Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: thuis

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 239
Volgende pagina

Bolskie

grijze gek schreef:

Eerst maar is vandaag winnen Kees, daar ga ik overigens wel vanuit. Maar volgende week tegen NAC ga je het moeilijker krijgen dan vandaag denk ik
Ik vond die 2 aanvallers van NAC wel gevaarlijk (Thierry Ambrose) en (Thomas Agyepong)
NAC uit of NAC thuis is wel een wereld van verschil.
0
Zondag 4 maart 2018 om 09:19 uur

Bolskie

marcellino schreef:

ja alsx e de ruimte hebt.en als je advocaat hoort gaatchij de bus parkeren en dam heb je niks aan becler
Maar Sparta gaat de bus niet parkeren. Sparta speelt thuis en moet winnen denk je dat ze dan de bus parkeren die gaan vol voor de winst. Die bus word pas geparkeerd bij een eventuele voorsprong.
0
Zaterdag 3 maart 2018 om 13:13 uur

Aad

DHFC070 schreef:

Aardig stuk waar veel zaken hier natuurlijk ookal van langsgekomen waren. Tijden zijn verandert en mensen kunnen tegenwoordig veel "leuke" dingen doen met hun geld waarvan ze zeker weten dat het slaagt en dat is bij voetbal altijd nog maar de vraag.

Het toeschouwersaantal in de gehele eredivisie begint alarmerend terug te lopen maar de KNVB kijkt lekker de andere kant op. Je zou zeggen dat je voetbalt voor je supporters maar niets is minder waar. Lekker 40k mensen laten opdraven om 20:45u met een gevoelstemperatuur van -15 graden werkelijk belachelijk. Alles draait om geld en zolang hier internationaal niets aan verandert gaat dat nationaal ook niet gebeuren. Lekker spelen voor halflege tribunes.
Er staan een hoop waarheden in het stuk. Ik zet echter wel een vraagteken bij de opmerking dat het zou liggen aan de kwaliteit van wat je te ZIEN krijgt.
Onze eigen club is het grote voorbeeld wanneer je kwaliteit als argument voor de lage toeschouwersaantallen ziet.

Sinds minimaal 5 jaar wordt er dit jaar voetbal van een betere kwaliteit gespeeld. De plaats op de ranglijst is hier een overtuigend bewijs van. Toch lopen de aantallen toeschouwers bij de gemiddelde wedstrijd niet op maar eerder verder terug.

Alle andere argumenten zijn veel steekhoudender en persoonlijk denk ik dat met name al die speeldagen en verschillende aanvangstijden de oorzaak zijn. Gewoon zaterdag 200 uur en zondag 14:30 uur en dan maar op de koop toenemen dat PSV, Ajax en Feyenoord altijd worden uitgezonden. Je club komt dan nog altijd minimaal 6 x per jaar op de buis bij een wedstrijd die of uit wordt gespeeld of thuis toch al meer toeschouwers trekt. En als dan de grote 3 bereid zijn financieel water bij de wijn te doen heb je al heel wat hersteld van wat in het verleden fout is gedaan.
0
Donderdag 1 maart 2018 om 11:06 uur

marcellino

Vakkie-G schreef:

Tegen ajax was duidelijk te zien dat je becker mistte
Als hij meedeed hadden we daar gewonnen
en waar bacerr je dat op we hebbem 1 halve kans gehad ..ben het eens dat er meer dreiging had geweest maar te zeggem dat we hadden gewo nnen.ik ben blij met 1 punt want je had eigenlijk met lege handen naar huis gemoetrn maar deze wedstrijd was een copy van de vorige thuis tegen ajax waar je ook had moeten verliesen.dus laten we blij zijn dat we ze 4 punten hebben afgesnoept.
0
Dinsdag 27 februari 2018 om 21:20 uur

Marijn

T3 schreef:

Nee, alleen schijtbakken! Of is dat de trainer????
Denk dat dat de trainer is... Holla is de enige waarvan ik weet dat die er niet thuis hoort. Zou die al spijt hebben?
0
Zondag 25 februari 2018 om 18:47 uur

hagenees abroad

slash070 schreef:

Die enge arrogantie in amsterdam dat psv op zeker punten gaat laten liggen en hun alles nog wel effe gaan winnen, of de tegenstanders niet bestaan of zo. Sowieso een hele vreemde snijboon die Ten Hag met zijn schorre monotone gehakkel, bléh.

Als Beckie niet speelt, lekker Falkie en Duplie op de vleugels die zich laten terug zakken op het middenveld om de boel extra dicht te spijkeren. Dan laatste 15 minuten Goppie er in die met een sneaky uitbraak de 0-1 door de benen van Onana (Do doo be-do-do, moet altijd denken aan dat Muppets lied bij die naam, sorry voor dat) binnen schuift in de laatste minuut.

