Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kkd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 239
Volgende pagina

gillah

Lellow schreef:

Even een serieuze vraag , gaan veel namen rond voor de TD rol .

Welke kwalificaties moet deze persoon hebben?
Up to date netwerk, kennis van de KKD, beloftenteams en de regio.
0
Maandag 17 mei 2021 om 22:17 uur

gillah

China Town schreef:

Ik kan geen poll aanmaken, alleen benieuwd naar de talloze meningen. Hou het kort..
Jij bent Algemeen Directeur en mag kiezen voor TD en hoofdtrainer, Kees hou jij de stand bij?
IK:

TD Maurice Steijn
Trainer Sjaak Polak
Leuke vraag. Ik ben zelf gecharmeerd van jonge, slimme gasten uit het voetbal die het goed doen zoals Wouter Gudde en Ferry de Haan. Die gaan hun plekkie bij Groningen/Heerenveen natuurlijk niet inruilen voor Den Haag, maar er zijn natuurlijk anderen die dat in potentie ook kunnen. Kees Kwakman bijvoorbeeld, die kent bovendien de KKD goed. Frank van Mosselveld vindt misschien ADO Den Haag toch een stapje omhoog t.o.v. RKC. Met mensen als Thomas Verhaar en Berry Powel zou ik ook een praatje maken.

Als trainer zou ik een ervaren trainer kiezen, die de KKD goed kent en ervaring heeft bij lastige clubs. Kees van Wonderen zou hier goed passen, net zoals Mitchel van der Gaag. Adrie Koster zou ook heel goed passen bij het opbouwen van de club en talenten de kans geven.
0
Maandag 17 mei 2021 om 21:05 uur

Bolskie

rd.. schreef:

Ook weer zo. Al kan je niet zeggen ALLES weg, en ALLES nieuw. Goed kijken wat je nodig hebt en al in huis hebt. Maar dat laat ik liever aan de nieuwe beleidsbepalers over. Ik heb alleen (altijd) maar een mening, haha.
Haha zoals het hoort op een box toch..
Alles nieuw gaat ook lastig wanneer je geen geld heb. En zal daar toch als club in eerste instantie vanuit gaan. Gelukkig zijn er veel jongen spelers (lang) vastgelegd waardoor je in ieder geval een elftal kan opstellen. En 1 ding scheelt degraderen kunnen we niet uit de kkd.
0
Maandag 17 mei 2021 om 20:26 uur

rd..

Bolskie schreef:

Ik in ieder geval wel. Daar heb je werkelijk niks aan gehad. Al zal ik zijn goed inhoudelijke interviews na de wedstrijd wel missen.
Is op alle fronten in de organisatie een enorme chaos. Dat kunnen we niet aan een man ophangen. Niet aan twee. Niet aan drie. Maar er worden wel altijd wat koppen van Jut gezocht en gevonden.

Het is niet voor niks dat alles een iedereen dat de club heeft verlaten wel draait bij de club waar ze nu onder contract staan. Meijers, Beugel, Haye, Bakker, Goppel...

Het is gewoon een bende bij ons en er moet gesaneerd worden, voor er weer een fundament gestort kan worden. Betekent dit dat we 5 jaar KKD krijgen, dan is dat maar zo... Al hoop ik dat het met max 2/3 wel klaar is.
0
Maandag 17 mei 2021 om 20:00 uur

Tommy

BLEISWIJK-1 schreef:

Dat klopt. Maar dit hopen we wel. Of jij niet?
Ik denk dat vejinovic nog wel een meerwaarde heb in de kkd.
Als ik malone en immers zie spelen bij nac.
Ik vond vejinovic niet slechter dan immers afgelopen seizoen.
Ligt er dus aan wat ie gaat verdienen. Als dat extreem is kan die beter weg.
0
Maandag 17 mei 2021 om 19:51 uur

Advertentie

yesyes

gewoon arweiler houden is een prima spits zeker voor KKD.
0
Maandag 17 mei 2021 om 15:17 uur

Madmax

Jordy schreef:

Het blijven geweldige typetjes die twee. Verheydt mag van mij ook naar ons komen, die schiet er zeker 15 in.
Idd Verheijdt maakt min 15 goals voor je in de KKD, daarin tegenover staat wel dat je aanvallend voetbal (Almere) moet spelen. Zelden zie je Verheijdt zich zelf een kans creëren. Hij wordt dus goed bediend.
Wat betekent dat, dat betekent als ADO erin slaagt aanvallend voetbal te spelen, waarin men de spits bediend, dat bijna iedere spits wel 15 goals maakt zelfs Kramer of een Arweiler.
0
Maandag 17 mei 2021 om 14:49 uur

ghostdrift

rd.. schreef:

De manier waarop ze zich presenteren bevalt me niet. En ik zou het liefst Haagse/NL investeerders willen zien. Toch wat meer vertrouwen in. En niet zo`n investeringsmaatschappijtje, want die komen echt maar voor 1 ding: keihard rendement. En dan geraak je van de regen in drup.

We hebben nu 7 jaar ervaring met zo`n investeerder die de focus niet goed had en we zien wat er van komt.

De focus van zo`n maatschappij ligt namelijk op wat voor de investeringsmaatschappij het beste is. Dat hoeft NIET het beste te zijn voor onze club.

In die zin ben ik blij dat er een HFC en STA bijzitten, al kun je nog discussiëren over de rol die ze werkelijk moeten hebben.
dat kan ik begrijpen dat je het zo ziet maar helaas dan word ADO een club die nog jaren KKD zal spelen zonder een flink bak met geld kom je nergens meer
0
Maandag 17 mei 2021 om 13:08 uur

Aad

wdr schreef:

Op Van der Kallen na is er nooit een serieuze Haagse investeerder geweest. Dat is wensdenken. Volgens mij is er ook geen Haagse investeerder met een Van Seumeren-kapitaal die ons echt verder kan brengen. Dan maar Amerikanen of Zwitsers, als de club maar blijft bestaan.
Amerikanen hebben niet mijn voorkeur. Het is vooraf gezien een onvoorspelbaar avontuur dat een UVS/Wang 2.0 zou kunnen worden.

Maar, behalve een aantal vage groepjes vermogenden Hagenezen die nog geen duidelijk plan op tafel hebben gelegd, is er weinig alternatief.

Er moet snel duidelijkheid komen. Aandelentransactie afwikkelen, AD, TD en trainer/coach aanstellen en bouwen aan een representatieve selectie.

Want buiten een gezonde financiële toekomst si er ook de sportieve kant van het verhaal. De KKD vraagt niet om mooi-weer-voetballers. Er moet gebuffeld worden en dat zie ik, op een enkele uitzondering na, de selectie die nu overblijft niet doen. Verheijdt zou een goed begin kunnen zijn. En graag nog een box-to-box type en een paar buitenspelers die tegen een stootje kunnen in plaats van een vlieggewicht als Besuijen (wat ik overigens geen onaardige speler vind).
0
Maandag 17 mei 2021 om 11:19 uur

Aad

Leuk hoor al dat gespeculeer. Want meer is het niet.

Laten we ons maar lekker bij de feiten houden:

Ondanks WHOA is er nog altijd de mogelijkheid dat ADO failliet gaat.

Hamdi heeft (terecht) eieren voor zijn geld gekozen en is opgestapt voordat hij de zak zou krijgen.

Wie de volgende grootaandeelhouder wordt is nog volkomen onduidelijk. Amerikanen die duidelijk worden tegengewerkt of Haagse investeerders die meer praten dan doen.

En, ondanks een interim-directeur, een stuurloze paar maanden voor de boeg waarin sportieve beslissingen (welke spelers wel en welke niet) niet genomen (kunnen) worden en we de kans lopen direct in de KKD moeten starten met een onvolledige en ontoereikende selectie.
0
Maandag 17 mei 2021 om 10:17 uur

Nu online

Ano-Niem en 282 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 239
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2-1
2 maart 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Emmen Logo ADO Den Haag
7 maart 2025 om 20:00 uur
De Oude Meerdijk, Emmen

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 28 - 58
2 FC Dordrecht 28 - 53
3 ADO Den Haag 28 - 52
4 Excelsior 28 - 50
5 SC Cambuur 28 - 49
6 Graafschap 28 - 46
7 Den Bosch + 28 - 43
8 Telstar 28 - 41
9 FC Emmen 28 - 41
10 Roda JC 28 - 39
11 Helmond Sp. 28 - 39
12 FC Eindhoven 28 - 38
13 MVV Maastr. 28 - 33
14 Jong Ajax 28 - 31
15 Jong AZ 27 - 30
16 TOP Oss 28 - 28
17 VVV-Venlo 27 - 26
18 Jong PSV 27 - 21
19 Jong Utrecht 27 - 18
20 Vitesse -27 28 - 4