Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: noord

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 260
Volgende pagina

Zuid tribune

Net thuis, heeft iemand op Noord enig idee wat een effect het heeft op 4 kandidaat/sponsors die ik vanavond meenam op Zuid (al heel voorzichtig een overwinning verwachtend), door het vreselijk gebruik van het K-woord.
En als je dan om 24.00 uur naar buiten loopt en nog evenstaat te praten en de heren Vreven en de Vries met een vijftal blonde wijven staat te discussieren wat ze gaan doen (in Rotterdanm.....) dan denk ik (en wij) ga eens lekker trainen op dooie spelmoment, corners, vrije trappen........ wat een KUT avond on het kwadraat.
0
Zondag 5 november 2006 om 00:20 uur

zuid is ook gezellig

Is  het al uitverkocht?
West helemaal en zuid zijn er nog een paar midden noord zijn nog kaarten beschikbaar.
Gasten laten we proberen vanavond proberen om het woord Kan.ker niet te roepen en Den haag en de supporters die ook eens een keer komen kijken de gezellige sfeer van MIDDEN NOORD proeven want er is geen club waar de supportes zoveel zingen en sfeer maken als ons midden noord.
Gasten een super avondje DEN HAAG toegewenst en een kleine voorspelling 4-2

0
Zaterdag 4 november 2006 om 13:42 uur

Midden-Oost

Rome schreef:

Voor alle duidelijkheid.. Dit is door een Hagenaar geschreven die voor Ajax is..
Rome, 

Flikker jij lekker op met je chagerijnige gelul, hoop dat je stikt in een haags bak koffie. Een brei aan wartaal. Wij winnen hier van je cluppie in ons laatse Zuiderpark seizoen !! Je moet je doodschamen, emigreer lekker naar Noord-Holland.

0
Donderdag 2 november 2006 om 22:50 uur

Rome

Haagse Lente
Auteur : Rick Arnoldus . 1 november 2006 23:22 . 12 Reacties
Stuur deze pagina naar een vriend


HFC ADO Den Haag won afgelopen zondag voor het eerst sinds april een competitiewedstrijd. De club zal er keihard voor moeten knokken om net zoals in de laatste drie seizoenen de nacompetitie te ontlopen. Maar realistisch gezien lijkt het er op dat de Hagenezen dit jaar blij mogen zijn met plaats 16 of 17. Hoe kan het toch dat de derde stad van Nederland, een stad met bijna een half miljoen inwoners, het niet voor elkaar krijgt om een fatsoenlijke ploeg op het veld te zetten?

Zit het in het geld? Om succesvol te zijn in het moderne voetbal, heb je nu eenmaal een hoop geld nodig. En daar zat tot voor kort wel een behoorlijk probleem voor Den Haag. Er is nu eenmaal geen geld in Den Haag. Er is geen bloeiende industrie zoals in Rotterdam. Het stikt er niet van de rijke banken, zoals in Amsterdam. In Den Haag staan wel een hoop kantoren, maar die zijn van de overheid. Dus tenzij Hare Majesteit spontaan zin krijgt om haar naam op een paar voetbalshirts te laten drukken, kunnen we de sponsors uit de regio wel vergeten. Vanaf dit seizoen heeft ADO voor het eerst sinds lange tijd een grote landelijke hoofdsponsor. Het is te hopen dat die een tijdje blijft.

Ligt het aan de spelers en staf? Ook hier zit het in principe wel goed. Ik geef toe dat trainer Frans Adelaar geen hoogvlieger en al helemaal geen ooievaar is, maar de spelers zijn er dit jaar wel. De verwachtingen van eigen jeugdspelers als Elia zijn hoog. Aangevuld met een aantal zeer ervaren routiniers, als Tininho, Knopper en Mols, moet de selectie voldoende zijn om dit jaar in ieder geval boven plaats 16 te eindigen.

