Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: rol

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 244
Volgende pagina

Thijs

Toen Buijs werd gewisseld was je je stofzuiger op het middenveld kwijt.
Knopper moest die rol toen alleen opknappen.
Als je dan vervolgens Knopper wisselt voor de grootste kneus van de eredivisie heb je dus geen middenveld meer over.
Niet zo gek dat Hoeracles dan in een seconde het veld oversteekt.
Tegen Volendam gewoon Buijs laten staan en als je dan wisselt dan maar die schwiebbe erin.
0
Zondag 18 januari 2009 om 11:14 uur

Vlakko

Kees schreef:

Dan een kip met dertig vlieguren. 

Ik zeg dat ie aan het eind van dit seizoen naar Feijenoord overstapt als assistent.
VOORUITZIENDE BLIK?

vrijdag 16 januari 2009
Fräser stopt aan het einde van het seizoen bij ADO
Henk Fräser (42) neemt na dit seizoen afscheid van ADO Den Haag.
De oefenmeester is dan twee jaar actief geweest bij de Haagse voetbalclub. "Ik hoop op een nieuwe uitdaging," zegt de ex-prof van onder meer Feyenoord.

Fräser begon vorig jaar bij ADO na een dienstverband van acht jaar als jeugdtrainer van Feyenoord. In Den Haag werd hij assistent van trainer Wiljan Vloet. Met de hoofdmacht promoveerde hij naar de eredivisie. Dit seizoen veranderde de rol van Fräser die zich door de komst van Bob Kootwijk meer op Jong ADO moest toeleggen.

Met de Haagse beloften staat Fräser momenteel bovenaan in de reserve eerste divisie. "We gaan voor het kampioenschap," stelt Fräser die na acht jaar Feyenoord blij is dat hij de stap heeft genomen om bij een andere club te werken. "Ik heb veel geleerd en heb ADO Den Haag leren kennen als een fantastische club."
0
Vrijdag 16 januari 2009 om 18:51 uur

fcdh-

Frans schreef:


Hallo boys,

Leuk dat gepuzzel met de opstelling !
Denk alleen dat onze TD er anders over denkt !

Groeten Frans
Daar twijfel ik ook niet aan frans,,  Wetzel doet dingen liever op ze eigen manier!  Maar vooralsnog  we staan er niet slecht voor, dus laat de beste maar schuiven en zorgen dat wij de top gaan bereiken. Ik heb er vertrouwen in. En ik geloof ook dat wetzel een grote rol heeft gespeeld in het aantrekken van deze spelers, want meneer Wetzel heeft ze mondje aardig bij zich en weet dingen mooi over te brengen. Dat zei Powel laatst ook geloof ik dat die mede door het gesprek met wetzel wat veel vertrouwen uit sprak hier getekend heeft
0
Dinsdag 13 januari 2009 om 22:46 uur

<FCDH>

ADO-preses Jagersma: `ADO wil naar linkerrijtje`Door Maarten Dekkers
Woensdag, 07 januari 2009, 18:00

Henk Jagersma, voorzitter van de Raad van Commissarissen van ADO Den Haag, stond in zijn nieuwjaarsspeech hoofdzakelijk stil bij het roerige afgelopen jaar van de club, waarin financiële problematiek het nieuws rond ADO lange tijd beheerste. De preses kijkt echter ook vooruit en voorziet een positieve rol voor ADO Den Haag op zowel voetballend als sociaal gebied.

"ADO Den Haag wordt stap voor stap echt beter, maar we zijn er nog lang niet! We hebben namelijk de ambitie om binnen drie jaar in het linkerrijtje van de Eredivisie terecht te komen. Dan zullen we nog een megaklus moeten klaren."

