Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: verdediger

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 239
Volgende pagina

haagse jr

Ik hoor niemand over de ontwikkeling van Robin Buwalda bij VVV Venlo. De 20 jarige lange centrale verdediger maakt een heel goed seizoen door in de Jupiler League en is daar een van de beste spelers. Wordt erg gewaardeerd daar in Limburg.

Minder dan Kanon, Wormgoor of Derijck kan het niet zijn. Volgend jaar gewoon een eerlijke kans geven.
0
Maandag 22 december 2014 om 14:29 uur

den haag

Als wang zn portomonee trekt zou ik gaan voor Thomas Necid ( zwolle / cska ) en ook Florian Jozefzoon ( psv ) voor het middenveld hebben we al een hoop mensen.. achterin zou ik nog wel een uitstekende centrale verdediger halen..

Hansen
Zuiverloon..Aankoop..Kanon..Meijers
Malone..Jansen
Jozefzoon.. Alberg
Necid..Kramer

Achter de hand heb je dan nog..Ebeuhi.. Wormgoor.. Derijck..
Kristensen.. Bakker.. Gerth.. Duinen.. Houtkoop..
0
Maandag 22 december 2014 om 12:14 uur

H@@GenEES

Dannyy schreef:

Schet en van Duinen waren ook weer goed gisteren zeg, je kan zien dat ze een enorme groei doormaken onder Fraser..
Fraser gebruikt hem als een extra verdediger en dan komt die tekort voor zijn acties aan de voorkant, hij wordt gewoon verkracht door het systeem dat door de TS gehanteerd wordt.

Moet je maar eens kijken hoe vaak hij helemaal vanaf de eigen 16 naar voren moet rennen en dan net niet genoeg over heeft voor de laatste actie, geloof mij maar als die straks naar AZ of een andere subtopper gaat waar die niet zo veel hoeft mee te verdedigen (want voor een spits is wat hij doet absurd veel) hij weer helemaal tot zijn recht gaat komen.

En dan zullen de shouts weer zijn dat we hem nooit hadden moeten laten gaan , of dat die voor te weinig is vertrokken. (bookmark deze shout maar alvast )
0
Zaterdag 20 december 2014 om 18:04 uur

H@@GenEES

marcellino schreef:

we wisten dat je toch wel kijk op het spelletje hebt
komt bij jou gewoon iets later.
Nee ik beoordeel gewoon eerlijk, zijn eerste wedstrijden waren bagger en liet die zien het niveau absoluut niet aan te kunnen, ik ben vanavond positief verrast door Derijck en dan ben ik ook eerlijk genoeg om dat toe te geven.

Hij heeft goed gespeeld een dikke 8, ik hoop dat hij dit volhoud want we kunnen een goede verdediger goed gebruiken.
0
Vrijdag 19 december 2014 om 22:18 uur

Dannyy

Wizard schreef:

Zijn er mensen die meer weten over het gerucht van VI(papiereneditie) over het feit dat Kanon misschien naar dordrecht gaat in de winterstop?
Dat zou ik grote schande vinden je beste verdediger naar Dordrecht, krijgen wij dan Korte en Ojo? Beter Wormgoor naar Dordrecht weten we gelijk dat we niet rechtstreeks kunnen degraderen ha ha ha.
0
Vrijdag 19 december 2014 om 18:41 uur

H@@GenEES

lasoog1 schreef:

Nou ja, qua voetbalscholen in China...jij en ik hebben toch wel veel verstand van voetbal als ik dat zo door de jaren lees hier. We kunnen n schooltje starten daar, desnoods de naschoolsevoetbalopvang!
Nemen we VAVM mee!
Ja ik denk dat we best wat chinese kindjes om kunnen vormen naar behoorlijke ADO spelers, hoe moeilijk is het een verdediger op te leiden die beter is dan Derijck of Wormgoor
0
Donderdag 18 december 2014 om 20:25 uur

Petah

het is allemaal zo een zwaar gelul wat ik hier voorbij zie komen we missen tommy we missen holla

nee we missen een gebalanceerd elftal er zijn teveel voetballers op techniek en te weinig op mentaliteit en ga nou niet zeggen dat tommie zo een wereld verdediger was hij had wel mentaliteit maar t feit is de rest van de 10 ook de laatste wedstrijden voordat de compentitie over was

en fraser is een tweede maurice steijn want als mijn selectie mijn taken niet uitvoert zitten ze desnoods allemaal op de bank en speel ik met jong ado luisteren of zitten

maar het probleem is juist fraser hoe kan je in godsnaam iemand als alberg aanvoerder maken het domste wat je kan doen alberg is totaal geen leider

dan heb je 3 denen erin lopen een uit de ivoorkust dus je communicatie is weg achterin je heb geen fysiek op het middenveld gerth sorry maar die is gewoon echt te licht die moet gaan zaalvoetballen kristensen is de burgermeester van madurodam alberg is geen vechter jansen is niet op niveau gekomen meer na zijn blessure

dan haalt fraser derijck terug als best verdienende speler van dit den haag terwijl hij al 2 seizoenen daarvoor een bank warm houdt sorry maar dan ben je achterlijk tuurlijk doet dat wat met je selectie want sinds derijck er is het helemaal niks groningen feyenoord waren nog wel aardig naja en de joden dan

dan heeft ie de selectie zo erg uitgedund en je kan wang en de chinesen de schuld geven maar ik gooi pas me oude schoenen weg als ik nieuwe heb

standaard situaties worden niet getraind er werd twee dagen vrij gegeven naar heracles het geflirt met feyenoord sorry maar henk moet echt optyften hij is hoofdverantwoordelijke voor deze troep
0
Maandag 15 december 2014 om 11:47 uur

H@@GenEES

<FCDH> schreef:

Ze hadden nooit Tommy moeten laten gaan zo speler missen we nu
Vergeet niet dat je met Tommie vorig jaar gewoon 18e stond hé, het is een goede simpele verdediger met een goede kop voor een verdediger maar laten we nu niet net doen alsof dat de grootste fout in de selectie is geweest.
0
Maandag 15 december 2014 om 11:29 uur

Advertentie

Daily Shorts

Rome schreef:

Zuiverloon is de enige die een beetje zijn best doet. Zowel de beste verdediger als aanvaller vandaag.
Klopt inderdaad ... Gvd een verdediger die alles
Moet opknappen voorin
0
Zaterdag 13 december 2014 om 21:22 uur

Rome

Zuiverloon is de enige die een beetje zijn best doet. Zowel de beste verdediger als aanvaller vandaag.
0
Zaterdag 13 december 2014 om 21:12 uur

Nu online

sander75, pajam, Nees, JvDH, Teeg070, Baco070 en 205 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 239
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2