Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: tribune

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 256
Volgende pagina

pmc

rien1 schreef:

Denk ik niet hoor. Ze halen het geld er rond de 25e mei af.

Door de nieuwe wetgeving omtrent het opzeggen van uw Seizoen Club Card zijn er enkele veranderingen in de procedure en voorwaarden voor het opzeggen van uw Seizoen Club Card. Deze vindt u hieronder.

1. De SCC wordt bij aanvang aangegaan voor de duur van een seizoen. Binnen dit seizoen kunt u de SCC niet tussentijds opzeggen.

2. Na het eerste seizoen wordt uw SCC – behoudens opzegging - automatisch omgezet in een SCC met onbepaalde duur. Deze kan door u te allen tijde tussentijds worden opgezegd met een opzegtermijn van een maand. Hierbij wordt het restitutiebeleid gehanteerd zoals uiteengezet in punt 3.

3. De SCC geeft u recht op afname van 17 thuiswedstrijden in de Eredivisie tegen een voordeeltarief/korting. Bij een tussentijdse opzegging overeenkomstig punt 2 vervalt de SCC en daarmee tevens de korting. In dat geval wordt u geacht de reeds gespeelde thuiswedstrijden te hebben afgenomen tegen de reguliere prijs van de dagkaart verkoop per gespeelde thuiswedstrijd. Aan de hand van dit bedrag wordt vervolgens bepaald of en voor welk bedrag u recht heeft op restitutie. Natuurlijk zal het nooit zo zijn dat u geld moet bijbetalen.

Voorbeeld 1:

U heeft een Seizoen Club Card op de Haaglanden tribune. U zegt uw Seizoen Club Card op per 1 februari. Op dat moment zijn er elf thuiswedstrijden gespeeld. U heeft € 295,00 betaald voor het gehele seizoen, dus inclusief korting. U heeft 11 thuiswedstrijden bezocht die een gemiddelde (reguliere) waarde vertegenwoordigen van 11 x € 28,70 = € 315,70. Dit is meer dan de betaalde prijs van € 295,00. U krijgt dus geen geld terug.

Voorbeeld 2:

U heeft een Seizoen Club Card op de Haaglanden tribune. U zegt uw Seizoen Club Card op per 1 januari. Op dat moment zijn negen thuiswedstrijden gespeeld. U heeft € 295,00 betaald voor het gehele seizoen, dus inclusief korting. U heeft 9 thuiswedstrijden bezocht die een gemiddelde (reguliere) waarde vertegenwoordigen van 9 x € 28,70 = € 258,30. U krijgt dus € 36,70 terug.

0
Vrijdag 18 mei 2012 om 16:48 uur

tanker070

Frank Sinatra: And now the end is near……(I did it my way!)

Het seizoen is ten einde. En we voelen ons er allemaal niet lekker bij. Waar we vorig jaar nog wonnen bij PSV gaan we nu met 5-0 de boot in en verliezen we thuis van de Graafschap. Poeh even andere koek. Is wel even een ander sfeertje dan vorig jaar……… Weten we nog…. We werden helemaal gek in Groningen en het Forepark. Van spanning liep het dun door de broek. De bijzondere en super spannende sfeer is niet meer……

Met moeite heeft de club net de nacompetitie ontlopen nadat in het begin van de competitie nog werd gestreden om Europees voetbal.

In de loop van het seizoen na het aantreden van Cees Driebergen is het snel nog verder bergafwaarts gegaan dan het al ging. De tiende directeur binnen 5 jaar werd gepresenteerd. 020 Ceessie heeft negatieve verhaal absoluut niet kunnen keren. Met fiere trots liep onze 020 Ceessie in zijn functie als algemeen directeur vanaf oktober door het stadion. Hij zou het wel even gaan maken in het ”Haagse”, net zoals bij de Rijnsburgse Boys. In het AD meldde onze algemeen directeur met zijn wapperende manen dat hij wel even het boegbeeld van onze sinds 1905 gevestigde Ado Den Haag wilde worden. Hij liet zich als een topmodel(Hee Cees volgens mij heb je nog geen maatje 36) van de Playboy fotograferen bij het beeld van onze Aadsje, waar hij volgens mij tot op dat moment nog nooit van had gehoord. Dat de ene opdracht de andere opdracht niet is blijkt wel hoe het liep met onze 020Ceessie. Zoals hij op handen in Rijnsburg wordt gedragen zo moeilijk heeft hij het in Den Haag. Het is niet zijn liefde en loopt het liefste in de zelfde functie in de Arena rond. “By the Way” Ceessie van harte met je cluppie uit 020. Die zijn zomaar landskampioen geworden. Het liefst had je met bloemen rondgelopen in de Arena zoals je die vrijdag, toen onze dames kampioen werden, achter onze Haagse kipjes aanliep. Als een klein kind zo blij was je met onze Haagse kipjes. Huppelend liep je die vrijdagavond over de groene grasmat. Het was schattig Ceessie….., als een kind van twee meter en meer dan 100 kg zo blij. Dit was voorlopig wel even je eerste wapenfeit als algemeen directeur in het Haagse. Oh nee, je had al een wapenfeit achter de rug, je had de familie Vierling een schop onder hun reet gegeven omdat van der Kallen dat wilde. Zonder een oordeel te vellen over Vierling en zijn kwaliteiten.

Maar je rijgt nu wel even wat wapenfeiten aan elkaar. Zelfs onze goede oude lobbes Govert de Kramer moet het onder jou verantwoording ontgelden. Voor het Driebergen tijdperk aanving werd al de hondstrouwe clubman Chris Croes als materiaalman aan de kant gezet door van der Kallen cloon Westerwoud. Naar buiten toe zouden de zaken in goed overleg zijn gelopen met Goof, maar gelukkig kan Goof zijn eigen mondje roeren. En meldde dit eerlijk en oprecht in een openhartig interview in het AD het tegendeel. De drammerige van der Kallen zou het varkentje wel even persoonlijk wassen in een gesprek. Want van der Kallen wilde verjongen(?).Hoe kan dat nou, als je zelf van allemaal het oudste eruit ziet. Omdat de met een knieblessure kampende de Kramer zijn taak niet voor de volle 100% kon vervullen wordt hij daar nu op een schandalige wijze op afgerekend. En Sjakie is zeer teleurgesteld in de voltallige spelersgroep van Ado dat ze het niet publieke heeft opgenomen voor Goof. Maar misschien komen deze goed betaalden voetballers nog tot inkeer. De ruggengraat van Goof was taaier dan verwacht en hij ging terecht niet akkoord met zijn afvloeiingsregeling. Want de onder de vele Ado-ers en niet Ado-ers gehate van der Kallen speelt met vuur op dit moment. Lieveling Goof is namelijk lieveling bij de spelersgroep. Als nestor was hij vertrouwenspersoon voor de spelers aan de massage tafel. Chef de Ado-kliniek Ed Beeftinck ging wel heel makkelijk in op de eisen van van der Kallen om te verjongen. Terwijl doc Beeftinck nog had afgesproken met Goof dat ze allebei het pensioen zouden halen bij Ado. Stein en Beeftinck(tenzij zij een andere agenda hadden) hun rug recht moeten houden. Het is wachten tot wanneer het haar van Edwin Coret of het overgewicht van Andre van Es reden is voor ontslag. Verjongen, kom nou! Dat noemen ze op zijn Hollands gezegd ’n schop onder zijn hol en afgedankt worden.

Ook werd de goedlachse Jack van de ticketing afdeling nog even op een zijspoor gezet door de hautaine Westerwoud. Ook Westerwoud durfde geen weerstand te bieden aan de maximaal schizofrene van der Kallen. Met een arrogantie hoger dan de Mount Everest zorgt van der Kallen voor een ware kaalslag binnen Ado organisatie. Het gezicht van Jack stond van der Kallen niet aan en daarom moest hij verdwijnen. Drogredenen werden aangevoerd door Westerwoud om het ontslag weer te rechtvaardigen. En het zegt alles over de zo glad als een aal functionerende Westerwoud. Ben benieuwd of het stoppelbaardje van de “trendy(?)” stadion en veiligheid man reden is voor ontslag. Maar hij zal wel uit de wind worden gehouden door Beyersbergen aangezien Westerwoud “freubelt” met zijn secretaresse. Zowel Westerwoud als zijn vriendin hebben natuurlijk een schat aan informatie over hun werkgevers Beyersbergen en van der Kallen die het daglicht niet zouden kunnen verdragen. Ze vergeten alleen dat je medeplichtig bent aan zaken die je onder pet houd.

Wat ik begrepen heb heeft Cees Driebergen, het wel goed met onze Haagse dames . Nee van der Kallen heeft er helemaal niets mee, en het liefst doekt hij vandaag nog de hele zaak op. Voor hem is de kipjes ploeg maar ballast. Maar omdat Zegwaard de boel financieel flink onderhoud bij de dames en er vanuit de KNVB een flink subsidie bedrag wordt betaald is Ayatollah van der Kallen, vanwege zijn dubbele moraal als het om geld gaat, bereid zijn duim nog niet naar beneden te doen. Ook de relatie van der Kallen met Wim Zegwaard is op zijn zacht gezegd broos geworden. Doordat van der Kallen op zwart zaad zit betaald hij al jaren Zegwaard niet voor een tegenprestatie. Nu kan van der Kallen die dames inkomsten van de KNVB en Zegwaard tenminste gebruiken om de grote tekorten die de organisatie kent aan te vullen. Hij is wel slim die van der Kallen. Maar wat ik begrepen in de wandelgangen heb zal dat volgend seizoen gaan veranderen. De dames krijgen ondanks hun grote successen bitter weinig medewerking van de organisatie Ado. Een flinke pluim verdienen zij wel van Sjakie . Sarina en jou dames, van harte met deze wereld prestatie. Sjakie hoort en weet wat jullie er voor moeten doen met zeer beperkte middelen. Sjakie wilde eigenlijk ook met jullie op de foto, maar ben maar op de tribune blijven zitten. Er liepen al teveel mensen op het veld die daar niet thuis hoorde. Naar boven kijkend trof ik het kale opperhoofd “Kluk Kluk”van der Kallen in een van de skyboxen. Uch, uch, uch! Hoe blij hij wel niet was, was op zijn gezicht niet af te lezen. De huppelende en met bloembossen springende Driebergen liet grote schade achter op het veld met diepe butsen en kuilen. Wat moet Maurice Stein en Maurice Westerwoud daar niet van vinden….. want het trainingsveld van het eerste in het Zuiderpark mocht ook al niet betreden worden van Stein. Van Laar wilde met zijn elftal even trainen op dat trainingsveld van Stein, maar werd hem ten strengste verboden. Heee Maurice is de freubel klas bij jou ook al open? Kom op zeg wat een sterallures. Heb zo’ n grote mond tegen van der Kallen als hij met zijn uitvinding, de incapabele Luktniet aan komt wandelen. Want de planning is dat hij jou volgend jaar wel laat vallen. De zweep er over heen over die jonge voetballers. Onze jonge spelers van het eerste hebben het mooiste beroep van de hele wereld, en het heeft echt geen zin die gasten te pamperen. En daarbij verdienen ze nog een zeer leuk salaris. Laat ze lekker ook een keer ploeteren op een knollenveld. Is goed voor ze en hebben ze later de mooiste herinneringen aan.

