Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kaart

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 254
Volgende pagina

liefhebber

Bleek schreef:

Waar Frans het over heeft is de achtervang waar ik al eerder over heb geshout. Deze achtervang is nu echter uitgebreid. Dat wil niet zeggen dat FFF meer gaat betalen maar dat er nog een andere sponsor bij wordt betrokken welke samen hoofdsponsor zullen worden en zodoende de inkomsten voor Den Haag wat zullen verhogen..

 

Wanneer er voor 1 augustus geen andere grotere sponsor is binnengehaald zal deze variant gepresenteerd worden.

 

Inmiddels zijn alle skyboxen verhuurd en loopt de verkoop in de residentieclub hartstikke goed en is zeker rendabel. Zorgenkindje blijft de businessclub!

Hieruit kan ik toch niet anders opmaken dat Manders het niet zo geweldig heeft gedaan zoals door menig shouter wel werd verondersteld. Alle respect maar krijg toch de indruk dat dit niet de juiste man voor ado is.

Wat betreft de verhuur skyboxen en residentieclub hetvolgende. Businesclub is al jaren het zorgenkindje en zal nooit anders worden. Dit zit in de cultuur vd club verweven. Enige kanttekening is dat men nu bezig is met een beleid waarbij meer schade wordt aangericht dan dat men progressie boekt.

De businesclub bestaat al sinds mensenheugenis uit mensen met een groen/geel ado hart. Mensen uit alle lagen van de maatschappij die financieel iets meer ruimte hebben/hadden om van de beschikbare faciliteiten gebruik te maken voor een heerlijke voetbaldag(avond). Net iets meer (voor wat het iemand waard is) dan wanneer je alleen een sc kaart aanschaft. Gezellig een drankje en een praatje na de wedstrijd in een ontvangstruimte zeg maar. Hier betaald men dan ook iets meer voor.

Eerlijk toegegeven: het liep soms ook wel eens uit de hand en er zijn momenten geweest dat ook ik me wel eens af vroeg of zo'n stemming wel bijdraagt aan de positieve inslag van de beleidsbepalers om ado op (wat zij vinden) qua businesclub op een wat hoger niveau te brengen. Echter deze vorm van beleving hoort bij ado.

Net als de lange zijde ns die in het hele land bekend staat als lastige factor wanneer in het haagse bakkie gespeeld moet worden.

Net als de opkomende ado kids tribune. Goed gevuld en op eredivisie niveau luid aanwezig. Ga zo door!!! Wat is er mooier om met je kids lkkr in een wedstrijd te zitten met alle emoties en beleving die van het veld wordt verlengd naar de tribunes. Deze beleving hoort bij ado.

Net als de ludieke spreekkoren (loopt soms nog wel eens uit de hand!!) die in het bakkie zorgen voor de nodige dosis voetbalhumor. Is alleen nog maar in den-haag. Niet voor niets komen deze regelmatig in het nieuws (zie lopende procedure).

Waar ik naar toe wil?

Een aantal beleidsbepalers bij de club, zelf meestal in de residentieclub of box te vinden, denken het niveau (wat zij onder niveau verstaan) naar een ander plan te moeten tillen. Echter zoals hierboven al aangegeven: wat is niveau??? Jij, ik ,een kleine of grotere sponsor of opa met kleinkind????

Wat is niveau??? Directeur, manager, zzpr, koppelbaas,stratenmaker,magazijnmedewerker etc etc.

Welnu: door allerlei verhogingen €€€ van de sc, extra parkeergelden ipv een parkeerkaart bij de sc, kledingvoorschriften die per week wel/niet worden gehandhaafd. etc etc wil men het niveau opwaarderen. Hierdoor gaat men voorbij aan mensen die al jaren en jaren wat extra centjes over hebben/hadden voor een goede stoel, een ontvangstruimte, een drankje en stukje muziek voor na afloop vd wedstrijd.

Velen van deze lees:trouwe supporters zijn not amused door de gang van zaken waarbij ado bezig is het concept businesclub een andere draai te geven en haken af.

Mijn insteek is: beter 100 kleine sponsoren dan 10 grotere als je kijkt naar de totaalsom aan inkomsten. Dus ik zou zeggen: ga zo door!! Want wanneer de resultaten weer wat minder gaan worden lopen de skyboxen weer wat leger, residentieclub idem dito. En dan heb je de kleinere man (ongeacht niveau) al naar buiten gejaagd.

