025 om 20:00 uur
De Oude Meerdijk, Emmen

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 28 - 58
2 FC Dordrecht 28 - 53
3 ADO Den Haag 28 - 52
4 Excelsior 28 - 50
5 SC Cambuur 28 - 49
6 Graafschap 28 - 46
7 Den Bosch + 28 - 43
8 Telstar 28 - 41
9 FC Emmen 28 - 41
10 Roda JC 28 - 39
11 Helmond Sp. 28 - 39
12 FC Eindhoven 28 - 38
13 MVV Maastr. 28 - 33
14 Jong Ajax 28 - 31
15 Jong AZ 27 - 30
16 TOP Oss 28 - 28
17 VVV-Venlo 27 - 26
18 Jong PSV 27 - 21
19 Jong Utrecht 27 - 18
20 Vitesse -27 28 - 4