Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eerlijk

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 247
Volgende pagina

R.E.

grijze gek schreef:

Vooronderzoek naar armstoot Kramer ZEIST - Michiel Kramer moet ernstig rekening houden met een fikse schorsing. De aanklager betaald voetbal van de KNVB is een onderzoek gestart naar de vermeende armstoot die de spits van ADO Den Haag zondag uitdeelde aan doelman Jasper Cillessen van Ajax.



ADO Den Haagspits Michiel Kramer (l) met Daley Blind van Ajax. Foto: ANP Pro Shots
De KNVB benadrukt dat het om een uitzonderlijke situatie gaat. Arbiter Reinold Wiedemeijer had de aanvaller weliswaar geel gegeven, maar dat was volgens de KNVB voor de actie die hij met zijn benen uitvoerde. De betreffende armbeweging heeft Wiedemeijer gemist, waardoor de situatie dus niet is gezien en beoordeeld.

Volgens wereldvoetbalbond FIFA mag een dergelijke actie `opgeknipt` worden, waardoor er toch mag worden gekeken naar vervolging. De kans lijkt klein dat Kramer wegkomt met zijn actie, aangezien hij na de wedstrijd ronduit toegaf een rode kaart voor de overtreding te hebben verdiend.

Beide clubs, de twee assistent-scheidsrechters en de vierde man is om een verklaring gevraagd. Zij hebben tot dinsdagmiddag 12.00 uur de tijd om te reageren.
Ook dit is een rode(!!) draad in het trainerschap van Steijn: hij krijgt het niet voor elkaar om zijn spelers op een positieve manier op scherp te zetten, want steeds weer ontbreekt de discipline om onnodige kaarten te vermijden (denk bijvoorbeeld, naast vele andere voorbeelden, aan de talloze kaarten van Holla en de rode kaarten van vorig jaar van Chery en Vicento). Soms zijn rode kaarten "nodig", maar bij ADO gaat het vrijwel altijd om domme, onnodige en (laten we eerlijk zijn) onbeschofte overtredingen. Ook dit kost veel punten.
Nog even iets anders: na het kwalitatief dramatische vorige seizoen, dat wonder boven wonder op de ranglijst nog aardig eindigde, ging het dit seizoen natuurlijk al fout in de allereerste wedstrijd van dit seizoen: Steijn was na de 2-3 thuisnederlaag tegen PSV best tevreden en gaf daarmee zijn spelers een totaal verkeerd signaal af. In plaats daarvan had hij de teugels natuurlijk juist enorm moeten aantrekken. Niet voor niets heeft PSV daarna geen enkele uitwedstrijd meer gewonnen!
0
Maandag 2 december 2013 om 20:31 uur

Ferdy

Haagse Roel schreef:

Snel weer vergeten. ???? Nog even , en er zitten alleen maar dementen in het stadion.
Je hebt gewoon gelijk. maar de Steijn adepten wijzen liever naar anderen.
En ja...eerlijk is eerlijk...het was best frisjes voor de mannen.
0
Zondag 1 december 2013 om 16:56 uur

TillValhall

ADODENHAAG schreef:

Partijdig of niet, Wiedemeijer is natuurlijk een waardeloze scheidsrechter. Niet dat we daar vandaag op hebben verloren. Wormgoor en Coutinho waren ongelooflijk
Ja tuurlijk. Maar waar ik op doelde (ook als reactie op Max) was dat je echt wel gemazzeld bent op die ellebogen van Kramer. Die had er als je heel eerlijk bent natuurlijk af gemoeten met een schorsing van een pot of 6.
Coutinho steelt inmiddels wekelijks de show, en daar komt Wormgoor als vanouds weer bij. Begint een beetje Peppi & Kokkie te worden, voor het zover het dat al niet was.
0
Zondag 1 december 2013 om 15:46 uur

Johannes

marcellino schreef:

immers en verhoek gingen weg omdat het elftal uit elkaar viel.
kubik bleef niet omdat den haag het geld daar niet voor had zo ook voor bulykin.

ga weer niet honderd shouts over dit onderwerp beantwoorden was voor de laatste twee een geld kwestie en voor de eerste twee een teleurstelling net als voor Toonstra en dereijk.
ja en als je door moet pakken moet je ,je knip pakken maar hadden er wel 15.000 man op de tribune gezeten en meerdere sponsors waaronder misschien wel een grote dus wat is wijsheid.

wordt een beetje moe van de verhalen dat spelers niet wilde ADO heeft gewoon te lang gewacht en hadden het geld niet zo simpel als wat.
als je niet investeert kan je ook niet groeien ook dat is zo simpel als wat
HET LIJKT NET EEN BEDRIJF
Daar geef je toch zelf ook al een belangrijk antwoord: ze hadden het geld niet om te investeren. Met geleend geld investeren dan? Daar zijn heel veel mensen (en bedrijven en clubs) aan kapot gegaan. Nogmaals: die spelers waar we zogenaamd in hadden moeten investeren zijn bij hun volgende clubs door het ijs gezakt - op een jaartje Buly (invalbeurten 020) en Immers (goals eerste seizoen 010) na.

Het is achteraf bezien dus gewoon verstandig dat er geen miljoenen geïnvesteerd zijn in Derijck, Bulykin, Kubik (belachelijke vraagprijs van Ling), Immers, Verhoek, enz. Dat had je er nooit meer uitgehaald, de boel was misschien net iets minder snel ingestort alleen.
Kijk naar Rado en Ammi, Mitchel Piqué: ze hebben allemaal gewoon een jaar heel mooi gepiekt, daarna was het over en uit. Alleen met Toornstra gaat het nu nog goed. Leeuwin houdt zich knap staande.