DUS MIJ VERBAASD HET NIETS DAT DEZE VERKOOP TEGEN VALT!!!

0
Donderdag 21 juli 2011 om 14:25 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO mist geschorste Luksik tegen Tauras
ADO Den Haag moet het donderdag tijdens de return tegen FK Tauras doen zonder Filip Luksik. De linksback is geschorst vanwege zijn rode kaart in de heenwedstrijd.
Lees het nieuwsbericht
0
Woensdag 20 juli 2011 om 19:41 uur

hill

 

Wie o wie heeft er nog één kaart over voor morgen tegen Tauras op de Haaglanden-tribune ??

0
Woensdag 20 juli 2011 om 09:14 uur

hill

Thijs schreef:

Pmc

thanks gooz,

 

maar ik zoek Haaglanden tribune, hij had voor achter de goal....

Wie heeft er nog één kaart voor Tauras a.s. donderdag ????

 

0
Dinsdag 19 juli 2011 om 22:24 uur

Haagse Roel

Edwin schreef:

En dan probeer je van jouw probleem, mijn probleem   te maken :S, dus niet.  

Geneuzel over stoeltjes zeg....Ik heb een Scc voor N ergens op rij 1, sta altijd helemaal bovenin tegen een pilaar, neem dus ook geen plek in van "een ander " .  Moeten ze snel vanaf ........gewoon een kaart of Scc voor en vak en klaar. cheers

0
Dinsdag 19 juli 2011 om 16:12 uur

Haegsche Nees

Tommy schreef:

ik vind het een beetje flauw om luksik nu al zo af te gaan zitten kraken.

die jongen heeft veel potentie moet zich alleen even aanpassen.

mag ik even het voorbeeld ibrahimovic noemen die het eerste jaar bij 020 geen bal raakte.

Die jongen heeft gewoon even tijd nodig.

 

Het was trouwens de misser van kum die hem die rode kaart bezorgde dus zomer ipv kum lijkt me een betere oplossing

Filip Lukšík valt niets te verwijten. Het enige dat je hem aan kan rekenen is dat hij die tegenstander niet met een genadeloze doodschop vloerde. Dan hadden die penalty en de rode kaart in ieder geval terecht geweest. Maar dat ontbreekt er bij deze technicus nu juist aan.

 

Wat dat betreft is de balans in de selectie misschien een beetje weg. Ik denk dat juist en vooral op het trainingsveld jongens als Danny Buijs gemist zullen gaan worden. Dat type spelers maakt die luie technische spelers juist beter. Die worden gedwongen sneller te denken en te handelen anders ben je je enkels kwijt. Dat is van hoge waarde want dat maakt je hele team namelijk beter en scherper. 

0
Zaterdag 16 juli 2011 om 12:54 uur

Haegsche Nees

pmc schreef:

de achterhoede van h-omo-nia verzameld gele kaarten

Het zijn een stelletje blindschoppers die als ze zelf een tik krijgen gaan liggen rollen om je een gele kaart aan te naaien. Oppassen dus voor provocaties. 

0
Zaterdag 16 juli 2011 om 12:33 uur

Tommy

Thijs schreef:

Zou een mooie aanvulling zijn in de verdediging!

Sterke linkspoot is altijd een aanwinst zeker nu luktniks op linksback speelt!

ik vind het een beetje flauw om luksik nu al zo af te gaan zitten kraken.

die jongen heeft veel potentie moet zich alleen even aanpassen.

mag ik even het voorbeeld ibrahimovic noemen die het eerste jaar bij 020 geen bal raakte.

Die jongen heeft gewoon even tijd nodig.

 

Het was trouwens de misser van kum die hem die rode kaart bezorgde dus zomer ipv kum lijkt me een betere oplossing

0
Zaterdag 16 juli 2011 om 12:05 uur

Advertentie

MTB

Johannes schreef:

Ik was er ook hoor, en ik sluit me van harte aan bij de kritiek op de poolse 'vrienden'. Al zitten ze twee dagen op de fiets om ons te 'steunen', daar kiezen ze zelf voor. Waar hebben we die gasten voor nodig dan? Zogenaamd om ons te beschermen tegen Krakow supporters? Kijk even op de kaart anders, dat ligt nogal uit de route. En kan Den Haag niet meer voor zichzelf zorgen?

