Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: verdediger

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 240
Volgende pagina

gillah

yesyes schreef:

Nee centraal wel? Hij staat altijd verkeerd. Ik zie hem als linksback dan als centrale verdediger. Misschien moeten we maar eens op de oude manier gaan spelen en dat is een linksback die gewoon alleen verdedigd en niet telkens opkomt. Het valt allicht te proberen en ik roep al bijna een jaar dat je meijers eens een aanvallende rol moet geven. Ik snap niet dat het fraser het niet een keer probeert. Je ziet duidelijk dat meijers de enige is die voorzetten geeft en ook diegene is die vduinen telkens in de wegloop want doordat meijers vaak opkomt moet vduinen ook teveel meeverdedigen. Mijn ideale opstelling met wat we nu tot ons beschikking hebben is dit.


=============Hansen=================
==Zuiverloon===Derijck===Wormgoor===Kanon==
=========Malone=====Kristensen==========
=============Alberg==================
==vDuinen========Kramer=====Meijers======

Bakker als die fit is op de plek van kristensen want kristensen red het nu niet. Dat komt wel weer als weer wat beter gaan voetballen dan heb je een goede aan kristensen. Nu is het gewoon vechten voor iedere punt en dan heb je niets aan een kristensen en gehrt. Kanon gewoon lekker linksback en niet opkomen gewoon puur verdedigen achterin evenals derijck en wormgoor.

Laat meijers en vduinen het maar uitvechten en puur op snelheid kramer gaan bedienen. Mouwen opstropen en excelsior van de mat spelen.
Als centrale verdediger moet je echt heel anders dekken als back. Als centrale heb je vrijwel altijd een spits voor je die met zijn rug naar je toe de bal aan neemt. Dan kan je veel korter zitten dan als back. Als je als back zo kort zit wordt de bal tussendoor gespeeld en ben je weg. Als je de buitenspeler laat inspelen dan kan hij met zijn gezicht naar je toe op je af dribbelen. Dat zijn centrale verdedigers al helemaal niet gewend dus die stapen op het verkeerde moment in en zijn weg of houden teveel afstand waardoor de voorzet zo gegeven kan worden. Als back is het positie kiezen veel ingewikkelder dan als cv en Kanon is als cv daar al niet goed in. Dus tel uit je winst.

Bovendien is Meijers in balbezit niet goed in de kleine ruimte, hij moet veel ruimte vóór zich hebben om zijn acties te kunnen maken. Linkermiddenvelder in 4-4-2 kan hij wel maar buitenspeler in 4-3-3 waarschijnlijk niet.
0
Dinsdag 9 december 2014 om 17:12 uur

yesyes

oodh schreef:

Dat probeer ik ze hier ook al een tijdje duidelijk te maken. Als hij linksback staat, dekt hij op een meter of 10. Iedereen kan vrij voorgeven. Totaal geen type daarvoor.
Nee centraal wel? Hij staat altijd verkeerd. Ik zie hem als linksback dan als centrale verdediger. Misschien moeten we maar eens op de oude manier gaan spelen en dat is een linksback die gewoon alleen verdedigd en niet telkens opkomt. Het valt allicht te proberen en ik roep al bijna een jaar dat je meijers eens een aanvallende rol moet geven. Ik snap niet dat het fraser het niet een keer probeert. Je ziet duidelijk dat meijers de enige is die voorzetten geeft en ook diegene is die vduinen telkens in de wegloop want doordat meijers vaak opkomt moet vduinen ook teveel meeverdedigen. Mijn ideale opstelling met wat we nu tot ons beschikking hebben is dit.


=============Hansen=================
==Zuiverloon===Derijck===Wormgoor===Kanon==
=========Malone=====Kristensen==========
=============Alberg==================
==vDuinen========Kramer=====Meijers======

Bakker als die fit is op de plek van kristensen want kristensen red het nu niet. Dat komt wel weer als weer wat beter gaan voetballen dan heb je een goede aan kristensen. Nu is het gewoon vechten voor iedere punt en dan heb je niets aan een kristensen en gehrt. Kanon gewoon lekker linksback en niet opkomen gewoon puur verdedigen achterin evenals derijck en wormgoor.