Ligt het dan aan het publiek? De Haagse supporters zijn in binnen- en buitenland berucht om hun fanatisme, maar het zijn er niet zo veel. En daar hebben we misschien wel het grootste probleem te pakken. Waarom komen er wekelijks maar hooguit achtduizend van dat half miljoen mensen naar ADO? Ligt dat aan de negatieve publiciteit die rondom de supporters van Den Haag hangt? Ja en nee. Tot een paar jaar geleden bleven er om die reden inderdaad een hoop mensen weg. Maar dat agressieve sfeertje is er al een tijdje niet of nauwelijks meer. Tuurlijk, als Feyenoord of Ajax op visite komen, loopt het kwik op Midden-Noord nog wel eens hoog op, maar dat is in andere stadions niet anders. Nee, met Den Haag is iets anders aan de hand. Het probleem zit diep en gaat heel ver terug in de geschiedenis. Eigenlijk heb je in Den Haag niet te maken met één stad. Het zijn er eigenlijk twee, of drie, als je Scheveningen mee telt. Om met die laatste groep te beginnen; je zult niet snel een Scheveninger aantreffen in het Zuiderpark. FC Den Haag is in de jaren `70 wel ontstaan uit een fusie tussen Scheveningen-Holland Sport en ADO, maar toch komen de vissers niet graag hun dorp uit.

Maar de kloof tussen Den Haag en Scheveningen is niet de grootste kloof. Er heerst een veel grotere, historische kloof in Den Haag. De kloof tussen arm en rijk, of wel de kloof tussen het zand en het veen. Als je aan de Laan van Meerdervoort woont, ga je niet naar ADO. Zandbewoners schamen zich kapot als de buren er achter komen dat ze boodschappen doen bij de Jumbo op de Leyweg, laat staan dat je naar die volksclub gaat. Kap nâh! En daar zit dus het echte probleem. Het merendeel van de inwoners voelt zich gewoon ‘te goed’ voor ADO. Daarom zal Den Haag nooit een club als Ajax of Feyenoord worden. Omdat het gewoon de aanhang niet mee krijgt.

Komend voorjaar wordt het nieuwe stadion geopend. De profclub ADO vertrekt naar een splinternieuw modern onderkomen en hoopt op deze manier het imago een beetje op te poetsen. Bovendien is er één ding wat alle Hagenezen bindt. De Haagse trots. ADO is daar volgens sommigen dan misschien geen onderdeel van, maar de ooievaar is dat wel. En laat nou door een briljante actie van het gemeentebestuur die ooievaar vanaf vandaag alleen nog maar in het wapen van ADO te bewonderen zijn. Het is de laatste plek waar de historische vogel nog leeft. Dus al die Vogelbuurt-geiten moeten straks wel met hun kinderen naar ADO als ze willen laten zien hoe een ooievaar er uit ziet.

Alle problemen de wereld uit zou je dus denken. Er is een sponsor, er zijn goede spelers en dankzij de gemeente en de ooievaar, is eindelijk de kloof gedicht. Zal na een eindeloze winter nu dan eens de Haagse lente doorbreken? Ik hoop het voor de club en voor die jongens die al die jaren in dat tochtige Zuiderpark de longen uit hun lijf hebben staan schreeuwen. Maar ik ben eerlijk gezegd bang van niet. En ergens diep van binnen ben ik blij toe. Weet je waarom? Omdat wij Hagenezen nou eenmaal een verschrikkelijk chagrijnig volkje zijn. Wij "en" graag, zoals wij dat noemen, op vanalles en nog wat. Ik moet er niet aan denken dat het ineens goed gaat met de club en dat er op maandagochtend in het koffiehuis niks meer te zeiken valt. Nee, geef ons maar regen, wind en ADO. Dan zijn we stiekem toch gelukkig.
0
Donderdag 2 november 2006 om 22:05 uur

Zuid tribune

Heerlijke zondag gehad, lekker na zitten genieten van de avond. Wat zat Noord lekker vol. Je ziet hoe belangrijk het publiek als 12e man is, richting eigen spelers, gasten en arbitrale trio. Jammer dat het na het Haags Kwartiertje stil bleef, als dat we zaterdag nog effe opvoeren, en er nog meer mensen naar het stadion komen, dan kon het wel weer eens errugh leuk worden !!!
0
Zondag 29 oktober 2006 om 21:07 uur

supporter

Boeh  boeh boeh, iedereen heeft het opeens over Kum. nou ik heb gisteren van Pascal Bosschaart  genoten en vooral de intercatie Pascal/ Midden Noord.   in een woord schitterend
0
Zondag 29 oktober 2006 om 20:13 uur

Pannekoek

Ik vond het ook zo mooi hoe Kum Midden-Noord bedankte na de wedstrijd.
Hij bouwde bijna z`n eigen feestje daar.
Hulde!
0
Zondag 29 oktober 2006 om 19:55 uur

FCDH

Loosduinuh schreef:

Wat ben ik blij met deze eerste overwinning zeg! Vanaf de opkomst van de spelers zag ik al dat er helemaal niets te halen was voor Heracles. Dat werd tijdens de wedstrijd helemaal duidelijk. Die laffe boeren gingen gewoon voor een punt en meer niet.