Het Ado team was in het kort zeer teleurstellend afgelopen seizoen, geen enkele speler heeft het niveau van vorig jaar gehaald. Maurice, je had die vrijdagavond bij TV West studio Ado geschiedenis kunnen schrijven als je eerlijk had gemeld dat het onmogelijk opgave is geweest een prestatie te leveren met een selectie die zo uitgedund was als waarmee jij geconfronteerd werd. Ik denk dat Maurice Stein niet zoveel blaam treft met deze uitgedunde selectie. Er was namelijk geen enkele eer te behalen met het vertrek van alle dragende spelers van vorig jaar. Als je van de “All Mighty” geen enkel budget krijgt wordt het moeilijk. Vraag is voor Maurice of hij zichzelf als trainer veel meer schade aandoet, door de bezuinig drang van de organisatie onder leidng van van der Kallen. Je kan naar de mooiste snoepwinkel gaan in de hele wereld maar als je geen euro hebt om uit te geven wordt het moeilijk. Maar je moet tegenwoordig wel de minimaal de maximale inzet prediken, want dat verwijt kan je wel bij Maurice neerleggen. Je hebt er geen vriendenploeg van gemaakt met die Haagse bluf van vorig jaar en die voor elkaar door het vuur gaan en wat je af kan lezen op het veld. Maurice zijn positie is natuurlijk zeer lastig. Hij moet opboksen tegen 2 leden van de RVC(van der Kallen en Beyersbergen)die in alle opzichte 2 koppen groter zijn dan hij. Die 2 leden van de RVC bepalen het volledige technische beleid van de club en dat gaat niet werken. Wel voor van der Kallen en Beyersbergen. Die houden op die manier controle op alles en kunnen de hand op de knip en kunnen als het fout loopt hun mening ventileren over wat zij vinden van Maurice Stein. En echt Maurice dat gaat gebeuren…..jij krijgt echt de schuld van jou aankoopbeleid en jou mismanagement. Waar jullie nu gezellig nog met elkaar aan tafel bij Niven zitten zal dat volgend jaar echt afgelopen zijn. Zorg ervoor Maurice dat je alle bewijzen aan je zijde hebt zodat je je in ieder geval kan wapenen tegen de heren. En jezelf tegen elke blaam kan zuiveren, want aankomend jaar wordt voor jou het jaar van de waarheid binnen de club. Je moet met een goed resultaat op de proppen komen anders vertel ik je nu dat jou strop als eerste om je nek zit van de hele eredivisie. En het nieuwe spelersmateriaal is ook weer niet je van het dat je nu al mogelijkheden ziet om mee te doen voor de prijzen. Naar alle waarschijnlijkheid zullen wij Kum, Immers, Toornstra en Coutinhu gaan verliezen. Ook onze keeper staat in de belangstelling. De bedragen die daar voor binnen komen zullen gebruikt worden voor de tekorten die er zijn in te lopen. De inkomsten bronnen kaartverkoop, sponsoring, horeca en zijn allemaal drastisch terug gelopen. De opzeggers worden binnenkort per telefoon benaderd om hun besluit van Ado lidmaatschap te heroverwegen. En door verdere bezuinigingen zal de negatieve tendens beveiligd dienen te worden. Want ook bij van der Kallen is de bodem van zijn geldpot al lang in zicht en heeft hij in kleine kring verklaard geen euro er meer in Ado te kunnen en willen stoppen. Het feit dat hij op alle manieren probeert geld te lenen om de begroting van Ado op nul te krijgen zal hem niet lukken. Bij banken, bedrijven en particulieren wordt angstvallig de deur dicht gehouden. Ondanks dat heeft hij commissaris Wigt al even geleden zich toch bereid gevonden om een financiële injectie te doen. In ruil daarvoor zal hij op termijn benoemt worden als voorzitter van de RVC voor de bewezen diensten om zijn vriend van der Kallen te steunen, want ook hij is inmiddels binnen het “Haagse” benoemt als katvanger. Beste meneer Wigt, van der Kallen kent geen vriendschap. Het is nog een kwestie van tijd dat Jagersma de Ado tempel verlaat omdat Jagersma en van der Kallen echt niet meer met elkaar het dansje kunnen maken. Meneer van der Kallen heeft immers na vele faillissementen en zakelijke beroerde trekken waarbij hij veelvuldig betrokkenheid toonde een zeer slechte naam in het Haagse en landelijk. Lang heeft Sjakie nagedacht over een geschikte bijnaam voor van der Kallen. Ayatollah, el Salvador, de Dunne van de Dikke of Don Corleone was te veel credits of gaf hem te veel eer. Bij deze benoem ik hem officieel: Dirty Harry(want hij is in vele opzichten echt dirty!)

Zeker is dat hij volgend jaar commercieel, met de haperende economie, minder binnen zal gaan halen. Want de meeste business leden hebben meer dan genoeg van het gebedel van Dirty Harry. Ado staat inmiddels bekend als een bedelclub in het bedrijfsleven. Alles moet voor niets want het budget van de club is op. Nee, het budget van Dirty Harry is op. Opnieuw gaat hier de theorie op dat je geen Rolls Royce kan rijden als je geen geld hebt om hem te onderhouden.

Ook het gedrag zowel intern als extern zal de heren van der Kallen en Beyersbergen alleen maar nadelen opleveren. Het zal voor de commerciële afdeling extra moeilijk zijn met een nieuwe directeur, die niets en niemand in Haaglanden kent, om een goed verhaal neer te zetten. En zo heeft van der Kallen de poppetjes weer rond en kan hij naar iedereen verwijzen dat hij niets te vertellen heeft en dat het niet zijn verantwoording is. Zowel technisch met Maurice Stein, Stadion en Veiligheid Maurice Westerwoud, commercieel Justin Goetzee en Algemeen directeur Cees Driebergen. Van der Kallen is de baas maar verwijst in alles naar de directie. Hup en vanaf heden is jullie beroep katvanger(voor “Dirty Harry” van der Kallen) en geen directeur.

Doordat de club zich vroeg op de transfermarkt heeft begeven zijn enkele spelers aangetrokken die of transfervrij, amateur en/of overbodig waren geworden bij hun eigen club. Het verlies van Kum, Immers en Toornstra kan je met de huidige net gecontracteerde spelers bij lange na niet opvangen. Op het Zuiderpark liep vorige week een Afrikaanse talent rond om te kijken of het iets voor de Ado is. Alle Europese topclubs liepen achter deze speler aan……poehhh. Schei toch uit….

Het verdeel en heers vanuit de RVC flink is door gedrongen in de organisatie. De wijze van optreden van van der Kallen en Beyersbergen is beneden peil. In deze tijd past niet meer de houding van deze 2 mannen. Zij beschouwen de spelersgroep als hun bezit. Zelf kwamen ze niet hoger kwamen dan Quick Steps 8. Haat is een groot woord maar de gehele spelersgroep loopt het liefst met een grote boog om de beide heren heen. Liefde kan je wel kopen heren, maar niet als Ado je meisje is. Want net zo snel dat jullie gekomen zijn zullen jullie het Forepark ook weer verlaten. Met pek en veren. Het wordt niets tussen jullie 2en en Ado met de mensen erom heen. De sponsoren, bedrijfsleven en supporters hebben zo’n tabak van jullie houding(van wij doen het wel even) terwijl je er zelf niets maar dan ook niets van bakt en begrijpt.

Op TV hebben Henk Jagersma en Cees Driebergen hebben beide openheid van zaken beloofd maar daar is niets van terecht gekomen. Dat komt alleen maar om dat er veel is gebeurt en ook veel te verbergen is. Poeh, denkt van der Kallen het is mijn bedrijf en ik bepaal wat er gebeurt. Ietsepietsie te kort door de bocht van der Kallen. Als je om emotionele en/of zakelijke redenen geld(en veel geld € 15.000.000) uit de markt trekt heb je natuurlijk wat uit te leggen wat betreft verantwoording. Dat moeten wel meer van dat soort organisaties. Die club is niet van van der Kallen maar van alle burgers en bedrijven in Den Haag. Van der Kallen heeft tijdelijk het recht verworven om wat over de club te beslissen. Niets meer en niets minder. Je bent maar een tijdelijk luis in de pels en die moet op korte termijn verwijderd worden want hij jeukt al flink.

Jeffrey Huff zal moeten gaan afdwingen dat hij door de organisatie gaat. Het is nu tijd Jeff om aan te geven tot hoe ver je bent gekomen en wie je partners zijn die je hulp gaan bieden. Hoe zijn je eerste gesprekken geweest met Ado? Heb je al weerstand gevoeld? Waren inderdaad de woorden van Jagersma en Driebergen gebakken lucht. Mocht dat zo zijn dan kunnen we nu al zeggen dat ook aan die beide heren hun integriteit sterk kan worden getwijfeld. Dan kan aan de door hem zelf geambieerde functie als Burgemeester van Den Haag van Henk Jagersma naar het rijk de fabelen worden verwezen. Ik persoonlijk denk nadat hij ‘n aantal jaren geleden via de achterdeur het gemeentehuis heeft moeten verlaten hij geen enkele kans van slagen daarop heeft. Buiten het feit dat hij daar ook de kwaliteiten niet voor heeft. Hij kan de organisatie Ado al niet eens in de hand houden. Aan alle kanten Jeff zal je hulp worden aangeboden, want Ado zit diep bij de mensen in Den Haag, zeer diep. Dus vertel vrijdag bij studio Ado maar wat je tot nu toe hebt weten te bewerkstelligen.

