Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eerlijk

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 245
Volgende pagina

Bolluhboeah

Een oudere supporter schreef:

Inderdaad. Maar om de club niet in diskrediet te brengen zeg ik dat niet tegen hen.

Maar je krijgt zo wel te weten (als ik dat al niet wist) hoe ze over je denken. Je mag wel geld in het laatje brengen, maar voor de rest ben je gewoon een stuk vuil in hun ogen. Lekker stigmatiserend.

Maar dan moeten niet over het slechte imago gaan lopen lullen want die plakken ze er nog steeds zelf op.
Woon in de gemeente Noordwijkerhout, maar onder goed geïnformeerde voetbalfans (meestal 020 fans hier *zucht*) leeft die negatieve mening niet meer zo. Eigenlijk helemaal niet. eerlijk is eerlijk we moeten wel op eieren lopen, en nog braver zijn dan de rest van Nederland. Maar ik kan ik nou niet zeggen dat er met een grote boog om me heen gelopen wordt als ik iets van de club draag.

Wel hoorde ik (3 jaar geleden) van de schoonmoeder van mijn zwager een keer dat FC Den Haag/ADO van die losgeslagen idioten zijn, maar werd gecorrigeerd door andere (mannelijke) familieleden.

Maar zoals H@@genees zei, sponsors willen veel exposure en positieve publiciteit rond de club en hun naam. En dat gaat beter als je prijzen pakt.
Echter hebben de bestuursleden door de decennia heen hebben ook wel flinke steken laten vallen.
0
Dinsdag 17 december 2013 om 11:50 uur

Kees

070 schreef:

Kees, je zegt `Ik vertik het altijd om met de grote meute mee te lopen`. Ik ken je niet, respecteer je, maar ik wil je er toch aan herinneren dat tijdens de eerste Steijn-maanden de grote meute keurig achter Steijn aan liep. Jij hoorde daar ook bij. Ik heb je toen althans niet gezien bij de kleine minderheid die toen al doorhad dat het met Maurice niets zou worden, en daar overigens vaak heel goede argumenten voor had. Je vertikte het vroeger dus niet om met die meute mee te lopen.

Dan nog een vraag. Echt met oprechte interesse gesteld. Hoe kun je de vraag `Ligt het slechte presteren aan MS?` beantwoorden met `Ja, misschien`?, om kort daarop ineens zeker te weten dat ook de spelersgroep een rol speelt. Ik wil je dan aan nog iets herinneren. Maurice Steijn speelt nu in zijn derde seizoen voor de derde (!) maal met een totaal andere spelersgroep. Drie wezenlijk verschillende selecties. Drie seizoenen lang hebben zijn elftallen nauwelijks twee goede wedstrijden achter elkaar kunnen spelen. Hoe kun je dan zo zeker weten dat het met de spelers mis is, en twijfelen of het aan de trainer ligt? On-be-grij-pe-lijk.
Ik kon me al niet voorstellen dat ik in het begin voorstander van Steijn was. Heb gaandeweg respect voor hem gekregen hoe hij zich ontwikkeld heeft. Onderstaand een aantal shouts van mij uit augustus 2011 over hem. Heb hem overigens ook weleens in die periode gecomplimenteerd. Alles heeft twee kanten.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


ik ben ook geen voorstander van Steijn. Nooit geweest ook. Vind dat er eigenlijk een heel sterke man naast hem had moeten komen. Maar ik vind het tegelijk onzin om die jongen na een paar wedstrijden te laten vallen.

Volkomen onzin om Steijn af te vallen. Is niet mijn keuze als trainer (m.b.t. dit seizoen) maar die jongen kan er echt niets aan doen.

Nu voert Beijersberegn weer het woord, dan kraamt Steijn onzin uit over het transferbeleid en tussen de regels door hoor je Van der Kallen ook weleens over het transferbeleid.

Waar ik me wel in kan vinden is de kritiek op de spelwijze van Steijn en zijn opstelling/wissels. Tegen Vitesse al niet verklaarbaar en vandaag ook al niet.

Steijn denkt als trainer altijd vanuit de verdediging. Dat was bij het tweede en ook bij de wedstrijden die hij bij het eerste waarnam.

Echter ben ik het er absoluut niet mee eens om die jongen af te schrijven zoals een enkeling hier al doet. Dat vind ik goedkoop en te gemakkelijk. Hij verdient alle support aangezien het moment van instappen een afbreukrisico kan opleveren.

nb Ik ben overigens geen voorstander van Steijn maar wil wel een eerlijk oordeel vellen. Overigens getuigt zijn uitspraak op eredivisie-live van ballen. Maar of die verstandig was.....

Ik ben blij dat je positief over Steijn bent. Dat geeft tegengas aan de negatievelingen of realisten hier over Steijn. Overigens ben ik ook negatief over Steijn. Dat is zelfs al voor zijn aanstelling.

0
Maandag 16 december 2013 om 22:36 uur

D.H.zuid-west

Mijn visie op de verdediging is dat Wormgoor gewoon tekort komt en niet samen met Beugelsdijk een duo moet vormen (zet dan Beugelsdijk/Zuiverloon neer). Daarnaast is Malone het helemaal kwijt en zou je een andere RB moeten opstellen (maar een eredivisie waardige vervanger is er niet). De enige die altijd goed presteert is Meijers en dat is een LM notabene..... (nooit gedacht dat dat trouwens zo goed zou uitpakken, zo eerlijk ben ik wel).
0
Maandag 16 december 2013 om 22:30 uur

Kees

070 schreef:

Kees, je zegt `Ik vertik het altijd om met de grote meute mee te lopen`. Ik ken je niet, respecteer je, maar ik wil je er toch aan herinneren dat tijdens de eerste Steijn-maanden de grote meute keurig achter Steijn aan liep. Jij hoorde daar ook bij. Ik heb je toen althans niet gezien bij de kleine minderheid die toen al doorhad dat het met Maurice niets zou worden, en daar overigens vaak heel goede argumenten voor had. Je vertikte het vroeger dus niet om met die meute mee te lopen.

Dan nog een vraag. Echt met oprechte interesse gesteld. Hoe kun je de vraag `Ligt het slechte presteren aan MS?` beantwoorden met `Ja, misschien`?, om kort daarop ineens zeker te weten dat ook de spelersgroep een rol speelt. Ik wil je dan aan nog iets herinneren. Maurice Steijn speelt nu in zijn derde seizoen voor de derde (!) maal met een totaal andere spelersgroep. Drie wezenlijk verschillende selecties. Drie seizoenen lang hebben zijn elftallen nauwelijks twee goede wedstrijden achter elkaar kunnen spelen. Hoe kun je dan zo zeker weten dat het met de spelers mis is, en twijfelen of het aan de trainer ligt? On-be-grij-pe-lijk.
In het begin heb ik steeds geroepen dat je een assistent geen hoofdtrainer moet maken. Zo staat het me toch echt bij. Had ook liever een andere trainer gezien. Zal het opzoeken maar misschien vergis ik me. Denk het eerlijk gezegd niet.

Deze ploeg herbergt een paar heel behoorlijke voetballers. In mijn beleving voetbal je niet voor de trainer, publiek of wie dan ook. Maar wel voor je eigen portemonnee. En onze stake-holders laten het ook lelijk afweten.

Overigens bedankt voor je inhoudelijk goeie reactie. Mag ook weleens gezegd worden.
0
Maandag 16 december 2013 om 21:12 uur

pajam

ik ben eerlijk gezegd te geloven dat het bestuur niet van plan is om Steijn te ontslaan.
Ook wil men waarschijnlijk koste wat het kost, ieder seizoen minimaal één speler verkopen. Dit kan weleens van Duinen en/of Meijers worden.

Bovenstaande keuzes betekent gewoon op dezelfde koers doorvaren en dat betekent cruisecontrol op ramkoers
0
Maandag 16 december 2013 om 19:53 uur

H@@GenEES

070 schreef:

nu verdedigt hij Steijn toch niet? Hij vraagt zich alleen af of een vertrek van Steijn ook leeft onder andere supporters dan op deze shoutbox. Op zich terechte vraag gezien het trieste PSV-achtige applaus na afgelopen zaterdag.
Precies het iets wat je kunt afvragen of wat hier op de box geroepen wordt ook daadwerkelijk onder de supporters leeft, want laten we eerlijk zijn we zijn hier met wat.... 30/40 shouters en op al die andere websites bij elkaar misschien honderd mensen die om het vertrek van Steijn roepen?

Gezien de gebeurtenissen na de afloop van de wedstrijd kun je je iid afvragen of dit ook echt onder de supporters leeft, mensen die ik spreek willen wel wat anders maar zien ook dat er nauwelijks mogelijkheden zijn.

