Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gesproken

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 259
Volgende pagina

ADOFLEVO

Zondag naar Swansea geweest in Londen tegen de Spurs. Swansea is een fantatische club. Er zaten gewoon 2500/3000 sup in het uitvak.
Zondag werd er al gesproken bij Swansea over Toornstra en Kum dat ze zouden komen. Geweldig toch dat die gasten daar heen kunnen en ze blijven ook nog bij een beetje haagse club voetballen zal ik maar zeggen. Ik gun ze het wel!
Swansea voetbalde goed tegen de Spurs. Swansea heeft beter niveua dan ons huidige Ado vind ik. Ik hoop dan ook dat toornstra en kum het gaan redden in de PL. Voor ons jammer maar we zijn ook wel toe aan nieuwe selectie. Eerst maar eens handhaven zal ik zeggen.
0
Dinsdag 3 april 2012 om 20:06 uur

koossie

fcdenhaag75 schreef:

Cherry moet zijn oogkleppen afdoen en beseffen dat het een teamsport is.Ik haat ego`s.
goed gesproken. cherry heeft een paar leuke wedstrijden gespeeld.
sinds iedereen gezegt heeft dat ie goed is , is ie naast zijn schoenen gaan lopen. denk geloof ik dat ie xavi is. maar wordt eigenlijk nooit gewisselt of gepasseert.
0
Maandag 2 april 2012 om 20:08 uur

janjazz37

Heb toch wel een paar uurtjes doorgebracht met het lezen van zo`n 300
shouts, schat ik.
Veel respect voor alle shouters. In dat opzicht is de club springlevend.

Heb ook diverse vragen, maar helaas geen echte antwoorden.

Weet echter wel:

Je kunt niks op drijfzand bouwen, ook geen BVO-ADO Den Haag.
Na dit seizoen (hopen overleven we dat) staat er een vrij solide ondergrond en kan niemand meer verhaaltjes ophangen. Billen moeten dan bloot.
Ook die van onze groot-aandeelhouder.

Tot dan, over billen gesproken, blijf ik knijpen.

0
Zondag 1 april 2012 om 23:43 uur

Adowoman

Bert schreef:

Ben ook weer thuis leuk je even gesproken te hebben.

@Ton (van vakkie M) bedankt voor het plaatje boek is vol nou was het enige positive vandaag.

Voorlopig ben ik klaar met het bezoeken van uitwedstrijden voor dit seizoen.
Sprak even kort in totaal drie mensen dus weet even niet welke jij was maar ze waren alledrie aardig dus leuk je even gesproken te hebben.

Vergeet deze wedstrijd snel maar weer. Dit seizoen hopelijk geen NACom petitie en volg seizoen een team incl trainer zien die verfrissend spelen en die wel willen.
0
Zondag 1 april 2012 om 19:30 uur

Bert

Adowoman schreef:

Sjonge jonge ik was er ook weer (met de auto) en mijn 2 jongens... Begon aardig, zonnetje zat mee en ze begonnen beter dan RKC met de wedstrijd maar het duurde niet erg lang... ZOals meerderen aankaarten, waarom kan je een Immers en Toornstra er niet uithalen als ze er niks van bakken? Laat Steijn eens een keer een punt maken en laten voelen/zien dat ze zich moeten bewijzen om in het eerste te spelen... En niks geen gezeur dat het vorig jaar bepalende spelers waren. Wat men ook mag vinden van Van den Brom, hij had dat allang gedaan. Laat maar zien op trainingen wat je waard bent en als je nog niet eens een mannetje voorbij komt of passes komen niet aan, EXIT!

Over 2 weken moet mijn jongste het veld op met een van de spelers en dan ben ik er weer, tegen Vitesse uit op de vitesse familietribune (zonder sjaal ) en ik vrees het ergste vooralsnog.

Waarom tegen een Twente en Heerenveen wel en waarom tegen een RKC niet (met alle respect) die vandaag ook niet echt goed was...

Ben ook weer thuis leuk je even gesproken te hebben.

@Ton (van vakkie M) bedankt voor het plaatje boek is vol nou was het enige positive vandaag.

Voorlopig ben ik klaar met het bezoeken van uitwedstrijden voor dit seizoen.
0
Zondag 1 april 2012 om 18:27 uur

Bert

Kees schreef:

Wacht er nog iemand op een stemadvies m.b.t. de nieuwe poll hier op de site?
Over stemadvies gesproken vergeet niet op Club Brugge te stemmen.

@Kees voor jou maken we een uitzondering jij mag op KV Mechelen stemmen.

0
Vrijdag 30 maart 2012 om 19:34 uur

ADODENHAAG

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik kan het mij ook niet voorstellen. Het kan wel 1 van de zaken zijn die Cees te vertellen heeft. Maar alleen voor deze sponsor een persmoment inlassen klinkt niet logisch. Misschien wordt het wel gedaan in combinatie met het presenteren van het nieuwe wedstrijdshirt 2012/2013.

We zullen het straks wel zien!
Over shirts gesproken. Ik wacht nog steeds erop dat ik dat zwarte uitshirt kan halen. Komt die nog op de markt?? Iemand?
0
Vrijdag 30 maart 2012 om 13:44 uur

Tommy

hjfff schreef:

Hij moet voor de vorm gewoon ze contract verlengen.
Dit als blijk van dank en waardering naar de club en zodat wij iets vangen voor hem.
eens, heeft die wormgoor toch ook gedaan bij de graafschap als ik het me goed herriner.

Dat stoorde me ook bij derijck met zn gelimiteerde afkoopsom.
Ben niet tegen, maar maak het dan een beetje in verhouding.
Dus voor derijck 1,5 miljoen ofzo.
voor kum zou die 7 ton weer wel kunnen.

Over Derijck gesproken zal die balen??
Denk dat die toch minder speelt dan die gehoopt had.
0
Donderdag 29 maart 2012 om 11:47 uur

Advertentie

rien1

Dennis72 schreef:

Zou weer spannend ADO nieuws komen vandaag
Mwah, een beetje. Ado hoopt op Poepon en denkt aan De Mos.
Ado heeft de hoop op de komst van Rydell Poepon nog niet opgegeven. De club toonde.afgelopen winter interesse in de spits van De Graafschap.Diens ploeggenoot Wormgoor tekende dexe week een contract in Den Haag, mede dankzij het feit dat bij hem een gelimmiteerde transfersom in het contract stond. In het geval van Poepon is dat niet zo, waardoor ADO normaal gesproken de portemonnee zou moeten trekken. De club is in gesprek met de nieuwe zaakwaarnemer van de spits.

0
Donderdag 29 maart 2012 om 08:09 uur

pmc

<FCDH> schreef:

Heel den haag en omgeving had het na 40 jaar weer eens over onze club hadden ze dat niet moeten behouden dan?
Denk dat er in die 40 jaar meer dan genoeg over ADO is
Gesproken en geschreven
0
Woensdag 28 maart 2012 om 16:10 uur

Nu online

Bollie74, FC Den Haag!, VAKKIE-l, Alle ballen op Jort, fcdh-denhaag, Aad, Prutser 070, Eeuwig Den Haag, ton en 157 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 259
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Morgen om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1