Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 248
Volgende pagina

Wahter

DHFC070 schreef:

De zaakwaarnemers draaien in ieder geval weer overuren in de hoop om hun paar procentjes (half)jaarlijkse commissie weer op te strijken. Mag hopen dat we er een keer niet intrappen en het geld wat er niet is lekker in de zak houden en ook na een overname. Jarenlang wanbeleid en problemen voor je uitschuiven zorgt ervoor dat je vroeg of laat hard moet saneren. De eerste stappen daarvoor zijn gezet maar men is er nog lang niet dan maar een keer rechterrijtje eindigen in de KKD.

Ben benieuwd hoeveel spelers er nog op proef gaan komen met dat gebeurt van de zaakwaarnemers. Eigenlijk gewoon mensenhandel wat door iedereen wordt gedoogd.
Ja en in mijn ogen staat ADO op een lijstje waar de zaakwaarnemers altijd terecht kunnen. Zeg nou zelf, welke huurspeler heeft wat toegevoegd aan het elftal de afgelopen jaren.
Wat Jol in gang heeft gezet, jonge gasten halen, moet worden doorgezet.
Besuijen, Kemper, Catic, Seedorf, Steijn, Amofa kunnen ons gewoon geld opleveren en zijn gewoon talentjes die alleen maar beter worden.
Het baart me daarom veel zorg dat we toch weer met een Elia en Antonia bezig zijn. Antonia zou nog wel wat toevoegen wellicht maar steek je geld nou eens in talenten.
Meijers weg, hup Mulder de kans geven met een goedkope optie (proefspeler) erachter.
0
Woensdag 25 augustus 2021 om 09:41 uur

Superjantje

DH070 schreef:

Dat telt gelukkig niet mee voor een periode titel, daar blijven die punten wel geldig 😬
? Staat dat ergens in de reglementen? Punten weg =punten weg toch?
0
Dinsdag 24 augustus 2021 om 11:02 uur

Tommy

purnie&pino schreef:

Ajoh Reijntjes hoopt binnen 2 weken witte rook 🤣 dus komt wel goed hahaha
Over 2 weken is het al begin september mag je alleen nog maar transfervrije spelers halen. En daar zijn de meesten al weg. Dus ja
0
Maandag 23 augustus 2021 om 14:07 uur

ghostdrift

ADODENHAAG schreef:

Is die jongen jouw neefje
het verwonderd mij dat niemand iets ziet in Bodan Lazic maar hij gewoon mag blijven trainen bij ADO een Randy Wolters word geeneens toegelaten en andere zijn binnen 1 week al weg heeft hij toch wel indruk gemaakt lijkt mij
0
Zondag 22 augustus 2021 om 23:07 uur

Bolskie

daveadodh schreef:

Ja precies
Je kan het wel willen. Maar Sparta is niet gek je gaat toch geen transfersom betalen voor meijers. En ook gezien ado zijn situatie kunnen ze geen risico nemen in de hoop dat iemand een transfersom voor hem zou betalen. Te duur salaris voor ons en scheelt enorm op de koste wanneer hij weg zou gaan. Win win situatie
0
Zondag 22 augustus 2021 om 17:02 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

ghostdrift schreef:

zijn er nog be richten naar buiten gekomen of Boban Lazic een contract krijgt bij ADO
Geen idee. Maar heb het idee dat zowel Lazic als George weg zijn.

De transfermarkt is nog 9 dagen open. Ik verwacht dat er nog wel wat gaat gebeuren. Zowel ingaand als mogelijk spelers die nog vertrekken.
0
Zondag 22 augustus 2021 om 14:49 uur

ikke_adofan

Zal er echt geen betere keeper dan Koopmans te vinden zijn. Hij wilt toch eigenlijk weg. Maar waar hebben we het over, op KKD-niveau en Koopmans kan niet mee...

Dit is helaas de 1e nederlaag en niet de laatste maar ik hoop dat Brood met een vaste opstelling en speelwijze gaat spelen. Daar worden alle spelers beter van.
En dat er wat bij moet, is wel duidelijk maar aub niet ouder dan een jaar of 25-26, die kunnen eventueel nog wat opleveren.
0
Zaterdag 21 augustus 2021 om 10:15 uur

Bollie74

gillah schreef:

Oneens. Ik vind dat Brood het knap doet, alle onrust buiten de groep houden. Er staat tot nu toe elke keer een gemotiveerde groep. Hoe makkelijk is het nu om te denken `het heeft allemaal toch geen zin`?
De jonge jongens strijden er hard voor en je kan moeilijk verwachten dat ze ADO kampioen gaan maken. Waarom nu zoveel negativiteit.