Laat meijers en vduinen het maar uitvechten en puur op snelheid kramer gaan bedienen. Mouwen opstropen en excelsior van de mat spelen.
0
Dinsdag 9 december 2014 om 17:04 uur

Kees

jajoh schreef:

wie is die de rijcke toch waar het steeds over gaat........
Leimuidenaar Tim de Rijk vertrekt na 1 seizoen alweer bij ADO Den Haag. De jonge verdediger keert terug naar de club waar hij het grootste deel van zijn jeugdopleiding genoot: Alphense Boys.
Het avontuur bij BVO ADO Den Haag heeft niet hetgeen opgeleverd waar De Rijk op had gehoopt. Verder dan het belofte-elftal is De Rijk niet gekomen waardoor hij de keuze heeft gemaakt om terug te keren naar Alphense Boys. Alphense Boys staat momenteel 3e in de zondaghoofdklasse A.

0
Dinsdag 9 december 2014 om 14:21 uur

Ron001

supporter-noord schreef:

Als speler was hij hard maar als trainer in zn doen en laten lijkt hij mij veel te soft. Ik heb die Fraser nog niet kwaad gezien, ook niet langs de lijn of na een verliespartij. Spelers moeten af en toe op hun flikker krijgen en als je dat niet kunt of wilt dan laat je ze over je heen lopen, die vinden dat wel best en zeker op de trainingen.
Hij hoeft echt niet weg van mij maar het is wel duidelijk dat hij een paar verkeerde spelers heeft gehaald. En betere trainingen geven, ik las dat er op de training vooraf voor de wedstrijd werd geoefend op corners. Dat moet gewoon standaard bij elke training natuurlijk gebeuren. En ook op vrije trappen en passing. Blijkbaar moesten eerst de supporters hier iets van zeggen voordat er bij die Fraser een lampje ging branden. Blijf erbij
dat die Fraser gewoon veel te onervaren is, net als die Steijn. Ach ja....goedkoop is duurkoop zeggen ze.
Er moet gewoon wat bij komen in de winterstop, oa een type Immers en/of Beugelsdijk.
En Derijck weer terug in de verdediging wat die kan Kanon als enige coachen.
Kan me er in vinden, maar Derijke mot eerst te rade gaan bij zichzelf!! Maar ik vrees dat je die jongen gewoon moet laten afvloeien!!!! En moet gaan kijken naar een verdediger die er gelijk staat!!
0
Dinsdag 9 december 2014 om 05:18 uur

grijze gek

OOOOJAAAAAAA JOH......Ging het publiek er achter staan?? en dan worden we bang he...............dan kenne we niks meer

"We hebben gewoon slecht gespeeld", concludeerde verdediger Dion Malone na afloop tegenover Omroep West. "We weten dat zij met veel beweging het spel kunnen maken, dat is een kwaliteit van ze. In de duels grijpen wij niet in, waardoor we steeds een stapje te laat komen. Dat leidt tot kansen. Niet eens hele grote, maar na de 1-0 moet je het toch weer mentaal omzetten."

De tweede helft was iets beter dan de eerste. "We gingen wel wat meer duels winnen. Maar bij de 2-0 ging het publiek erachter staan."
0
Zondag 7 december 2014 om 17:24 uur

Langebach2

Fraser heeft het over een gebrek aan beleving, dat is gelul plat gezegd.
Wij zijn gewoon niet goed genoeg, hebben een aardige begroting maar te dure spelers. ( Kanon heeft een non EU salaris...)

In de winterstop hebben we nodig, een verdediger, een middenvelder en een aanvaller.
Vraag mij af of het gaat lukken.
Een type Lukoki, dus een snelle jongen zou prettig zijn.

0
Zondag 7 december 2014 om 17:23 uur

FC Den Haag/ADO

ADODENHAAG schreef:

Ik vind dat we Malone juist goed op het middenveld kunnen gebruiken, aangezien Kevin Jansen het niveau het hele seizoen al niet haalt en Kristensen de laatste 5 wedstrijden tegenviel.
Ik zie in Malone juist een perfecte centrale verdediger. Hij is groot, fysiek sterk, solide, heeft het vermogen om duels te winnen. Wormgoor is dramatisch slecht, overal te laat bij, laat z`n man lopen, staat vaak te slapen, kortom laat op alle punten steken vallen. Malone is veel agressiever in de zin van scherpte en alertheid. Oogt veel dynamischer. Met Malone en Kanon heb je twee grote, sterke kerels in het centrum. Ze hoeven ook helemaal niet te voetballen want je zet Kristensen ervoor. In het moderne voetbal hoeven cnetrale verdedigers alleen maar tegen te houden en achterin de boel op slot te zetten, de CM die ervoor staat speelt in de rol die vroeger libero heette. Backs heb je niet nodig want niemand speelt meer met buitenspelers. De moderne rechtsback is eigenlijk een middenvelder die de rechtshalf en linkshalf posities van vroeger invullen. 4-4-2 ruit is dus nog steeds actueel en in mijn optiek het meest optimale systeem. Systemen zoals 4-2-3e1 en het verkapte 4-3-3 zijn krankzinnig, want je sloopt er je middenvelders mee. Gewoon 4-4-2 ruit, dat is het beste.
0
Zaterdag 6 december 2014 om 17:48 uur

KR96

Ronaldo schreef:

In het tweede is hij vaste keus, ik zie niet in wat het probleem is. Of beoordeel jij hem op 1 wedstrijd?
Die jongen is onbewezen en heeft tegen AZ een dramatische wedstrijd gespeeld, natuurlijk beoordeel ik hem daarop. Tegen Feyenoord speelde hij ook en vond ik hem aanvallend leuk, maar verdedigend dramatisch. Naar mijn mening is het zo dat als we iets niet kunnen gebruiken tegen PEC, dan is het wel een verdediger die drukker is met aanvallen dan verdedigen.

Ook heeft hij een idioot kapsel, maar dat terzijde.
0
Zaterdag 6 december 2014 om 15:51 uur

Advertentie

haagse-Dick

Joop gal over Cas Peters

"Wat een fenomeen zeg"

Goudhaantje Cas Peters vond dat zijn ploeg de overwinning verdiende. "Wij kregen de meeste kansen. In de eerste helft deden we daar niets mee, maar ik ben blijven geloven in een goed resultaat. Dat ik ze dan mag maken is nog steeds bijzonder. Ook al waren het alweer mijn 12e en 13e treffer. Natuurlijk was die laatste een mazzeltje...maar dat zijn de lekkerste goals." Gall was lyrisch over zijn topscorer: "Cas is ons Phantom. Wat een fenomeen zeg. Natuurlijk gaat die winnende goal binnen via een verdediger, maar het is ook een kwaliteit van Cas die maar blijft gaan."
0
Woensdag 3 december 2014 om 11:42 uur

H@@GenEES

GroenGeleGroninger schreef:

Chery vond ik wel de beste man aan de kant van Groningen gisteren in aanvallend opzicht (verdedigend was Botteghin de man en misschien ook wel man-of-the-match). Alleen 2e helft was het minder maar dat was omdat Twente de grote ruimtes die zich weggaven beter gedicht hadden waardoor het aanvallende spel marginaal werd. Speelt eigenlijk altijd wel prima bij Groningen, ik vind het een groot verschil hoe hij speelt bij Groningen dan in zijn tijd bij ADO. Tuurlijk schiet hij nog steeds vaak op doel en ook op momenten dat je denkt, speel nou eens af jongen. Maar dat wordt wel geaccepteerd door het kritische publiek omdat men weet dat het vaak gevaar oplevert. De corners en vrije trappen van Chery zijn overigens vaak wel matig, die zie ik liever door Yoëll van Nieff genomen worden.

Ik vind hem op dit moment net tekort komen om bij een club als Ajax, PSV of Feyenoord veel aan de bak te komen. Maar bij een club als Twente bijvoorbeeld zou hij wel prima kunnen spelen. Al zie ik dat ook niet gebeuren omdat ze aanvallende middenvelders genoeg hebben. Het transferbedrag wat friuli noemt vind ik veel te optimistisch. Chery gaat voor een club als Groningen nooit meer dan 3,5 miljoen euro opbrengen. Deze winter of komende zomer is hij sowieso weg en daar pikt ADO 15% van mee. Geen 20 of 25%.
Nah ik vond Botteghin echt de man of the match bij Groningen, als iemand jullie er doorheen heeft gesleept is hij dat wel, ben echt jaloers op zo`n verdediger, als ik zou moeten kiezen tussen die twee dan was dat voor mij een makkelijke keuze.

Ik beweer trouwens niet dat Chery een slechte speler is maar ik zie niet echt heel veel ontwikkeling in hem na zijn vertrek bij ADO, vooral die lange afstandsschoten en onmogelijke vrije trappen is die nog steeds niet afgeleerd.

Bij VI hadden ze het al over de top 3, nah dan is het niveau van die top 3 wel heel erg gedaald als ze op een simpele middenvelder als Chery zitten te wachten.

Ik denk idd 2/3 miljoen dat Groningen kan vangen, en dat is dan ook weer een extra zakcentje voor ADO
0
Maandag 1 december 2014 om 22:21 uur

Nu online

pajam, john 147 en 174 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 240
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2