Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vaker

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 246

fcdh

Laatste dag kaartverkoop ado-utrecht!

Vandaag stopt de kaartverkoop voor de wedstrijd ado tegen utrecht.Zoals het er nu uitziet zijn er tussen de 500 en 700 kaarten verkocht.Mooi aantal, maar er kunnen er altijd nog meer bij.Mocht je nog twijfelen, laat je dan door de prijs overtuigen. Voor 26 euro zijn de kaartejs te koop, en iedereen die vaker meegaat weet dat dat een koopje is. Op naar de ticketbox en een kaartje kopen dus!!! Tot vanavond negen uur jongens!!!!!!!!!
0
Donderdag 19 oktober 2006 om 18:55 uur

vincent

bodde schreef:

Ik denk dat het 2-2 word
je mag vaker die voorspellingen doen. :_)) Op unibet had ik ook gelijk en winnen voor ado.. tja je hebt zo`n gevoel he`(winnen betaalde 1 op 11,10  gelijk was 1 op 6,50)

0
Zondag 1 oktober 2006 om 16:28 uur

Jager

Borrelpraat over aanhang ADO valt verkeerd

Bron: AD HC (Jeroen Schmale, vrijdag 29 september 2006)

DEN HAAG - ADO Den Haag is `not amused` met uitspraken over haar supporters, die de scheidend voorzitter van SC Heerenveen, Riemer van der Velde, vorige week gedaan zou hebben.

Op een sponsoravond bij de amateurclub Excelsior`31 uit Rijssen zou de bestuurder van de Friese eredivisieclub gezegd hebben dat supporters van ADO Den Haag `het grootste tuig van de richel is dat bestaat`.

Riemer van der Velde: "Deze sponsoravond vond vorige week vrijdag plaats. Ik doe dat vaker en overdrijf dan ook wel eens een beetje. Zo`n avond heeft immers een besloten karakter. Maar het is nooit mijn bedoeling om mensen te kwetsen en zo is het ook helemaal niet gegaan. De teksten die nu in de media verschijnen kloppen niet met mijn perceptie van die avond. Ik heb daar een heel ander gevoel aan overgehouden en ga dan ook niet in op de zaken die ik gezegd zou hebben.``

Van der Velde zocht gisteren telefonisch contact met Rob Reijenga, lid van de Raad van Commissarissen van ADO Den Haag om zijn visie te geven op de ontstane commotie.

John van Ringelenstein, algemeen directeur ad interim, verklaarde gistermiddag desgevraagd: "Riemer heeft in dat telefoongesprek min of meer zijn excuses aangeboden. Hij was in de veronderstelling op een privéfeestje te zijn en vloog bij de vierde whisky een beetje uit de bocht. Ach, dit zegt meer over Riemer dan over de personen en over de club waar hij over praat. Het is jammer dat hij zijn afscheid als voorzitter van Heerenveen op deze manier van elke glans ontdoet.``
0
Vrijdag 29 september 2006 om 13:13 uur

men

Jongens dit is complete onzin frans kan hier ook niks aan doen als je al na dertig seconde achter staat door een persoonlijke fout speel je nac in de kaart want dan moet denhaag nog meer naar voren spelen en dan vallen gaten tussen de linies als je ziet dat we wel kwaliteit hebben maar ik vind dat bodde niet centraal hoort te spelen ze die kum  dan maar neer jongens  en ik vind frans geen wereld trainer maar wat merkte was wel dat je de scheits ook niet mee had eerste helft floot hij als een drol en tweede helft ook en deze meneer heeft denhaag al vaker tegen gehad  
0
Zaterdag 9 september 2006 om 13:08 uur

FCDH

fcdh sassem schreef:

Jij geeft aan dat het terecht was waarom ging die groep dan los

Dat bedrijf waar de beveiliging van was is een bedrijf uit Amsterdam die al vaker feesten in de Arena heeft begeleid en daar niet vies was om evt bekende supporters uit andere steden dan amsterdam een pak pak slaag te geven..

Vind het ook niet slim om beveiliging met amsterdams accent in te huren voor het zuiderpark maar goed..

Dit zal wel het laatste housefeestje voor een hele lange tijd in den haag zijn helaas..
0
Maandag 28 augustus 2006 om 14:50 uur

200%antiVI

De VI liegt wel vaker. Waar halen we het geld nog vandaan dan. Als het wel lukt allemaal, wil ik wel eens weten waar dat geld spontaan vandaan komt aangezien dat Baan heeft verteld dat geen financiele ruimte meer is.
0
Vrijdag 11 augustus 2006 om 12:41 uur

Advertentie

Bou

Aan Paul / Rep

Ik vind het een goed dinitiatief om iets concreters te proberen dan hier onderling alleen maar K*nkeren(lucht trouwens wel op soms).
Rep vraagt zich af of iemand toevallig een kruiwagen heeft om de vragen op de juiste plek te krijgen. Ik heb toevallig vanuit de club en voor mijn studie al vaker samengewerkt met de marketing-maneger (Steven de Haseth). Verzoeken van mijn kant worden aan hem handelt hij altijd goed af. Ik verwacht dus ook dat hij ons hierin wel wil helpen. (hij is immers constant bezig met het imago en de binding van supporters aan de club)
0
Dinsdag 4 juli 2006 om 10:27 uur

Nu online

Michiel, Ronaldo, Anne van Schuurman, opper, Dang3r, Marcie, Aad, CrazieD, Bollie74, frans swa en 196 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 246

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5