Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 247
Volgende pagina

JB

Since that date, we have invested close to € 20 million, not only to obtain the shares, but –
more importantly – to make sure that ADO can compete successfully in the Eredivisie.

Hui Wang
United Vansen

aan SSO:
aankoop ........................................8.000.000
boete ............................................2.000.000
........................................................................10.000.000
aan de club:
1e agiostorting................................1.500.000
2e agiostorting................................1.900.000
door rechtbank gedwongen storting ..1.800.000
+ boete rente....................................500.000
..........................................................................5.700.000

Totaal................................................................15.700.000

Wang heeft vast een Chinees rekenmachientje...

Was van de rest wat hij gezegd heeft ook maar drie kwart uitgekomen....
0
Donderdag 22 juni 2017 om 22:01 uur

jamesjones

H@@GenEES schreef:

Niet als er afgesproken is dat ADO het onderhoud zou doen voor lagere huur, ook dat is aangestipt.
Het onderhoud staat in de begroting voor 2018/2019. Dus duurt nog even. En anders vast nog een rechtzaakje
0
Donderdag 22 juni 2017 om 19:57 uur

barney070

Leiden schreef:

Je mag hopen dat komend seizoen esn hoop punten worden gehaald, want je krijgt geheid aftrek van de KNVB wegens financiele tekorten. Zie het somber in nu gemeente de club los laat. Ben van mening dat UVS ADO altijd heeft gezien als een sterfhuis om in China goeie sier te maken en daar subsidies te krijgen voor lokale projecten. Het interesseert die Chinezen geen ruk of we failliet gaan of niet op de lange termijn.
Als de Chinesen er geen reet om geven waarom zouden ze dan weer 4 miljoen over maken dit seizoen?
Omdat het masochisten zijn die graag geld zien verdampen?
Lijkt mij niet. Er zal vast en zeker meer gebeuren achter de schermen als wat voor ons bekend is.
0
Donderdag 22 juni 2017 om 18:52 uur

Bolskie

Aad schreef:

Nou @Petah, je hebt je zin. En nu direct niet janken wanneer het helemaal fout gaat en je de club die ooit van ons Hagenezen was bij de faillissementen in de krant ziet staan.
En jij niet op de stoelen of banken staan wanneer de chinezen t wel voor elkaar krijgen op vast linkerijtje te gaan spelen en af en toe europees voetbal halen??
0
Donderdag 22 juni 2017 om 15:23 uur

FC Den Haag!

Gaat de gemeentevergadering vanavond vast niet meer door. Nu nog afwachten of de KNVB de begroting goed gaat keuren.
0
Donderdag 22 juni 2017 om 15:06 uur

grijze gek

DHFC070 schreef:

Achterstallig onderhoud? Ze bedoelen waarschijnlijk dat het stadion nooit is afgebouwd.
Verder gaat de soap maar door en door.
Positieve nieuws is dat we de eerste versterking binnen hebben met een contract voor 4 jaar en transfervrij. Ik ben er blij mee in ieder geval.
Oke oke, ik neem de eerste thuis wedstrijd wel een schroevendraaier mee en ga mn eigen stoel wel vast zetten
0
Woensdag 21 juni 2017 om 23:35 uur

Tikki Takka

Bolskie schreef:

Ja maar dan moeten zij wel die mogelijkheid hebben omdat te kunnen bewijzen, dat lijk mij niet te kunnen lukken door tekens tegen gewerkt te worden.. En vind in deze kwestie de gemeente wel de laatste mag zijn die nu tegen moet werken, die zijn hoofdverantwoordelijke van deze hele chaos. Die hebben gewoon al die tijd liggen slapen
Precies, de gemeente profileert zich nu, met de steun van VI, als de hoeder van de club, maar laat vooral achterwege dat ze zelf de bron zijn van deze zooi.

Toen Kallen de boel aan UVS verkocht hadden ze `effe geen tijd` nader onderzoek te doen naar de overname hoewel het bijna een jaar heeft geduurd voordat de overname definitief een feit was.

Donderdag staat ADO weer op de agenda in de gemeenteraad en zal iedereen het vast met elkaar eens zijn dat de plannen van ADO gestopt moeten worden met de schreeuwers van Hees (PVV) en de Mos weer voorop.

Wat een farce die gemeente en gemeenteraad!
0
Woensdag 21 juni 2017 om 09:59 uur

DHFC070

Ieder jaar een miljoenen lening uit China, zal Manders dat bedoelen met de eigen broek ophouden? Wat is die man toch aan het liegen en bedriegen valt compleet door de mand.

Volgens mij gaan we rechtstreeks op weg naar de Wigt-jaren. Dure oude spelers contracteren die op papier een versterking zijn. Maar vervolgens erg tegenvallen en je nog 3,5 jaar aan een zeer duur contract vast zit.
0
Woensdag 21 juni 2017 om 07:33 uur

Advertentie

gillah

Bolskie schreef:

5 of 6e begroting van Nederland ben benieuwd.
Kan t niet zo zijn dat uvs gewoon jol en Deetman weg wou werken omdat ze alleen maar aan het tegen werken waren in de hoop dat wang ze aandelen voor een appel en een ei wou weg doen, en dat die knupe en have daar doorheen keken en gewoon onafhankelijk er na hebben gekeken dat er wel fouten zijn gemaakt van beide kanten maar dat wang wel de juiste bedoelingen heeft en hun dat gewoon op alle manieren probeerde tegen te houden?

Ik weet niet wie of wat je nu allemaal moet geloven maar heb nu wel zoiets van het is nu eenmaal zo, hij doet ze aandelen niet weg laat die chinezen maar schruiven als hun het voor elkaar krijgen dat we wel gaan mee draaien hoor je niemand meer.. Je kan veel zeggen over chinezen maar geld verdienen en zaken doen kennen ze wel... Die knupe en have zijn namens de Ondernemingskamer aangesteld en dus onafhankelijk zou je zeggen als dan blijkt dat uvs heel de boel oplicht hoe kunnen hun zich ooit dan nog ergens vertonen of is dat te kortzichtig gedacht?
Als je United Vansen nu hun gang laat gaan heb je over drie jaar een schuld van 12 miljoen bij een derde chinese partij waar je nu nog helemaal niks vanaf weet. En waarvan, volgens Jol en Deetman, nog niet eens vast ligt wat het rentepercentage is en op welke manier dat geld moet worden afgelost. Kortom, laat UVS nu hun gang gaan en het wordt de ondergang van de club. Dan krijg je een schuldenlast waar je nooit meer uit komt.
0
Dinsdag 20 juni 2017 om 23:25 uur

Bolskie

ADO Den Haag heeft deze week zijn begroting voor het seizoen 2017/2018 ingediend bij de KNVB voor volgend seizoen. Dat had de club reeds moeten doen voor vorige week donderdagnacht 00.00 uur, maar de club heeft lang gewacht tot de gemeente Den Haag zijn goedkeuring zou geven. Tevergeefs. Ook de zesde conceptversie van de begroting werd afgekeurd.

Hoewel HFC-voorzitter Michel Santbergen zich vorige week nog uitsprak tegen het voornemen van de leiding van ADO Den Haag om met een miljoenenlening de begroting sluitend te maken, heeft de amateurclub (die een bijzonder aandeel bezit) zich inmiddels wel akkoord verklaard met de voorgestelde cijfers.

De gemeente houdt wat steviger vast aan zijn principes en heeft een aantal essentiële vragen naar aanleiding van die begroting en een statutenwijziging die daar aan vastgekoppeld is:
- Waarom is de begroting zo ongelooflijk omhoog gekrikt tot de vijfde, zesde begroting van Nederland, terwijl die status helemaal niet past bij club?
- Waarom geen begroting die past bij een middenmoter in de eredivisie en waarvoor geen Chinese lening nodig is om de begroting sluitend te maken?
- Waarom wil de club geen goede onafhankelijke controle die hoort bij een bedrijf?
- Waarom was het volgens het Businessplan in het belang van ADO Den Haag dat Wim Deetman als commissaris aftrad?

Het zijn vragen waarop ook commissarissen Wim Deetman en Martin Jol geen antwoord op kregen en wat ook direct en indirect te maken had met hun aftreden van vorige week. Deze week publiceert Voetbal International de ontslagbrief van vier pagina`s van beide commissarissen en wordt uitgelegd waarom de gemeente Den Haag zijn goedkeuring weigerde te geven aan zes (!) verschillende conceptbegrotingen voor volgend seizoen.
Daarbij speelt bijvoorbeeld ook een andere factor een belangrijke rol: de herkomst van het geld. Waarom wordt het geld van United Vansen niet gewoon uit China overgemaakt maar is het afkomstig uit Hong Kong waar de Chinese regering geen controle heeft? Het is een vraag waarop geen antwoord is gegeven.
0
Dinsdag 20 juni 2017 om 21:29 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 147 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 247
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5