"De eerste stap is dit najaar gezet", vervolgt Jagersma. "De gemeente Den Haag heeft, naast opnieuw bijdragen van Mark van der Kallen, zeer stevig haar maatschappelijke positie ten opzichte van ADO Den Haag verankerd. Met een grote bijdrage in de oude tekorten, de terugkoop van het hoofdgebouw en het nemen van een prioriteitsaandeel. ADO Den Haag heeft nu een gezonde financiële balans."

"De gemeente Den Haag en Mark van der Kallen hebben de weg geplaveid voor de regio Haaglanden en andere sponsors om nu in te stappen en mee te doen om ‘the sleeping giant’ echt wakker te kussen. Extra middelen zijn noodzakelijk om onze ambitie om in het linkerrijtje te komen waar te maken. De realiteit is namelijk dat ADO Den Haag met haar begroting tot de onderste clubs van Nederland behoort. Clubs die nu in het linkerrijtje staan, hebben een begroting die begint bij 15 tot 20 miljoen. Er ligt dus nog een enorme uitdaging."



0
Woensdag 7 januari 2009 om 18:18 uur

Delft

Ongelovelijk Delorge dus ook niet. Hier zit die Van Geel achter. Toen die hoorde dat Delorge weg mocht heeft hij eventjes vlug voordat Ado hem wilde vastleggen de speler weggekaapt terwijl Ado nog in onderhandeling was. Mijnheer heeft al een aardige reputatie opgebouwd. Bij Feyenoord, AZ en 
Fc Groningen is hij al niet meer welkom als het gaat om een transfer. Om verschillende redenen bij AZ kaapte hij makkelijk spelers weg omdat hij precies wist wat ze verdienden. Bij de transfer van Landzaat heeft hij ook een hele dubieuze rol gespeeld. Zo wilde hij ook Landzaat voor de neus van Feyenoord wegkapen ten gunste van Ajax. Achteraf was Feyenoord misschien blij geweest als hem dat gelukt was. 

Misschien moeten wij wel blij zijn dat hij Delorge heeft weggekaapt. Ik denk het niet maar misschien valt Delorge wel tegen.  
0
Dinsdag 6 januari 2009 om 19:03 uur

Nol Hendriks nog altijd belangrijk

<FCDH> schreef:

dan hebben ze het bij studio neus zeker ook mis? want hugo borst zei ook dat roda problemen had en volgens mij is die hendriks niet meer de grote man daar?des te groter de kans dat jp naar ons kom?
Roda JC erkent dat Nol Hendriks nog altijd een belangrijke rol speelt binnen de club, al heeft hij formeel geen functie meer. Volgens een publicatie woensdag van Voetbal International is de Kerkraadse club nog altijd afhankelijk van de financiële hulp van Hendriks.

Zo financiert hij transfers, staat hij garant voor begrotingstekorten en betaalt hij bij aan spelerssalarissen. Volgens Peter Janssen van de Raad van Commissarissen is Hendriks één van de geldschieters, die participeert in spelers. “Daarover liggen afspraken vast. En inderdaad, hij blijft nog heel belangrijk voor Roda.” Hendriks nam twee jaar geleden officieel afscheid van Roda JC. De Kerkraadse directie liet eerder deze week al weten dat er van een tekort van 25 miljoen euro, zoals door VI werd gesuggereerd, geen enkele sprake is.
0
Vrijdag 2 januari 2009 om 21:17 uur

Advertentie

Den Haag For Life

pietje schreef:

derksen lult niet uit zijn nek,roda kon deze week een speler niet halen want ze wilden of konden geen 75.000 duizend euro betelen.e4n ome nol trekt geen euro meer uit.die heeft het even gehad met roda.
Derksen lult zo vaak uit zijn nek.

Roda JC: Nol Hendriks nog altijd belangrijk
Nol Hendriks achter de schermen

Roda JC erkent dat Nol Hendriks nog altijd een belangrijke rol speelt binnen de club, al heeft hij formeel geen functie meer. Volgens een publicatie woensdag van Voetbal International is de Kerkraadse club nog altijd afhankelijk van de financiële hulp van Hendriks.

Zo financiert hij transfers, staat hij garant voor begrotingstekorten en betaalt hij bij aan spelerssalarissen. Volgens Peter Janssen van de Raad van Commissarissen is Hendriks één van de geldschieters, die participeert in spelers. “Daarover liggen afspraken vast. En inderdaad, hij blijft nog heel belangrijk voor Roda.” Hendriks nam twee jaar geleden officieel afscheid van Roda JC. De Kerkraadse directie liet eerder deze week al weten dat er van een tekort van 25 miljoen euro, zoals door VI werd gesuggereerd, geen enkele sprake is.
0
Vrijdag 2 januari 2009 om 19:28 uur

AD/HC

LEVE DE VERLOSSER !!! MARK VAN KALLEN FOR
PRESIDENT !!!!

ADO en de zege van de democratie
Door DENNIS JANSEN AD-HC 27 DEC 2008

Hoe onder Mark van der Kallen de stemming omsloeg bij ADO Den Haag. De redder een jaar later: ‘Ik hoor ‘t de fans nóg zeggen: gaat die gozer onze club pikken?’

Mark van der Kallen. 
Twaalf maanden geleden. Mark van der Kallen staat op het toilet in Parijs. „Het was kwart voor vier ‘s middags. We maakten een tussenstop in onze skivakantie. Mijn mobiele telefoon rinkelde. AD Haagsche Courant aan de lijn. Met de vraag: spreken we met de anonieme redder van ADO Den Haag?”

Mark van der Kallen (48) hoefde niet zo nodig in de publiciteit. De zakenman uit Rijswijk had net het betaalde voetbal in Den Haag gereanimeerd door acht ton voor te schieten aan het noodlijdende ADO Den Haag. Zijn drijfveer: de club mocht niet omvallen. Daarbij bleef de Rijswijker het liefst buiten het bereik van het weelderige licht van de schijnwerpers. Toen de ‘ontmaskering’ eenmaal daar was, ontkende hij echter niet. „Vanaf dat belletje was het gedaan met de anonimiteit en beheerste ADO Den Haag mijn leven. Eigenlijk ben ik vanaf dat moment elke dag met ADO Den Haag bezig geweest.” 

De fans antwoordden op gepaste wijze. „Hun goede gedrag is zo belangrijk en dat besef is nu gekomen. Daardoor kunnen we kaarten in de vrije verkoop doen, komen er duizenden fans meer naar het stadion. Dat geeft meer inkomsten, maar ook een betere sfeer in het stadion.”

Ook het bedrijfsleven heeft ADO Den Haag (weer) gevonden, vindt Jagersma. „ADO Den Haag is het belangrijkste businesscentrum van de regio Haaglanden. Dat moeten we uitbouwen.”

Nu, een jaar later, is er veel veranderd. Allereerst: er is geen ADO-fan die niet weet van het bestaan van Mark van der Kallen. De redder van ADO is nog altijd niet verzot op publiciteit, maar weet dat ADO er gebaat bij is. Nóg belangrijker is de omslag in de stemming rond ADO Den Haag. Onder de charismatische zakenman heerst inmiddels een klimaat van ‘er weer bij horen’.

Dat was twaalf maanden geleden wel anders. Vooruit blikken doet Van der Kallen liever dan terugkijken. „Maar als je toch eens ziet waar we vandaan komen. Wat er in één jaar tijd is gebeurd. Een gemeenteraad die op 14 december 2007 tot sluiting van het stadion bereid was, maar nu in het belang van honderdduizenden mensen in onze regio, meewerkt aan de financiële sanering. De geluiden waren bij iedereen bekend: geen cent zou er meer naar ADO Den Haag gaan.”

Natuurlijk, het rapport van Klaas de Vries, waarin de gemeente gebrek aan betrokkenheid werd verweten, hielp om de relatie met ADO Den Haag weer vlot te trekken. „Maar dit is ook het gevolg van opgebouwd vertrouwen tussen ADO en de gemeente. Ik zie het als een zege van de democratie dat de gemeenteraad terecht eerst het naadje van de kous wilde weten, maar toen bijna volledig achter een oplossing voor ADO ging staan. De rol van burgemeester Van Aartsen mag het hele afgelopen jaar niet worden onderschat. Daarbij opgeteld: de sportieve prestaties en vergeet het sterk verbeterde gedrag van de supporters niet. Ook dat heeft een reden. Eindelijk is een normale communicatie tussen bestuurders en supporters. Zij nemen elkaar serieus en strijden zij aan zij voor de belangen van de club. De supporters zeggen ‘the only way is up’ en zo denken de ADO-bestuurders er ook over.”

Hij somt de doelstellingen van half maart 2008 op: „Eén: financieel overeind blijven en een tekort van uiteindelijk achttien miljoen euro wegwerken dat is veroorzaakt in voorgaande seizoenen. Twee: imagoverbetering van de club en betere communicatie met de supporters. Drie: sportieve vooruitgang. Vier: meer inzet voor sociaal maatschappelijke projecten.”

Negen maanden later ontbloot Van der Kallen zijn tanden voor een veelzeggende grijns. In de lach dartelt een groot genoegen en in de glinstering van zijn ogen sluimert het ‘en kijk nú eens?’

ADO Den Haag dat tollend langs de rand van de afgrond ging, is weer financieel gezond, maar Van der Kallen wil meer, veel meer. Vooruit met de club! Maanden geleden zat hij al boordevol ideeën. „Maar iedereen begrijpt dat het financiële gedeelte prioriteit had. Nu kunnen we verder.”

Zo moet een seizoenkaart van ADO Den Haag in de toekomst voordelen bieden. „Denk aan korting krijgt in restaurants, bij de benzinepomp, een kledingzaak, in de fanshop of voor het skiën bij Snow World. Dat soort ideeën zijn we aan het uitwerken.”

Zijn misschien wel meest unieke idee: „ADO Den Haag als een moederbedrijf voor winstgevende bedrijven. Je ziet dat FC Groningen ook de eigen catering doet, een eigen beveiligingsbedrijf heeft. In de toekomst zou ADO Den Haag bedrijven kunnen bezitten die hun winst voor ADO maken en het zo financieel mogelijk maken de voetbalclub omhoog te stuwen.”

ADO Den Haag zal de blik in de toekomst verder moeten reiken dan voetballand. „De rol van ADO Den Haag op sociaal maatschappelijk terrein moet prominenter worden. Daarnaast moet de regio groengeel worden. We zullen de randgemeenten moeten betrekken bij ADO Den Haag. Ook die inwoners zitten immers massaal in het stadion.”

Van der Kallen wil ook meer met het stadion. „Het gebouw moet elke dag benut worden. Personeelsfeesten, trouwerijen, vergaderingen, er is heel veel mogelijk, maar nog niet iedereen weet dat. Voor bedrijven en particulieren een ideale gelegenheid met zalen en restaurants.”

En concerten? Mark van der Kallen: „Dat moet ook kunnen. Nu moet je naar de Gelredome om Anouk, Di-rect of Kane te zien optreden. Dat is toch van de gekke? We zijn in gesprek geweest met Mojo om concerten naar Den Haag te halen. We zijn er nog niet uit gekomen. Exploitatietechnisch blijkt een concert moeilijker dan gedacht. Dat is een tegenvaller, maar dat betekent niet dat we het opgeven. Er zijn andere partijen en we kunnen de mogelijkheid onderzoeken het zelf te doen.”

Overigens heeft Van der Kallen zelf een persoonlijke favoriet. „Het lijkt me fantastisch als Katie Melua de eerste is die een concert geeft in het stadion van ADO Den Haag”, grijnst Van der Kallen. Aan zijn drijfveer werd eind vorig jaar even getwijfeld. „Ik vind het elke dag leuk mee te helpen aan de vooruitgang van ADO Den Haag, werpt hij

tegen. „Het is ook een levensfilosofie. Wat geeft je de grootste voldoening in je leven? Als je in materialistisch opzicht niet te klagen hebt, ontstaat er ruimte voor andere dingen. De ambitie met ADO gaat niet over geld , maar sportieve successen boeken. Het is een uitdaging zo maatschappelijk betrokken te zijn. Ik zie het als een voorrecht en verplichting dit te laten lukken.”


0
Vrijdag 26 december 2008 om 22:05 uur

Midden-Oost

<FCDH> schreef:

ik zou 2 spitsen halen 1 goeie middenvelder en 1 ervaren verdediger erbij weten jullie al namen?
Eén naam is igg Saeijs en Wetzel wil graag een spits dus ik gok op Powel. Ron Jans verteld dat hij nog een spits erbij wil dus Powel`s rol lijkt uitgespeeld. 

Ik vermoedt dat Wetzel het dus over deze 2 spelers heeft. Wie weet komt er ook nog een bonus-middenvelder. In elke linie hebben we dan 1 versterking. 

Hier moeten we het toch mee redden ? Volendam en De Graafschap worden 17 en 18. We moeten nu alleen nog Vitesse er ook onder houden ? 

                    Zwinkels
Ammi         Saeijs    Kum       Piqué

                      Ranko
Yuri                                   Boukhari ?
                     Knopper

                Powel       Soltani
0
Maandag 22 december 2008 om 13:42 uur

JAJA

Idabdelhay baalt en denkt aan verhuur
Geschreven op zaterdag, 6 december om 08:04

Vorig seizoen dé revelatie van NAC Breda, dit seizoen hooguit stand-in van topschutter Matthew Amoah. Fouad Idabdelhay kampt bovendien met blessureleed en heeft alle reden om dit seizoen niet tevreden te zijn over zijn rol in de equipe van Robert Maaskant. "Ik denk wel eens aan een verhuur", zo geeft de spits openlijk toe. "Ik heb het er heel moeilijk mee dat ik niet speel. Voortdurend loop ik met een chagrijnig gevoel rond", bekent de aanvaller, die de vorige jaargang nog zes keer trefzeker was voor de Bredase club, zaterdag in BN/De Stem. "Ik praat er veel over met Wilfred Sip (fysiotherapeut en hersteltrainer, red). Hij zegt dat dit er bij hoort als voetballer. Vorig jaar ging alles vanzelf, nu zit het even tegen.“

"Ik ben een speler die vertrouwen nodig heeft. Dan voel ik me lekkerder", vervolgt de twintigjarige Idabdelhay, die afgelopen weekeinde tegen Sparta Rotterdam (4-0) zijn kans niet pakte. "Ik vermoed dat ik mezelf teveel druk op had gelegd, wilde me per se bewijzen. Het lukte niet. Balen, want ik had er veel zin in. Iets hield me tegen."

Idabdelhay heeft zijn onvrede nog niet met de leiding besproken, maar is dat wel van plan. "Ik wil weten wat NAC met me van plan is", besluit de aanvaller. "Van voetballen in het tweede elftal word je niet beter. Wanneer we tegen pakweg Jong TOP Oss spelen, waan ik me weer in de A-jeugd. Ik denk wel eens aan een verhuur. Bij een club als Sparta of ADO Den Haag kom ik misschien wel wekelijks aan spelen toe. Want minuten pakken is voor een speler van mijn leeftijd wel noodzakelijk.”

0
Zaterdag 6 december 2008 om 13:08 uur

Nu online

TheMariner, rh_vakm, Fido, Wahter, tjapi01, Swaber, vakkiel, Don Leo, Aad, pajam, broodjebal070, Edje, Langebach2, ADOZoetermeer, GS, James, Rob2002, MikeDH en 330 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 244
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5