Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 249
Volgende pagina

Leidse ADO-fan

Wij kunnen als buitenstaanders alleen maar een oordeel geven over wat in de pers geschreven wordt, informatie die vaak ook nog gebaseerd is op halve waarheden en vage geruchten.

Blijft het feit dat ADO als misschien wel de moeilijkste BVO van Nederland wordt beschouwd. Het grote verloop van het aantal directeuren in de laatste 10 jaar is natuurlijk ook niet helemaal toevallig.

De Haagse jongens met poen zijn altijd met grote woorden en prachtige plannen op de achtergrond aanwezig maar tot daadwerkelijke actie komt het nooit.

Dat is de andere kant van de Haagse Bluf, een hoop lucht dus.

De lijfspreuk van ADO zou net zo goed kunnen zijn (omgekeerd gepikt van de buren uit Rotterdam) :

GEEN DADEN, MAAR WOORDEN!!
0
Maandag 27 februari 2017 om 11:54 uur

Kees

grijze gek schreef:

Ja ?? What`s new?? sinds 1905 al een kolere zooi
Bron: De Haagse Voetbalhistorie/zie de site.

Voor de jonkies hier op de box die het ontstaan niet hebben meegemaakt:

Het ontstaan van de H.s.v. A.D.O.

Met straatvoetbal aan de voet van de Haagsche Toren daar is het allemaal kort na 1900 begonnen. Op het gruis van het Kerkplein bedreven buurtjochies de voetbalsport. In feite was voetbal toen der tijd een elitesport. Nadat in 1879 de eerste voetbalclub in Nederland was opgericht (Haarlemsche Football Club) verrezen ook in Den Haag al ruim voor de 20e eeuw clubs als HVV, HBS en Quick. Het moest er maar eens van komen en één van het voetbal zo gepassioneerde jochie Jan H.van Gulik benutte het café ‘Het Hof van Berlijn’ aan de Papestraat 32 te Den Haag, dat eigendom was van zijn vader, om een bijeenkomst te houden voor alle buurtjongens. Zo geschiede dat op 01-02-1905 een voetbalclub werd opgericht. De jongens van het “Kerkplein” besloten om Theodorus van Zee te kiezen als voorzitter, C. Wezenberg als secretaris en J. Rooymans tot penningmeester. Bij deze oprichting prijkten er 18 namen op de ledenlijst. De contributie werd vastgesteld op 10 cent voor werkende leden en 5 cent voor ondersteunende leden. Over de naam van de nieuwe voetbalclub was men nog niet uit. H(aagsche) V(oetbal) V(ereniging) bestond al en menig club had haar naam aan een Griekse of Romeinse mythologie ontleend. Uiteindelijk werd het “Alles Door Oefening” kortweg ADO omdat deze naam zo lekker in de mond lag.

De nieuwe voetbalvereniging werd omgeven door symboliek! Hoe mooi was wel niet de verbondenheid van ADO met de eigen stad met de oprichting precies in de schaduw van de Haagsche Toren. De eerste levensjaren voetbalde ADO overigens in een wit shirt en een rode broek. In het eerste seizoen (1905-1906) werd ADO ingedeeld in de 3e Klasse van de Haagsche Voetbal Bond en onmoette daarin; DVV 2, Concordia 3, HBS 5 en HVV 4. ADO ging voetballen op het Malieveld en na die allereerste acht wedstrijden eindigde ADO op de 3e positie, niet slecht voor een beginneling.

Op de site nog veel meer leesvoer.
0
Zondag 26 februari 2017 om 18:48 uur

Kees

Waht schreef:

Tuurlijk hoort ADO niet op kunstgras te spelen maar van enig beleid is na vd Kallen weer geen enkele sprake meer. De geschiedenis herhaalt zich.
Wang vraagt een jaar lang om een beleidsplan, vervolgens vraag de algemeen directeur wat de plannen van Wang zijn.
We hebben geen geld, sponsoren lopen eeg of betalen niet, stevenen af op enorme tekorten, staan gewoon op degradatie positie en hebben totaal geen plannen om structuur aan te brengen want de incapabele figuren die het bepalen blijven aan het roer.

Maar wat is het onwaarschijnlijk stil op Zuid, en in China en Knupe en Ten Have. En Slash, en Haagse Dick
0
Zondag 26 februari 2017 om 18:31 uur

H@@GenEES

Goede wedstrijd gespeeld, gelukkig was Feyenoord niet een incident, Bakker die ik met man en macht vergruist heb was voor mij de beste man aan Haagse zijde en Beugelsdijk was weer de slechtste man.