Het valt de laatste tijd veel mensen op dat de homepage van Ado als “positivo uiting wordt gebruikt om alles maar de andere kant uit te sturen. Of het nou gaat om de de activiteiten, dat de vloeren geschuurd moeten worden, dat de catering dik in orde is, ook zelfs de club van iedereen is of je nou homo, hetero of lesbo bent, of dat de nieuwe commerciële man een rondleiding krijgt of we even willen stemmen voor een vastgoed award voor Jagersma, of Niven die gefeliciteerd word door de Ado familie en ga zo maar door. Alles wat maar een beetje de aandacht zou kunnen afleiden waar het eigenlijk omdraait wordt (mis)gebruikt. Zelfs de 70 boeren huisvrouwen uit een naburige dorp worden misbruikt op de homepage acte de préséance te geven. Goed kijkend naar de foto kon je nog net opmerken dat onze 020 Ceessie afscheid nam al tongzoenend van al zijn dames. Ja met 020Ceessie en zijn gastvrijheid is het dik in orde. Schei toch uit, wat een drama Cees. En als het positivo bericht anders uitpakt dan wordt het snel van de homepage weer afgehaald. Dat jij daarvoor verantwoording durft te nemen. Heb jij even een dubbel moraal. Zo zijn de verhalen toch niet tot mij gekomen vanuit Rijnsburg. Daar pakte je de zaken wel even anders aan. Daar liet je je niet leiden als katvanger van Dirty Harry.

Nou Cees, je voelde hem al…… Mocht ik je nog moeten herinneren aan iets dan is het dit wel; weet je nog???? De nieuwjaarsreceptie……., begin januari…….., even een speechje……. wat was het ook alweer……niets, niets, maar dan ook helemaal niets boven Ado. Dat was het toch…..of niet? of wel? of niet? of wel…… Ach ik laat je maar in die waan, maar voor mij geld een man een man, een woord een woord!! Snappie??? Wordt weer tijd voor je klaverjas spelletje in Rijnsburg.

Groet, Sjakie van de Hoek

PS. En geloof me boys als Dirty Harry het Forepark is uitgejaagd, staat er een grote groep mensen uit het bedrijfsleven klaar om onder auspiciën van de Gemeente om het over te nemen. Het draagvlak daarvoor is bijzonder groot in alle lagen van de ‘Haagse “ maatschappij. Geloof me maar, “Dirty Harry” moet wel weg zijn, ook zijn lucht!! Dus de deuren van het stadion moeten wel een aantal dagen tegen elkaar worden open gezet!!!!!

Natuurlijk weet Sjakie dat hij nog weleens in herhaling moet treden, maar dit is waarschijnlijk de enige manier om deze belangrijke zaken beantwoord te krijgen door het elke keer maar te herhalen want “Dirty Harry” lijkt vaak wel Oost-Indisch doof(alleen maar als het hem uitkomt). Alleen de inkomsten uit de palen kunnen 20 gezinnen in deze tijd goed van leven. En daarbij komt dat “Dirty Harry” al meer dan genoeg heeft toegeëigend wat niet van hem is.

En om de titel van dit geschreven stuk een beetje kracht bij te zetten lijkt het Sjakie gewoon leuk dat als we van der Kallen tegen komen we dit fluiten of neuriën.
0
Donderdag 17 mei 2012 om 19:25 uur

marcellino

DaveDH schreef:

Je huilt voor je geslagen wordt en jij ziet nieuws in dingen die geen nieuws zijn, en het is niet dat ik alles door een roze bril zie maar de onredelijkheid die ik hier zie tegenoverstaande van speler die nog gekocht moeten worden vind ik verbazingwekkend. Bij ieder zuchtje nieuws trekken de negatievelingen conclusies die ze helemaal niet kunnen trekken aangezien het A een geruchjt is B zij/wij niet over de juiste informatie beschikken

Dat er veel SCC houders hebben opgezegd heeft ook bij ADO de alarmbellen doen rinkelen zie de actie met de spelers en zie hoe ze hun best hebben gedaan om een geldwolf al Bulykin naar binnen te halen.

Ik ben idd een positief mens, dat maakt het leven ook veel makkelijk dan als een azijnzeikert door het leven te stappen, ik heb er vertrouwen in dat ze bij ADO na dit seizoen hun lesje wel hebben geleerd en er alles aan zullen doen om een herhaling te voorkomen.

Ik kom overigens wel voor de sfeer en alles er om heen, dat maakt voor het voetbal juist leuk, maar ook ik kom voor ene goede pot voetbal (alsof het één niet met het ander kan) en ook ik vind dat we een kut seizoen hebben gehad.

Maar om nu op voorhand zonder dat er een transfer is geweest, zonder dat je weet wie er allemaal bij komt het nu alles al af te schieten zoals mensen als jij en Tankert, Roel, super fc den haag is mij nog veel te vroeg, ik wil graag eerst ALLE feiten hebben voor ik een conclusie trek.

Ik wacht het rustig af wat er aan versterkingen gaat komen, ik wordt niet hysterisch van elk zuchtje transfer nieuws op één van de 100 voetbal blogjes en als het straks niet goed genoeg is? Dan is er tijd zat om de boel tot op de grond toe af te zagen.

Voor mij is het nu nog veel te vroeg en blijf ik liever positief, want dat maakt zoals ik al eerdere zij het leven alleen maar makkelijker.... Tjakaaaaaa

Nog een fijne Hemelvaartsdag verder.










uit dit verhaal al ken ik je niet ben jij gewoon een nieuwe lichting supporter hoor wat je zegt ik schiet ze niet af na een jaar.

volgens mij is het al 30 jaar een drama.
ik weet niet waar jij 30 jaar lang heb gezeten????


ik ben ook een positief mens kijk bijna tot nooit negatief maar uit 30 jaar ado valt weinig positiefs te halen op vorig jaar na.

er is geen transfer geweest dat klopt maar aansprekende namen waar ze intresse in hebben willen niet of komen niet.
Ik weet niet of je goed kan lezen maar er wordt duidelijk gezegd ook door de grote manen van ado dat er geen geld is.
waar moeten ze het van halen dan.
tot nu toe hebben ze bewezen b-spelers te halen niets mis mee maar roep dan niet dat je in het linker rijtje wil voetballen.

dat jij bulykin als geld wolf ziet is jou probleem dan doe je net zo hard met speculeren mee wat wij ook doen dus je bent geen haar beter.

echter is het niet altijd speculeren en heb je ook mensen om je heen die wel dicht bij het vuur zitten en tuurlijk beslissen zij niet maar komen wel veel te weten.

dat jij bulykin als geld wolf ziet zegt te meer dat je alles uit de kranten moet halen ik ga het nog duidelijk zeggen
het is afgeketst op 1 jaar verlenging,en tuurlijk ga jij roepen kom met bewijzen die bewijzen komen snel want het echte verhaal komt echt wel uit bulykin zijn eigen mond.

en positeifs zijn omdat het je leven makkelijker maakt bullshit.
mijn gezin is ook positief maar door omstandigheden heb ik ook geleerd dat je niet altijd positeif kan zijn en waarom omdat mensen dan een loopje met je gaan nemen soms moet je er tegen in.

vind trouwens ook niet dat als je het ergens niet mee eens bent je negatief bent.
maar goed we gaan 12.000 davejes op de tribune zetten nou dan weet ik zeker dat er nul komma nul bij komt want de supporters blijven toch positief dus wat is het probleem,eerste divisie geen probleem de supporters blijven positief,verhoging van de kaartjes geen probleem want de supporters blijven positief.

drie spelers van bal op het dak 120 maar geen probleem de supporters blijven positief.
weet je ik ben blij dat ik niet jou baas ben zou gek van je worden als je alleen maar positief kan zijn en nooit een tegenstem kan geven

0
Donderdag 17 mei 2012 om 11:50 uur

ADOnieuwegein

Gewoon een dikke streep er onder bij Bulykin. Tis toch gvd graag of niet. We zijn geen 2e rangs cluppie. Wie denken die gasten wel dat ze zijn.

En dan ook nog die Poepon, die in de winterstop wel oren had naar een overstap, maar nu liever naar het buitenland wil.

Boymans houd liever de tribune in Alkmaar warm met een klappertje in zijn hand.

Het bestuur valt hier niets te verwijten !!

Dan mss maar de gok wagen met die jongen uit Zwitserland, mss word dat wel een gevalletje Bulykin, maar dan meer waard bij eventuele verkoop !!
0
Woensdag 16 mei 2012 om 15:14 uur

DaveDH

Kees schreef:

Als ze voortaan de shouts op de TV-schermen in het stadion afspelen dan is het gegarandeerd uitverkocht. Wie fluistert Van der Kallen dat in
Dan kijkt niemand meer naar de wedstrijd.... Links en rechts ontstaan er overal op de tribune vechtpartijen omdat men het niet eens is over de linksbuiten en de rechtsachter

Kweenie Kees of dat wel zo verstandig is
0
Dinsdag 15 mei 2012 om 19:14 uur

Thijs

Ik zeg we beginnen gewoon op de hoofd tribune met hakken!
0
Maandag 14 mei 2012 om 21:19 uur

Bert

pmc schreef:

Bert, ik heb donderdag een mail gestuurt naar ADO met een vraag over mijn scc en kreeg `s avonds om 20 uur nog een antwoord binnen dus ik denk dat er met jouw email iets is mis gegaan, kan gebeuren.
Jij mailde natuurlijk over die dure seizoenskaart op de ere tribune. Krijg je gelijk antwoord

Inmiddels heb ik wel antwoord vandaag gekregen (met excuses). Het hogere tarief gaat in nadat een kind 12 jaar is geworden. Dus kinderen die in mei geboren zijn en net 13 worden hebben pech en gaan het hogere tarief betalen. Mijn zoontje krijgt nog 1 jaar het kindertarief omdat die in het najaar is geboren. Mei is dus de peildatum.

Volgend jaar dus nog vak F
0
Maandag 14 mei 2012 om 20:26 uur

K.B

HB schreef:

Weet jij dat de sfeeracties op MN door de jongens zelf gefinancierd worden dmv collecteren en shirt, sjaal en petten verkoop?
En dat hun verboden is om dit in het stadion te doen, omdat de club bang is dat zij inkomsten mislopen uit verkoop eigen fan artikelen?

Wist je dat fan support alleen gesteund word als ze op vak g blijven, en dit onderdeel was van de pogingen van de club om MN van de lange zijde te krijgen?
Ik had het anders moeten verwoorden.
Vroeger hing er echt een spanning tussen supporters en bestuur.
Het komt nu op mij over dat de supporters over het algemeen wel best vinden, qua huidig beleid, althans op O waar ik altijd sta.
Dit seizoen heb ik op de tribune meer gezeik gehoord over bepaalde spelers en het matige niveau van de selectie, waar er vroeger wel sneller naar de beleidsbepalers werd gewezen.
Veel mensen beseffen enerzijds wel dat er met de huidige financiële situatie misschien niet meer haalbaar was (dit seizoen).
Aan de andere kant, hadden we er dit seizoen best een 12e plaats uit mogen halen, terwijl 10 wedstrijden voor het einde plek 8 en 9 binnen 6 punten waren.
Dat van Fansupport heb ik inderdaad ook gehoord.
Het wordt die gasten steeds lastiger gemaakt iets te doen voor de club, jammer.
Overigens waren de club en fansupport volgens mij bezig met een nieuw afgehuurd gebouw, of nieuwe ruimte in het stadion .
0
Zondag 13 mei 2012 om 13:48 uur

Advertentie

K.B

Hoor al maanden dat gelul over beleid qua randzaken eromheen.
Ik als supporter wil nu gewoon spelers zien, de nieuwe aankopen.
Ik kan me eigen druk gaan maken over het beleid, maar uiteindelijk zit ik elke thuiswedstrijd op de tribune voor het spelersmateriaal wat op het veld staat en de resultaten die gehaald moeten worden.
0
Zondag 13 mei 2012 om 12:03 uur

Kees

@ Liefhebber.

Wil toch graag reageren vanuit mijn positie m.b.t. Rick Ros en de stoelen op de Zuid-Tribune aangezien je niet goed geïnformeerd bent.

Vanaf het begin was het de bedoeling om na het seizoen duidelijkheid te verschaffen over mogelijk nieuw af te nemen stoelen op de ere.

Er is een keurige presentatie van Ros geweest (Driebergen was net ziek naar huis-door zijn rug). Tijdens die presentatie nam hij alle tijd voor ons (ruim een uur), rondleiding op de tribune waarbij wij konden aangeven waar onze voorkeur naar uit ging.

Eveneens was het mogelijk voor ons om gasten mee te nemen die ook geïnteresseerd zijn. Kaarten waren hiervoor beschikbaar tegen De Graafschap.

Voor de wedstrijd lagen de kaarten keurig klaar en werden we verwelkomd door Ros.

Tevens was er de mogelijkheid voor ons gecreeërd om in de andere ruimtes te komen.

Vijf minuten voor de wedstrijd kwam Ros ook nog iedereen op de tribune (de uitgenodigden dus) een prettige wedstrijd wensen.

Alle mails zijn ook keurig op tijd beantwoord.

Met andere woorden: mijn ervaring is uitstekend.
0
Zondag 13 mei 2012 om 09:00 uur

Nu online

TheMariner, Aad, Mike, Langebach2, jbdh, bradlie, Rob2002, Erik070, FC Den Haag!, MichelAdamsMatje, RickZ en 192 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 256
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5