Welkom in de shoutbox, gast
rien1
Lijkt mij ook erg belangrijk een centrale verdediger erbij te hebben ivm schorsingen en blessures. Je kunt wel gaan schuiven maar dan haal je misschien een goedlopende linie uit elkaar.
Ben toch wel erg benieuwd met wie ze nou echt bezig zijn. (toch koevermans??) Atteveld heeft me op de GGH-film heel nieuwsgierig gemaakt ;) Vooral als hij zegt dat wij niet hadden verwacht dat DIE speler naar ADO zou komen. Ach ja, we wachten maar (weer) af.
0
|
Dinsdag 23 juni 2009 om 16:34 uur |
Kees
Ik kan het mij nauwelijks voorstellen dat hier serieus aan gedacht wordt? Timmer heeft zijn beste tijd gehad terwijl Zwinkels nog jaren meekan.
Bovendien heeft Zwinkels een doorlopend contract in tegenstelling tot de transfervrije Timmer.
Dan moet er toch geld op tafel komen? En dat heeft 010 niet.
Er komt neem ik aan best nog wel serieuze versterking aan. Het pleit voor iedereen dat men niet het geld uitgeeft voordat het binnenkomt.
Aan de onderkant (met alle respect overigens) wordt geruimd en er komen enkel daadwerkelijke versterkingen binnen. Zo willen we het toch......
0
|
Maandag 15 juni 2009 om 18:42 uur |
Bert
Het is niet te hopen dat dat doorgaat zie de spreekkoren al voor me.
Veel ge kk hier weinig respect voor de medesupporter.
Alsof die er wat aan kunnen doen dat er nog geen versterkingen zijn.
Begin het aardig zat te worden hier je wordt alleen bediend v inhoudsloze opmerkingen en een hoop onzin.
Trek ook steeds feller v leer maar ik sluit niet uit dat ik hier afhaak als er geen registratieplicht komt.
Dat zal voor een hoop shouters een verheugd bericht zijn.
0
|
Zondag 14 juni 2009 om 21:39 uur |
fcdh sassm
\`Elia komt weer in beeld bij Ajax\`
Geschreven op woensdag, 10 juni om 08:00
Ajax heeft besloten om een nieuwe poging te wagen bij Eljero Elia. De Amsterdammers, die een half jaar geleden ook al geïnteresseerd waren in de pijlsnelle aanvaller van FC Twente, zouden van plan zijn om een bod van negen miljoen euro uit te brengen. Volgens De Telegraaf wil Twente echter twaalf miljoen zien voor Elia, die nog tot 2013 onder contract staat in Enschede.
Met zijn werkgever maakte Elia echter de afspraak dat hij deze zomer mag vertrekken. De aanvaller werd enkele weken geleden in verband gebracht met een transfer naar Hamburger SV, waar Martin Jol destijds trainer was. Jol is nu echter werkzaam bij Ajax en de trainer heeft Elia duidelijk nog niet uit zijn hoofd gezet. Ondanks de aanwezigheid van Miralem Sulejmani, Urby Emanuelson en Leonardo overweegt Ajax een nieuw bod uit te brengen.
Elia zelf liet eerder al weten dat hij best oor had naar een overgang. “Ik vond het als jongetje al geweldig om voor die club te spelen”, zei de aanvaller, die tot de C-pupillen in de jeugdopleiding van Ajax speelde. “Met zo’n grote Ajax-tas over straat, dat vond ik geweldig. Die Amsterdamse bluf past ook wel bij mij, denk ik. Het uitdagen, het dollen, net als op straat. Een tegenstander helemaal gek maken, dat is het mooiste wat er is.”
Bovendien ziet Elia een samenwerking met Jol wel zitten. “Want iedere voetballer wil onder hem werken”, zei de Oranje-international. “Vraag hier maar, bij het Nederlands elftal. Allemaal zijn ze weg van Jol. En dan is hij ook nog Hagenaar, net als ik. Mijn broer heeft nog gymles gehad van Cock Jol, Martins broer.” De 22-jarige Elia heeft er twee seizoenen bij Twente opzitten en speelde 64 competitieduels voor de Tukkers. Daarin scoorde hij elfmaal.
“Ik vond het als jongetje al geweldig om voor die club te spelen”, zei de aanvaller, die tot de C-pupillen in de jeugdopleiding van Ajax speelde. “Met zo’n grote Ajax-tas over straat, dat vond ik geweldig. Die Amsterdamse bluf past ook wel bij mij
Eljero schizofrenia
0
|
Woensdag 10 juni 2009 om 10:31 uur |
Bert
de verkoop van elia duurt wel lang vind ik en hij was zo gewild?als hij verkocht word komt er nog een verassing ?
Elia blijft niet geloof ik niks van. Of 020 of PSV koopt hem of hij gaat naar het buitenland.