Hoppa, korte metten met dat zooitje daar, en wat zullen ze ziek zijn `savonds bij Studio Voetbal, heeeeeeerlijk!
Mijn idee, lekker dichtmetselen. We gaan daar niet heen voor de juryprijs, de fairplay cup of om dat zaadpubliek te vermaken. Die Amsterdammers hebben dit seizoen thuis toch wel moeite met verdedigende teams en ik schat onze achterhoede een stuk hoger in dat die van Twente , Willem 2 of Utrecht om maar wat te noemen. Zeker niet onmogelijk dit keer.
0
Vrijdag 23 februari 2018 om 17:43 uur

marcellino

jajoh schreef:

De grootste fout die gemaakt is tijdens het realiseren van het stadion is het niet goed uitwerken van de zogenaamde "boulevard". Op de tekeningen zag het er prachtig uit maar de realiteit is dat het een troosteloze, sfeerloze toestand iswat totaal niet uitnodigend is om even te blijven hangen. Men wil voor de toch redelijke dure kaartjes meer dan alleen een voetbalwedtrijdje, het moet een avondje uit zijn. Dus wanneer de wedstrijd zelf geen klote aan was, mensen toch een goed gevoel hebben van de ambiance. Supportershome, zelfde verhaal. Een bouwkeet wat totaal niet uitnodigd om te bljven hangen.

En de realiteit is ook dat kanalen zoals Fox uiteraard een hele graote oinvloed hebben. Als het nat en koud is en er ook nog eens op een later tijdstip gespeeld wordt is de keuze snel gemaakt voor vele, En dat zijn echt geen nepsupporters maar profiteren van de luxe die er tegenwoordig is. En dan de prijzen van een kaartjes nog. Met andere woorden, nog veel werk aan de winkel!
weinig aan toe te voegen.echter zal ado ook wel de afweging makem wat de tv gelden opleveren tegen over de supporters.en ik denk dat de tv gelden dan meer opleveren dan 1000 suporters meer.20.45 uur voetballen.ik blijf niet thuis omdat het regend of wat dan ook maar ben wel al 2 wedstrijden thuis gebleven omdat ik niet mijn drie jongens tot 23.30 uur nog wakker wil hebben dat kan echt niet.zaterdag is op zich een mooie dag om te voetballen maar dan om 18.30 uur of 19.00 uur dat is goed voor de kids en goed voor de supporters die daarna uit willen.zondag middag gaat niet werken in den haag heel veel mensen zijn club mensen en zitten dan bij hun eigen voetbsl vereniging zeker op de tijd van 14.30 uur.
0
Dinsdag 20 februari 2018 om 07:49 uur

Advertentie

Vakkie-G

gillah schreef:

Maandagavondwedstrijden zijn verschrikkelijk, dat moeten we zeker niet overnemen uit Engeland. Maar wat wel zouden moeten overnemen is het volgende. De standaardtijd is daar zaterdagmiddag vier uur (onze tijd). Dan zijn 5, 6 wedstrijden tegelijkertijd en van die wedstrijden mag er maar één live worden uitgezonden. Dan heeft naar het stadion gaan (ook naar uitwedstrijden!) een extra meerwaarde.
Als ze dat hier in nederland doen zit het elke thuis en uitwedstrijd vol
0
Maandag 19 februari 2018 om 19:07 uur

fcdh17

Francisco schreef:

Aan welke supporters?? Midden-noord zeker want mij nooit iets gevraagd.
mijn voorkeur is nl ook zondag 14.30 uur.
Sta op noord, maar ook mij nooit gevraagd. Mijn voorkeur gaat wel naar een avondwedstrijd. Betere sfeer. Vrijdag 8 uur en zaterdag 19:45 zijn prima tijden (thuis). Uit is zondagmiddag beter bij verre uitwedstrijden.
0
Maandag 19 februari 2018 om 18:57 uur

Vlakko

Kees schreef:

Pfff, the day after. Het is werkelijk heel lang geleden dat ADO werkelijk de volle 90 minuten de bovenliggende partij was. Volgens mij was dat NEC thuis (5-1) met die verschrikkelijke wave of NAC thuis 3-0. Jaren geleden.

Een hele hoop supporters staan er niet bij stil maar uit de eerste drie wedstrijden nul punten en uit de laatste 21 maar liefst 35 punten. Een gemiddelde van meer dan anderhalf. Bijzonder knap. En nu definitief veilig. Hoe lang is dat geleden dat we dat in februari konden constateren? Bromjaar en daarvoor moeten we JanJazz raadplegen.

Komende week nog kouder en wie er niet genoeg van heeft: maandagavond om 18.30 uur tegen NAC 2 thuis.
Zwolle thuis (4-0) voor de winterstop nog.
Een keeper ‘De Boer’ die ging tijdrekken in de 2e helft zodat de schade niet nog veel groter zou worden.

Hij wist het ook niet meer op een gegeven moment. Pure overmacht toen, ondanks dat Zwolle met het halve 2e speelde heb ik dat niet vaak meegemaakt.

0
Zondag 18 februari 2018 om 09:51 uur

Nu online

adorob, fcdh-middennoord, ADO079, Alle ballen op Jort, Ronaldo, Michiel, Franky en 219 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 239
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1