Derijck, Immers en Verhoek moeten ook achteraf gewoon blij zijn dat ze een stapje omhoog konden maken (ook financieel) want heel eerlijk gezegd zijn het hele matige spelers voor dat stapje omhoog. Het bewijs zien we wekelijks. Het is zo jammer dat veel voetballers niet tevreden kunnen zijn met hun grote status bij een kleinere club. Als je toch spelbepalend bent bij zo`n club, geniet daar dan lekker van.
0
Donderdag 28 november 2013 om 16:28 uur

K.B

haagse-Dick schreef:

ik zal wel weer 1 van de weinigen zijn, maar ik ben er niet gerust op zondag en ben bang dat we niet gaan stunten. Met de huidige vorm van ons zal dit niet gaan lukken AMEN
Het is helemaal niet raar dat je zulke wedstrijden verliest. De continuïteit is ver te zoeken. Met verassende overwinningen tegen Vitesse, NAC en Twente wordt de laatste strohalm gegrepen.

Maar als je daarna notabene tegen Zwolle (6-1), Roda (0-4) en GAE (2-1) verliest schiet je er geen reet mee op. Eerlijk gezegd verwacht ik een redelijk andere selectie volgend seizoen, met uiteraard een andere trainer.

Kanon, Tira, Gerth, Aalberg, Gouriye, Meijers en Kramer gaan volgend seizoen de bepalende spelers worden en gaan brengen wat ze moeten brengen, daar ben ik van overtuigd!
0
Woensdag 27 november 2013 om 06:29 uur

Victor

070 schreef:

Het probleem is ook niet dat hij het vindt, maar dat hij het zegt.
Je weet toch hoe het gaat bij interviews. Een interviewer stelt een vraag en de geïnterviewde geeft antwoord. Dus jij hebt liever dat iemand zegt wat je wilt horen dan iemand die eerlijk is.
0
Dinsdag 26 november 2013 om 07:27 uur

ADODENHAAG

teeg28 schreef:

ik blijf erbij cabral lekker naar hbs wat een kut voetballer .

wormgoor verhuren of verkopen derijck terug halen .

volgende week win je gewoon van 020 let maar op
Ik vind ook dat wat Cabral betreft de kinderhand hier snel gevuld is. 2 voorzetten die aankomen is genoeg om bij ADO DH te voetballen. Ik denk dat ik het ook wel voor elkaar krijg om in 90 minuten 2 ballen voor de goal te krijgen. Als we tevreden kunnen zijn met die wedstrijd van vandaag, al creeëren we prima kansen, dan zal je echt tot het einde van het seizoen op de plekken 14 t/m 17 spelen. En ikzelf hoop dat we een keer 3 wedstrijd achter elkaar er een leuke pot van kunnen maken. Eerlijk is eerlijk, hoeveel spelers van FCU in de basis kenden ze hier op de box??
0
Zondag 24 november 2013 om 18:58 uur

jajoh

Mike schreef:

Na iedere nederlaag komt hier weer die discussie over Steijn weer op gang. Had ik vanmorgen hier al geschreven en hoef ik mezelf niet voor op de borst te kloppen, dat snapt iedereen.
Hoezeer ik Steijn respecteer maar geen geschikte trainer voor deze groep vind vraag ik zijn aanhangers nu eens serieus hoe ver je het moet laten doormodderen en wat er nu dan wél moet gebeuren. Dat zijn aanhangers hem 3 maanden geleden nog een kans wilden geven kan ik begrijpen, maar nu we 3 maanden en maar 3 overwinningen verder zijn wil ik wel eens weten hoe nu verder.
Het is bijna winterstop....

Maar eerlijk is eerlijk , de eerste helft vond ik ons helemaal niet slecht spelen. Op die twee tegengoals na dan.
0
Zondag 24 november 2013 om 18:22 uur

Advertentie

Kees

Dat wordt morgen een makkelijke 1-3 overwinning. Kijk morgen vanuit een haagse bar in Spanje dus dat gaat geluk brengen.

Die Piet Jansen is wel lekker open en eerlijk in zijn commentaren. Je kunt merken dat die man niet onder wat voor druk staat of wat dan ook. Wrs. al redelijk binnen zodat ie zich geen zorgen om zijn plekkie behoeft te maken.
0
Zaterdag 23 november 2013 om 10:27 uur

Peppie

070 schreef:

Even iets heel anders, ik ben blij met de manier waarop Piet Jansen zich in de pers manifesteert. Eerlijk en open. In VI geeft hij zelfs credits aan Driebergen voor het wegwerken van een deel van het tekort. Daarmee laat hij zien dat het niet zo`n egotripper is als veel voorgangers. Hulde.
He-le-maal mee eens! Rond de zaak met het veld was hij ook eerlijk en duidelijk.
0
Vrijdag 22 november 2013 om 14:02 uur

Nu online

Fido, ADO079, Langebach2, rien1, jbdh, Eeuwig Den Haag, Rob2002, Superjantje, Advocado, opper, RickZ, GS, Ronaldo, Adonees, FC Den Haag!, MichelAdamsMatje, James, Ftuur, Alle ballen op Jort, vakkiel, ADO73, lernst, LemonHaze, kojak1, DHFC070, Sapperderflap, KR96, RemcoOnX, Teeg070, DH070, Madmax, FFL, ton, Oldtimer o, KvR, Haagsekoerd, superfcdenhaag2 en 255 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 247
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5