Jol, Advocaat en Adriaanse is leuk om over te fantaseren maar die zullen never nooit maar Den Haag komen, Faber gaat hoogstwaarschijnlijk naar Roda en wat er dan overblijft zijn niet de trainers die dit 11tal wel ineens wel aan het ballen krijgt.

Dus ja, Steijn er uit en dan? En dan merk je dat er niet veel mensen met een haalbare alternatief aankomen, ik blijf roepen om Adrie Koster al is het maar om het jaar af te maken, maar of dat ook echt de oplossing is, ik weet het niet.
0
Maandag 16 december 2013 om 18:59 uur

Advertentie

Johannes

Ga nog lekker door met elkander gek maken en de toekomst voorspellen en dan scoort Poepon er 20, gaat Van Duinen naar AC Milan, degradeert ADO 1 rechtstreeks naar de Topklasse en wordt er alleen nog dood bier getapt in het Kyocera.

Het gaat kut ja, maar moet je dat de godganse dag gaan zitten herhalen? Om de tien minuten gaan zitten posten dat Steijn nog steeds niet onslagen is, dat we echt gaan degraderen, dat we de straat op moeten enz. Dan wordt het dus elke tien minuten erger kennelijk?

Ik heb overigens ook weinig zin om `s fijn over PSV uit te gaan typen hoor, eerlijk is eerlijk. Overdrijven is echter ook een vak.
0
Maandag 16 december 2013 om 13:34 uur

Johannes

H@@GenEES schreef:

Alsof Adriaanse Den Haag komt trainen
Het lijkt mij een stuk betere trainer dan Jol eerlijk gezegd... Het lijkt er op dat Adriaanse niet haalbaar is, maar hij liet zelf wel doorschemeren dat hij niet direct nee zei op ADO, terwijl hij wel direct nee zei toen PSV gesuggereerd werd. Ik weet niet wat je daarachter moet zoeken hoor, maar bellen kost niet veel. Adriaanse is met zijn achtergrond ook een goede mentor voor de jonge trainers bij de club. Steijn zou van hem kunnen leren, mocht hij willen blijven en een stapje terug doen.
0
Maandag 16 december 2013 om 10:26 uur

pajam

H@@GenEES schreef:

Gouriye is een absolute miskoop, heeft helemaal niets laten zien en heeft heimwee, Alberg deed het heel even leuk en liet daarna ook helemaal niets meer zien, maar wie weet komt dat nog dus die zou ik niet helemaal als miskoop willen plaatsen, Gouriye wel, dat is weggegooid geld geweest.
ik denk eerlijk gezegd dat het geen miskopen zijn, maar dat het er onder de huidige TS gewoonweg niet uitkomt.

0
Zondag 15 december 2013 om 10:22 uur

Waht

Johanbestevriend schreef:

nou ik denk niet dat het alleen geldgeilheid is.
de bundesliga of premier leagee is gewoon wel wat uitdagender dan een bijna degradatie club uit de mickey mouse league.
het kiezen van jol voor ajax ligt mij ook niet lekker, maar als je al kijkt hoe hij hier vooraf wordt behandeld, dan zou ik ook lekker kiezen voor een club waar ze in ieder geval in eerste instantie blij van je worden.
de wijze waarop supporters een icoon als jol afvallen op sentimentele gronden omdat hij voor een baan bij een potentieel landskampioen heeft gekozen in plaats van de nummer van 15 van de eredivisie, vind ik genanter dan zijn keuze.

jol zou echt wel gek zijn als hij nu naar den haag komt. zou je zelf toch ook niet doen. kom op zeg.
Zie het ook niet gebeuren. Als je kan kiezen uit clubs uit Engeland en Duitsland en ADO zit bij de belangstellende is de enige vraag wat Jol aan Kallen stelt: hoeveel heb je te besteden v nieuwe spelers Mark.
0,0 Martin is dan het antwoord.
Laten we eerlijk zijn de wereld draait om geld en niet om sympathieën.
Je thuiswedstrijden v 10000 of 40000 toeschouwers.
ADO heeft 4 echte mooe wedstrijden per seizoen en in die landen speel je er 24.
Het zou me verbazen als hij zou komen en verwacht het totaal niet.
0
Woensdag 11 december 2013 om 18:01 uur

Nu online

Marcelvld, JB, opper, jbdh, Priapus Rex, Vak_W, Vos, Robbie, BLEISWIJK-1, tjapi01, pwr, Rob2002, sander75, lernst, FC Den Haag!, twaalfdespeler, JvDH, FFL, GS en 300 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 245
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5