Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: genoeg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 252
Volgende pagina

Langebach2

morley schreef:

Volgens mij heb jij wel ingangen bij de club. Ga maar eens checken hoeveel geld er is gestort vanuit China.

Bij mijn weten is er 8 ton gevangen aan huur en is die opgegaan aan het tijdelijk aantrekken van 8 spelers en 3 trainers (incl. de huur van hun appartementen).
AZ bedankt!!! Als zij er niet waren geweest hadden we dat zooitje nooit gehad haha.

Laat Hamdi zo snel mogelijk oprotten. Wat een gek om zo`n trainer allemaal 4e rangs spelers te laten halen die nog niet goed genoeg zijn voor Quick Boys.

Op naar de keukenkampioendivisie met Steijn aan het roer. Die kan wel een elftal neerzetten. Een nieuwe technisch manager is noodzaak. Ik denk aan Harry van den Ham van Dordrecht of Peter Hofstede.
0
Zondag 1 maart 2020 om 10:31 uur

rd..

Ik vind het prijzenswaardig dat sommige nog steeds positief zijn. Dat meen ik.

Maar opnieuw iets gezien wat niet genoeg zal blijken voor lijfsbehoud en dan kan je alleen nog hopen op een wonder.

Dit hele seizoen is een kapitale fout. Van voor tot achter.
0
Zondag 1 maart 2020 om 09:04 uur

R.E.

gillah schreef:

Stel dat Fortuna en PEC elke week hetzelfde resultaat halen als wij en wij de onderlinge wedstrijden winnen. Eindigen we dan boven ze?
Logisch dat Pardew, Immers en sommigen hier hoog opgeven van Heracles in een poging om vooruitgang te bespeuren, maar de laatste uitoverwinning van Heracles was op 20 september. Dit was dus echt zo`n wedstrijd waarin een punt niet genoeg is ...
0
Zaterdag 29 februari 2020 om 23:51 uur

Kees

marcellino schreef:

Tegen emmen thuis 1 punt?
Bij Twente uit 0 punten die totaal uit vorm zijn.
Denk dat je minimaal 4 punten haalt uit deze wedstrijden
Uit de resterende negen wedstrijden kun je absoluut nog genoeg punten pakken om zelfs de nacompetitie te ontlopen.
AZ uit lijkt me te lastig. Feijenoord thuis heel misschien een punt.

De overige zeven wedstrijden kun je zomaar vrijwel iedere keer winnend het veld aflopen. Zo goed is de rest echt niet. Is echt nog van alles mogelijk.

Net als jij zie ik het niet somber in. We gaan het redden.
0
Zaterdag 29 februari 2020 om 22:10 uur

gillah

marcellino schreef:

In onze situatie.
Onze situatie zegt dat je op plek 17 staat en tegen je concurrenten moet gaan winnen en tegen de ploegen die ver boven je staat bonus punten moet gaan pakken.en dat doe je.

Over het niet scoren.kramer is laat gekomwn en boggle is laat gekomen
Jammer genoeg kunnen ze het niet alleen.wat pardew eerst wil is achterin zekerheid inbouwen.en als het een beetje staat een tweede spits er bij zetten.nou zijn taktiek werkt enigste wat nog niet werkt is dat je de kansen niet afmaakt.
Maar dat gaat echt veel gebeuren
Vul alvast maar in ADO fortuna 3-1 of 2 -1
Deze wedstrijd had je moeten winnen. Tegen Emmen, Fortuna, PEC en VVV ga misschien 10 punten halen als je het heel goed doet. Maar dan nog sta je er nu al minimaal 6 achter. Dus ook in andere wedstrijden moet je gaan winnen. Vandaag was daar een uitgelezen mogelijkheid voor. En is een gelijkspel helaas niet genoeg.
0
Zaterdag 29 februari 2020 om 21:42 uur

Advertentie

marcellino

gillah schreef:

Ik hink op twee gedachten. Aan de ene kant heeft iedereen echt keihard gewerkt vandaag en er alles aan gedaan om een resultaat over de streep te trekken.

Aan de andere kant blijkt ook nu weer een doelpunt maken zo ontzettend moeilijk voor deze ploeg. En als je dan tegen een ploeg speelt die van de laatste 9 uitwedstrijden er 3 gelijk heeft gespeeld en 6 verloren, is in onze situatie nu eigenlijk alleen een overwinning voldoende.
In onze situatie.
Onze situatie zegt dat je op plek 17 staat en tegen je concurrenten moet gaan winnen en tegen de ploegen die ver boven je staat bonus punten moet gaan pakken.en dat doe je.

Over het niet scoren.kramer is laat gekomwn en boggle is laat gekomen
Jammer genoeg kunnen ze het niet alleen.wat pardew eerst wil is achterin zekerheid inbouwen.en als het een beetje staat een tweede spits er bij zetten.nou zijn taktiek werkt enigste wat nog niet werkt is dat je de kansen niet afmaakt.
Maar dat gaat echt veel gebeuren
Vul alvast maar in ADO fortuna 3-1 of 2 -1
0
Zaterdag 29 februari 2020 om 21:14 uur

ADOHARRY

malle eppie schreef:

Man of the Match voor mij: Danny Bakker, 1 slechte bal op t einde maar voor de rest zeer solide passing. Als we op deze hand doorgaan verwacht ik direct lijfsbehoud. Come on The Hague !
Je naam zegt al genoeg... wat was die gozer slecht zeg. Tikkie terug, balletjes tekort, overal te laat... zet die baluta er maar weer in.
0
Zaterdag 29 februari 2020 om 21:09 uur

Red

0-0. Niet goed genoeg.

Nacompetitie.
0
Zaterdag 29 februari 2020 om 20:21 uur

Tommy

Red schreef:

Immers raakte die kans beter dan Bogle... dus niet 10x slechter.

Wel alletwee slecht, dat zeker wel.
Dke heeft echt al zn ballen ingelevert. Bogle doet nog is wat met een bal maar laat maae 0-0 is niet genoeg
0
Zaterdag 29 februari 2020 om 20:04 uur

Barend

slash070 schreef:

Klopt, maar zijn er zelfs nog meer hoor. Maar ondanks dat voor mij het rood/groene klassieke ADO tenue het mooiste is door de herinneringen is geel/groen van deze tijd. Daar is de jeugd nu mee opgegroeid, dus laat maar lekker zo. Met de officiƫle clubnaam en clubtenue/kleuren is al genoeg gerotzooid in het verleden.
Ja daar is iets voor te zeggen.
Maar in 1971 was dat ook geen bezwaar.

Wat ik jammer vind is dat die geschiedenis met Holland Sport - en wat dat voor gevolgen had - blijkbaar niet gedocumenteerd is. Nu weet alleen deze en gene nog wat er destijds heeft plaatsgevonden. Is er geen onderzoeksjournalist of andere liefhebber die die ADO-geschiedenis wil uitpluizen en boekstaven?
Er verschijnen ik-weet-niet-hoeveel `levensbeschrijvingen` van voetballers. Dus schrijvers (`onderzoekers`) genoeg zou je zeggen.
0
Vrijdag 28 februari 2020 om 13:53 uur

Nu online

Wahter, Swaber, Brian, ADO73, Alle ballen op Jort, Aad, Ano-Niem en 110 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 252
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1