Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: verliezen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 258
Volgende pagina

dutch

Kees schreef:

Jij maakt met iemand geen vrienden. En nu iedereen naar het stadion en achter die box vandaan.
wil jij liever dat we daarvan verliezen dan?
0
Zondag 3 augustus 2014 om 12:59 uur

pajam

Dannyy schreef:

Tot nu toe veel gepraat maar weinig gebeurd. Mogen wij als supporter nu een keer een aankoop verwachten of niet? De competitie wacht op niemand. Als we geen goede verdedigers kopen is het ook met Willem II en Dordrecht een hele klus om erin te blijven. En ik snap ook niet waarom Kanon niet centraal kan spelen, zogenaamd gebrek aan taalkennis, maar er wordt toch niet van hem gevraagd om een betoog van 10 pagina`s te schrijven? Hij moet alleen de basis kennen, dat duurt echt geen jaar.
zelfs als er helemaal niks meer bij komt en we zouden nog van Duinen verliezen, ga je je gewoon rechtstreeks handhaven. Alleen zal je dan inderdaad wel ergens rond de 14e plaats spelen.

Verlies je van Duinen nog en je haalt alsnog 2 verdedigers, 2 buitenspelers en een spits; speel je mee voor EL Play offs.

denk ik dan
0
Zaterdag 2 augustus 2014 om 14:29 uur

pajam

miq72 schreef:

@Barrie

De club is van ons ‏@denhaagculture 32m

Het is rond. Later meer. Groot nieuws.


Of loop je dit bericht van twitter over te nemen .
áls dit waar is ben ik ook wel benieuwd wat het grote nieuws dan is?

derijck heb ik er graag bij, maar zie ik niet als groot nieuws.
het verliezen van een speler (van Duinen), zie ik ook niet als groot nieuws.

nieuwsgierig!!
0
Zaterdag 2 augustus 2014 om 11:01 uur

pajam

Kees schreef:

Ach, ik heb zo`n stemming wel vaker mee gemaakt hier op de box. Na verloop van tijd was het weer allemaal in orde. Vaak steekt het de kop op bij tegenvallende resultaten. Deze keer grotendeels door het uitblijven van aanwinsten.

In mijn beleving doet de club het nu juist goed.

Kristensen en Hansen zijn prima aanwinsten. Houtkoop mogelijk voor de breedte.

Men tracht overtollige spelers te slijten. Verhuur of verkoop.

Geen vage proefspelers.

Geen paniekaankopen.

Men durft en kan zelfs een behoorlijk bod op Van Duinen afwijzen.

Tsja, en welke stakeholders zijn we nu echt kwijt en niets voor terug?

Coutinho - Hansen

Holla - Kristensen

Beugelsdijk - Buwalda (dat is vooralsnog een verzwakking)

Huur Cabral/Wildschut - versus aankoop Houtkoop (oordeel zelf)

tot een paar dagen geleden kon ik me ook in jou relaas vinden, maar ondertussen hebben we Gouriye en Korte verhuurd, is de kans levensgroot dat we Poepon & van Duinen ook verliezen.

Op zo`n moment heb je voorin toch echt versterkingen nodig of we moeten ;

Schet - - - - -Kramer - - - -Houtkoop

als basis elf willen en daarachter jeugd?

Als we 6 (Cabral, Wildschut, Korte, Gouriye, Poepon en van Duinen) aanvallers wegdoen en er 1 (Houtkoop) halen, klopt er iets niet ; )
0
Donderdag 31 juli 2014 om 22:15 uur

Mike

H@@GenEES schreef:

Ik vind dat met het vertrek van Beugelsdijk er nu net wordt gedaan alsof hij niet te vervangen is, als je een scouting zou hebben dan had je nu gewoon een lijstje met spelers in verschillende prijsklasse klaar liggen.

Het is nu niet zo alsof Beugelsdijk van de één op de andere dag zijn contract in leverde, amateurisme ten top, hoop dat wang dat beter gaat invullen.
Over scouting gesproken....
In Rotterdam hebben ze een heel seizoen hun stinkende best gedaan voor de 2e plek en dus voorronde CL.
Ze weten al anderhalve maand dat Pelle weg gaat, al dik een maand dat je je hele achterhoede gaat verliezen en nog zijn ze niet in staat redelijke vervangers aan te trekken. Sta je gewoon voor paal in die voorronde.
Ongelofelijk!!!!