 

De spreekkoren waren om te kotsen (Polen begonnen ermee) en dat er met die nitraten niemand gewond geraakt is (ontplofte tot twee keer toe ook gewoon op de tribune) laten we daar vooral blij om zijn. Nitraten tussen opgefokte ME gooien terwijl de supporters die gewoon voor het voetbal komen geen kant uit kunnen op de tribune en/of dat geintje in het park, dat is tegen alle supportersregels. Er zaten sjaaltje/petje supporters, vrouwen en kinderen in het vak. Vroeger betekende dat nog wat.

 

Je bent waarschijnlijk niet op de hoogte van de voorgeschiedenis tussen de Litouwers en de Poolse 'fans'. Heel recent is het daar al flink uit de hand gelopen met Poolse supporters met gewonde politie en gewonde Polen tot gevolg. Iedereen stond dus op scherp aan beide kanten. Er waren simpele zielen bij, maar echt ook foute jongens die nog even iets recht kwamen zetten. Allemaal op onze reputatie-kosten. Kijk de journaalbeelden nog even na. Leuke vrienden hebben wij!

zoek dan meteen ff uit waar wisla krakow moest spelen op woensdag en kijk dan even op die kaart. Oh, das toch wel dichtbij en op de route. 

 

ja er waren foute Polen, maar echt niet allemaal. Ik denk dat er aan Haagse zijde toch ook wel heel wat jaar stadionverbod rondliep, zeker ook niet gezien?

0
Vrijdag 15 juli 2011 om 22:51 uur

Johannes

MTB schreef:

zo net weer thuis, helemaal gebroken maar had het niet willen missen. 

 

bizar om te lezen dat sommigen hier die thuis voor de tv of teletkst hebben gekeken nog comentaar hebben op die Polen die meer dan 8 uur in een bus hebben gezeten om ons bij te staan en voor de meeste sfeer in het stadion zorgden. Tuurlijk jammer van die nitraten maar die werden ook genoeg door Hagenezen gegooid. wel goed om te zien dat er van zowel Haagse als poolse zijde onderling geprobeerd werd het te laten ophouden. Maar goed thuisblijvers weten het altijd beter he.

 

 

Was een superdag, jammer dat de Litouwse politie soms door het dolle heen was. Waarschijnlijk bang gemaakt met verhalen over grote hordes hooligans want die reageerden soms als een bezetene. Mensen zijn opgepakt omdat ze zongen, of zonder shirt liepen of gewoon ergens liepen en als ze dan vroegen waarom werd je getaserd of met traangas bespoten en afgevoerd. De meesten zijn na een uurtje weer vrijgelaten. 

 

Ik was er ook hoor, en ik sluit me van harte aan bij de kritiek op de poolse 'vrienden'. Al zitten ze twee dagen op de fiets om ons te 'steunen', daar kiezen ze zelf voor. Waar hebben we die gasten voor nodig dan? Zogenaamd om ons te beschermen tegen Krakow supporters? Kijk even op de kaart anders, dat ligt nogal uit de route. En kan Den Haag niet meer voor zichzelf zorgen?

 

De spreekkoren waren om te kotsen (Polen begonnen ermee) en dat er met die nitraten niemand gewond geraakt is (ontplofte tot twee keer toe ook gewoon op de tribune) laten we daar vooral blij om zijn. Nitraten tussen opgefokte ME gooien terwijl de supporters die gewoon voor het voetbal komen geen kant uit kunnen op de tribune en/of dat geintje in het park, dat is tegen alle supportersregels. Er zaten sjaaltje/petje supporters, vrouwen en kinderen in het vak. Vroeger betekende dat nog wat.

 

Je bent waarschijnlijk niet op de hoogte van de voorgeschiedenis tussen de Litouwers en de Poolse 'fans'. Heel recent is het daar al flink uit de hand gelopen met Poolse supporters met gewonde politie en gewonde Polen tot gevolg. Iedereen stond dus op scherp aan beide kanten. Er waren simpele zielen bij, maar echt ook foute jongens die nog even iets recht kwamen zetten. Allemaal op onze reputatie-kosten. Kijk de journaalbeelden nog even na. Leuke vrienden hebben wij!

0
Vrijdag 15 juli 2011 om 22:40 uur

Nu online

Edje, Ano-Niem, Sprinkhaan070, Lellow, Twa, fransje1 en 213 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 254
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5