Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voetballen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 261
Volgende pagina

gillah

Petah schreef:

Met schaken ben ik het eens die is gewoon slachtoffer van ze eerlijkheid je kan zeggen wat je wil van hem maar de man heeft wel karakter als een van de weinige in het team

En ze salaris is achterlijk hoog maar dat neem ik hem niet kwalijk wat moet hij zeggen doe maar 2 ton minder
Fraser zegt in de VI: `Surinaamse spelers zijn tegenwoordig drukker met hun eigen kledinglijn dan met voetballen`. Dat lijkt mij een sneer richting Schaken. Misschien is dat toch niet zo`n serieuze prof als wij allemaal (ik ook) dachten.
0
Vrijdag 6 januari 2017 om 09:41 uur

Bolskie

BLEISWIJK-1 schreef:

Hevel valt misschien meer op. Ook negatief trouwens. Gisteren slechte corners, rode kaart, klein postuur / kopduels etc. Maar ik vond juist Ashraf heel goed. Wint wel zijn duels en is ook rustig aan de bal. Daar heb ik meer vertrouwen in.

Maar het wordt sowieso afwachten. Na de winterstop mogelijk weer een heel ander middenveld. 4Trybull weg. En Hevel geschorst.

En hevel is inderdaad jong. Kan daarom nog zeker groeien.
Ashraf kan ook gewoon echt voetballen, denk zelfs dat hij nog beter tot zijn recht komt op de plek van trybull. Dan heeft hij het spel voorzich en komen zijn kwaliteiten nog meer eruit namelijk het spelverdelen.
0
Maandag 19 december 2016 om 09:40 uur

gillah

070-Hagenees schreef:

Daar ben ik het zeker mee eens, want ik vind hevel en ashraf qua verdedigend inzicht tekort komen, waardoor op het middenveld alleen trybull het vuile werk moet opknappen. We zijn op zoek naar vastigheid en die hebben we nog steeds niet gevonden helaas...
Dat klopt ook, en vooral Ashraf mist ook wat loopvermogen. Maar daarom moet je juist ook samenwerken, om elkaars tekortkomingen te verbloemen. Het laatste kwartier gingen ze overigens wel echt voor elkaar werken, dat was goed om te zien. Toen ontstond er meteen ook wat wisselwerking met het publiek. Dat is een lichtpuntje voor de rest van het seizoen.

Overigens dragen Hevel en Ashraf voetballen wel het team. Enorm knap als je ziet hoe jong ze nog zijn.

0
Zondag 18 december 2016 om 22:45 uur

070-Hagenees

gillah schreef:

Ja precies, die totale desinteresse. Die keer dat hij van het veld sjokte bij een achterstand leek hij ook totaal niet te begrijpen waarom men ging fluiten.
Desinteresse als je van het veld afloopt boeit me geen reet. Je ziet dat ie zich op het veld wel wil bewijzen, ook al is hij totaaaal uit vorm. Er gaat meer fout dan goed. Maar ik snap niet dat sommigen hier het proberen goed te praten. Becker wordt al vanaf wedstrijd 1 uitgefloten, en niet zo zuinig ook. Hier gaat hij echt niet beter door voetballen. Vandaag hoor ik een paar "zwarte" roepen met de meest verschrikkelijke ziekte ervoor. Vervolgens juichen ze uitbundig als ie scoort om hem daarna weer vrolijk uit te fluiten en scynisch te klappen bij de wissel. Al maakt Becker er nog 14 dit seizoen, tussen de meeste supporters en Becker zal het nooit meer goed komen. Want het maakt niks uit wat ie doet, alles is verkeerd in de ogen van velen. Om misselijk van te worden. En die jongen heeft amper een wedstrijd in de hoofdmacht van 020 gespeeld...iedereen blijft zich vastklammen aan de gedacbten dat ie van 020 komt. Maar hij mocht hier blijkbaar niet met een schone lei beginnen...te triest voor woorden. Maar jaa...blijkbaar ben ik weer te positief ofzo....
0
Zondag 18 december 2016 om 21:35 uur

GreenYellowTheHague

Daily Shorts schreef:

Eens !
Maarja van wie gaat ie de voorzetten en steekpassjes krijgen ?
Ik bedoel stel hij speelt 5 wedstrijden kut komt alleen doordat ie waarschijnlijk geen normale bal krijgt, net als havenaar nu
Voetballend vind ik vd Heijden beter dan Havenaar, qua werklust heb je ook veel meer aan hem. En van wie gaat Kastaneer de ballen krijgen dan nu als ie in de spits speelt ? Kan je toch beter met Kastaneer, en een Duplan op de flanken spelen met Dennis in de spits ? In de winterstop die Jakobsen halen voor de stekballen en het voetballend vermogen plus een breker erbij op het middenveld. Ook die Schouten zie ik wel als een groei briljant, je kan aan alles zien dat die gozer goed kan voetballen
0
Zaterdag 17 december 2016 om 20:17 uur

GreenYellowTheHague

Petah schreef:

Ik hoop dat je sarcastisch ben
Qua techniek schat ik ze beide niet hoog in, beide zeer matige voetballers.
Havenaar kan ook niet veel als het op voetballen aankomt, daar was die Milic zelfs nog beter in. Dus ietwat sarcastisch inderdaad, maar niet helemaal
0
Zaterdag 17 december 2016 om 13:42 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

070 schreef:

beter dan Sparta? Kijk eens goed naar je team, Tom. Op El Mahdioui, Schouten en Kastaneer na loopt er 0,0 kwaliteit. Ebuehi is een juffertje, Schaken is een schande, Becker een blind paard, Trybull en Meissner niets toevoegende Duitsers. Gelukkig heb je talentvolle jonge spelers, maar die kunnen in zo`n onrustige club, bij zo`n stand op de ranglijst en in zo`n onevenwichtig en negatief team met zo`n angstige coach ook geen potten breken. Volgens mij is er maar één oplossing voor nu: ga naar voren voetballen, pas je opstelling erop aan. Met angsthazenvoetbal verliezen we alles dik en het is ook nog eens niet om aan te zien. Dan nog liever dik verliezen met tenminste iets van bluf, drang naar voren. Resultaat blijft hetzelfde, gevoel wordt iets anders.
Je zal wel afgemaakt worden om deze shout. Maar hoe slecht het gisten ook ging. Ik kon echter wel zien dat die Schouten kan voetballen. Goed postuur en prima techniek.

Ook Atmarkaryo is een groot talent. Die er wel zal komen.

Deze jongens kunnen het team echter niet dragen. Daarvoor heb je dragende spelers nodig. En die hebben we niet. Kijk naar de fouten gisteren. Meissner en Beugelsdijk. Die moeten er nu staan.

Ik heb niks met die Trybull. Veel te licht voor zijn positie. Daar moet een breker staan. Type Holla, maar zelfs een Malone kan dat beter invullen.

Wel nog een aanmerking. Becker en Kastaneer zijn geen spelers die de hele wedstrijd sleuren en opjagen. Daar hebben ze de conditie niet voor. Hoog druk zetten zie ik niet zitten met deze spelers. Dit zou vd. Heijden al veel beter kunnen invullen.
0
Donderdag 15 december 2016 om 10:37 uur

070

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Beugelsdijk: het gaat nog om één ding
Tom Beugelsdijk wil alle aandacht op het laatste competitieduel van 2016.
Lees het nieuwsbericht
beter dan Sparta? Kijk eens goed naar je team, Tom. Op El Mahdioui, Schouten en Kastaneer na loopt er 0,0 kwaliteit. Ebuehi is een juffertje, Schaken is een schande, Becker een blind paard, Trybull en Meissner niets toevoegende Duitsers. Gelukkig heb je talentvolle jonge spelers, maar die kunnen in zo`n onrustige club, bij zo`n stand op de ranglijst en in zo`n onevenwichtig en negatief team met zo`n angstige coach ook geen potten breken. Volgens mij is er maar één oplossing voor nu: ga naar voren voetballen, pas je opstelling erop aan. Met angsthazenvoetbal verliezen we alles dik en het is ook nog eens niet om aan te zien. Dan nog liever dik verliezen met tenminste iets van bluf, drang naar voren. Resultaat blijft hetzelfde, gevoel wordt iets anders.
0
Donderdag 15 december 2016 om 10:05 uur

Dappere dodo

grijze gek schreef:

Het overleg tussen Wang Hui en Mattijs Manders heeft het kamp ADO niet op andere gedachten gebracht.
De club zet de rechtszaak bij de ondernemingskamer donderdag gewoon door
Manders sprak dinsdag op een onbekende locatie met Wang. Eerder die dag probeerde United Vansen de ziting te verplaatsen, maar kreeg nul op het rekest bij de rechtbank.


Vanmiddag zijn de aandelen in andere handen







Stemt me enigszins positief!
Maar dat staat wel volledig los van het zootje ongeregeld waar we week in week uit naar moeten kijken op het veld

Bestuurlijke chaos is 1 ding,de sportieve chaos is een groter probleem..... wie krijgt dit nog aan het voetballen?
0
Donderdag 15 december 2016 om 09:31 uur

slash070

Blijkbaar kan de ploeg in een wedstrijd niet langer dan een minuut of 20 best behoorlijk staan en ook wel voetballen. Ditmaal was het vanaf het begin van de wedstrijd, een hoop voorgaande wedstrijden was dat in het begin van de tweede helft. Het elftal komt veel tekort op alle fronten, en zeker tegen de koploper die in vorm is. Mentaal is het na een tegendoelpunt echt een drama elke wedstrijd.

Viel mij op dat Schaken na de wedstrijd vrolijk en breed lachend in zijn trainingsjack de tegenstanders feliciteerde. Beetje vreemd als je net met 5-1 op je klote hebt gehad. Maar goed, ik zal wel teveel verziekt zijn als supporter na weer zo`n nederlaag, sommige spelers gaan daar blijkbaar anders mee om. Als een prof of zo, ik weet het niet, zal wel.
0
Woensdag 14 december 2016 om 23:25 uur

Nu online

Marcie, Tante Wil, Franky, Aad, KR96, DHFC070, Alle ballen op Jort, lulijzer, Baco070, fcdh-denhaag, Jacco, Kees, Ftuur, Lellow, langepino en 215 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 261
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1