Wij hebben, in ieder geval de vervanger van Coutinho, Holla, Gouriye/Cabral, alleen nog niet voor Beugelsdijk. Het kan dus nóg erger....
0
Donderdag 31 juli 2014 om 17:19 uur

Advertentie

H@@GenEES

yesyes schreef:

Man iedere wedstrijd reageer je op dit forum en oud forum. Ga eens een keer naar het stadion ipv commentaar te geven op je stoffige zoldertje en met iedereen bonje lopen te maken. Wat een triest figuur zeg wat een kut leven moet jij hebben zeg.
Wie zoekt er nah bonje joh achterlijke flapdrol.

Ik geef met FEITEN aan waarom DH in deze formatie gaat verliezen van Feyenoord, ik wordt uitgemaakt voor nep-supporter en dan ben ik degene die bonje zoekt?

Nogmaals ik heb geen zolder, wel een balkon op het zuiden.
0
Donderdag 31 juli 2014 om 11:46 uur

Aad

janjazz37 schreef:

Daar geloof ik niet in.
Toen ADO nog ADO was, voorspelde Marco Esser een kleine winst waardoor het niet meer noodzakelijk was om transferinkomsten in de exploitaie te stoppen.
Er was wel een negatief vermogen. Heb geen idee hoe dat nu NA overname ligt.
Dan kan Aad idd uitleggen.
Daar is niets in veranderd. ADO is een NV en heeft een vermogen, positief dan wel negatief, dat niet afhankelijk is van welke aandeelhouder dan ook.

Ook even over een opmerking van Kees gisteren:

Als NV heeft ADO te maken met vennootschapsbelasting. Wanneer een NV enig jaar verlies lijdt krijgt de NV geen vergoeding van de belasting maar mag dat verlies verrekenen met een toekomstige winst.
Inkomsten uit de verkoop van spelers zijn wel belast voor de vennootschapsbelasting maar gezien de verliezen die ADO nog te compenseren heeft zal daar niets of nagenoeg niets van af gaan.
0
Donderdag 31 juli 2014 om 08:43 uur

Johannes

pajam schreef:

het gaat erom dat hij hier komt om als supporter van een andere club kritiek te uiten op onze club én tussendoor iedere keer vertellen hoe geweldig ze het allemaal wel niet hebben in het Hoge Noorden.

dat is waar ik op doel
Het is - op illegaal eigen vervoer - de leukste uitwedstrijd die er is, want het is ook een volksclub met ons soort mensen, maar dan de boerenvariant. Valt prima bier mee te drinken, alleen jammer dat we daar meestal verliezen.
Ze pakken het daar slimmer aan qua commercie en klantenbinding en de scouting is er ook beter dan bij ons. Daar zouden we zo onderhand wat van geleerd moeten hebben. Maar op een dag halen we ook hen in... Come on The Hague!
0
Woensdag 30 juli 2014 om 23:38 uur

yesyes

Stel we kunnen tot de winterstop bijna niets investeren. Dus ook geen versterkingen kunnen halen d.m.v geld. Is het niet een optie om toch maar gewoon die Verhoek terug te halen? Desnoods een jaartje huren en bevalt het niet dan houdt het op. We hebben dan toch niks te verliezen. Ik lees net dat hij weg mag daar. Ik weet dat oudspelers terughalen vaakt niet werkt maar wat we nu hebben rondlopen voorin zet ook geen zoden aan de dijk. Ik verwacht totdat die chinezen gaan investeren dat Kramer eerste spits gaat worden. Kramer is lang en kan zeker wel goed koppen dus met een paar scherpe voorzetten kan je toch wel weer heel gevaarlijk worden. En bevalt het niet en valt hij zwaar tegen dan ben je alleen je huursom voor een jaartje kwijt maar dan heb je i.i.g wel een eredivisie-waardige speler op de bank mochten er blessures komen. Met die schet/houtkoop valt het allemaal nog maar te bezien. Ik vermoed dat je weinig van die twee gaat horen aankomend seizoen.


Korte (linksbuiten) Kramer (spits) Verhoek (rechtsbuiten)

Houtkoop (wissel) Poepon (wissel) Schet (wissel)

Van duinen aan az verkopen voor tussen de 1,5 en 2 miljoen. En dat geld lekker investeren in je achterhoede. Dan heb je niet eens geld nodig van die chinezen om voor dit seizoen weer die plek 9 te halen.
0
Woensdag 30 juli 2014 om 17:29 uur

boppie

schreef:


Los zand kan overal tot eind augustus
Ik denk dat een club met een onduidelijk perspectief een grotere kans loopt spelers te verliezen dan eentje waar een duidelijk beleid wordt gevoerd.
Of hebben spelers zelf helemaal niks meer te vertellen.
0
Maandag 28 juli 2014 om 23:38 uur

Nu online

grijze gek, Tante Wil, fcdh-denhaag, Franky, Y, ADO079, Peter87, Bolskie, ADOZoetermeer, Swaber en 273 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 258
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1