Ik was nog bang dat Den Haag gewoon niet kon scoren met al de Heraclieden achterin. Het doelpunt van Kolk was daarom ook erg bevrijdend.

De beste mannen op het veld zaten bij ons op het mmiddenveld. Bodde, Schwiebbe, Kolk en Tininho hebben de ruggengraat van Heracles gesloopt. Een goede voetballer als Rob Maas had bijvoorbeeld dus helemaal niks voor het zeggen en ging uit frustratie maar om zich heen schoppen.

Verder vond ik het nog vrij rustig op noord. Ik had bij rust al geen stem meer, maar verder zongen er toch te weinig mee. Volgende keer beter, ligt ook aan al die dagkaart bezoekers.

Nog effe het nieuwe Michael Mols liedje, voor volgende keer:
(op de wijs van GIVE IT UP)

Na, na, na, na, na, na, na, na
Micky Micky Mols, Micky Mols, Miiicky Micky Moools
Na, na. na, na, na, na, na, na
Micky Micky Mols, Micky Mols, Miiicky Micky Moools

Inderdaad.. het is toch niet te geloven dat iedereen haags kwartiertje zingt en daarna vervolgens een kwartier ze bek dicht houdt..

Kwestie van tijd dan komt er een trommel op Noord!

0
Zondag 29 oktober 2006 om 11:04 uur

Advertentie

Loosduinuh

Wat ben ik blij met deze eerste overwinning zeg! Vanaf de opkomst van de spelers zag ik al dat er helemaal niets te halen was voor Heracles. Dat werd tijdens de wedstrijd helemaal duidelijk. Die laffe boeren gingen gewoon voor een punt en meer niet.

Ik was nog bang dat Den Haag gewoon niet kon scoren met al de Heraclieden achterin. Het doelpunt van Kolk was daarom ook erg bevrijdend.

De beste mannen op het veld zaten bij ons op het mmiddenveld. Bodde, Schwiebbe, Kolk en Tininho hebben de ruggengraat van Heracles gesloopt. Een goede voetballer als Rob Maas had bijvoorbeeld dus helemaal niks voor het zeggen en ging uit frustratie maar om zich heen schoppen.

Verder vond ik het nog vrij rustig op noord. Ik had bij rust al geen stem meer, maar verder zongen er toch te weinig mee. Volgende keer beter, ligt ook aan al die dagkaart bezoekers.

Nog effe het nieuwe Michael Mols liedje, voor volgende keer:
(op de wijs van GIVE IT UP)

Na, na, na, na, na, na, na, na
Micky Micky Mols, Micky Mols, Miiicky Micky Moools
Na, na. na, na, na, na, na, na
Micky Micky Mols, Micky Mols, Miiicky Micky Moools
0
Zondag 29 oktober 2006 om 10:37 uur

VB

Midden-Oost schreef:

Lekker zeg en een top sfeer. Lekker druk, zaterdag gewoon een volle bak. Nu die 2 Rotterdamse clubs slopen. 

Heb alleen de samenvatting gemist, weet iemand hoe je die ergens kan terugzien. Wil ik een keer Talpa zien, kom je telaat.
Lekker druk was het zeker op Noord maar de sfeer kan nog beter. Het was toch weer rustig vlak voor en na rust maar toch al een hele verbetering. Die Rotterdommertjes slopen we helemaal!!! 18 punten tegen Rotterdom dit jaar.
0
Zondag 29 oktober 2006 om 10:31 uur

Nu online

langepino, opper, Langebach2, James, Haagse Haas, Tante Wil, Bertdijkhuizen, wiegah070, lernst, JvDH en 219 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 260
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5