Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: jeugd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 250
Volgende pagina

Bolskie

Bert schreef:

Holla had misschien gekund maar dat zal geen goekope jongen zijn.

Maar De Zeeuw? Jan hou op. Gedegradeerd met Nac. Heeft 2x gescoord tegen ons namens Nac maar heeft daar verder weinig laten zien.

Ik zag gisteren op tv dat De Zeeuw bovendien een eigen zaak is begonnen. Naar mijn idee is die gestopt.
Die zaak heeft die nu al een tijd maar hij is inderdaad gestopt.

Wie van hier volgt de jeugd redelijk goed? Hoe staat het daar eigenlijk met middenvelders. Lopen daar nog potentiele jongens voor het eerste?
0
Dinsdag 1 november 2016 om 20:22 uur

pajam

fcthehague schreef:

Laat hem nou eerst maar eens een paar wedstrijden zo spelen. Tot nu toe is het zijn tweede goeie wedstrijd. Verder is het tot nu toe nou niet echt een goeie keeper gebleken.

Maar vooralsnog maak ik me meer druk om het middenveld. Hoop ook echt op versterking daar in de winterstop, maar zal wel geen geld voor zijn. Ik zou bakker in ieder geval een jaartje verhuren aan go ahead ofzo. Jansen heb ok nog nooit wat gevonden. En gaat ook nooit wat worden.

Maarja twee middenvelder erbij gaat nooit gebeuren helaas
middenveld is al sinds het vertrek van achtereenvolgend Rado, Immers en Toornstra een zorgenkindje.

ik verbaas me al vanaf wedstrijd 1 dat El Mahdiou geen/te weinig kansen krijgt.

Spelers halen betekent verder wegzakken in de financiele moeras waar we blijkbaar in zitten, maar niemand houdt Petrovic tegen om jeugd de kans te geven!
0
Dinsdag 1 november 2016 om 08:32 uur

JB

Een oudere supporter schreef:

?
Vond hem gisteren goed keepen!
Ben jezelf aan de Ritalin?
Tja, kennelijk hebben die sukkels van Studio Sport dan die andere 17 reddingen van hem uit de samenvatting geknipt?
Was in de jaren 80 al zo, dat je op zondagavond op televisie een heel ander beeld van de wedstrijd kreeg als `s middags in het stadion....en altijd in het nadeel van ADO.

Met alle respect: hij heeft 5 ballen gehad, waarvan iedere keeper bij ADO tot aan de B jeugd toe er minimaal 4 ook van had gehad. En misschien die 5e ook nog wel, of in ieder geval wel een poging had gewaagd.

Setkus brengt geen enkele toegevoegde waarde t.o.v. de keepers die er al waren, maar staat wel de ontwikkeling in de weg van 3 hele grote keeperstalenten die onze club al rijk was.
En de tekortkomingen die hij op het vrijwel alle aspecten van het keepen heeft gaat hij op zijn 31e echt niet meer bijleren.
0
Maandag 31 oktober 2016 om 23:33 uur

Waht

marcellino schreef:

