Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 257
Volgende pagina

wdr

Onze club is de grootste shitstorm op aarde. Vooral de schuld van ongelofelijk slecht management. Van mij hoeft de gemeente niet bij te springen, ze kunnen wel bezig blijven zo. Hoe kan het dat het ADO lukt om een stuk of vier serieuze gegadigden weg te jagen?!? Hopelijk lukt het nog met de overname, andrrs is het klaar.
0
Vrijdag 23 juli 2021 om 10:44 uur

hamlap

Mijn mening is dat er voor de weg van geleidelijkheid wordt gekozen en dat je een paar jaar in de marge speelt. Er worden nu allemaal jonge gasten gecontracteerd. Daar pluk je eens de vruchten van.
Commercieel gezien is er toch ook meer uit te halen. Kijk nou es bij dat kantoor stuk bij de kidstribune. Dat staat sinds de opening al leeg. Bouw zoiets om tot speelpaleis ik weet ik veel wat. Maak een opening richting tribune
0
Vrijdag 23 juli 2021 om 10:35 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Koopmans heeft clausule maar mag niet gratis weg
Luuk Koopmans heeft een degradatieclausule in zijn contract, maar mag niet gratis weg.
Lees het nieuwsbericht
0
Vrijdag 23 juli 2021 om 08:32 uur

marcellino

BLEISWIJK-1 schreef:

Dit is ook precies de rede dat je ook geen echte supporter bent.

Dat je begrijpt dat de gemeente op de rem trapt, snap ik. Maar jij hoopt(!) dat de gemeente dit doet. Dat is wel een verschil.

Klinkt mij een beetje als een kind die ze best niet doet. En dat jij als vader zegt, laat hem maar kapot.gaan.
Ik zie het net als rd.

ado maakt er een zooitje van en een ander moet er voor boeten.
als ik keer op keer naar mijn vader gaat omdat ik niet met geld kan omgaan zegt hij op een gegeven moment stop en zoek het verder zelf maar uit.

dat jij mensen die een andere mening hebben weg zet als geen supporter is nog het ergste ,er zijn ook mensen die kunnen relativeren en begrijpen dat er ergere dingen in de werled zijn dan ado.

misschien dat voor veel het leven bestaat uit ado,ado en nog eens ado maar je hebt ook mensen die gewoon een leven hebben.
0
Donderdag 22 juli 2021 om 20:36 uur

Superfc

Hoewel it all in the details is is de parkeerplaats niet het grootste probleem. 10 euro per auto per wedstrijd staat me bij ( is al even geleden). De totale huursom is aan de hoge kant. Zeker gelet op corona en het feit dat we in de kkd verder moet.als je dan gaat kijken is de last van huur al een uitdaging op zich naast personeel.
Een nieuwe eigenaar zou de ingezette weg met exploitatie moeten opkrikken dan wel nieuwe leven in moeten blazen.
Echter....zolang die nieuwe eigenaar er (nog) niet is ben ik nog steeds bezorgd over mijn cluppie.
0
Donderdag 22 juli 2021 om 14:47 uur

Advertentie

Vak_W

Kees schreef:

Promotie uit de tweede divisie is toch (voorlopig) niet mogelijk?

Daarnaast gaat het echt wel goed komen met de club. Investeerders wachten nu op het juiste moment en nemen puntenaftrek wat betreft indienen van een sluitende begroting per 1 augustus ook voor lief.

Laat je allemaal toch niet zo gek maken en vertrouw op je eigen gezond verstand. Een groot (politiek) spel is het op het ogenblik en met name op het emotionele en financiële vlak.
Nogmaals: geen crediteurenakkoord op 1 augustus maakt de weg vrij voor een faillissementsaanvraag. Waarom denk je dat Reiziger de deadline van 1 augustus blijft noemen? Er zal vast wel 1 van die 150 crediteuren klaar zijn met de ellende. Niet gek laten maken, gezond verstand. Volgens mij zijn dat ten eerste geen termen die bij onze club van toepassing zijn. Ten tweede: als je je nu nog niet druk maakt, doe je het nooit meer. Ik vraag me oprecht af waar het optimisme van sommigen vandaan komt. Over spelers beginnen die we aan moeten trekken terwijl we ons nog maar met één vingertje vasthouden aan de klif waar we aan hangen voordat we in het ravijn storten. Ik ga ervan uit dat we op 1 augustus óf gered zijn (die kans wordt met het uur kleiner) óf het faillissement is aangevraagd. Maar hey, ik laat me graag verrassen.
0
Woensdag 21 juli 2021 om 11:28 uur

Smerig Mannetje

Wat een ellende. Ik ben getrouwd met een haaibaai, heb een kutbaan, woon in een oud kuthuis met kutburen, kan niet meer normaal lopen door zwaar werk en ben zo goed als doof. Als de club failliet gaat is mijn laatste lolletje weg. Gatverdamme. Al die t*ringlijers van andere clubs die op vi.nl en andere platformen roepen dat het een kutclub is in een kutstad. Ik hoop toch zo dat die klojo`s ongelijk krijgen. ADO is mijn leven man. Dit kan ik echt niet handelen.
0
Dinsdag 20 juli 2021 om 22:17 uur

slash070

Eerst is HFC ADO een `sta in de weg`, vervolgens de STA, en nu de gemeente. Kan het niet zo zijn dat alle pokke ellende is veroorzaakt door UVS en de door hun aangestelde directeuren, en er nu geen kandidaat kopers met een echt Haags hart zijn maar alleen aasgieren die wachten dat alles ompleurt?

