Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: winst

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 253
Volgende pagina

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO met winst de winter in
ADO Den Haag heeft de eerste seizoenshelft afgesloten met een zege. De poeg van Maurice Steijn won thuis met 1-0 van NEC.
Lees het nieuwsbericht
0
Zaterdag 22 december 2012 om 22:30 uur

rien1

JP schreef:

Lex nep Hagenees, lekker douche met je Ado tattoo mafkees
Die is gelukkig nu wel totaal uitgescheten bij de fans. De enige winst van vandaag
0
Zondag 16 december 2012 om 16:30 uur

janjazz37

Kees schreef:

Hier op de box heeft Janjazz ze. Of die van gisteravond al germaakt zijn betwijfel ik.
Procedure t.a.v. verslag OGS-vergaderingen gaat worden:
Notulen worden in de e.v. vergadering aan de leden en directie voorgelegd; na goedkeuring openbaar gemaakt iddels een verslag.. Dit is overigens een vrij normale gang van zaken.
Werkt uiteraard ook vertragend; er wordt nog gezocht naar een vorm van communicatie met de supporters welke sneller is.
Bij voorbeeld door dat hier op het Forum te doen.
Gisteren o.a. aan de orde: Inrichting van het heldenplein. Vergunningen om daar bouwsels te mogen plaatsen, zijn verstrekt.
Er moet een ontwerp komen, en contact te worden gelegd met belangstellenden. De levering van al bestelde apparatuur voor de catering (koffiezet-machines) is vertraagd, en vergunningen voor aanleg sterkstroom-voorzieniingen nog niet binnen.
De container voor Fan-Support is slechts een tijdelijke voorziening; men is in onderhandeling over een grotere ruimte.
Hoewel de fiancieen niet direct tot de competentie van de OGS horen,
erkende Marco Esser (lid RvB) dat de kleine winst in het afgelopen boekjaar onstaan is door transfer-inkomsten. Als die er dit jaar niet
zouden zijn, is winst vrijwel onhaalbaar. Eigenlijk niks nieuws onder zon.
Hierbij laat ik `t even.
0
Donderdag 13 december 2012 om 23:37 uur

marcellino

Bert schreef:

De zes clubs met verlies
1. Vitesse -22.700.000 euro
2. FC Utrecht -4.296.699
3. NAC Breda -1.183.556 euro
4. SC Heerenveen -295.265 euro
5. VVV-Venlo -550.000
6. NEC -200.000 euro
7. PEC Zwolle -125.000 euro

De twaalf clubs met winst
1. PSV 27.674.000 euro
2. Ajax 9.666.000 euro
3. Feyenoord 6.542.000 euro
4. Roda JC Kerkrade 2.825.000
5. FC Groningen 1.400.000 euro
6. AZ 1.358.864 euro
7. FC Twente 1.000.000
8. Heracles Almelo 742.000 euro
9. Willem II 309.000
10. ADO Den Haag 55.000 euro
11. RKC Waalwijk 39.000 euro

ach Vitesse heeft hun waarde op het veld staan verkoop bonny en weg schuld.
utrecht heeft ook vier spelers die meer opleveren als 4 miljoen dus kan je ook wegstrepen
den haag daar aan tegen leuk de winst van 55,000
maar er is voor waarde voor misschien 2 miljoen weg gegaan dus deze hele berekening slaat nog kant nog wal
0
Donderdag 13 december 2012 om 20:06 uur

Beest

Kees schreef:

De laatste 699 shouts ben ik het met je oneens geweest. Echter ook ik moet je gelijk geven dat de losse kaartverkoop veels te duur is. De zogenaamde dagjesmensen komen vanwege deze hoge prijs veel minder.

Juist de dagjesmensen maken het verschil in de begroting en vergroten de mogelijkheid om extra spelers te halen.

Een vaste kern van ongeveer 8.000 man komt sowieso. Stel dat je 12.000 gemiddeld draait dan heb je extra inkomsten van 17 keer 4000 dagjesmensen. Dat zijn 68.000 losse kaarten extra en met kosten er vanaf misschien wel 1.000.000 euro extra omzet.
maar omzet en winst zijn twee verschilende zaken jongens
0
Dinsdag 11 december 2012 om 12:38 uur

Prutser 070

We hebben een betere ploeg dan PEC en dat zullen we morgen moeten waar maken. Je krijgt wel de kans om tegen ze te voetballen, want daar moet PEC het zelf ook van hebben. Ik ben wel benieuwd maar heb er wel vertrouwen in dat wij normaal gesproken winnen.

Mooie is dat we al redelijk veel punten hebben dus het geen degradatieduel genoemd kan worden, maar de onderste ploegen staan nog niet heel ver uit elkaar. Je kan met winst wel definitief afstand nemen van de onderste plekken, 22 punten uit 16 wedstrijden is gewoon prima.
0
Vrijdag 7 december 2012 om 23:37 uur

Advertentie

ADODENHAAG

langnek schreef:

verassende uitslagen in de juper leaque.
zal dat door de weers omstandig heden komen?

Denhaag is dus gewaarschuwd,pec heeft niets te verliezen.
dus gelijk van af minuut 1 er boven op zitten,en dat 2 x 45 min:lang.

geef het thuis pibliek nu eens waar het recht op heeft,een mooie maar vooral een strijd vaardig ado-denhaag!!!
Ik denk dat wij nu ook op een punt zijn gekomen dat er ook niet zoveel druk meer staat op de thuiswedstrijden, omdat iedereen erg weinig verwacht, of in ieder geval de mensen die ik spreek!! Ik denk een kleine winst in een matige wedstrijd.
0
Vrijdag 7 december 2012 om 23:26 uur

pmc

De operationele winst die ADO Den Haag afgelopen seizoen gemaakt heeft, is aanzienlijk hoger dan het uiteindelijke bedrag van € 55.000 die ADO Den Haag onlangs bekend heeft gemaakt. Dit bleek tijdens het gesprek dat hoofdredacteur van ELF Voetbal, Jan Hermen de Bruijn, onlangs had met het bekende gemeenteraadslid Richard de Mos voor een uitzending van ELF Voetbal TV.

Aanleiding voor het gesprek was een aantal vragen die De Mos namens de Groep De Mos heeft gesteld aan de Haagse gemeenteraad, omdat een flink aantal ADO-supporters niet alleen ontevreden is over een groot aantal zaken rond de club, maar ook bezorgd over de financiële toekomst van de club.

Hoewel tijdens het gesprek naar voren kwam, dat de operationele winst van mogelijk een half miljoen euro, die ADO Den Haag in het afgelopen seizoen gemaakt heeft, zo ruim was dat de club een aantal verliezen - onder meer door het faillissement van de cateraar en extra kosten van het Zuiderpark Stadion - meteen heeft kunnen wegwerken, blijft De Mos een bezorgd man. "Mijn zorgen zijn nog niet weg. De kleine winst die ADO nu gepresenteerd heeft, is geen reden om achterover te gaan zitten. Vooral de terugloop van het aantal seizoenkaarten blijft zorgelijk."

De Mos ergert zich ook enorm aan lakse houding van het Stadsbestuur aangaande het ADO-dossier. Het raadslid: "De afgelopen jaren heb ik talloze pro-ADO voorstellen gedaan, maar dit College weigert de geelgroene handschoen op te pakken. Daar baal ik van, want ADO heeft zoveel potentie. Een goed draaiend ADO is een visitekaartje voor onze stad. Daarom mag er best wat meer enthousiasme zijn vanuit het Stadsbestuur om relatief kleine dingen, zoals het verstrekken van vergunningen voor kraampjes op het plein voor het ADO-stadion ter verhoging van de sfeer, te realiseren"

http://www.elfvoetbal.nl/nieuws/233153_forse-operationele-winst-ado-den-haag
0
Woensdag 5 december 2012 om 10:00 uur

ADODENHAAG

Bert schreef:

Zoek maar eens op internet over die proef om Rotterdammers in de kassen te laten werken. Van de 300 werken er geloof ik nu nog 2 bij een kweker.

Polen werken over het algemeen veel harder dan Nederlanders omdat ze niet zoveel zeuren en minder luxe gewend zijn dan Nederlanders.
Bert je hoeft Polen niet altijd te verdedigen als er iets over langskomt omdat jij een vrouw uit Polen hebt. (Polen heeft de beste vrouwen van de wereld dat geloof ik zeker) Maar ik ken jongens die thuis zitten die heel graag dat werk van onze Poolse vrienden hadden willen overnemen. Al met al is het voor ons echt geen winst. Die werkgevers moeten maar 10% meer gaan inleveren.
0
Dinsdag 4 december 2012 om 12:43 uur

Francisco

lernst schreef:

Denk juist niet tegen pec experimenteren , zullen vol aan de bak moeten om 3 punten in eigen huis te houden
Juist!! Bij winst sla je een (behoorlijk) definitief gat met nummer 14 en lager.
0
Dinsdag 4 december 2012 om 07:38 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 338 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 253
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5