dus eigenlijk zeg je als duplan,havenaar,schaken,meyers,beugelsdijk,san roman,meinssner,trybull,becker er niet haden geweest dat we er het zelfde hadden voor gestaan want dat was dan de enige maniet geweest om ado zwarte cijfers te laten draaien.
had je alle hoop op bakker,jansen en kasteneer moeten zetten want de rest had echt veel minder geweest.kom op aad ben het met veel van je shout eens maar als de vorige aandeelhouder had gebleven waren we zeker van degradatie en dat hij donders goed in de gaten daarom moest het ook zo snel mogelijk verkocht worden.
nu gaat het ook niet goed maar er is een verschil wang laat ado niet bungelen want dat kost hem geld dus hij gaat ado weer geld toespelen.en dan maar hopen dat de spelers gaan voetballen en de toeschouwers het stadion weten te vinden want dat is toch gewoon het probleem toch niet wang.
en ja al had hij 6 top spelers gehaald dan is dat nog steeds geen zekerheid dat je het goed gaat doen kijk naar manu united toch aardig ingekocht maar leuk op plek .je aandeelhouder stopt tot nu toe elk jaar geld er in en meer kan je hem toch niet verwijten ,ja als je vast blijft houden aan zijn te grote dromen waar hij zelf ook op is terug gekomen gaat het jammer genoeg voor jou nooit meer wat worden want dat gaan we never nooit berijken niet met en niet zonder hem
Wil alleen even reageren op dat wang ADO niet laat bungelen.
We zijn nu bijna 2 jaar verder onder de vleugels van wang.
We zijn werkelijk geen meter opgeschoten eerder achteruit gegaan.
Al bijna 2 jaar zonder rvc. Td metgod ook al weg na een jaar. Wigt AD ook weg na een jaar.
We zijn al 2 jaar voor heel Nederland lachwekkend en op vele vlakken.
Geen voetbal visie. Slechte pr. Scouting is er niet. Jeugd loopt massaal weg.
Voor de zoveelste keer in twee jaar grote financiële problemen.
Sponsoren lopen weg. Publiek haakt af.
Al 1,5 jaar gezeik om een beleidsplan. Nu heeft de club er een gemaakt door Manders. 4 maanden later gaat Manders aan wang vragen om een heldere visie omtrent de toekomst. Lachwekkend of niet ?
Onder kallen zag je beleid en helderheid. Ook onder kallen zijn er directeurtjee gesneuveld omdat die met zijn geld gingen smijten. Wetzel Jansen enz. Daarom is kallen bijna alles zelf gaan doen omdat een goede AD of TD niet te vinden is geweest. We hebben nu weer een nieuwe die na 3 gewonnen wedstrijdjes denkt dat het stadion vol moet zitten. Het ontbreekt de club aan alles. We verkopen een spits voor 2 miljoen en halen van dat geld 3 oude spelers ipv 4 echte talenten. Het wordt nooit wat.
0
Maandag 31 oktober 2016 om 19:24 uur

muisie

waarom iedereen die Kanon zo op handen draagt is mij een raadsel.
Als rechtsbuiten van een tegenstander sta je al 1-0 voor als je ziet dat je tegen hem speelt.
Die jongen kan er werkelijk waar helemaal niks van. draait altijd de verkeerde kant op. kan alleen met links schieten en links is ook al niet best.
Maar goed, zo kan ik nog wel 3 of 4 spelers opnoemen die niet in het basiselftal horen te staan.

Dan nog niet te beginnen over de trainer. Die heeft er ook helemaal geen kaas van gegeten. eeuwig ruzie maken met de pers en Havenaar maar op blijven stellen omdat ie zijn vader al meer dan 20 jaar kent? van der Heijden verdient nu wel degelijk een kans in het 1e elftal. nieuw fris elan in de voorhoede zou geen misstaande keuze zijn. Duplan brengt ook te weinig veel te weinig. Op het middenveld zijn ze allemaal angstig en hebben de ballen niet om vooruit te spelen laat staan door te dekken wanneer de aanvallers een keertje doorjagen. Angsthazen van de bovenste plank. wedstrijden win je door risico`s in je spel te leggen en het is nu allemaal te soft en duidt op weinig creativiteit. Zet de jeugd er in el Mahdaoui hevel etc. Laat als trainer zien dat de huidige spelers niet brengen wat ze horen te brengen. gedraag je als trainer en dwing je spelers tot beter spel. En als je dat niet kunt of durft of het inzicht niet hebt om een wedstrijd om te keren als trainer zijnde hoor je niet in die functie te zijn bij een club als Den Haag. Als trainer zijnde moet je spelers beter kunnen maken, moet je ze slimmigheidjes meegeven en vertrouwen geven en vooral aan de jeugdige spelers. En aan ervaren spelers laten zien dat ie niet beroerd is om ze eens op de bank te zetten vanwege wanprestaties!
0
Maandag 31 oktober 2016 om 11:19 uur

Advertentie

Aad

gillah schreef:

https://mobile.twitter.com/thenff/status/792461812813950976

De selectie van Nigeria voor hun wedstrijd tegen Algerije met Kenneth Omeruo en....

Tyrone Ebeuhi! !
Leuk voor Ebeuhi. San Roman rechtsback en een verrassing uit de jeugd want Meijers is er voorlopig nog niet en Kanon zal ook wel voor zijn land moeten spelen.
0
Maandag 31 oktober 2016 om 11:08 uur

Bolskie

supporter-noord schreef:

Ja, Ashraf moet er zeker in, ff denken wie de tweede zou kunnen zijn.
Voor mijn part hevel gewoon jongen uit eigen jeugd. Meer mogelijkheden heb je niet toch of mis ik iemand over t hoofd?
0
Maandag 31 oktober 2016 om 00:30 uur

Dannyy

ADODENHAAG schreef:

Klopt, maar ik wil alleen zeggen dat een groot bedrijf niet een grote sponsor hoeft te zijn. Helaas..
Rabobank is de sponsor van de jeugd, maar dit zegt niet veel qua bedragen inderdaad. Alleen het contract met Basic Fit is wel beschamend laag voor een Eredivisieclub die de laatste jaren best vaak linkerrijtje speelt en steeds vaker positief in het nieuws komt.
0
Woensdag 26 oktober 2016 om 15:21 uur

Rossi

Daily Shorts schreef:

Zo ik ben weer thuis in Gouda ! Kwa resultaat een top avond ! Ook jodan boys door ! Hoop dat ADO en jodan boys elkaar loten !!!

De wedstrijd: eerste helft drama, becker slecht, havenaar slecht , marengo slecht en san roman (!) echt heel slecht!! De goal van Telstar begon bij hem ! Dekt veeeel te ver van zijn tegenstander! Totaal geen pit in de duels !

Marengo zo slecht, ebuehi moest alles doen links ! Je zag dat ebuehi dat zelfs zat werd einde van de wedstrijd !

Ebuehi wederom top wedstrijd ! Altijd basis !

En van der Heijden .... tsja ... wat een sloper !! Rennen sleuren jagen !!!!! Heeeeeeerlijk !!
Wat een genot olm naar te kijken !!!

Ok ok ga bier drinken !
Ebuehi top wedstrijd? Die man gaat zo dom zijn duels in dat doen ze bij de e-jeugd niet eens.

De tegengoal begon weer bij een fout van Beugelsdijk. Eerst iemand aanspelen die tussen twee man staat en daarna een kaats naar niemandsland. Als hij de bal direct naar rechts had gespeeld, San Roman stond helemaal vrij, was het ergste wat kon gebeuren een ingooi tegen.

Marengo is geen basisspeler. Die komt het beste uit de verf in de laatste 20-25 minuten als de vermoeidheid toeslaat.

Wat ook opviel was gezeik om mij heen op Havenaar, terwijl wanneer van der Heijden hetzelfde deed(onder een bal door lopen, bal een meter naast hem en gewoon blijven kijken, etc) niemand wat zei...

El Mahdioui was de beste. Die jongen brengt een hoop rust en voetbal en kan prima met links én rechts een bal spelen. Zie hem graag vaker in de basis.
0
Woensdag 26 oktober 2016 om 00:36 uur

Ron001

grijze gek schreef:

Je hebt volledig gelijk, die Havenaar kan momenteel helemaal NIKS meer!
Hij was gewoon lachwekkend tegen ajjakes, zelfs die 3 slidings van hem mislukte.
Geef v/d Heijden de kans zaterdag, met het liefst marengo er ook nog bij in de voorhoede iplv Becker.
Gewoon de opstelling van de eerste 3 wedstrijden gebruiken en hieruit de spelers die niet in vorm zijn wisselen en af en toe jeugd inpassen. Nu wel starten met v/d Heijden en becker op het bankie! (Als hij weer conditie heeft af en toe in laten vallen!! ,Tijdens de wedstrijd hoorde ik dat hij aan het kotsen was?? Ik moest werken en heb dit op radio west gehoord!)
Denk dat je dan ook geen president schept! (Wat in mijn ogen helaas met Becker is gebeurd!)

De diva`s moeten wel beseffen dat de plaats op de ranglijst ook bepalend is voor de bonus!! Ik zou als ado de eindstand als bonus laten mee tellen!!
Gewoon een idee?!
0
Vrijdag 21 oktober 2016 om 10:38 uur

Nu online

CrazieD en 330 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 250
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5