Op naar Utrecht voor een puntje
0
Vrijdag 24 februari 2017 om 21:55 uur

grijze gek

Rossi schreef:

Stoer.

Maar nog steeds geen antwoord op de vraag wat er mis is met de Legia liedjes?
Ik hoor ze wel (Ben niet doof) maar versta er geen reet van, geef mij maar haagse liedjes !!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=ff_09VpT_fE

Ga lekker in polen wonen Rossi Règâh en pleurt op met die oost blok zooi
0
Woensdag 22 februari 2017 om 18:09 uur

grijze gek

Lopen al wat aardig Poolse (schilders) supporters in de haagse binnen stad,
zag daarstraks een ploegie met 2 ME busjes er achter aan rijden, werden gecontroleerd bij het centraal station
Waren lieve Polen, mochten hun weg vervolgen nadat ze bijna in hum onderbroek stonden
0
Woensdag 22 februari 2017 om 14:31 uur

Kees

slash070 schreef:

O.a. de hogere juridische kosten zal niet worden gedicht door Wang Hu . . . zie je het voor je, zal wat zijn, de ironie.
Lekker naar Benemaldena? Strand is daar vanochtend compleet weggeslagen. Ook bij ons. Zie http://www.andaluz.tv/index_en.php

Stel je eens voor dat we de Juup ingaan met vier tweede teams. Dan blijven er dus 16 teams over die kunnen promoveren. Die gehele regeling is zo oneerlijk als de pest. Daarnaast wil men de eredivisie inkrimpen naar 16 teams met een versterkte degradatieregeling.

Met heel veel pech wordt het de komende seizoenen echt dramatisch. Moet er niet aandenken om op maandagavond naar ADO tegen Jong Utrecht te kijken. Wat een verschrikkelijk vooruitzicht. Ik hoor het Utrecht publiek al zingen en reken maar dat die het eerste seizoen met velen komen om ons te jennen. Zou andersom ook het geval zijn.

Of zullen al die Haagse weldoeners nu ff de poeplap trekken om een paar clubloze spelers nog binnen te hengelen? Die kans is net zo groot als .............. vul zelf maar in.

0
Dinsdag 21 februari 2017 om 12:40 uur

Kees

pollo schreef:

geen tickets via vakantieveiling!
Sorry, zijn inmiddels weg. Ook Haagse Dick is (eventjes) weg.
0
Maandag 20 februari 2017 om 18:44 uur

Advertentie

grijze gek

ADO Den Haag lijdt een verlies van 350.000 euro


DEN HAAG - ADO Den Haag heeft vorig seizoen een verlies geleden van 350.000 euro. Ook het financiële perspectief voor dit speeljaar is niet rooskleurig. Dat schrijft de Haagse wethouder Tom de Bruijn (D66, financiën) aan de gemeenteraad.

De aandeelhoudersvergadering van de Haagse voetbalclub heeft afgelopen donderdag het jaarverslag goedgekeurd, meldt De Bruijn.

Daaruit blijkt ook dat de prognose voor het huidige seizoen een negatief resultaat laat zien van ruim 3,3 miljoen euro. Dit wordt veroorzaakt door tegenvallende sponsorinkomsten, wedstrijdbaten en hogere juridische en personeelskosten. Het verlies wordt enigszins gecompenseerd door een storting van de grootaandeelhouder van de club, United Vansen. De Chinese eigenaar Wang Hui stortte recent 2,5 miljoen euro op de rekening van ADO.

Continuïteit gewaarborgd


Daardoor is is de onafhankelijke accountant van oordeel dat de continuïteit desondanks voor het komende jaar voldoende is gewaarborgd is, aldus De Bruijn. ‘Mede hierdoor is door de accountant een goedkeurende controleverklaring afgegeven en kon het jaarverslag worden vastgesteld.’

De gemeenteraad krijgt binnenkort meer informatie over de financiële situatie bij de club.

LEES OOK: ADO Den Haag uit acute financiële nood na betaling 2,5 miljoen euro door Chinese eigenaar

0
Maandag 20 februari 2017 om 18:05 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO even vaak bespot als gekoesterd
Achter de Haagse duinen is er altijd deining, ongeacht aan welke kant je staat.
Lees het nieuwsbericht
0
Maandag 20 februari 2017 om 12:34 uur

Nu online

HaagseRobin, pajam, Q0172, ADOZoetermeer, ADO079, Wahter, Tante Wil, Fido en 254 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 249
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2