Die jongen kan bij een club als Twente met alle respect niks meer leren.
Munsterman reageert iedere keer als er interesse voor een speler is alsof die door een adder gebeten wordt. Gaat daarna rare dingen in de media roepen.
0
|
Dinsdag 9 juni 2009 om 22:01 uur |
DEHAAGSEHYENA00
Tsja wat is net haha ik kwam gewoon met een sv binnen en zat daar ook, dus wat is net.
Ik vinddat shirt ook nergens op slaan, maar reageer er gewoon niet op.
Ik vind het ook niet relaxed om zo een jongen af te vallen
1 ik schat hem jong
2 ik ken hem niet, en vooral om dit punt hou ik er niet van om mensen ergens voor uit te maken..
Wat hier trouwens wel erg vaak gebeurt.
Of het nou om aad bert rien kees frans janusz of de haagsehyena gaat, zijn bij mij allemaal dh supporters, en mogen van mij alles zeggen zolang je maar niet persoonlijk wordt.
Goed voor de sfeer..
Terug naar de orde van de dag
Kaka naar madrid 65 miljoen. Nou van der Kallen kom op
@KAOS
1. Ik ben 15 jaar dus jong
2. Ik praat geen onzin,weet waar ik over praat
3. Dat shirt leek me wel lachen:P
4. Misschien bied vd kallen 70 miljoen op KaKa?
5. Mijn site is geupdate www.070denhaag070.webklik.nl
6. Respect voor iedereen, maar zag hier de humor wel van in....niet iedereen dus,,
7. Denk dat Adodenhaag net als in de winterstop spelers wilt halen>>>winterstop: Powel (moest voor goals zorgen), Buijs (hardwerkende middenvelder) en een Derreick (Relaxte Goeie verdediger) en nu hebben we die aanvaller Ignacio die voor doelpunten moet zorgen, V/d bergh die een hardwerkende middenvelder moet zijn en nu nog een goeie verdedigerverdedigende middenvelder Luijckx?
Je moet niet vergeten ze hebben al 2 versterkingen gehaald natuurlijk;)
Met Vriendelijke Groeten DeHaagseHyena
0
|
Dinsdag 9 juni 2009 om 12:33 uur |
Kaos
Tsja wat is net haha ik kwam gewoon met een sv binnen en zat daar ook, dus wat is net.
Ik vinddat shirt ook nergens op slaan, maar reageer er gewoon niet op.
Ik vind het ook niet relaxed om zo een jongen af te vallen
1 ik schat hem jong
2 ik ken hem niet, en vooral om dit punt hou ik er niet van om mensen ergens voor uit te maken..
Wat hier trouwens wel erg vaak gebeurt.
Of het nou om aad bert rien kees frans janusz of de haagsehyena gaat, zijn bij mij allemaal dh supporters, en mogen van mij alles zeggen zolang je maar niet persoonlijk wordt.
Goed voor de sfeer..
Terug naar de orde van de dag
Kaka naar madrid 65 miljoen. Nou van der Kallen kom op
Toevoeging hieraan is dat iedereen bij mij gewoon respect heeft
0
|
Dinsdag 9 juni 2009 om 12:03 uur |
Kaos
Halen die SCC!!!
Iedereen die deze week een (nieuwe) scc kaart haalt mag 3 dagen (naar keuze) mijn camper huren.
ophalen in vlissingen (huurwaarde = 50 euro per dag)
brandstof etc is wel voor eigen rekening
www.camperhuur.come2me.nl
respect
0
|
Maandag 1 juni 2009 om 19:34 uur |
Advertentie
FC Den Haag!
ADO had gewoon moeten degraderen. Nu heeft de stinkendrijke privé-eigenaar Mark van der Kallen alle ruimte en stimulans om enthousiast zijn knip te gaan trekken. Jongens als Kolk, Tiendalli etc. gaan graag naar die club. Met een of twee jaar is ADO ons snoeihard voorbij gestreefd en zie je ze alleen heel in de verte nog verder opstomen richting vaderlandse top.
---------------
Helaas voor Sparta is het binnenkort inderdaad zo ver. En dan voornamelijk door het nieuwe stadion van ADO. Respect voor de manier waarop ADO haar image in de regio Den Haag heeft weten te verbeteren. En dat in een tijdbestek van één jaar. Hagenezen en Hagenaars zijn nu trots om in een ADO shirt gezien te worden. Je ziet steeds meer vlaggetjes en vaantjes in geparkeerde auto`s. Vroeger was je aso als je fan was van ADO. Nu niet meer.
0
|
Zaterdag 30 mei 2009 om 20:38 uur |
kojak1
0
|
Woensdag 27 mei 2009 om 10:30 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
4 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
5 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
6 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
12 | Telstar | 24 | - | 32 |
13 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
14 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |