Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: dezelfde

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 241
Volgende pagina

Bert

hjfff schreef:

Voor mij hetzelfde.

Ik kwam hier destijds om de nieuwtjes/primeurtjes te lezen. Onze Frans is helaas (terecht) vertrokken.
Enkelt maar gezeik en negatisme op de box.
Ik erger me ook dood aan de gemakzucht van supporters hier om weg te blijven van het stadion.
`Het voetbal is slecht dus ik ga niet meer.` Je bent toch voor DH?! Ongeacht hoe ze spelen, ik zal er altijd zijn indien mogelijk (nu weer stadionverbod). Toen ik als 6 jarige kwam stonden we 16e in de toto divisie en verloren we thuis met 0-2 van Haarlem.
Interesseerde me geen reet, ik was voor DH. Support your local team!
Kijk ff naar Engeland. Maccelsfield Town, 11e in de 4e divisie. Schiet elke bal blind naar voren. Niveau a la Wik 2.
Stadion zit wekelijk vol met 6000 man, in de stad woont 40.000 man. Clubliefde heet zoiets. Niet alleen maar afgeven op je team, te hoge verwachtingen hebben, en sprankelend aanvallend voetbal eisen.
Wat als hun dezelfde mentaliteit als de meeste hier zouden hebben?!
Dat zou er 150 in dat stadion zitten.

Ik ben weg. Tabee
Dit is toch een site om te discusseren over voetbal? Van mij hoeft niemand weg te blijven jij niet Victor niet en ook Dave DH niet.

Ieder zijn mening. Alleen moet men niet aankomen met het verhaal dat wij gemakshalve dezelfde supporters zijn die de spelers uitfluiten. Heb ik namelijk nog nooit gedaan.

Stond met nog een mannetje of 4 in het vak te klappen voor de spelers na de wedstrijd. De rest liep gewoon weg. Dus ga nou niet net zitten te doen of iedereen hier zo negatief is. In het stadion stonden ze nou ook niet bepaald op de banken.

Wens je nog een fijne zondag en hoop van jou en Victor weer wat bijdrages te lezen.
0
Zondag 27 januari 2013 om 11:37 uur

hjfff

Victor schreef:

Ik heb nu al spijt dat ik gisteren nog gereageerd heb op dit forum. Van een leuke site is dit een verzamelplek geworden van gefrustreerde (nep) supporters die beweren achter de club te staan , maar in werkelijkheid elke kans aangrijpen al hun negatieve gedachten over de club, spelers en trainers te verspreiden. Mensen met een positieve kijk worden zonder argumenten afgebrand. Voor mij een goed moment om dit forum te verlaten. Ik doe hier niet meer aan mee.
Voor mij hetzelfde.

Ik kwam hier destijds om de nieuwtjes/primeurtjes te lezen. Onze Frans is helaas (terecht) vertrokken.
Enkelt maar gezeik en negatisme op de box.
Ik erger me ook dood aan de gemakzucht van supporters hier om weg te blijven van het stadion.
`Het voetbal is slecht dus ik ga niet meer.` Je bent toch voor DH?! Ongeacht hoe ze spelen, ik zal er altijd zijn indien mogelijk (nu weer stadionverbod). Toen ik als 6 jarige kwam stonden we 16e in de toto divisie en verloren we thuis met 0-2 van Haarlem.
Interesseerde me geen reet, ik was voor DH. Support your local team!
Kijk ff naar Engeland. Maccelsfield Town, 11e in de 4e divisie. Schiet elke bal blind naar voren. Niveau a la Wik 2.
Stadion zit wekelijk vol met 6000 man, in de stad woont 40.000 man. Clubliefde heet zoiets. Niet alleen maar afgeven op je team, te hoge verwachtingen hebben, en sprankelend aanvallend voetbal eisen.
Wat als hun dezelfde mentaliteit als de meeste hier zouden hebben?!
Dat zou er 150 in dat stadion zitten.

Ik ben weg. Tabee
0
Zondag 27 januari 2013 om 10:51 uur

Haagse Roel

Kees schreef:

Je hebt daar een goed punt. Er zijn 10 ploegen die nog op plaats zestien kunnen eindigen (buiten VVV en Willem 2 ).

Van die 10 ploegen staan wij er het beste voor qua punten en ook qua doelsaldo. Alleen NEC kan ons morgen passeren. Het moet dan ook wel heel gek lopen als wij nog zestiende worden. Zie ik absoluut niet gebeuren. Tussen plaats 10 en 12 wel. En dat is de plaats waar we ook thuis horen. Prima, ben ik dik tevreden mee.
Kees , je shout straalt dezelfde ambitie uit die de ploeg , zeker thuis, met regelmaat uitstraalt...... Veel plezier nog de rest v/h seizoen.
0
Zaterdag 26 januari 2013 om 23:44 uur

Bert

yesyes schreef:

Waar heb je het over? Veel gelul wat je schrijft.

Derijck schot in de roos. D.Buijs schot in de roos. Meric schot in de roos. Toornstra idem dito, Chery!, Meijers!!, Holla!!, Jansen in de mindere mate maar die komt ook vanzelf boven drijven. (om over Rado,Kubik,Bulykin nog maar te zwijgen)
Dus de scouting heeft het de afgelopen jaren zeker niet verkeerd gedaan. Tuurlijk zitten er een paar miskopen tussen maar dat hou je toch niet tegen. Maar over het algemeen heb je gewoon heel sterk ingekocht en dan vooral dit seizoen met Meijers,Holla en Jansen. Dat zijn in mijn ogen nog veel betere spelers dan Immers en Verhoek die vertrokken zijn. Maar ben het met je eens dat Poepon tegenvalt maar dat ligt niet alleen aan hem maar het feit dat we geen fatsoenlijke buitenspelers hebben. Ik heb samen met een paar altijd al geroepen om Boymans die had ons veel sterker gemaakt. En past ook precies in het spelletje wat we nu spelen. Alleen is dat nu niet meer aan de orde en zullen we nooit te weten komen. Of ze hadden gewoon die paar ton extra moeten neerleggen voor Bulykin, want ben echt benieuwd hoe we er nu dan hadden voorgestaan.
Nou ja over Boijmans ben ik het dan wel met je eens.

Bulykin is overigens aangetrokken door Bulykin zelf. Moest er zelfs zijn shirt voor uittrekken. Anders hadden we wellicht dezelfde fout gemaakt als De Graafschap en W2 die hem hadden afgetest.
0
Donderdag 24 januari 2013 om 20:19 uur

Bert

yesyes schreef:

Zolang je types als ADHDdave en Mrfcdenhaag toelaat op dit forum zal er niet snel verandering inkomen. Ik merk aan mezelf dat ik heel weinig meer inlog en steeds minder kijk hierzo. Ik weet niet of het door hun komt maar ik irriteer me wel vaak aan ze.

Aan de andere kant zal het ook wel te maken hebben met het seizoen onder vdBrom toen hebben we zoveel plezier gehad met alles erop eraan. Mooie wedstrijden (ajax gewonnen) , playoffs en huldiging op het plein. Na zoiets kan het eigenlijk alleen maar slechter gaan en is de lol erbij velen heel snel af. Iemand zei ooit eens dat we beter dat jaar van Vdbrom niet mee hadden kunnen maken en geleidelijk aan de weg naar boven moesten vinden. Ik denk nu dat hij daar zeker gelijk in heeft want eigenlijk waren we er toen nog niet eens klaar voor. En je ziet heel veel mensen haken af, zowel op de internetsites als in het stadion. Alles wordt steeds leger en veel minder. Als je eerlijk bent merk je dat toch ook aan jezelf dat het kijken van een wedstrijd van ons steeds minder wordt.

Of ligt het aan de hele maatschappij waar iedereen steeds meer moet overleven en het wel lijkt of iedereen steeds chaggerijniger wordt en het plezier daarbij ver te zoeken is. Want het is niet alleen bij onze club dat alles minder wordt bij iedereen is dit het geval. Denk dat dit alles heel erg meespeelt in het supporters probleem bij ons jammer genoeg.
Dat jaar onder VD Brom had ik nooit willen missen.

Natuurlijk loopt de hele maatschappij steeds chacherijniger rond aan alle
kanten worden we kaal geplukt. Met dank aan Rutte. Wanner nemen we afstand van Griekenland?

In dat vak Y zit geloof ik alleen personeel. Waarom maken ze daar geen 65+ vak van met dezelfde prijzen als die kinderkaarten. Als je dan je catering op ouderen in dat vak afstemt ben je echt klantgericht bezig.

Erwtensoep/zuurkool/spek/boerenkool?
0
Vrijdag 11 januari 2013 om 21:05 uur

Haagse Roel

DaveDH schreef:

Frits Barens is een smerige stinkjood samen met zijn lesbische dochter probeerde ze judas ook te naaien na het jodenjacht verhaal, in dat programma van ze waar ze alleen maar (ex) joden uitnodigde... Van mij mag die hond dood gaan op zijn verjaardag.
Frits is natuurlijk een irritant mannetje, dat weten we allemaal. Snap die ophef dan ook niet zo. Het feit dat zijn dochter lesbisch is ermee te maken heeft is mij een raadsel.

Stinkjood ?? Davie wat zeg je nou ...je partij de PVV zijn de grootste stinkjoden die er zijn, sterker nog ze worden gefinancierd door rijke Joden uit de VS.

Hond ?? Dood op zijn verjaardag ?? Je lijkt wel een extreme, taliban moslim die het over Wilders heeft .........

Toch vreemd , jij als Wilders verheerlijker die dezelfde onzin uitbralt als je tegenstander.
0
Vrijdag 21 december 2012 om 18:06 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

Bert schreef:

Zullen ze bij de HCF wel blij mee zijn. Die hadden weinig met hem op.

Kunnen ze weer op zoek naar iemand anders. Is er bekend waarom die is opgestapt?
Kom op mannen. Heel je leven bij dezelfde werkgever werken is niet meer van deze tijd. Hij heeft vanaf 2008 bij ADO gewerkt. En ik moet zeggen dat hij ook wel veel bereikt heeft. En nu gaat hij wat anders doen. Niks aan het handje.

Iedereen is vervangbaar!
0
Dinsdag 18 december 2012 om 18:41 uur

Beest

Kees schreef:

Nee, Max we zijn niet genaaid. We hebben ons zelf genaaid (een soort zelfbevrediging dus met een ongewild resultaat).

De pingel voor Feijenoord was terecht, die van ons niet. De rode kaart voor Feijenoord was onterecht en die van ons terecht (wel op het randje).

Holla en Wormgoor stelde zich als kleine kinderen aan en probeerde hun tegenstander een kaart aan te naaien. ADO onwaardig. Pelle was overigens ook supereng bezig.

Bij 11 tegen 10 wilde Steijn een aanvaller brengen doch helaas liet Beugelsdijk zich toen gaan. Erg jammer aangezien ik hoop dat Tommy het gaat redden bij ons.
joh de scheids liet veel te veel toe daarom werdt t een schop partij pelle had twee keer rood moeten krijgen als iemand een maten naaier is is het die pelle wel ventje

holla ging te overdreven neer wormgoor werdt gewoon in zn gezicht geraakt logisch dat ie gaat liggen

tommy kreeg rood pelle voor dezelfde overtreding niks

dus kees zowel ado als feye zijn genaaid door knvb

en dat iedereen het de beste wedstrijd van het jaar vond zegt meer over ons dus we kijken liever naar een mat en hak partij dan naar een partijtje goed voetbal jammer maar hoort wel bij dh
0
Maandag 17 december 2012 om 11:30 uur

Beest

Slechte wissels en een scheids die tommy rood geeft en pelle voor dezelfde overtreding niks lang leve de knjb
0
Zondag 16 december 2012 om 16:54 uur

supporter-noord

<FCDH> schreef:

Weet je waarom het hier niet lukt omdat het hier betuttelland is als je hier iemand in de cel gooit staat er weer een partij op die vind het niet kunnen ordehandhavers heb hier geen zin worden de ps gescholden ze moeten hier in dit land is harder optreden als je in Amerika tegen een agent een grote bek heb staan er gelijk vier pistolen op je gericht daar kijken ze wel uit om der bek open te trekken niemand durft daar tegen een agent in te gaan kunnen ze hier in Nederland een hoop van leren
joh, tis gewoon een slappe hap hier, verloedering alom, allles kan en mag. Als het aan mij ligt worden die gasten opgehangen, publiekelijk of stenigen, mag ook, doen sommige landen ook nog. Of dezelfde straf, ook maar doodschoppen.
Maar hier trekt die slappe kutregering nog aan de bel als er eentje de doodstraf krijgt in een ander land. Dr zijn ook nog landen waar je hand word afgehakt als je maar iets steelt, hier ook maar zo gauw mogelijk mee beginnen.
0
Dinsdag 4 december 2012 om 21:32 uur

Nu online

Bollie74, opper, Swaber, langnek, Franky, Brian, Remy V, Q0172, DHFC070, ADO079, jbdh, ADOZoetermeer en 193 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 241
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2