Zolang er niet snel een nieuwe eigenaar komt, moet je het doen met dit team jonge gasten. Breinburg valt weg en dan valt een stuk ervaring weg uit je elftal die nu niet op te vangen is.
0
Vrijdag 20 augustus 2021 om 22:58 uur

Tommy

DHFC070 schreef:

Wat een rare shout met een vervelende ondertoon.

Je hebt duidelijk mijn shout die je quote niet goed gelezen. Haal in die shout namelijk helemaal niks aan over mensen die al dan niet de overname frustreren. Heb het enkel over de eindverantwoordelijk voor dit hele debacle (UVS) en de gemeente die niet tot huurverlaging overgaat wat ik heel goed kan begrijpen. Natuurlijk mag je het met mijn zienswijze eens zijn of niet.

Wat jij aanhaalt over Reijntjes en v.Steenis valt moeilijk te beoordelen vanaf de zijlijn. Dat een Ruud, Jacco en Rico dit aanhalen en schermen met bewijzen hiervoor vallen voor mij nog steeds onder de noemer stemmingmakerij en lobbyen zolang het niet naar buiten wordt gebracht, iedereen was toch zo voor transparantie?

Overigens begrijp ik goed de machteloosheid bij de supporters want die onderschrijf ik ook. Daarom juich ik initiatief vanuit supporters wel degelijk toe mits het enigszins fatsoenlijk gaat. De druk op verschillende manieren opvoeren kan een proces versnellen en het heeft onderhand wel lang genoeg geduurd.

@Law, zijn jullie gekend in het statement van de supportersvereniging, FCDH en Fansupport?




Je heb gelijk dat ik op een heel klein stukje van je shout reageerde.
En dat het meerendeel van je shout ergens anders overging.
Dus sorry daar voor.

Als jij het statement van vandaag goed leest en dat heb je ongetwijfelt gedaan. Dan weet je dat dit ook namens het HSC verstuurd is. En dat ze zich dus aansluiten bij dit statement.

Iedereen moet lekker geloven wat hij of zij zelf wil.
Er zullen hier vast mensen zijn die mensen kennen binnen de club.
Maar ik geloof dat de overname van de club allang rond had kunnen zijn als de sta , hfc , rvc zich veel eerder afhankelijk hadden opgestelt.
En hadden begrepen dat z de club moesten verkopen en zelf moesten vertrekken.

Maar ipv dat te doen hebben ze de mogelijkheid onderzocht om de aandelen zo weg te zetten dat ze zelf kunnen blijven zitten.
Zelfs nadat ze zelf op de site hun positie aangeboden hadden bleven ze intern zoeken naar oplossingen om te kunnen blijven zitten.
Dat mag je geloven of niet geloven maar is wel waar.
Nu zijn de supporters groepen op een punt dat ze ze gaan helpen om te vertrekken.

0
Donderdag 19 augustus 2021 om 16:26 uur

Bolskie

JB schreef:

Het zeiken gebeurt vooral buiten deze shoutbox, door mensen die beweren namens de supporters van FC Den Haag te spreken.

En die van toeten noch (nu wel met ch) blazen weten als het gaat over de processen waar je doorheen moet bij de verkoop van een bedrijf.

Het gaat niet om een verpapuperd etage in Spoorwijk of Laakkwartier, die je met een paar Polen en wat gipsplaten kan opsplitsen naar 2 "appartementen".
Om je vervolgens "geschoffeerd" te voelen als je daar op gewezen wordt.

En namens welke supporters spreken zij trouwens?
Voor veruit de meesten hier op de box niet in ieder geval.
😂 dat is 5 man, hier op de box dus hoe bedoel je, veruit de meeste?

Over iemand gesproken die het vaak “beter” denkt te weten. Hoor jij zeker zelf bij. (Neemt niet weg of je dat ook daadwerkelijk heb of niet)
0
Donderdag 19 augustus 2021 om 13:26 uur

Nu online

Lellow, viarijn en 81 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 248
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
1-1
24 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
2 mei 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 36 - 79
2 Excelsior 36 - 71
3 ADO D.H. + 36 - 67
4 FC Dordrecht 36 - 65
5 SC Cambuur 36 - 65
6 Graafschap 36 - 59
7 Telstar 36 - 58
8 FC Emmen 36 - 53
9 Den Bosch + 36 - 52
10 Roda JC 36 - 49
11 FC Eindhoven 36 - 48
12 Jong AZ 36 - 46
13 Helmond Sp. 36 - 46
14 VVV-Venlo 36 - 41
15 MVV Maastr. 36 - 37
16 TOP Oss 36 - 36
17 Jong Ajax 36 - 35
18 Jong PSV 36 - 27
19 Jong Utrecht 36 - 20
20 Vitesse -39 36 - 1