Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: half

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 238
Volgende pagina

rien1

haagse-Dick schreef:

Kallen zoekt toch naar een nieuwe eigenaar voor ado???
Tuurlijk, Dick. Maar godver, interesse is prima, maar dan moet er ook gewoon betaald worden en klaar is Kees. Ouwehoeren over Champions Leaque of Top 5 en meer van die ambitieuze verhalen, en dan in maanden geen stuiver overmaken. Hoe kan zoiets nou met zo`n (wat men noemt) heel groot bedrijf. Daar komt onrust van. Je zal straks een speler willen kopen. Moet men dan ook een half jaar wachten?
0
Zaterdag 18 oktober 2014 om 21:15 uur

Mike

Kees schreef:

En dat drie keer in een korte periode? ADO huurt en heeft dus de zeggenschap in dit geval.
Ja? En denk je dat de directie van ADO de politie opbelt met de vraag of ze ajb iets eerder willen beginnen zodat ze de training kunnen verstoren?
Die data en tijden van de oefeningen zijn al lang afgesproken lijkt me en als je het trainingschema van ADO ziet zit daar nu ook niet bepaald een regelmaat in.

Het is pas idioot als de politie eerder begint te oefenen dan was afgesproken, anders lijkt t me logisch dat de training een half uurtje eerder begint.






0
Donderdag 16 oktober 2014 om 13:22 uur

janjazz37

supporter-noord schreef:

leuk....samenwerken met Juventus. We kunnen wel een paar goeie voetballers gebruiken
Ja, en dan eerst een half jaartje bij de beloftes wegens taalproblemen.
Zie Kanon.
0
Dinsdag 14 oktober 2014 om 02:32 uur

Kees

<FCDH> schreef:

Die Duitsers halen overal spelers vandaan die uit andere landen komen omdat ze zelf geen goede spitsen hebben behalve die muller zo bijzonder elftal hebben ze nou ook weer niet
?????? Heel weinig en zelfs bijna niets uit voormalige koloniën zoals Burundi, Togo en Namibié,

Wat waren wij zonder al onze Surinaamse voetballers a la Seedorf, Gullit, Rijkaard, Winter, Mijnals en ga zo nog maar een half uur door.

Terug naar ADO; Fernandez kiest wrs. voor Bulgarije. Vond ik ook niet de gewenste versterking.
0
Zondag 12 oktober 2014 om 12:02 uur

Haguecityfirm

Het overname geld dat onderweg is uit China,zit daar gelijk enkele miljoenen extra bij om versterkingen aan te trekken,of moeten we op dat geld ook weer een half jaar wachten ?
0
Donderdag 9 oktober 2014 om 13:43 uur

Gast

Roze Règâhs schreef:

Maarten Fontein net in MFC ten overstaan van de sponsoren.
- "Ik heb iedere dag contact met de heer Wang en ben ervan overtuigd dat het geld voor het eind van de maand binnen is".
- "ADO moet weer meer vereniging worden".
- "Mijn visie zal wel wat Heilige Huisjes omver gooien, dat is dan maar zo"

Even wat one liners. Boeiende spreker.
Ja, eerst zei kallen dat hij tot half oktober zou wachten en nou weer einde van de maand, ja ja
0
Woensdag 8 oktober 2014 om 22:18 uur

Advertentie

JeffreyP

H@@GenEES schreef:

Meld jij eens wat positiefs over de club dan!
Haha! Ik heb niet eens namen genoemd, voel je je aangesproken misschien?

Ook mijn groengele hart huilt, maar ik heb het volste vertrouwen dat er betere tijden komen. Zoals ik al vaker heb gezegd is dit een tussenjaar wat je voordat de competitie begon al kon opmerken dat we dit jaar niet gingen strijden voor Europees voetbal. De enigste doelstelling is dit jaar om er niet uit te vliegen (op welke manier dan ook). Die doelstelling gaan we halen. En linksom of rechtsom is de club per het nieuwe seizoen van een nieuwe eigenaar (wie dat dan ook mag zijn), waarmee de club kan doorgroeien.

Het is maar hoe je de huidige situatie bekijkt, een glas is half vol of half leeg. Sommige mensen kijken liever naar elke druppel die uit het glas is gegaan in plaats van blij te zijn hoe vol het glas nog is. (begrijp je het nog?)

Bedenk maar eens hoe we er 5 jaar geleden voorstonden en hoe we er nu (zowel financieel als sportief gezien) voorstaan.

Voor de oude l*llen onder jullie zal ik je vertellen, het Zuiderpark komt nevah nooit meer terug! En daar zijn met mij heel veel mensen uit de regio Haaglanden erg blij mee. De blowende "harde kern" ( ) van de jaren 80-90 maakt ruimte voor Jan Modaal. ( )

Wees positief! Support our team!
0
Woensdag 8 oktober 2014 om 17:18 uur

Zuiderparker

<FCDH> schreef:

Nog 9 dagen dan is het half oktober zeg het maar
nog negen dagen dan is het half oktober .... Zo goed?
0
Maandag 6 oktober 2014 om 13:02 uur

<FCDH>

Nog 9 dagen dan is het half oktober zeg het maar
0
Maandag 6 oktober 2014 om 10:57 uur

Snorkel

Petah schreef:

Je haalt een derijck die meer verdiend dan de rest en op moment de Slechste speler is dan heb je Jansen die nog terug moet komen van een zware blessure je haalt Denen voor je meest communicerende spelers coutinho holla

Sorry maar de technische staf valt veel te verwijten
Ook de directie / bestuur valt het nodige te verwijten.
Ze hadden gewoon moeten schakelen.
Toen het geld niet binnen kwam , de beslissing moeten nemen om de selectie te versterken.
Desnoods spelers moeten huren voor een half jaar.
Nu pakken we te weinig punten, ontbreekt alle zelfvertrouwen en zetten we ons zelf voor schut.
Zometeen speel je degradatievoetbal.
Hebben we een verloren seizoen en misschien nog erger.
Haal desnoods nu een speler die zonder club zit, doe iets wees creatief.
0
Vrijdag 3 oktober 2014 om 21:25 uur

Nu online

Law, haagse jr, adorob, Erik070, Heino, BLEISWIJK-1, Vak_W, Raoul88, Alle ballen op Jort, pajam, Jap, ruudjuh070, Michiel, MichelAdamsMatje, broodjebal070 en 308 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 238
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5