En niet failliet gaan? Ik heb ook de degradatie tot de laatste twee wedstrijden toe niet willen geloven, of dat er een reserve speler van Sparta werd gehuurd, ja een reservespeler van Sparta! Geloofde ik ook niks van.

0
Dinsdag 20 juli 2021 om 21:54 uur

DHFC070

GroenGeelHart070 schreef:

Het blijft nog steeds een penibele situatie. De verzieker hiervan is met name STA want zonder hun stem in de afgelopen maand hadden alle geïnteresseerden inmiddels al rond geweest om de koop. Jol...VANAD...HHC...
Oja o.a. ook de `4 managers cornervlag` die liever de club failliet zagen gaan dan zelf op te stappen om de club te redden hebben flink schuld in deze. Dat het allemaal maar kan, belachelijk
Dat is wel heel kort door de bocht en polonaise achter de meute aan.
Dat er een deal zou zijn geweest zonder het moeilijk doen van de HFC en STA is ook een lekkere aanname en glazen bol verhaal. Voorlopig is er iedere keer nadat een barrière is geslecht, een nieuwe barrière opgeworpen door de heren om vervolgens weg te lopen omdat je je zin niet krijgt of omdat je de ander de kans wilt geven. Ben benieuwd wat de volgende wordt na de huurverlaging van de gemeente. Vastgoed? ergens een lapje grond rondom het stadion waar de gemeente of club eigenaar van is?

Daarnaast is je reactie een perfect stukje van oorzaak en gevolg door elkaar halen. De penibele situatie komt niet door de STA maar door jarenlang wanbeleid gebaseerd op luchtkastelen bouwen en problemen met allerlei constructies voor je uit schuiven zodat je niet ten koste van jezelf (bestuurders / passanten) impopulaire maatregelen moet nemen. Enige wat je STA hierin in kan verwijten is dat ze niet voor de concept begrotingen zijn gaan liggen waar ze op papier wel het mandaat voor hadden. In werkelijkheid is dat natuurlijk ook een wassen neus als je eigenaar garant staat voor een 4 miljoen tekort en je begroting daardoor dus in wezen sluitend is.

Veel van wat er verschijnt in de media is onderdeel van het spel om maar zo laag mogelijk uit te komen, iets wat ik kan begrijpen als je ergens je eigen geld in wilt steken. Echter de manier waarop dit allemaal gaat en de vieze spelletjes over de rug van welwillende mensen die het goed bedoelen, gewoon personeel, supporters en sponsoren zorgt ervoor dat ik al een tijdje geleden ben afgehaakt.

Zie het wel tegen die tijd als het spel is afgelopen en er een overname is. Dan ben ik de eerste die een seizoenkaart zal aanschaffen. Tot die tijd afstand.




0
Dinsdag 20 juli 2021 om 13:56 uur

Wahter

Vos schreef:

Je koopt op deze manier tijd om ervoor te zorgen dat een nieuwe aandeelhouder wel volmondig ja zegt. En je zorgt ervoor dat je in de tussentijd de salarissen kunt betalen. Het is niet echt een extra schuld, want als de nieuwe aandeelhouder er nu zou zijn dan zou hij de salarissen moeten betalen.
Ach we doen niets anders dan tijd kopen de laatste jaren en we hebben niets maar dan ook niets om iets af te lossen.
We geven al business units weg aan spelers alsof het niks is.
Laten we dus opnieuw leningen gaan afsluiten.

Maar we gaan de goede kant op.
We nemen al een 34 jarige uitgerangeerde spits op proef en een 29 jarige middenvelder die nooit ergens ons de basis heeft gestaan. We gaan ervoor.
0
Dinsdag 20 juli 2021 om 09:36 uur

Nu online

rh_vakm, Wahter, Rob2002, Aad, Huiliehuilie, jeffcdh en 107 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 257
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
1-1
24 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
2 mei 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 36 - 79
2 Excelsior 36 - 71
3 ADO D.H. + 36 - 67
4 FC Dordrecht 36 - 65
5 SC Cambuur 36 - 65
6 Graafschap 36 - 59
7 Telstar 36 - 58
8 FC Emmen 36 - 53
9 Den Bosch + 36 - 52
10 Roda JC 36 - 49
11 FC Eindhoven 36 - 48
12 Jong AZ 36 - 46
13 Helmond Sp. 36 - 46
14 VVV-Venlo 36 - 41
15 MVV Maastr. 36 - 37
16 TOP Oss 36 - 36
17 Jong Ajax 36 - 35
18 Jong PSV 36 - 27
19 Jong Utrecht 36 - 20
20 Vitesse -39 36 - 1