Welkom in de shoutbox, gast
Haagse Daantje
Haagse Daantje
Zeo
Hoe de wedstrijd ook loopt gewoon achter de ploeg blijven staan, we hebben het nog altijd in eigen hand. Als je dat Omonia onder druk kan zetten gaan ze schoppen en dan zie k ze wel een rode kaart pakken.
Gisteren return Trabzonspor - Benfica, zelfde filosofie, zorg dat die gasten niet aan de bal komen en ze worden witheet en blind, binnen de kortste keren lopen ze te harken en komen ze in aanmerking voor een rode kaart.
trabzonsport had er gisteren wel 2 mogen krijgen.
0
|
Donderdag 4 augustus 2011 om 14:12 uur |
Prutser 070
Ik heb het gevoel dat het vanavond een feestje gaat worden..... en ik ben niet de enige met dat gevoel.
Hoe de wedstrijd ook loopt gewoon achter de ploeg blijven staan, we hebben het nog altijd in eigen hand. Als je dat Omonia onder druk kan zetten gaan ze schoppen en dan zie k ze wel een rode kaart pakken.
0
|
Donderdag 4 augustus 2011 om 13:48 uur |
Poemba99
Advertentie
Frans
Beste shouters,
De club ADO Den Haag is weer volop in beweging.....
Wat een geruchten en wat een onrust, niet bevoorderlijk voor
de voorbereiding op de komende wedstrijden......
Gistermiddag heeft iedereen weer zijn zegje kunnen doen toen
Maurice een bijeenkomst met de spelers heeft belegd.
Wat betreft spelers nog geen nieuws over verkopen / aankopen of verhuur / huur van spelers.
ADO Den Haag gaat in ieder geval Lex niet verhuren....
Timothy is voor komende zondag helaas geschorst naar aanleiding van de gele kaart in de laatste wedstrijd tegen Heracles.
En dan nu ook goed nieuws....:
Alle shirts en materiaal zijn vanmiddag afgeleverd bij de drukker
om.....de nieuwe SPONSOR erop te laten zetten.
Zondag spelen we met de nieuwe sponsor op de borst.
Helaas kan ik de naam nog niet geven omdat dan a. mijn bron in de problemen komt en b. ADO die uit commercieel oogpunt zelf naar buiten wil brengen, wat ik dan ook respecteer !
Groeten en keep cool boys !!!!
Frans
0
|
Dinsdag 2 augustus 2011 om 17:23 uur |
Uding
Aad
zie ik toch ineens dat dereijck geschorst is zondag!!
hoe gaat opgelost worden!!??
Ik dacht dat aan het begin van een nieuw seizoen alle gele kaarten zouden vervallen. Maar dan is het blijkbaar zo dat wanneer je in de laatste westrijd tegen een kaart aanloopt die een schorsing zou opleveren deze naar het nieuwe seizoen doorloopt. Dikke pech.
0
|
Dinsdag 2 augustus 2011 om 14:25 uur |
rien1
met dit team en een goede spits erbij kunnen we zeker bij de eerste 9 eindigen? dat moet ook het doel zijn dit jaar bij de eerste 9?ze kunnen het echt niet meer maken dat we om plek 15 gaan strijden
Daar kunnen ze inderdaad echt niet meer mee aankomen. Dat kost je werkelijk alles! ADO staat nu (nog) goed op de kaart. En ik zou haast zeggen dat we dat koste wat kost moeten vasthouden. Zal het geen top 5 betekenen, maar toch zeker wel het linkerrijtje. Bulykin is de belangrijke schakel.
0
|
Vrijdag 29 juli 2011 om 12:09 uur |
<FCDH>
Cyprus nieuwste zwakke schakel EU’
Laatste update: 29 juli 2011 11:19 info
Bekijk op de kaart .AMSTERDAM – Cyprus wordt mogelijk het vierde land binnen de eurozone dat een beroep zal doen op het Europese noodfonds. Wel zal die steun een stuk lager liggen dan die van Griekenland, Ierland en Portugal.
Foto: ANP Als Cyprus om steun vraagt, kan het land volstaan met een bedrag tussen de 5 en 10 miljard euro. Dat heeft de Belgische zakenkrant De Tijd vrijdag berekend.
daarom vroegen ze een ton voor de uitzending hahaha
0
|
Vrijdag 29 juli 2011 om 11:59 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |