Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: ballen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 238
Volgende pagina

Peter Ado

Hansen en Kanon waren echt geweldig. Waar ik me bij Schet enorm aan heb gestoord is dat als hij de bal verliest er niet achteraan rent. Zeker 2e helft 3 haalbare ballen bij de achterlijn gezien waar hij gewoon niet meer naar toe ging. Hij mist toch de instelling van een Van Duijnen, al was die totaal onzichtbaar vandaag....

Gefeliciteerd allemaal!
0
Zondag 24 augustus 2014 om 18:23 uur

Rob2002

Mooie overwinning, 3-0 is geflatteerd, maar wat maakt het uit.

Hansen absolute uitblinker, brengt zoveel rust in de ploeg en pakt alle ballen. Kanon kan Beugelsdijk doen vergeten, een uitschuifbeen en heeft vrijwel niks fout gedaan.
Alberg, nuttig en slim. Kristensen rustig en heel slim. Kramer is nu het goudhaantje met een prachtige lob.
Tegenvallers: Jansen en van Duinen die wel heel veel verdedigend werk moest doen.

Al met al hebben we een leuk team waarbij we met nog een paar versterkingen in de breedte een mooie competitie kunnen spelen en voor verrassingen kunnen gaan zorgen.
0
Zondag 24 augustus 2014 om 17:40 uur

rien1

Haagse Roel schreef:

Tsja , het is maar een shoutbox he , mensen hier plumpen opstellingen neer , weten welke spelers er moeten komen en wie niet . Een glimlach kan ik af en toe niet onderdrukken........

Zoals je terecht stelt , Wang zit op grote afstand ,zou wijs zijn als hij die pekingeend Chung Li per direct serveert bij zijn eerstvolgend gala etentje en Fontein de touwtjes in handen geeft........maar ja wie maakt hem dat duidelijk vanuit NL ?? Die J.H de Bruyn van Elf zit met zijn tokus ook al diep achterin Chung Li..............

Maar ja , Fontein is weer benaderd door Chung Li toch............begint, daar moet ik Max weer gelijk in geven een "eng wereldje" te worden.

Nogmaals , heb ik Wang vooralsnog alle vertrouwen , die splijtzwam MOET eruit...
Hey Roel. Kijk, ik heb er al helemaal de ballen verstand van hoor. Maar ik vind het toch vreemd dat na zo ontzettend lange tijd er nog steeds geen Eurocent betaald is. Er wordt gesproken over de grote vermogende Wang, en gesproken over Champions Leaque en een stadion van 120.000 man, maar hij heeft nog geen hoekvlag betaald/in bezit. Er komt nu nog steeds geen Derijck vanwege dat "wachten". Ik zou als ik Fraser was me ook kapot ergeren. Maar stel (en nogmaals ik heb er geen verstand van) stel dat het geld na die 8 weken nog steeds niet betaald is, wat gebeurt er dan? En wat kan er eventueel achter zitten om de boel te flessen? Ik neem toch aan dat dit niet mogelijk is. Niet betalen is niets krijgen en blijft VDK de eigenaar, lijkt me.
0
Vrijdag 22 augustus 2014 om 18:37 uur

Ron001

<FCDH> schreef:

Idd als er iets mis was dat ie Chinezen zich terug trekken had ADO of vd kallen allang een persconferentie gegeven of je had iets gehoord vanuit de gemeente want die zijn meer op de hoogte dan wij hier denken
Yep, volgens mij wordt er achter de schermen hard gewerkt!! en als er iets naar buiten komt dan horen we het wel!! Er zitten tussen de shouters veel te veel onrust stokers zitten!! Maar iedereen mag zijn mening uiten.. We moeten maar afwachten en mischien eist de rijke wel te veel!!!! we zijn en blijfen ado (fc Denhaag) en hebben niet het geld voor een psv salaris!!
daarbij zit er zoals ik lees 4 tot 6 weken om het geld van daar naar hier over te boeken, tevens heeft dhr/v\d kallen aan gegeven dat ze het net of net niet redden tijdens deze transfer periode!! En al de andere berichten zijn aanamens!!! hierbij zeg ik zondag KNALLEN met die BALLEN!!!!
0
Vrijdag 22 augustus 2014 om 18:34 uur

Kees

Erg vervelend dat Wormgoor er niet bij is. We zijn al zo kwetsbaar bij hoge ballen en nu helemaal. Daarnaast heeft Groningen veel lengte in de ploeg.
Dat is niet mooi mensen.
0
Vrijdag 22 augustus 2014 om 15:19 uur

Advertentie

teeg28

haagse-Dick schreef:

De vlugt kan ook nog wel iets worden denk!
nee ik denk niet dat dat wat word de vlugt heb hem al een wedstrijd of 12 zien spelen maar vind het niet veel al deed hij het gister niet onaardig .
owobowale zag je niet veel gister maar dat word een hele goeie en is pas net 17 verder vond ik kanon heel aardig ballen .

ben benieuwd wat er nog komt en gaat ik zou geen spelers van az willen en mike gewoon minimaal tot de winterstop hier houden .
0
Dinsdag 19 augustus 2014 om 13:33 uur

haagse-Dick

Tommy schreef:

ik was er ook ff ja .
Wilde gewoon zelf die kanon es een keer aan het werk zien en ben blij dat ie de hele wedstrijd centraal stond.
Maar het verschil tussen jong ado en ado 1 is wel groot hoor.
Hopelijk wordt het wat. hij lijkt me wel beter dan wormgoor maar das ook niet echt eerlijk te vergelijken
Ik heb hem al vaker gezien en kan je 1 ding zeggen, hij is stijgende en zit echt heel dicht tegen het 1e aan en vindt hem zelf ook al beter dan Vito. Hij beschikt ook over bepaalde kwaliteiten die je van een verdediger niet snel verwacht! En kijk het middenveld ingaan kan nog wel bij het 2e of in Bulgarije maar of dat zo maar hier in de eredivisie kan heb ik wel mijn twijfels over. Maar mocht het ooit zo ver komen dat hij basisspeler is en we de wedstrijd domineren, tja dan komen zijn extra kwaliteiten naar boven.

Maar ff iets anders, die Tom van Veen was lekker aan het ballen he. Maar die 3e was lucky en een hele grote fout van de keeper maar wel een leuke!
0
Dinsdag 19 augustus 2014 om 13:11 uur

Ooievaar

Petah schreef:

DEN HAAG – ADO Den Haag is dichtbij een akkoord met PSV-verdediger Timothy Derijck. De Haagse club hoopt de 27-jarige Belg deze week te presenteren.
Derijck is bij PSV overbodig geworden en moet in Den Haag de gewenste defensieve versterking van ADO-trainer Henk Fraser worden. Hij werd de afgelopen weken veelvuldig gelinkt aan ADO Den Haag.

Eerder speelde hij van 2009 tot en met 2011 al bij ADO Den Haag.
Denk dat als die jongen vertrouwen krijgt hij dat gaat uitbetalen. Fraser heeft bewezen er aardig kijk op te hebben, dus ballen maar.

Hoop alleen dat Mike binnenboord blijft want op z`on korte termijn vindt je niet zo snel iemand die er gelijk staat.

0
Maandag 18 augustus 2014 om 18:30 uur

FC Den Haag!

Mike schreef:

Derijck heeft een enorme inzet, gaat, als hij het vertrouwen krijgt, door het vuur, is een goede harde verdediger maar in de opbouw absoluut onvoldoende.
Als je hem erbij hebt zul je toch echt een middenvelder moeten hebben die dwingend de bal op komt halen (Holla kon dat niet).
Je kunt het ontkennen maar ik heb wedstrijden zitten tellen hoevaak hij fantasieloos de bal naar voren juinde. Sloeg Rado gewoon. Was af en toe echt bizar.
Fraser laat hem de ballen wel inleveren bij Kristensen
0
Maandag 18 augustus 2014 om 12:51 uur

aadche

T3 schreef:

Misschien hebben ze met Chinees geld wel een betere op het oog.
Mike moet gewoon lekker nog jaartje bij ons ballen. Op zo`n korte termijn komt er geen fatsoenlijke vervanging. Maar ze zouden wel eens voor t geld kunnen kiezen.
0
Zondag 17 augustus 2014 om 22:51 uur

Nu online

Dannyy, Michiel, lulijzer, Swaber, ADOZoetermeer, James, Langebach2, grijze gek, R0n3d, Thehague070, superfcdenhaag2 en 143 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 238
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5